Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63751) misuti válasza Zoltan84 (#63749) üzenetére


misuti
tag

Valami komoly gond lehet most,nálam másfél napja se net,se iptv,ráadásul a postafiókomhoz sem férek hozzá!Vagyok vagy 9 éve előfizetőjük,eddig még csak hasonló sem volt!

[ Szerkesztve ]

(#63752) parijani


parijani
tag

Sziasztok!

Nemrég kötötték be hozzánk az IPTV-t egy cisco isb2201-es dobozt tettek ki. Elvileg a távirányítója jó lenne a TV-hez is, de nem tudom beállítani hozzá, ugyanis a manualban (telekom oldalán is keresve) másik táv van betéve és nincs rajta az a gomb, amivel be lehetne programozni. A kérdés, hogy hogyan lehet beállítani?

Köszi!

(#63753) dptrsk válasza parijani (#63752) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

(#63754) parijani válasza dptrsk (#63753) üzenetére


parijani
tag

köszi, nem ártott volna keresnem a kérdés előtt. Ha hazamegyek kipróbálom.

(#63755) TomKiss válasza AttisCode (#63740) üzenetére


TomKiss
tag

Sehogy, nem programozható a gomb.
sőt, a T ügyfélszolgálat a távirányító láttán azt mondta, hogy azt a TV-hez kaptam, annak a leírásában keressem, hogyan lehet programozni...

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#63756) tomi5244 válasza wmati (#63736) üzenetére


tomi5244
őstag

Aki olyan helyen lakik ahol beharangozták az új netet/fejlesztést (optikán) és meg is épült már.

(#63757) parijani válasza TomKiss (#63755) üzenetére


parijani
tag

pedig van rajta egy nagy magenta gomb T felirattal... a manual meg meg amit hozzáadtak IBS2000-hez való...

(#63758) ppfgy77


ppfgy77
újonc

Sziasztok!
Honnan lehet megtudni, hogy a hàlózatfejlesztés soràn optika lesz kiépítve, vagy a jelenlegi vdsl2 lesz fejlesztve? Helyi Telekomos arc annyit tudott , hogy szeptemberben volt a majdani kivitelező felmérni, ügyfélsz. több mint 2 hete nem vàlaszol.

(#63759) wagi


wagi
senior tag

Az új internet csomagok bevezetése mikortól várható?
Idén lesz belőle még valami?

(#63760) Hooper válasza Hooper (#63739) üzenetére


Hooper
őstag

Ez továbbra sem oldódott meg.. De van uj hiba.

Reseteltem a routert (hátha) es miután ujra bekapcsolt se net se wifi
Mi lehet a baj??

Amúgy visszatérve a nas problémájára :
Pár napja be üzemeltem a nast. Egybol működött minden.. Net, külső elérés. Konkrétan nem állítottam be semmit , hagytam h maga konfiguralja ( xpenology) . Külső elérés a quickconnectel ment egybol.
Majd kikapcs bekapcs es azota nem latja a netet....

Tegnap meg be üzemeltem egy uj média lejátszót . Bekapcsoltam es ment minden, hálózati elérés , látta a nast ment a YouTube tehát volt net. Örültem , kikapcsoltam bepakoltam a helyére.

Aztán jött a gebasz. Este bekapcs es se net se hAlozat.....

Ez mi az Isten???

Olyan minta uj eszközt elsőre fel enged aztán over.

(#63761) SlayR válasza wagi (#63759) üzenetére


SlayR
senior tag

Szerintem még a jövő év eleje is nehézkes ahogy sok helyen még a fejlesztési munkálatok állnak... :(((

(#63762) Stef@N válasza tomi5244 (#63756) üzenetére


Stef@N
tag

A mi ca. 5000 fős településünk utólag került be a fejlesztésre váró helységek listájába, de gőzerővel haladnak. A vezetékek már mindenhol futnak, az oszlopokon már fent vannak az új erősítők/elosztók a régi analógok mellett. A múlt hétvégén a földelést csinálták, illetve a helyi újság ehavi számában, már múltidőben hirdeti a tisztelt Cég, hogy hálózatot fejlesztettek. Persze ez nem jelenti azt, hogy idén bármi is lesz belőle, mindenesetre az elérhetőségeimet megadtam az oldalon.

(#63763) tomi5244 válasza Stef@N (#63762) üzenetére


tomi5244
őstag

Az igen, mi már tavasz eleje óta bent vagyunk a listában, anno még 2x is leültünk tárgyalni a kivitelező céggel és a mérnökkel, sőt még az eon embere is ott volt. Segítőkészen álltak a dologhoz, olyan gördülékenynek látszott az egész. Nyár végére ígérték, legkésőbb szeptember. Aztán frankón bedőlt az egész, egy árva centi kábelt nem tettek fel, a kivitelező dugába dőlt, telekom szóvivője szerint túl vállalta magát. Ezzel nem lenne akkora gond, mert közben megállapodtak egy másik céggel is és tegnapig még úgy volt, hogy év végéig minket még tudnak vállalni, aztán közben ők is visszaléptek, most optimista becslések szerint jövő tavasz...

Lehet tudni melyik régióban laksz? Esetleg melyik település?

Kihangsúlyoznám, hogy nem az a legnagyobb probléma, hogy késik, hanem az, hogy a régi rendszert sem tartják már karban, nagyon sok felhasználó nem azt a szolgáltatás minőséget kapja amiért fizet.

[ Szerkesztve ]

(#63764) Razermazer válasza DJ. Ru$y (#63681) üzenetére


Razermazer
őstag

Köszönöm a részletes választ így már tiszta :R
Viszont még lenne és bátorkodom feltenni :) Szóval ha adott a koax rendszer a hgw-ig, iptv esetén új koaxot húznak be, vagy rámérnek és ha megfelelő nem bántják a mostani bekötést?. Többször voltak már itt szerelők az évek alatt és nem mondták, hogy rossz lenne csatlakozások rendben vannak.
Az utp kábeleket ami a hgw-ből jön majd ki és megy a STP-be, lehet padláson keresztül vezetni?(ablakon ki, fel a padlásra, ott ahol le kell jönni szintén le a padlásról, be az ablakon STP-ig) vagy falakat átfúrva beltérben vezetni?

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#63765) madle


madle
őstag

Sziasztok,

szemezek a Magenta1 díjcsomaggal, viszont nem minden érdekelne belőle. Rendelkezek már több mint fél éve egy Next S ATK előfizetéssel, olyan kérdésem lenne, hogy ezen meglévő mellé tudom választani a Magentát? Viszont a vezetékes telefon igazából nem érdekelne.... De ha kötelezően benne van akkor persze oké. Csak a lényeg hogy a jelenlegi előfizum működne e összefűzve a többi szolgáltatással? Vagy ez egy külön Next S lenne megint?

(#63766) Stef@N válasza tomi5244 (#63763) üzenetére


Stef@N
tag

Pest megye, Pilisszentiván

Hál'istennek itt a DSL hálózat is rendben van, a 20 Mbit-es csomag 22,5-et visz. Lehet lakik errefelé egy T-s vezér... :D

(#63767) jansky1


jansky1
senior tag

Üdv! Huawei HGW-n port nyitásban tudna valaki segíteni? Ez alapján próbáltam, de nem sikerült. :(

(#63768) Fernet válasza madle (#63765) üzenetére


Fernet
senior tag

Szia, a vezetékes teló "kötelező" hozzá. Viszont meglévő mobilt tudsz alá bevinni. A TV és vezetékes csomag fix benne (Családi+HD és Hoppá Plusz), a net és mobil előfizetés változtatható.

"Magenta1 otthoni csomagok mellé bármely, akár a meglévő, havidíjas lakossági mobildíjcsomagot bevonhatod, annak díjazása szerint."

[ Szerkesztve ]

(#63769) Nasuto válasza madle (#63765) üzenetére


Nasuto
tag

A mobil csomag szabadon választható és hozzáadódik az alábbi díjakhoz (a listát a Telekomos fórumon találtam - Köszi Roli82):

Magenta 1 NetMánia 10Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + választott mobil csomag
Magenta 1 NetMánia 20Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + választott mobil csomag
Magenta 1 NetMánia 30Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.500 Ft + választott mobil csomag
Magenta 1 NetMánia 120Mbit/s + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 10.000 Ft + választott mobil csomag

Mobil előfizetéshez 100% havidíjkedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót, így a TV GO elérése nem fogyasztja a csomaghoz tartozó, benne foglalt adatmennyiséget.

(#63770) #78121280 válasza Nasuto (#63769) üzenetére


#78121280
törölt tag

A feketével kiemelt a kötelező nem módosítható csomagelem.

2016. Május 11. előtt kötött szerződések esetén:

Piaci:

Magenta 1 NetMánia 10Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + a mobilcsomagod
Magenta 1 NetMánia 20Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + a mobilcsomagod
Magenta 1 NetMánia 30Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.500 Ft + a mobilcsomagod
Magenta 1 NetMánia 50Mbit/s + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 10.000 Ft + a mobilcsomagod
Magenta 1 NetMánia 120Mbit/s + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 10.000 Ft + a mobilcsomagod

Speciális (ahol van nagyobb konkurencia):

Magenta1 NetMánia 10Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 6.950 Ft+ a mobilcsomagod
Magenta1 NetMánia 20Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 6.950 Ft + a mobilcsomagod
Magenta1 NetMánia 30Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 7.450 Ft + a mobilcsomagod
Magenta1 NetMánia 50Mbit/s + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 7.950 Ft + a mobilcsomagod
Magenta1 NetMánia 120Mbit/s + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 7.950 Ft + a mobilcsomagod

NetMánia XL és XXL csomag esetében a televízió szolgáltatás havidíjban foglalt MoziKlub szolgáltatást is tartalmaz.

Mobil:

Új, vagy meglévő, szabadon választható lakossági havidíjas (vagy MIX típusú) mobiltelefon előfizetés, amely benne foglalt adatforgalmat is tartalmaz. Tehát Move - Next - Music tarifa család, Társkártyák és a Mix típusú pl Fun S - Like S

A mobil tarifacsomag mellé járó kedvezmény:

A Magenta1 kedvezménycsomagban elsődlegesként megjelölt mobil előfizetéshez 100% havidíjkedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót, így a TV GO elérése nem fogyasztja a csomaghoz tartozó, benne foglalt adatmennyiséget.

2016. Május 11.-től kötött szerződések esetén:

Piaci:

Magenta 1 NetMánia 10Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + a mobilcsomagod
Magenta 1 NetMánia 20Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + a mobilcsomagod
Magenta 1 NetMánia 30Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.500 Ft + a mobilcsomagod
Magenta 1 NetMánia 50Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 10.000 Ft + a mobilcsomagod
Magenta 1 NetMánia 120Mbit/s + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 11.500 Ft + a mobilcsomagod

Speciális (ahol van nagyobb konkurencia):

Magenta1 NetMánia 10Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 6.950 Ft+ a mobilcsomagod
Magenta1 NetMánia 20Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 6.950 Ft + a mobilcsomagod
Magenta1 NetMánia 30Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 7.450 Ft + a mobilcsomagod
Magenta1 NetMánia 50Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 7.950 Ft + a mobilcsomagod
Magenta1 NetMánia 120Mbit/s + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 9.450 Ft + a mobilcsomagod

NetMánia XXL csomag esetében a televízió szolgáltatás havidíjban foglalt MoziKlub szolgáltatást is tartalmaz.

Mobil:

Új, vagy meglévő, szabadon választható lakossági mobilinternet díjcsomag, illetve havi díjas (akár MIX típusú), vagy integrált társkártya mobil-előfizetés, amely benne foglalt adatforgalmat is tartalmaz.

A mobil tarifacsomag mellé járó kedvezmény:

A Magenta1 kedvezménycsomagban elsődlegesként megjelölt mobil előfizetéshez 100% havidíjkedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót, így a TV GO elérése nem fogyasztja a csomaghoz tartozó, benne foglalt adatmennyiséget.

Az árak nem tartalmazzák az esetleges kiegészítő opciókat pl tv szolgáltatás esetén minicsomag, box bérleti díj,illetve felvételi opció díját sem.

Magenta 1 gyakran ismételt kérdések.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#63771) dptrsk válasza TomKiss (#63755) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Azért a T-Pontos mókusok 1-2 kivétellel annyira értenek a távirányítóhoz, mint te vagy annyira se...

(#63772) DJ. Ru$y válasza Razermazer (#63764) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért húznának be másik koaxot? Ugyanazt hagyják, nem nyúlnak hozzá. Az UTP-t ott vezeted, ahol jól esik, viszont bizonyos mennyiségű kábel után fizetni kell érte, meg van, hogy boxonként, vagy bekötésenként mennyi kábel használható fel, utána kifizettetik. Szóval célszerűbb lehet a falfúrás, mint a fel, le módszer.

Nem STP, hanem STB - Set Top Box.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63773) TomKiss válasza dptrsk (#63771) üzenetére


TomKiss
tag

Az lehet, de azt gondolnám, hogy ahová az e-miales bejelentést küldöm, azért kicsit hosszábbértő személyek dolgoznak.
Csatoltam nekik a képet, leírtam, hogy ezt kaptam a nem felvevős boxhoz.
Na erre volt az a válasza, hogy ez a távkapcs a tvhez tartozik....

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#63774) anadroid válasza #78121280 (#63770) üzenetére


anadroid
senior tag

Lezárt mobilelőfizetést is bevihetsz, én Mozaik XS-t vittem be.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#63775) madle válasza #78121280 (#63770) üzenetére


madle
őstag

Köszönöm mindenkinek a tájékoztatást, így teljesen korrekt az ajánlat, Next S mellé kötök akkor egy ilyen csomagot. A vezetékes, ha jól látom 5000 perc erejéig teljesen díjmentes belföldön.
Gondolom érdemes személyesen megrendelni a csomagot T Pontban, kb mennyi idő mire kiérkeznek a szerelők? Mert november 30-ig még van Invitelhez hűségem, azt kívánom majd váltani a Telekommal, mivel a mobilom is ott van és sokkal jobb ajánlatok vanak mint az Invitelnél..

(#63776) Nasuto válasza madle (#63775) üzenetére


Nasuto
tag

Én eddig minden ilyen megrendelést telefonon intéztem és lekopogom, soha nem volt semmi gondom. Mindig minden zökkenőmentesen ment. Ha partner T-Pont, akkor talán nem is értenek annyira hozzá. Telefonon meg ott van a hangfelvétel. Szerintem 1-2 hét alatt illik lezavarni egy ilyet. Én anno megrendeltem, még aznap délután hívtak, és másnap minden kész volt. Aztán persze vannak horror történetek is, de bízzunk benne, hogy nálad sem lesz semmi gond. Talán a legegyszerűbb, ha a Magenta1 oldalán beregisztrálsz, és ők felhívnak, nem kell várakozni az ügyintéző kapcsolásáig.

[ Szerkesztve ]

(#63777) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! A Magenta1-be alap a net tv és telefon plusz mobil,kérdés mátrixos csomagot bevihetek(DEKK céges előfizu) :R

(#63778) norti válasza xigris (#63777) üzenetére


norti
addikt

"legalább egy új, vagy meglévő lakossági havidíjas (vagy Mix típusú) mobiltelefon előfizetés"

cégest nem vihetsz be...

(#63779) xigris válasza norti (#63778) üzenetére


xigris
őstag

:R :R

(#63780) OldMike


OldMike
őstag

Tegnap felhívtam a 1412-t, hogy 4 nap múlva vége az októbernek, és híre-hamva sincs az októberi tv-internet-telefon számlának. Az ügyfélszolgálatos a rendszere alapján megerősítette, hogy még nem készült el a számla, viszont közölte hogy fogalma sincs mikor lesz, de majd biztosan jön ;]

Szerinte az új számlázási rendre való átállásnál még akadnak problémák.

Mennyire jellemző ez a gond, vagy csak az én egyedi problémám?

Annyira szeretnék már fizetni a Telekomnak, de csak kéreti magát :W .

42LM660S

(#63781) btz válasza OldMike (#63780) üzenetére


btz
addikt

Én már 10. hónapja ingyen netezek, telefonálok, TV-zek. Számlát nem küldenek.

ⓑⓣⓩ

(#63782) dptrsk válasza OldMike (#63780) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem se jött ebben a hónapban.
Telefonon szintén azt mondták, minden ok...

(#63783) AttisCode válasza dptrsk (#63771) üzenetére


AttisCode
újonc

Köszi a tanácsot,

de most jön az, hogy szétszedem ezt az új távirányítót és "megkeresem" benne azt a nemlétező Tv/STB
gombot (a régebbi távirányító alapján).

[ Szerkesztve ]

(#63784) poli27 válasza btz (#63781) üzenetére


poli27
veterán

Majd kapsz egyszerre egy nagyot...

(#63785) Picur123


Picur123
csendes tag

Sziasztok!

Most költözöm albérletbe és érdeklődnék hogy kell e a főbérlő hozzájárulása vagy kell e valamit aláirni hogy nekem bekapcsolják a netet?

(#63786) Rick4


Rick4
félisten

Na, ma este mobilnetről nyomo, a d-link 704-es modem, amit d.u. 3-kor hoztak, már vissza is van csomagolva a dobozába, jöhetnek egy másikkal. Kábelen nincs net, 3 kábel, 2 gép se ment, miközben wifin volt net, aztán wifin sem, majd ott megint.... Rákerestem, valaki épp itt ecsetelte a hardveres képességeit... Kértem másikat, ami működik, de elég lenne egy modem, router, és switch mögött van fix ip-n minden itthon, csak egy kis net kellene mellé...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#63787) norti válasza Picur123 (#63785) üzenetére


norti
addikt

Nem, ha a te neveden lesz az előfizetés/te kötteted be. (Nyilván, ha szétfúrnák a lakást, akkor azért szólj a főbérlőnek :) )

[ Szerkesztve ]

(#63788) btz válasza poli27 (#63784) üzenetére


btz
addikt

Betelefonáltam nekik hogy az ő h..ségük végett nem fogok 100ezres számlát fizetni. Azt mondták hogy valamennyit elengednek majd, késedelmi kamatot sem számolnak fel. Aztán igérték hogy októberben már küldenek számlát, most itt van két munkanap októberből is, számla az igéret ellenére még mindig sehol.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#63789) poli27 válasza btz (#63788) üzenetére


poli27
veterán

:W Akkor erről van hang felvételed szval nem csinálhatnak semmit sem..

(#63790) parijani válasza AttisCode (#63783) üzenetére


parijani
tag

majd szólj mire jutottál, mert a TV kikapcsológomb nyomvatartás+kód beírás nem csinál semmit, olyan, mintha az a gomb, csak dísz lenne!

(#63791) Picur123 válasza norti (#63787) üzenetére


Picur123
csendes tag

Köszi a gyors választ! :)

(#63792) partymaci válasza Rick4 (#63786) üzenetére


partymaci
aktív tag

Egy kicsivel fentebb hasonló problémám olvasható. Most a routerben a MAC klónozást beállítottam azóta jól megy minden. (Ettől függetlenül nem egy bajnok eszköz)

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#63793) Rick4 válasza partymaci (#63792) üzenetére


Rick4
félisten

A csodarouter le is szerepelt, ma reggel mondom csak előveszem, álligatom, megy relatíve normálisan, de este 7 után a 120-ból 4-5mbit, 10 index.hu-s pingelésből 4 csomag elveszett, perceken keresztül, nem csak 10 másodpercig......

Azt hogy tudjátok, ha az itthoni hálóm áll egy csomó fix ip-t igénylő eszközből, ( kamerák, nas, routerek, hálózati nyomtató, stb) akkor azt meg tudom csinálni, hogy a hgw-re nem a router wan portját dugom, hanem egy szovábal arrébb viszem, és egy olyan switch-en keresztül jön a net, amire mások is rá vannak dugva? Vagy csak úgy megy, hogy egy kábel ide a wan portba, majd egy vissza a lan portból a switchbe?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#63794) adika4444 válasza Rick4 (#63793) üzenetére


adika4444
addikt

Elsőre nem nagyon értem, de megpróbálok segíteni:
Ugye megy a hgw-ből egy switch-be a kábel, amiből ha jól értem a router wan portjába menne egy kábel. Ez megoldható
switchből router lanba menne a kábel, ap/switch módba: ez is megoldható.

üdv, adika4444

(#63795) Gubek-Einste válasza Rick4 (#63793) üzenetére

Mivel a HGW router módban van így mehet a switch-be is a bejövő kábel, majd onnan a router WAN portjába de ekkor a router-re csatlakozó eszközök nem látják a switch-re/közvetlenül a HGW-re csatlakozóakat a NAT-olás miatt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63796) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Mobil-topicban már írtam, de itt is leírnám, hogy az itteni fórumozókat se érje váraltanul:

A Telekom üzletek országosan 30-án (azaz holnap) - tréning miatt - zárva lesznek.

Ezen a napon csak Telekom Partner üzletek lesznek nyitva, illetve az ügyfélszolgálat lesz elérhető.

:)

(#63797) Rick4


Rick4
félisten

Értem én, ha kikapcsolom a hgw-ben a dhcp szervert, és a routerben be van, akkor a router kellene hogy adjon mindennek belső ip-t. Viszont az istennek se akart menni dhcp nélkül, és annak ellenére, hogy 0.10-zel kezdődik az ip tartomány, a- rádugott routernek a 0.12-t adta ki. Tehát ezt dmz-be tettem, a routeren meg beállítottam, hogy a 0.12-t kérje mindenképp... Így működik, akkor megcsinálom inkább a dupla kábelezést, belefér.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#63798) misuti


misuti
tag

Napokig nem volt netem,illetve iptv!
A probléma az volt,hogy váltottam magenta díjcsomagra,és a végberendezések már nem kezelték az új szolgáltatásokat!Szóval ha valaki vált,mindenképpen tudakolja meg,hogy az övé alkalmas e az új szolgáltatásokra!Mondjuk azóta nem tudok az email címemre se belépni,szóval holnap megint telefonálnom kell! :)

(#63799) poli27 válasza misuti (#63798) üzenetére


poli27
veterán

Faszán hülyének vagy nézve ezzel... Kötöttek veled egy új szerződést a régit meg kikapcsolták.... de jó a marketing ha ezt beveszed..

[ Szerkesztve ]

(#63800) ripo05


ripo05
tag

Azt tudjátok, hogy a TV készülék törlesztőrészletei megjelennek-e a Távszámla oldalon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.