Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51351) tope


tope
addikt

Szép napot.
Telefonon rendelt szolgáltatásbővítésnek mennyi az átfutási ideje ?

(#51352) MajaG válasza tope (#51351) üzenetére


MajaG
senior tag

2 nap az egyeztetés, -ha ki kell menni a helyszínre- és a végtelen között. :)

(#51353) ludsimon válasza tope (#51351) üzenetére


ludsimon
veterán

Változó.
1-2 naptól egészen a 30-40 napig.

undefined

(#51354) tope


tope
addikt

Köszi, beltérit kellene cserélni, mert HD szolgáltatást kértem, nekem 9 napot mondtak, ma van a 8. nap. Akkor reménykedem, hogy idén még összehozzák.

(#51355) #41133696 válasza Airedhyal (#51346) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, ok relatíve ritkán lépek be :)

(#51356) lord_m


lord_m
senior tag

Sziasztok!

Visszaolvasva látom, hogy másnál is előfordult már, hogy később jött a csekk a megszokottnál...

Az a helyzet, hogy még nem kaptuk meg a most esedékest, holott ilyenkor már régen fel is szoktuk adni, a többivel együtt.
A szomszéd meg már megkapta például.

Érdemes telefonon rákérdezni, vagy várjak türelemmel, ne foglalkozzak vele, még ha ünnepek is jönnek?

:R

(#51357) adika4444 válasza lord_m (#51356) üzenetére


adika4444
addikt

Én rákérdeznék telefonon, ha neked is be kell tartani a határidőt a befizetéseknél, akkor ők is legyenek szívesek időbe kiküldeni, hogy egyszerre lehesssen a többi csekkel fizetni!

üdv, adika4444

(#51358) lord_m válasza adika4444 (#51357) üzenetére


lord_m
senior tag

Ha ma sem jön, telefonálok. Eddig az elsők között kaptam meg mindig...

(#51359) Ninja-Metal válasza Shodan (#51205) üzenetére


Ninja-Metal
tag

Shodan, DJ. Ru$y:

Köszönöm a segítséget! Végül úgy lett megoldva, ahogy korábban írtam. Vettem egy USB-s Wi-Fi antennát, ami tökéletesen teszi a dolgát. A modem fél méterre van tőle, így nyugodt vagyok a stabilitást illetően. Ami pedig igazán fontos, hogy így már ki tudom használni azt a 120 Mbit/s-ot.

(#51360) pityeszka válasza tope (#51354) üzenetére


pityeszka
őstag

Nekem 30 napot mondtak beltéri cserére. :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#51361) tope válasza pityeszka (#51360) üzenetére


tope
addikt

Ajvé :(

(#51362) rokszintibi


rokszintibi
újonc

Üdv.! A Telekom kábel digitálison jelenleg a Cartoon Network kódolatlan kell hogy legyen. Nos a kérdésem az lenne, hogy miért nem találom a megadott frekvencián? Az összes többi csati megvan, aminek lennie kell (kódolt-kódolatlan), de a CN az sehol. Valaki tud segíteni? Köszi! :F

(#51363) mojszejev


mojszejev
csendes tag

Hi!

Valaki erzekel halozati szakadasokat a kabelnetes szolgaltatasban Diósdon és kornyeken vagy csak nalam van gond?Packet loss es disconnect jutott a mai estere :(

(#51364) Bile Demon válasza adika4444 (#51350) üzenetére


Bile Demon
őstag

7150 volt 2 évig.
Aztán most hogy hosszabítottam újabb 2 évre, azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy minden marad, de erre még rájött a SET TOP BOX bérlet (jogosan) amit eddig elfelejtették kiszámlázni. Tehát 7800 körül/hó. Nem adtam össze pontosan, mert ugye 2 töredék nap alapján emelkedett a havidíj a box bérlettel.

Kapásból azt mondta, hogy korszerűsítés van a területünkön és leváltanák a TV szolgáltatást, jönnének kicserélni a boxot, én mondtam, hogy ácsi. :)
Erre kaptam egy 6900-as ajánlatot: IPTV családi + a meglévő 30-as NET+ a IP telefon. Erre az ajánlatra mondtam, hogy kösz, de jó ami van, most írtam alá a hűséget és megfelel ami van. (nem akarok variálni, nyugdíjas szülők használják a TV-t aztán ha nem muszály ne tanulják újra a kezelését)
Vissza kérdeztem, kötelező e a csomagváltás? Mert ugye az ÁSZF szerint a meglévő az hosszabítható...
Mondta, hogy igen elvileg maradhat, de sokkal drágább nekem, akkor kérdezte mennyit fizetek, és jött a következő ajánlat:
Mit szólnék a 120-as NET-hez. 6900-ért. Először azt hittem, csak a NET, de kétszer is megerősítette, hogy a 3 szolgáltatás együtt ennyi, és ennek is csak a felét kell fizetni 6 hónapig.
(Égyébként az a vicc a dologban, hogy a 120-as NET-el szemeztem, de úgy voltam, az ünnepekre már úgyse lesz belőle semmi, az itt olvasott átfutási idők alapján.)

Végigfutott az agyamon, ha úgyis ennyire ki akarják vezetni a DVB-C-t, akkor minek ellenkezzek. Most 2 évig "kánaán" lesz utána meg gondolom a szokásos áron kötik újra.

Másnap hívtak a telepítők valami furcsa 96-es körzetszámról időpontot egyeztetni, nem felvevős BOX-ot említettek. dec 23-a volt a leg közelebbi időpont.
Egy kicsit azért para van:
az üzletkötő se a létesítő nem mondta be, hogy hangrögzítés van, a létesítőnél mondjuk csipogott alatta, a másiknál nem emlékszem (90% hogy nem), a telszám van meg, de ha valami mégsem úgy sül el, mint amit ígértek, akkor az hosszú menet lesz.

[ Szerkesztve ]

Bruhe

(#51365) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!

Szeretném összepárosítani(szinkronizálni) a műsorújságot az Iptv-vel.
Beírom MT azonosítót és a 20 számot (ami a belépett T oldalon van) de hibás MT vagy IPTV azonosító a válasz. Jópárszor megcsináltam, beírtam, copyztam, figyeltem szóközre, mindenre de nem jó.
Találkozott már valaki hasonló hibával?

(#51366) wmati válasza Komi28 (#51365) üzenetére


wmati
addikt

Mit mivel szeretnél ? Mert az a 20 jegyű kód csak a akkor kell ha a szerelő boxot cserél.

(#51367) Garold válasza Komi28 (#51365) üzenetére


Garold
senior tag

Ha tényleg jól írtad be az adatokat akkor 1412 és felveszik hibára.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#51368) Bile Demon válasza Bile Demon (#51364) üzenetére


Bile Demon
őstag

Kellemes meglepetés, hogy a net már 120,5/11Mbps dönget. Két nap se kellett hozzá.

Bruhe

(#51369) csƵ


csƵ
őstag

Hétfőn hívom őket ötödjére, letelt ma a 30 nap.

(#51370) Komi28 válasza Garold (#51367) üzenetére


Komi28
senior tag

1412-n sem tudnak segíteni "valószínüleg webes alkalmazás hiba, próbáljam majd meg valamikor újra" . Hibára fel sem vették.
Így jártam :O :U

Ja 4 éve mikor először volt Iptv-m flottul rendesen működött hiba nélkül, mostmeg.........

(#51371) Teko001 válasza Komi28 (#51370) üzenetére


Teko001
őstag

Van interneted is tőlük? Ha igen, próbáltál a hozzá tartozó mail és jelszóval belépni?

(#51372) senki66


senki66
senior tag

Sziasztok,
Egy Samsung tablettel szeretnék csatlakozni a TV GO-hoz, de a " A regisztrálható eszközök száma elérte a maximumot." kezdetű hibaüzenetet kapom. A regisztrált eszközeimnél, ha számítógépről belépek ott van a Böngésző, meg egy másik teló, de az offline. Rémlik, hogy volt már itt szó, hogy mi a teendő ilyenkor, de nem találom a keresővel. Hogyan tudok egy már felvett eszközt eltávolítani a regisztrált eszközeim közül, hogy újabbon is tudjam használni a TV GO-t?

(#51373) Apa+Fia válasza senki66 (#51372) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Próbáld a teló felhasználó név és jelszóval belépni.

Apa csak 1 van!

(#51374) senki66 válasza Apa+Fia (#51373) üzenetére


senki66
senior tag

Bocsi ezt nem értem, bármilyen eszközzel lépek be, ugyanazt a felhasználónév/jelszó párost használom, nem?

[ Szerkesztve ]

(#51375) Apa+Fia válasza senki66 (#51374) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Bocs, igazad van. :R

Apa csak 1 van!

(#51376) senki66 válasza Apa+Fia (#51375) üzenetére


senki66
senior tag

Pedig határozottan, úgy rémlik, hogy valaki írt már ennek a problémának a megoldásáról, de nem találom. Lehet nem ebben a topikban volt róla szó?

(#51377) rukh


rukh
aktív tag

Hi!

Segítséget kérek: jelenleg egy Telekomos Huawei E3372 LTE USB modemmel mobilnetezek. Szeretnék venni egy wifi routert (NAS, médialejátszó, internetelérés több eszközzel wifin keresztül, eszközök megosztása a hálózaton ...), azonban nem tudom, milyen routert vegyek, ami biztosan kezeli ezt a típusú USB modemet. Van valakinek ezzel kapcsolatban (jó) tapasztalata, javaslata?

Előre is köszönöm,
Rukh

Üdv mindenkinek, Rukh

(#51378) spiritex válasza senki66 (#51372) üzenetére


spiritex
veterán

Elvileg minden eszközt be kéne, hogy engedjen, annyi, hogy a legújabb eszközről történő bejelentkezésnek mindig ki kéne löknie a legrégebbit. Mert ugye maximum 2 eszközről lehet egyszerre használni.

TVGO GYIK:
"Ha egy új készüléket szeretnél használni, akkor TV GO portálra történő bejelentkezésednél a rendszer automatikusan regisztrálja az eszközt és törli a legkorábban regisztrált eszközödet, így könnyedén bármikor új eszközön használhatod a TV GO szolgáltatásait."

Úgyhogy szerintem ez egy hiba a rendszerben, hogy nem enged be és hibát ír ki. Velem is előfordult már, hogy egyszer a telómmal simán beengedett, máskor meg ugyanazt írta ki, mint neked...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#51379) Teko001 válasza rukh (#51377) üzenetére


Teko001
őstag

Tekintve, hogy ez a vezetékes téma, a mobilos topicban talán több segítséget kapsz ;)

(#51380) rukh válasza Teko001 (#51379) üzenetére


rukh
aktív tag

Igazad van :R

Üdv mindenkinek, Rukh

(#51381) senki66 válasza spiritex (#51378) üzenetére


senki66
senior tag

A TVGo GYIK-ot persze én is átnéztem, de sajnos a rendszer mégsem aszerint működik. Azért dobtam be a kérdést, hátha valaki talált már rá megoldást, de próbálkozpm tovább.

(#51382) Teko001 válasza rukh (#51380) üzenetére


Teko001
őstag

Egyébként általánosságban: Minden routernek van általában egy támogatási listája, amikkel (elvileg) biztosan megy (érdemes azt megnézni), ettől függetlenül másokkal is megy általában, vagy Googleban próbáld meg mögé írva router gyártókat, pl. huawei e3372 asus, huawei e3372 tp-link, stb...

(#51383) senki66 válasza senki66 (#51381) üzenetére


senki66
senior tag

Megoldás:
Regisztráció törlés, új regisztráció szigorúan új emailcímmel, mert a régire "persze emlékszik". Szóval a rendszer sz*r, de megkerülhető. Mivel végül sikerült működésre bírnom a szolgáltatást, örülünk :) , de hogyan , :(( nagyon nem örülünk. Próbáltam 1412-re bejelenteni, de kb. fél óra zene után feladtam. Azt hiszem jobban is jártam, mert tuti nem tudtak volna megoldást adni. :((

[ Szerkesztve ]

(#51384) rukh válasza Teko001 (#51382) üzenetére


rukh
aktív tag

Asus és TP-Link oldalon néztem a kompatibilitási listát, ez a Huawei modem nem szerepelt ... ami nem jelenti azt, hogy nem is menne egy routerrel, de jobb ezt előtte tudni, mint utólag bajmolódni velük .... :(((

Üdv mindenkinek, Rukh

(#51385) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Az mitől van, hogy néha az EPG nem jól működik, pontosabban...
Most nézem az AMC csatornát az Underworld megy rajta az EPG szerint, de valójában az Emlékmás megy...
És már régebben is előfordult, több csatornával is. Sport, film, stb...

Az EPG Infonál az alábbiak vannak:
Adat verzió 2290
Letöltési időpont 12/20/2014 9:00:47 AM
Utolsó hiba: - 1/1/0001 1:00:00 AM
Channel Map: Default
Következő frissítés ideje: 12/20/2014 11:26:02 PM

Tehát ma reggel frissült, és nem hiszem, hogy azóta változtattak volna...
Másnál is van ilyen gond?

http://totesz.myminicity.com/

(#51386) Teko001 válasza Kronk (#51385) üzenetére


Teko001
őstag

Csak simán rossz a műsor. Lehet nem követtek le egy változást, stb...

(#51387) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Állitott már be valaki Synology NAS-t sikeresen a T-s "csoda" Speedport W724V eszközzel?

(#51388) Teko001 válasza Blaise (#51387) üzenetére


Teko001
őstag

Én egy QNAP-ot igen.

(#51389) Blaise válasza Teko001 (#51388) üzenetére


Blaise
veterán

Van valahol szájbarágós leírás? Hiába csináltam meg a portforwardingot, sőt DMZ-be is tettem, még mindig nem látja a netet a NAS.

(#51390) &roid


&roid
újonc

A csodás ZTE modem/Router mögé milyen beállításokkal lehet routert kötni?
Gondolom az általános bridge mód nem játszik, mert akkor a Digitális telefon nem működne...

(#51391) Intruder2k5 válasza Blaise (#51389) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mind a port forward, mind pedig a DMZ, a kintről -> befelé irányuló forgalom szabályozására szolgálnak, ezek beállításától nem fogja látni a netet a NAS! Internet eléréshez a lényeg, hogy legyen helyes IP konfiguráció, amit legjobb eséllyel DHCP beállítással érhetsz el! Ha mégis a statikus beállítás mellett döntesz...

IP cím legyen a Speedport W724V tartományába, lehetőleg a DHCP tartományon kívül! Alhálózati maszk 255.255.255.0, alapértelmezett átjáró a Speedport W724V LAN IP címe, DNS pedig 8.8.8.8 és 8.8.4.4!

(#51392) Teko001 válasza Blaise (#51389) üzenetére


Teko001
őstag

Hát én simán rádugtam, ő osztott neki egy IP-t, és működött. Csináltam egy portforward-ot, és onnantól kívülről is elérhető volt. Azért mert egy NAS, nem kéne máshogy kezelnie mint egy sima PC-t. A NAS-ban automatikus IP-re van állítva, illetve a speedportban is?

(#51393) Gézengúz válasza &roid (#51390) üzenetére


Gézengúz
addikt

Speedport esetén a hangsúly a DNS-en van...

(#51394) Intruder2k5 válasza &roid (#51390) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Gondolom az általános bridge mód nem játszik, mert akkor a Digitális telefon nem működne..."
Ezt egyszerűen és gyorsan ki tudod próbálni szerintem!

Ha nem oké a bridge mód, akkor a lényeg annyi, hogy a router LAN IP címe nem lehet ugyanabban a tartományban, mint a T-s ZTE eszköz LAN IP címe! Tehát, ha utóbbi mondjuk 192.168.0.1, akkor a router legyen például 192.168.1.1!

(#51395) st.stofi válasza Kronk (#51385) üzenetére


st.stofi
tag

Ez EPG infókat a szolgáltatók többsége, így a Telekom is a Port Data Kft-től veszi meg/át, így ha ott bármi okból nem jó adat van, akkor ez fog látszódni minden szolgáltatónál, aki a fenti cég adatait használja (így pl. az Invitel IPTV vagy az AD MindigTV szolgáltatásánál is).

Egyszóval ez nem Telekom oldali hiba, vagy frissülési gond, néha előfordul az ilyen, hogy nem pontos az adat valami okból.

(#51396) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Rendeltem egy tv-t tőlük és már az ideg szétb...!
Miért?
Mert 2 hete rendeltem meg.
Felhivom az ügyintézőt aki azt mondja minden oké csak meg nem adták át a futárnak de ez esetben megsurgeti.
Oké gondolam én. Erre eltelt 3 nap és semmi. Na mondom hajrá újra ez az ügyintéző meg azt mondja látja de csak 3 napja lett megrendelve. Felkaptam a vizet és lebasztam a telefont. Kit nezek ti hülyének. Áh kiakadok hogy nem lesz karácsonyi ajándék. Na mindegy. Esetleg aki járt mar így az írhatna.

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#51397) btz válasza Devilhun_HUN (#51396) üzenetére


btz
addikt

Lehet hogy a 3 napja az ügyintéző kamuzott hogy minden rendben és ő vette fel a rendelést. Lehet hogy jutalékot kap utána.

ⓑⓣⓩ

(#51398) Garold válasza btz (#51397) üzenetére


Garold
senior tag

Szerintem 2 hete az ügyintéző elcseszte és 3 napja a másik nem merte bevallani, csak berögzítette hogy azért valamikor legyen tv is a megrendelésből. Mindig azé a jutalék aki eladja.

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#51399) Kronk válasza st.stofi (#51395) üzenetére


Kronk
őstag

Ez akkor a legszebb az egészben, pont a port.hu-t néztem meg, hogy náluk mit írnak ki, és ott jól szerepelt, tehát az Emlékmás című film ment... :F

http://totesz.myminicity.com/

(#51400) applause válasza Devilhun_HUN (#51396) üzenetére


applause
aktív tag

Nekem a 29. napon hozták.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.