Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) #16514048


#16514048
törölt tag

Lehet, hogy már ismeritek, de hasznos lehet ha valaki gyakorolni szeretné a kernelést: Kern Type

(#552) Dluinet válasza #16514048 (#551) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jó játék :R

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#553) Andrew31 válasza #16514048 (#551) üzenetére


Andrew31
senior tag

87, de sok lett 100%. :) Jó szórakozás!

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#554) ViZion válasza Andrew31 (#553) üzenetére


ViZion
félisten

hihető... ;]
Fain game.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#555) Andrew31 válasza ViZion (#554) üzenetére


Andrew31
senior tag

:P Annyira különleges lennék? :D

Sztem mindenkinek hasonló jön ki, nem? Azért könnyen kisilabizálható mindennek a megfelelő helye. 100%-osok közül volt, amin kicsit eltért 1-2-3 betű, de volt, ami pontosan fedésben volt.

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#556) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Vélemény? Hobbi projekt design-ja.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#557) BonFire válasza PumpkinSeed (#556) üzenetére


BonFire
veterán

Kicsit szétszórtnak tűnik az egész.

Az ugráló számok nekem egy internetes felületen kissé szokatlanok, talán érdemes lenne egy hagyományossal próbálkozni. De ez csak egyéni ízlés.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#558) ViZion válasza PumpkinSeed (#556) üzenetére


ViZion
félisten

Csak login-t raknék (emberek birkák, lenne aki minden nap regelne... ;] ), alá kicsibe a regelést, és ha arra kattint, akkor jönne a reg ablak.

E-mail legyen, kellene az elfelejtett jelszó mint lehetőség. A zöldes alapra vmi textúrát dobnék (kitört, rozsdás, égett), csak tip, nem tudom milyen lenne, így a régi képpel nekem fura.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#559) PumpkinSeed válasza BonFire (#557) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Igazából még nem a teljesen kész design csak érdeklődésképp, hogy mit érdemes javítani rajta. A számok a google fonts miatt ilyenek. A Login Register feliratokkal majd még játszok kicsit. A Login button meg úgyis lejjebb kerül majd a ViZion által tanácsolt elfelejtett jelszó lekezelése miatt.

(#558) ViZion

A rendszer figyelmeztetné, hogy már ilyen e-mail címmel regisztrált, szóval nem nagyon menne neki. :)

Az elfelejtett jelszót viszont kihagytam, de majd pótlom, még jó hogy írtad. :D

Köszönöm a segítségeket. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#560) BonFire válasza PumpkinSeed (#559) üzenetére


BonFire
veterán

Szóval legyen meg az a kontraszt, a „Register” és a „Login” felirat legyen figyelemfelhívó, mert legtöbb helyen olyan szinten el van dugva, hogy nem is látod, hogy éppen regisztrálsz-e, vagy csak belépsz! Zavaró és megtévesztő. A h1 és a h2 között legyen legalább 25%-nyi betűméret-fokozat (16pt/12pt), de tovább növelhető a kontraszt eltérő h1 betűtípussal, vastagítással (a bold nem elég, extra, vagy heavy jó). Máskülönben úgy mutat, mintha véletlenül el lenne rontva. Nem egyértelmű, hogy tényleg van-e különbség a h1 és h2 között, vagy csak optikai csalódás.

Szemléltető:

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#561) matyi012345


matyi012345
őstag

Sziasztok!

Elkezdtem (volna) vektorokat is feltölteni shutterstockra a fotók mellett, de mindet visszadobta azzal az üzenettel, hogy kompatibilisnek kell lennie az Illustrator 8 vagy 10-el. Illustrator cs6-ban csináltam mindet és EPS fájlok. Most ezt hogy tudom konvertálni vagy honnan tudhatom meg, hogy azzal mi kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

(#562) tikshow válasza matyi012345 (#561) üzenetére


tikshow
addikt

Mentéskor ki lehet választani, hogy pontosan melyik Illustratorral legyen kompatibilis az adott fájl.

(#563) matyi012345 válasza tikshow (#562) üzenetére


matyi012345
őstag

Köszönöm, sikerült!

Most egy olyan gondom van, hogy ha High resolution-ba mentem akkor a fájl mérete meghaladja a feltölthető maximum méretet. Az nagy gond lenne ha Medium-ba menteném? így belefér és nem látok igazán különbséget sem, de nekem sima 8 bites monitorom van.

(#564) ViZion válasza matyi012345 (#563) üzenetére


ViZion
félisten

vektoros, szal. az sztem az előnézeti kép minőség csak, nem?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#565) matyi012345 válasza ViZion (#564) üzenetére


matyi012345
őstag

Lehet, nekem is fura hogy minőséget kell választani, elvégre a vektor az vektor. Mediumot mentettem és nem látok különbséget ezen a monitoron. Gradiensek is szépek, úgyhogy nem tudom. Elküldtem most 5 darabot, meglátom mit reagálnak.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#566) BonFire válasza matyi012345 (#565) üzenetére


BonFire
veterán

Ai-ban a felbontás a raszter effektekre vonatkozik. Drop Shadow, Glow, Gradient Mesh stb. Ha nyomtatásra megy, szigorúan ragaszkodni kell a 300 dpi-hez, de ha csak Stockra, képernyőre, akkor lehet Medium minőség is, a kép úgyis csak előnézetnek kell. A letöltött fájlban pedig van lehetőség utólag a felbontás átállítására.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#567) matyi012345 válasza BonFire (#566) üzenetére


matyi012345
őstag

Köszönöm, akkor elvileg rendben lesz így. :R

(#568) matyi012345 válasza matyi012345 (#567) üzenetére


matyi012345
őstag

Tegnap beküldtem őket, de most is egységesen mindet visszadobták, ezzel az üzenettel : "No Bitmaps--Bitmap images and/or effects are not permitted."

Nem BMP-ként hanem EPS-ként van feltöltve. Egy olyat találtam, hogy azért van mert a vektoron alkalmaztam gradient, transparency, drop shadow, gaussian blur effekteket. Nem értem, hogy ez miért baj és ezzel mit kéne kezdenem. :(( Azt írják Shutterbuzz-on, hogy ha nem Illustrator 10-be, hanem 8-ba exportálom akkor ezek jó eséllyel megszűnnek, de akkor sem értem hogy mi ez az egész. :F

(#569) BonFire válasza matyi012345 (#568) üzenetére


BonFire
veterán

Ott a válasz: bitkép effektek nem engedélyezettek. Ezért dobták vissza. A drop shadow, és a blur ilyen. A transparency és a gradient ellenben nem, mert ezeket matematikai formulával le lehet írni! A drop shadow és blur hatást vektoros eszközökkel oldd meg. Pl gradient hálóval vagy blend eszközzel.

A stock célja, hogy vektoros adatbázist tartson fenn. Ha raszter effektekre vágysz, akkor Photoshop stockra kell benevezned.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#570) BonFire


BonFire
veterán

Kicsit off, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

Ismeritek a csajt? Nagyon kész van. ;]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#571) #16514048 válasza BonFire (#570) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az egyik videójába belenéztem, de nem bírtam sokáig. :DDD Szakmailag pedig lehet, hogy jó, meg egyébként rendesnek tűnik a csaj, de egyszerűen nem bírtam hallgatni ahogy beszél, kicsit sok nekem ez a stílus.

(#572) Pala


Pala
veterán

Sziasztok!

Kérnék szépen egy építő jellegű kritikát erre:

Ez egy lime ízű szódás cucc dobozterve, a megrendelő azt kérte, hogy "nyárias, frissítő hangulata legyen". Mi a véleményetek, érdemes rajta valamit változtatni, csiszolni!?

(#573) BonFire válasza Pala (#572) üzenetére


BonFire
veterán

Én kivenném a blurokat alulról, és tennék alá egy sugaras mintát, hogy még jobban érvényesüljön a „placcs!” Illetve sötétkék háttér helyet bepróbálkoznék egy élénk narancsszínűvel.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#574) Pala válasza BonFire (#573) üzenetére


Pala
veterán

Ilyesmire gondoltál? :)

Így persze a felirat körvonala sem maradhatott kék. Eredetileg csak azért választottam kéket, mert el akartam kerülni a "Fantás-Schweppes-szes" hangulatot.

[ Szerkesztve ]

(#575) Dluinet válasza Pala (#574) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak a háttérre gondolt, a doboz színére nem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#576) #16514048 válasza BonFire (#573) üzenetére


#16514048
törölt tag

BonFire véleményéhez annyit tennék még hozzá, hogy a két "Z" és a felkiáltójel közti fehér részt én kitölteném kékkel, vagy legalább átlátszóvá tenném (inkább az előbbi), illetve engem zavar a pálmafák tövénél, a szöveg mögül kilátszódó kis kék rész. Az gondolom még a pálmafához tartozik, de így nem néz ki jól, hogy csak a stroke látszik.
Valamint ha én terveztem volna, akkor raktam volna rá valamilyen lime grafikát, jelezve ezzel az ízt.

(#577) ViZion válasza BonFire (#570) üzenetére


ViZion
félisten

óóóóóóóóóóóóóóbazzz. Ennyire idegesítő hang és még filmezi is magát... rohadt ufók már itt vannak. ;] :DDD

Pala: Szerencsés napod EZ, kapsz kritikát bőőőven. ;] :DDD Kéket a francos kék háttérre? Egybefolyik. Olyan doboz milyen má'? Ebből nem lehetne inni :D . Nyáriashoz legyen nap, meg jégkocka. A napocska bújjon a jégkockákba... Sárga sokkal jobb. A placcs is lehet színátmenet, valahogy nagyon sík így. Gondolom még kerül rá egy halom adat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#578) BonFire válasza Pala (#574) üzenetére


BonFire
veterán

Nekem így sokkal jobban tetszik. Ha bolt polcain kéne a kettő közül választanom, a narancsszínűt választanám. Az meg nem számít, hogy narancsra asszociálnak, a placcs és a pálmák elegendő zöldet szolgáltatnak. Meg a naranccsal én nem az üdítőre, hanem a napfényre asszociálok. Vidámság, pálmafák.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#579) #16514048 válasza BonFire (#578) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezzel most nem értek egyet. Szerintem fontos, hogy egyértelmű legyen az üdítő ízesítése a dobozra ránézve, anélkül hogy feliratokat kéne keresni rajta, márpedig ha ezt meglátnám a polcon, biztos narancsnak hinném (főleg, hogy nincs ráírva semmi). A zöld pálmafa nekem nem egyértelmű utalás a lime-ra. Ez különösen akkor fontos, ha többfajta ízesítéssel is megjelenne az ital a jövőben, márpedig erre mindig van esély.
Én ebben az esetben biztos, hogy a zöld és sárga (esetleg kis kék) színeket használnám elsősorban. Némi kreativitással ezzekel a színekkel is el lehet kerülni a "Fantás-Schweppes-szes" hangulatot: 1 2

(#580) BonFire válasza #16514048 (#579) üzenetére


BonFire
veterán

Ebben lehet valami, ekkor viszont meg kell találni a megfelelő színkombinációt. A kék engem mint üdítőt, nagyon taszít. Nem biztos, hogy vennék egy kék csomagolású üdítőt, ezért javasoltam a sárgát.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#581) tikshow válasza BonFire (#580) üzenetére


tikshow
addikt

Pepsi?

(#582) BonFire válasza tikshow (#581) üzenetére


BonFire
veterán

Kivételek mindig vannak, főleg ha már egy bejáratott márkáról van szó. Nem ugyanaz a helyzet egy most piacra kerülő névtelen termékkel.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#583) #16514048 válasza BonFire (#580) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, a kék ebben a formában tényleg nem néz ki jól, engem az Adrenalin energiaitalra emlékeztet, aminek szvsz nagyon csúnya a doboza. Egyébként az árnyalatokkal lehet játszani, hogy szebb legyen (kicsit sötétebb, kevésbé telített kék, stb.), például ez a Pepsi Twist (ha már szóba került) szerintem egész jól néz ki, de ilyen élénk kék ezzel a sárgával nem a legjobb. Kicsit igénytelenebb magazinoknál szoktam még ilyet látni, hogy élénk sárga élénk pirossal, attól is sugárba tudok hányni. :DDD

(#584) Pala


Pala
veterán

Huhhm elég sok mindent írtatok. :R Megpróbáltam összeollózni egy pár dolgot ezekből, végül ezt szenvedtem ki magamból:

szerk.: a gradiensek tényleg sokat számítottak.

szerk 2.: hogy lesz-e többféle ízű ebből, azt nem tudom. Egyelőre csak ennek a lime-osnak kellett valamit kitalálni. Ha minden jól megy és elkészül, akkor Portugáliában kerül majd forgalomba.

[ Szerkesztve ]

(#585) ViZion válasza Pala (#584) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, ez már jobban tetszik. Talán még a szöveggel játszanék: a ZZ a végén nagyobb lenne. Első z egy picit, a második még nagyobb.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#586) Pala válasza ViZion (#585) üzenetére


Pala
veterán

Pedig a Z valójában már most is úgy van, csak szerintem ahogy a mockup action rágörbítette a hengerre, így nem látszik olyan jól. De kicsit még gyorsan finomhangolok rajta.....

(#587) Pala


Pala
veterán

Nem tudom, jót tett-e neki, de íme (a W-t is megnöveltem):

[ Szerkesztve ]

(#588) ViZion válasza Pala (#587) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, nekem tetszik. Kötelező jelöléseket, etc. meg majd mondják. Vonalkódra kérdezz rá, nálam mindig utoló utáni pillanatban küldték. :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#589) Pala válasza ViZion (#588) üzenetére


Pala
veterán

:R

A hely már elő van készítve neki, szóval nem gond. A többi kötelező cucc, leírás, összetevők, mérgek ;] stb. mind megy a túloldalra, ott nemigen lesz túlcsicsázva.

[ Szerkesztve ]

(#590) #16514048 válasza ViZion (#588) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem is sokkal jobb így. :K A drop shadow-t viszont én még mindenképp kivenném a logó alól, azt csak visszafogottan szabad alkalmazni, de így felesleges is, hogy alapból van rajta egy méretes stroke.

[ Szerkesztve ]

(#591) Pala válasza #16514048 (#590) üzenetére


Pala
veterán

Ezen gondolkodtam én is, mert amúgy általában én sem szoktam agyoneffektezni a dolgokat. De itt most elég szolidan használtam, igazából csak kicsit "teresebbé" akartam tenni vele a feliratot. Bár lehet, nem oszt, nem szoroz a hiánya. :)

Köszönöm szépen a jótanácsokat egyébként, tényleg!! :R:R Mint korábban már írtam ebben a topikban, nekem nincs végzettségem a szakmában, csak egy hóbortnak indult, most meg már lényegében ebből élek, de azért mindig jó tanulni másoktól, pláne jobbaktól! :R

(#592) BonFire válasza Pala (#587) üzenetére


BonFire
veterán

Így már nekem is csábítóbb, mint kékben. A drop shadowt én is hanyagolnám. Igazából, ha efféle illusztrációs munkára adod a fejed, lassan le fogsz szokni úgyis a raszter effektekről. Ezer más módja is van, hogy plasztikussá tedd a képelemeket. Persze kísérletezni kell, hogy mi az, ami neked a legjobban fekszik.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#593) Pala válasza BonFire (#592) üzenetére


Pala
veterán

Kivettem végül a drop shadowt, ha már ketten is javasoljátok. :)

Egyébként nálatok hogyan zajlik a tervezés menete úgy általában? Nekem olyan szinte sosincs, hogy valami kész ötletként meglegyen a fejemben. Sokszor csak elindulok egy irányba, és a monitor előtt jönnek elő az ötletek, majd mikor már megvan egy piszkozat, onnan még mindig sok-sok finomítás van hátra. Van mikor alszok rá egyet, és másnap már nem is tetszik, amivel előző nap még mondjuk elégedett voltam. Ugyanígy volt ezzel az üdítővel is, tegnap késő este 3 órát dolgoztam rajta, már alig láttam a végén, de valamiért nagyon elégedett voltam magammal... :D Aztán ugye írtátok az javítani valókat, és másnap (azaz ma) reggel tiszta fejjel visszanézve már nekem sem tetszett a tegnap esti verzió. Hihetetlen, hogy egy alvás mire képes! :D

[ Szerkesztve ]

(#594) #16514048 válasza Pala (#593) üzenetére


#16514048
törölt tag

Még az előző hozzászólásodra reagálva:
Nagyon szívesen. :) Amúgy ha ebből élsz, akkor már előrébb jársz, mint én, nekem még nem sikerült ide eljutnom (magánvállalkozóként szeretném csinálni, csak bonyolultabb az ügyintézés, mint elsőre tűnt). Végzettségem nekem sincs, mindent tutorialokból, fórumokról és persze gyakorlással tanultam meg, de van még hova fejlődnöm és tanulok is minden nap valami újat.

Egyébként a tervezés menete nálam ugyanúgy zajlik, ahogy leírtad, azzal a kivétellel, hogy általában van egy elég konkrét elképzelésem az elején, de az rengeteget változik a munka közben. Az alvással én is ugyanígy vagyok, kipihenve én is sokszor más szemmel nézek arra a munkára amit előző nap fáradtan hoztam össze. :K

(#595) Pala válasza #16514048 (#594) üzenetére


Pala
veterán

"Végzettségem nekem sincs, mindent tutorialokból, fórumokról és persze gyakorlással tanultam meg, de van még hova fejlődnöm és tanulok is minden nap valami újat."

Szintúgy, + annyi, hogy van 7 év munkatapasztalatom + ebből kifolyólag egy rendes portfolióm. Illustratorból viszont csak most kezdem felhozni magam, mert inkább PS + kiadványszerkesztés (Quark, Indesign, Acrobat) témára voltam ráállva.
Rajzból átlagos vagyok, fotózáshoz absz. nem értek.

A legtöbbet egyébként Aaron Nace videóiból tanultam, ő egy igazi mágus, :D

Ahogy telnek az évek és gyűlik a tapasztalat, úgy egyre inkább nem érzem hiányát a papírnak. Előbb-utóbb a referencia már beszél minden más helyett. Sokszor egyébként azt tapasztaltam, hogy a megrendelők igényszintje messze elmarad ahhoz képest, amit én magammal szemben elvárok, Vagyis sokszor félkész munkákra is rábólintanak és fizetnek is érte, ami egyfelől jó, mert kevesebbet kell dolgozni ugyanazért a pénzért, másrészt viszont ott van a keserű szájíz; ezeket a projekteket utána általában külön be szoktam fejezni, hogy legalább a portfoliómban kinézzenek valahogy. :D

(#596) BonFire válasza Pala (#595) üzenetére


BonFire
veterán

Többé-kevésbé leírtál mindent, amit le akartam volna írni.

Nálam kizárt, hogy elégedett lennék a végeredménnyel. Általában saját rovásomra dupla- sőt, triplaannyi időt fordítok egy munkára, mint amennyi szükséges lenne, hogy aztán elmerüljek olyan piszlicsáré részletekben, amiből a megrendelő az égadta világon semmit nem vesz észre (pl órákig igazgatom az anchorok érintőit; törölgetem a feleslegesen létrejött anchorokat, stb.). Általában amikor bemutatom az első „vázlatomat”, a megrendelő tapsikol, hogy ez az! pont ilyenre gondolt, ne nyúljak hozzá! Pedig szerintem ez még csak egy koncept volt, ami kidolgozásra vár. Szóval nem vagyok hatékony, de annál akkurátusabb. És persze a triplán ráfordított, elpiszmogott időt nem fizettethetem meg a megrendelővel, amikor ő egy fércmunkával is elégedett lenne. De olyat meg én nem vagyok hajlandó kiadni a kezemből, úgyhogy vagyok itt nagy alkotói válságban sokszor.

Ne mondd el senkinek, de nem sok olyan kreatív művész van, akinek egy az egyben plasztikus képek jelennének meg a fejében az első csettintésre! Ha van valami legtöbb fejben, azok a sablonok. Jól begyakorolt rutinok, amelyek kiindulópontnak megfelelőek, de koránt sem végterméknek. Általában menni szokott egy kis adatcibálás a megrendelőtől, hogy mégis, mire gondolt; van-e valami konkrét elképzelése? Ha van neki, akkor azt neki lehet állni baltával faragni. Előbb kihajítunk belőle minden földtől elrugaszkodott elképzelést. Általában az amatőrök grafikai tervezésnél az összes létező hibát elkövetik és összezsúfolják egyetlen elképzelésbe, amit ha elkezdesz fokról fokra kijavítani, akkor a végén születik belőle egy igazi műremek. A CSUPANAGYBETŰT kurrensre változtatod, az ízléstelen keretezést kihajítod, ötféle betűtípusból meghagysz kettőt, az összevissza rendezésből megmaradsz egynél, a hozzá nem illő képi elem helyett keresel (vagy rajzolsz) egy témában sokkal jobban illeszkedőt, kicsit még variálsz, majd átadod.

Ha tudod, hogy egy helytelen elképzelésben mit kell kijavítanod, már félig készen vagy a feladattal.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#597) BonFire


BonFire
veterán

Ez a dal megvan mindenkinek? ;] :C

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#598) ViZion válasza BonFire (#597) üzenetére


ViZion
félisten

pffffffffffffffffffff.... SZUPER

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#599) jjeahh


jjeahh
nagyúr

pf, két stock logós oldalon vagyok jelen, ugyanazokkal a logókkal, ha egyiken megveszik egy munkámat a másikon törlöm...ja és a szabályzatban nincs semmi olyan leírva, hogy ez nem fair, de...ma több logómat "reportálta" egy másik júzer, hogy ugyan olyanok mint a másik oldalon lévő logóim, vagyis "másolatok" :DDD ez most wtf? sztetek mitévő legyek? egyik oldalról töröljem magam? :(((

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#600) BonFire válasza jjeahh (#599) üzenetére


BonFire
veterán

Hát ha az oldalak szabályzata nem tiltja kifejezetten, hogy máshová is feltöltsd a munkáidat, akkor semmi baj.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.