Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51451) kisapa válasza spiritex (#51450) üzenetére


kisapa
senior tag

Én most próbáltam ki újra és tökéletesen működik. 64 bites Win8.1 van a gépen.

(#51452) basel00


basel00
tag

Hello

Megrendeltem a netmania L csomagot és hogy mennyi az atfutasi idő mire kijonnek beuzemelni??
Illetve ahoz már wifis router jár??
Köszönöm

(#51453) dptrsk válasza basel00 (#51452) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Wifis modem akkor jár ha IPTV-t kérsz tudtommal.
Ha csak netet kértél sima modemet kapsz szerintem.
Beüzemelés 7-14 nap általában, de akár 30 napig is tarthat.

(#51454) Mrdevil válasza senki66 (#51449) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát akkor nem tudom, nálunk nem megy, se laptopon, se PC-n. Hozzáteszem friss Windows mindkettô, lehet kell még valami neki, amit nem ír ki. Sylverlight van, nem tudom mi kellhet még.... :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#51455) Teko001 válasza Mrdevil (#51454) üzenetére


Teko001
őstag

Saját plugint használ, nem silverlight-ot. 64bites Chrome-ban pedig nem működik.

(#51439) haxiboy: Keress rá a témában, volt már róla szó valahol

[ Szerkesztve ]

(#51456) Garold válasza dptrsk (#51453) üzenetére


Garold
senior tag

A Netmánia L az 30 mega és tudtommal csak VDSL-en megy. A T-nek VDSL modeme nincs, csak HGW-je.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#51457) basel00 válasza Garold (#51456) üzenetére


basel00
tag

ahogy néztem amitt majd adnak modemet az már mind tudja a Wifit-t

(#51458) DJ. Ru$y válasza basel00 (#51457) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem modemet adnak, hanem HGW-t, ahogy már leírták előttem is, egy modem nem tud wifit, onnantól, hogy ellát router funkciókat, máris HGW lesz belőle.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51459) basel00 válasza DJ. Ru$y (#51458) üzenetére


basel00
tag

akkor gondolom vennem kell egy Wifi routert

(#51460) DJ. Ru$y válasza basel00 (#51459) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Látom kicsit összekavartalak... A HGW (amit valószínűleg kapni fogsz) az nem (csak) modem, hanem router, és tudnak wifit, nem kell routert venned, csak ha nem elegendő az a szolgáltatás, amit a HGW nyújt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51461) Teko001 válasza basel00 (#51459) üzenetére


Teko001
őstag

dsl?

(#51462) Garold válasza Teko001 (#51461) üzenetére


Garold
senior tag

Jah, jogos a kérdés, valamiért én egyből dsl-re asszociáltam...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#51463) dptrsk válasza Garold (#51462) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

én pedig kábelnetre :D

(#51464) Teko001 válasza dptrsk (#51463) üzenetére


Teko001
őstag

Nah igen, pont ezért kérdeztem :D

(#51440) Bile Demon: A DVB-C-t (kártyás boxok) valószínűleg kifogják vezetni, sőt, van ahol már ki is vezették, csak hosszabb folyamat, ahogy az analógot is megfogják szüntetni idővel valószínűleg. A szellemképességre: Milyen kábellel van összekötve? A kártyás box milyennel volt? Az extra csatornák pedig, ha nem rendelted meg őket, örülj hogy van, azért mert nézed őket, nem számlázhatják ki, az nem elég a ráutaló magatartáshoz. Ha nem lenne, akkor pár mp-re se jönne be. Ha nagyon akarod, kérdezz rá, hogy pontosan mire vagy előfizetve, de szerintem valami grátisz lesz. Ha meg kiszámlázzák, akkor megkell reklamálni.

[ Szerkesztve ]

(#51465) Mrdevil válasza Teko001 (#51455) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hoppá, az baj. Néztem 64 bites explorerben sem megy, akkor mi a megoldás vajon?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#51466) Teko001 válasza Mrdevil (#51465) üzenetére


Teko001
őstag

64bites gépen Explorerben nálam megy. Biztos, hogy feltetted a pluginját? Esetleg próbáld meg Firefoxban. Windowson egyedül a 64bites Chrome-on nem megy, a többin (FF, IE, 32bites Ch) megy

(#51467) kisapa válasza Mrdevil (#51465) üzenetére


kisapa
senior tag

Nekem Mozillával működik.

(#51468) studiod1 válasza Bile Demon (#51440) üzenetére


studiod1
tag

Sajnos én is hasonlóan jártam,egy csomó +szolgáltatást hozzácsaptak a rendelt családi csomagomhoz,én azonnal lemondtam a felesleget. Kb egy hétig veszekedtem velük csapnivaló minőség akadás net sávszélesség gond hasonlók.A végén csak megoldották igaz a hálózatszerelók 3x voltak kinn.

(#51469) DJ. Ru$y válasza Teko001 (#51466) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

64 bites gépen van külön 64-es IE, ami mögé oda van írva, hogy 64 bit, a sima az csak 32-es.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51470) Teko001 válasza DJ. Ru$y (#51469) üzenetére


Teko001
őstag

Jogos (elfelejtettem, hogy régen külön volt), de csak Windows 8.1 és IE11 alatt ha jól tudom, onnantól kb. egybeolvasztották a kettőt végleg. Egy ilyet találtam róla.

[ Szerkesztve ]

(#51471) basel00 válasza Teko001 (#51461) üzenetére


basel00
tag

igen dsl

(#51472) Teko001 válasza basel00 (#51471) üzenetére


Teko001
őstag

Akkor valamilyen HGW-t fogsz kapni, amiben van WiFi (persze olyan, amilyen...)

(#51473) Bile Demon válasza Teko001 (#51464) üzenetére


Bile Demon
őstag

SCART kábellel van összekötve. 100Hz-es Samsung CRT tévéről van szó. (lehet hogy maga a TV kavar be valamit?)
Maradt a régi kábel a TV-be dugva, csak a BOX lett átdugva.
Az állókép az nem szellemképes, teljesen jó, de amint megmozdul valami a képen, pl. egy kéz, akkor csak az elmozdult alakzat után szellemképek sorozatát látom 4-et 5-öt is, képtömörítési hibának tűnik. Nem minden csatornánál van és amúgy a többieket nem zavarja.
A legnagyobb probléma, hogy a STB:
-nem jelzi ki a kiválasztott csatornát
-nincs rajta óra (ha már 7,8W-ot fogyaszt ez is kikapcsoltan, az elődje legalább hasznos munkát is végzett)

Bruhe

(#51474) pityeszka válasza Mrdevil (#51444) üzenetére


pityeszka
őstag

Én be se tudok lépni. Állandóan hibás jelszó vagy felhasználó név. Ötlet?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#51475) Teko001 válasza Bile Demon (#51473) üzenetére


Teko001
őstag

Próbáld ki RCA kábellel, hátha az segít rajta. Előfordulhat, hogy a TV-ben valami képjavító vagy hasonló eljárás a ludas, de talán még az is lehet, hogy valami jelhiba van, és emiatt szétesik a kép a következő kulcs képkockáig.

(#51474) pityeszka: Nálam működik, egy freemailes, és egy külön regisztrálttal is.

[ Szerkesztve ]

(#51476) Bile Demon válasza studiod1 (#51468) üzenetére


Bile Demon
őstag

Telefonos megrendelt szolgáltatást felextrázták és nem a megbeszélt összeget számlázták?
Ilyenkor mi alapján lehet reklamálni, az értékesítő rögzíti a beszélgetést? Mert én nem kaptam még semmi írásosat. A telepítő embertől is csak az IP telefon telefonszámát tartalmazó lapot kaptam.

Bruhe

(#51477) pityeszka válasza Teko001 (#51475) üzenetére


pityeszka
őstag

Regeljek be egy új mail címet szerinted? A t-online.hu-val próbálkoztam egyébként...

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#51478) Bile Demon válasza Teko001 (#51475) üzenetére


Bile Demon
őstag

Kösz a tippet, megpróbálom. Bár nem hiszem, hogy ez a 8 éves TV a képkockák kétszeri felvillantásán kívül sokat hozzátenne a képhez.

Bruhe

(#51479) Teko001 válasza pityeszka (#51477) üzenetére


Teko001
őstag

Hát, lehet jobban jársz. Vagy vársz, míg egyszer csak jó lesz. Persze az összerendelés se egy séta a parkban sokszor... Mondjuk azt szerintem a t-onlinesnél is megkéne tenni.

(#51478) Bile Demon: Hát elképzelhető, hogy tényleg csomagveszteség van, és azért látod ezt. Mindjárt küldök egy üzenetet

[ Szerkesztve ]

(#51480) petya1985


petya1985
tag

hello!

T-Com 20 mbites netem van, mai napig minden tökéletes volt, míg a szekrénysor vétele után átrendeztem a szobám. Mindent ugyan oda dugtam vissza, minden megy tökéletesen, csak a wifim (ha ott a gond?)nem 2 helyen! A tv-m és a netem ugyan olyan gyors mint volt, viszont a tesom tv-je nem érzékeli a wifi kapcs. -t(nem tudok csatlakozni,hiába irom a jelszót) és a ő gépén is hol van(ekkor is lassúbb ,mint volt) net, hol nincs! Mi lehet?

Mondom semmit nem konfiguráltam ,a router beállítást is ellenőríztem,nem látok benne hibát,ugyan úgy van!
Speedport W724V router.

ide is beírtam ezt a kérdést,hátha többen olvassák...

ÜBER ALLES F.C. BAYERN MÜNCHEN!!!

(#51481) Teko001 válasza petya1985 (#51480) üzenetére


Teko001
őstag

Valószínűleg a szobád átrendezésével leárnyékoltad az adott területeket. Ha szeretnél nagyobb lefedettséget, venned kell valemilyen routert/access pointot, ami nagyobb lefedettséget biztosít.

(#51482) basel00 válasza Teko001 (#51472) üzenetére


basel00
tag

nem olyan jók?

(#51483) Teko001 válasza basel00 (#51482) üzenetére


Teko001
őstag

A legtöbben (ha nem mindegyikben) belső antenna van, ami meglehetősen kis lefedettséget biztosít, valamint szintén a legtöbb viszonylag kevés funkcióval rendelkezik. Ha csak WiFi kell egy-két szobába, tökéletes, de egyébként... Viszont evés a puding próbája, nézd meg neked megfelel-e, maximum mögé kötsz egy sajátot, és kikapcsolod a gyárit. Csak nem érdemes szerintem ehhez nagy reményeket fűzni, hogy majd esetleg a kert végében is ezt fogod.

(#51484) SlayR


SlayR
senior tag

Új események....nem rég befizetésnél ismét mondták a boltban, hogy lehetne tv-t igényelni el lett mondva nekik a probléma máskor se kaptuk meg, mire azt mondták próbát megér. Múltkor felhívtak bár ilyen már máskor is volt. Ma viszont az online felületen az új számlán kívül megjelentek a részletek is feltüntetve asszem innentől biztosra vehetem az új TV-t :) Netet már nem igénylem továbbra se tőlük, de a tleefont és a tv-t így hagyom.

(#51485) reechyke


reechyke
tag

Sziasztok, olyan kerdesem lenne, hogy mennyi ideig tart az 1hd stream ätällitäsa 2hd streamre? Felhivtam az ügyfelszolgälatot, ott azt mondtäk megy a dolog es olyan 8-9 nap! Ez tenyleg ilyen sokäig tart?

(#51486) Teko001 válasza reechyke (#51485) üzenetére


Teko001
őstag

Amikor átraknak az új csomagba valószínűleg (és ezzel együtt az új rendszerbe). Nekem még amikor a régi rendszer volt javában (és "sehol" az új), 3 hétbe telt, mert valamilyen informatikai hiba miatt elakadt a folyamat. Van akinek meg azonnal betudták aktiválni az új +hd-s csomagot. De az új rendszer miatt szerintem elképzelhető igen, hogy jövőhéten tesznek át (ha kézzel kell tényleg)

[ Szerkesztve ]

(#51487) unknownerror


unknownerror
tag

Sziasztok!

T-home 20/1-es dsl internetem van. Mostanában vettem észre, hogy a https oldalak néha iszonyat lassan jönnek be. Oldalfrissítések között is nagy a szórás. A sima http szinte azonnal otterem. Természetesen először a gépemben kerestem a hibát, de több eszközön is észrevettem ezt, de van, hogy napokig nem csinálja, van hogy napokig csinálja. Próbáltam a hgw-t átnézni, logban semmi rendellenest nem láttam, egyedül egy 60ezer feletti port van átirányítva befelé ssh céljából.

Most már ott tartok, hogy szeretném elérni az ubuntu szerverem távolról(nem vagyok otthon), a szerver frissít egy dinamikus címet, de hol elérhető a gép,router, hol nem. A hgw-ben engedélyeztem a pingelést, hogy hátha a szerver hal le, és nem a hgw, most totál elérhetetlen kívülről még a router is, fél órája még szakadozva, de ment, azt hittem először, hogy a helyi internet kapcsolat ilyen, anyáztam a routerre, amit helyettesítettem egy tartalékkal, erre kiderült, hogy nem "csak" ezzel volt a baj. (amúgy is néha dobja a netet a drágaság)

Speedport W724V a hgw, körülbelül egy hónapja kezdődött ez a lassú ssl szarakodása, addig meg voltam győződve, hogy ez egy jó cucc, tökéletesen működött minden, ráadásul gigabitesek a portjai, aminek külön örültem, a nettel se volta baj. Sávszélesség megvan most is, de például androidnál új google fiók beállításakor dobott egy olyat, hogy a titkosított kapcsolat nem elérhető, vagy valami hasonló szöveget, újra próbálva működött.

Mi ez?

(#51488) Gézengúz válasza unknownerror (#51487) üzenetére


Gézengúz
addikt

Hálókártya Dns átfirkálása google Dns-re? Csak próbáld meg..

(#51489) unknownerror válasza Gézengúz (#51488) üzenetére


unknownerror
tag

Köszi az ötletet, de azt is próbáltam, talán egy fokkal gyorsabb volt, de már magam se tudom. Olyan is eszembejutott, hogy hátha valaki "szivat" a dinamikus címen keresztül, kikapcsoltam a szolgáltatást, ip frissítés, hgw reboot, nem változott. Már csak a hgw-re tudok gondolni. Mondjuk az most jutott eszembe, hogy pppoe pass-through-val ki tudnék próbálni egy másik routert.

Ha végül kiderül, hogy mi a fene ez, akkor leírom itt.

[ Szerkesztve ]

(#51490) Gézengúz válasza unknownerror (#51489) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szoftver mikori rajta?

(#51491) reechyke válasza Teko001 (#51486) üzenetére


reechyke
tag

De nekem csaladi + hd csomagom volt eddig is, csak 1 hd streammel. Es nem kertem uj csomagot sem pedig hüseghosszabbitäst stb...

(#51492) Teko001 válasza reechyke (#51491) üzenetére


Teko001
őstag

Akkor mitől kéne 2 HD streamednek lenni? Ha jól értem, az új előfizetőknek kapnak 2 HD streamet, illetve az új csomagokat húzzák azokkal

[ Szerkesztve ]

(#51493) dptrsk válasza Teko001 (#51492) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én nemrég hosszabbítottam, s maradt a 2SD 1 HD felállás
családiról --> családi+HDre történt váltás.

(#51494) Teko001 válasza dptrsk (#51493) üzenetére


Teko001
őstag

Az új rendszerben vagy?

(#51495) dptrsk válasza Teko001 (#51494) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Jelenleg sajnos nem tud belépni szöveg fogad...
Ezek szerint nem, pedig reménykedtem, hogy hosszabbítás miatt átkerülök.
Az nagyobb net és cs+HD csomag megrendelés után 1 órával aktív volt.

[ Szerkesztve ]

(#51496) unknownerror válasza Gézengúz (#51490) üzenetére


unknownerror
tag

Ha hazamentem, vagy esetleg visszatérne a halálból (tegnap este óta nem elérhető, mikor máskor döglene le, mint amikor távol vagyok), akkor megnézem. Remélem fw frissítés megoldaná ezt a dolgot, ez eszembe se jutott. Most pingelve egy visszajött, többinek annyit. Van egy openvpn szerverem, felcsatlakozott, megörültem, erre szétkapcsolt. Nem értem mi folyik otthon. :W Pont amikor annyira kellene, cserben hagy...

(#51497) studiod1 válasza Bile Demon (#51476) üzenetére


studiod1
tag

Igen fel extrázták: a boxok bekötése után rögtön lemondtam a felvételi opciot, a következő napon mikor észrevettem az extrákat azokat is lemondtam, a plusz csatornák megszüntek a felvétel maradt mivel a boxot csak január 5 cserélik, valószínű központilag nem tiltják lehet a box müködése bánná.Én már nem hiszek nekik ha gond azonnal hibabejelentés reklamálás,nehogy rámverjék tudtam s nem jeleztem.

(#51498) Livius


Livius
őstag

A ugyfelszolgalat@t-home.hu email cím még létezik a T-Home-nak? Ha igen, kb mennyi idő mire az azon bejelentett problémát megoldják, esetleg válaszolnak?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#51499) btz válasza Livius (#51498) üzenetére


btz
addikt

30 nap

ⓑⓣⓩ

(#51500) Bile Demon válasza studiod1 (#51497) üzenetére


Bile Demon
őstag

Ok, értem végignéztem a csatornákat, a Natgeo extrák azok decemberben kódolatlanok mindenkinek, egyedül a 3db HBO, ami nemkívánatos, a többi már nem jön be, kiirja, hogy rendeljem meg a 1412-n. Fater azt mondja, hogy máskor is volt már ilyen, hogy volt kódolatlan HBO az ünnepek alatt. Hiszek neki. Ha mégis kiszámlázzák és/vagy január elején még lesz, akkor majd erre hivatkozok a hiba bejelentéssel együtt.
Mondjuk ha azt mondjátok, hogy nektek, most nincs HBO, akkor akár kezdhetek is aggódni. :)
Felvételi opció nem működik. Elvileg nem felvevős BOX-ot kaptam (könnyű, fekete, HDD nélküli Cisco).

Bruhe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.