Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49301) macilaci78 válasza Denniss (#49297) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kihasználhatom az ingyenes lehetőséget a végletekig? :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49302) Denniss válasza macilaci78 (#49301) üzenetére


Denniss
tag

Sőt légyszíves!
Ha elfogyna a kezdeti 4000, akkor írj egy mailt, majd töltök rá még.

Annyit kérnék cserébe hogy ha valami hibát, vagy javítani való dolgot látsz benne akkor írdd meg nekem vagy valahogy juttasd el a jelenséget. Ugyanígy ha mondjuk valami jobban tudna működni valami más esetben, akkor is örülök a beérkező infóknak!
:R

Ha azt hallod hogy a GPS vétel megszűnt, az nem azt jelenti hogy már nem árulják a boltokban... "Ajánlom hogy nagyon csöndbe maradj, mert rossz lóra tettél szert!" by MrSutyerák

(#49303) Denniss válasza tisn (#49299) üzenetére


Denniss
tag

Ezt eredetileg saját részre készítettem, és menet közben jött egy ötlet aminek része az hogy mostmár mindenki használhatja.
Vezérel a kíváncsiság is hogy vajon hasznos-e annyira mint amennyire én érzem a saját esetemben, és hogy vajon itthon ezért lenne-e kedvük az embereknek valami aprót befizetni érte, és ha igen akkor mennyit.
Elgondolkodtam olyan ötleten is hogy ha mondjuk valakinek sok postázandója van akkor listával is fel lehessen tölteni. Ha lesz rá érdeklődés, lehet hogy megoldom...

Ha azt hallod hogy a GPS vétel megszűnt, az nem azt jelenti hogy már nem árulják a boltokban... "Ajánlom hogy nagyon csöndbe maradj, mert rossz lóra tettél szert!" by MrSutyerák

(#49304) kalapos


kalapos
tag

Eladóak az alább motyók:

1. 2Gb DDR2 2048/800 (2*1024) DDRII Geil Ultra KIT CL4 - 6000 Huf (gar.)
2. Gigabyte GA-P31-ES3G alaplap - 8000 Huf (gar.)
3. NEC DVD író GSA-H55N (alig hasznßlt) - 2500 Huf
4. ATX Ház (nagyon szÚp, karcmentes) - 3000 Huf
5. USB és Jack kivezetÚs 3,5"-os kisfloppy helyre - 1500 Huf

Írjon privátot akinek kell valami!

Inviziböl Dzsizusz

(#49305) tisn válasza Denniss (#49303) üzenetére


tisn
addikt

Bug: tertiveveny, ketsoros (tul hosszu?) kuldemeny cimzett, egymasra nyomtatja a ket sort

(#49306) Luighi válasza Denniss (#49292) üzenetére


Luighi
aktív tag

Én láttam élőben ezt a programot, UP neki! :)

(#49307) Denniss válasza tisn (#49305) üzenetére


Denniss
tag

Egyelőre úgy működik hogy a címzett egy soros lehet,
a címe pedig enterrel "formázható" azaz soremelést ad rá.
Ha túl hosszú a feladó akkor a második sortól egymásra fogja nyomtatni. Lehet hogy maximálnom kell a hosszt, vagy lentebb tolni a címet.

Ha azt hallod hogy a GPS vétel megszűnt, az nem azt jelenti hogy már nem árulják a boltokban... "Ajánlom hogy nagyon csöndbe maradj, mert rossz lóra tettél szert!" by MrSutyerák

(#49308) LordVader80 válasza SirRasor (#49296) üzenetére


LordVader80
senior tag

agp mennyire fontos?

May The Force Be With You!

(#49309) pmheros válasza kalapos (#49304) üzenetére


pmheros
senior tag

már a GSA típus elnevezése is sugallja hogy LG, de a két helyen is látom a logót a "Nec" -en :N

nem vagyok tökéletes

(#49310) Gombinyó


Gombinyó
őstag

(#49311) kalapos válasza pmheros (#49309) üzenetére


kalapos
tag

LG akkor. (Lehet Gec*zni) :)

Inviziböl Dzsizusz

(#49312) ErőVarázsló válasza pintyesz (#49270) üzenetére


ErőVarázsló
tag

Eg ynagy dinnyéért adok egyet

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#49313) Old fox


Old fox
tag

Eladó cuccok! :DD

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#49314) Old fox


Old fox
tag

DDR2 RAM eladó.

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#49315) Rick4 válasza Rolly (#49291) üzenetére


Rick4
félisten

Várjál, a konkrét probléma az volt, hogy a weboldalon az szerepelt, raktáron van, telefonban pedig azt mondták, átvehető, ennek ellenére mégsem volt az. Kibírtam volna 2-3 napot, még most is a "régi" toner van bent, nem az volt a gond, hogy azonnal kellett volna. Ha azt mondja hogy rendeljem meg és 2 nap múlva lesz, megrendelem és 2 nap múlva ott van, akkor sincsen gond, ugyanúgy megrendeltem volna. :K

Mi lehet a notimmal? Itt ülök a kocsiban, fel volt töltve, netezek, egyszer csak kikapcsol. Mondom frankón lemerült, bedugom a töltőt, bekapcsolom, de mikor betölt, 64%-ot mutat, mondom ez hüle. Kihúzom, totál elmegy minden, mintha nem lenne akksi benne. Lenovo S10-2 3G modell, ennyit bírt volna? Kb 10 hónapos lehet. Igaz, a webcam már 2 hónaposan megadta magát, de szervizbe még nem volt idő beadni...... Lehet most jött el az idő?

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49316) Rolly válasza Rick4 (#49315) üzenetére


Rolly
veterán

Nekem a t410-esem csinálja randomba hogy félig lévő aksival lehibernálja magát mondván mindjárt lemerülök o.O. Ez gondolom valami driver hiba, de a te esetedben ha ezt nem csak valami túlmelegedés miatt csinálja akkor szerintem gari :(.

(#49317) WindyJoe válasza ben800 (#49279) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Ilyen érdekel?

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#49318) macilaci78 válasza Denniss (#49302) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Dobozos verzió nem lesz? Lehet, lenne rá érdeklődés. Könyvelő iroda, stb-nek lehet előny lenne, hogy a régi gépeken, amelyeken a net is akadozik, arról is el lehessen érni a szolgáltatást.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49319) macilaci78 válasza macilaci78 (#49182) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Megoldódni látszik az ügy.
Tegnap személyesen vittem be a nagypostára egy kérelmet mellé fénymásolva a szükséges és nem szükséges dokumentumokat. Ma hívott egy postai hölgy, hogy 1-2 napon belül meglesz az igazolás a kézbesítésről, ám mivel túlment a 6 hónapon, így 625Ft-ba kerül. Postai számlát kapok, ergó ezt is elköltségelem. ;]
Lehet boldogulni a Magyar Postával. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49320) Rhino666 válasza macilaci78 (#49319) üzenetére


Rhino666
őstag

Engem úgy tesz boldoggá ha nem kerülök vele kapcsolatba... :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49321) ritkaság válasza macilaci78 (#49288) üzenetére


ritkaság
tag

Köszi, de nagyon nagy a gép igénye és WIN7-es. A noti P4 1.6-os és XP-s.

(#49322) Rhino666 válasza ritkaság (#49321) üzenetére


Rhino666
őstag

Ahhoz eleve hardveres külső tunert keress.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49323) maláj válasza kalapos (#49304) üzenetére


maláj
őstag

3. NEC DVD író GSA-H55N (alig hasznßlt) - 2500 Huf

a képen én legalábbis valami LG motyót látok ;]

(#49324) ritkaság válasza Rhino666 (#49322) üzenetére


ritkaság
tag

Milyenre gondolsz?

(#49325) Rhino666 válasza ritkaság (#49324) üzenetére


Rhino666
őstag

A P4 elég harmatos egy szoftveres TV Tunerhez. Hardveres gyorsításút keress hozzá különben nagyon kevés lesz hozzá a gép.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49326) macilaci78 válasza ritkaság (#49321) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mellényúltam a linkkel, HX helyett HD verzió van. Persze ezzel sem vagy kint a vízből a gépigény miatt, de az a Win7 logó ellenére megy XP-n is. Egy 1,2GHz-es Cerkán is kipróbáltam. Ha már egyszer beállt a csatornára, akkor real time tudtam követni az adást. De rögzítésre alkalmatlan volt.
Egy tapasztalat: a távvezérlőnek rá kell látnia a kütyüre, hátra bedugva nem veszi a jelet, ha előre van dugva, ott is van holt tere.

Mindenképp USB-s kell, belső nem jó?

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49327) totya694


totya694
őstag

(#49328) ritkaság válasza macilaci78 (#49326) üzenetére


ritkaság
tag

Notihoz kell. Ha az 1.2 cerkán megy akkor mennie kell P4 1.6-is nem? Szal mikor ugorhatnék ek érte? Csütörtökön nem jó. :R

(#49329) ritkaság válasza Rhino666 (#49325) üzenetére


ritkaság
tag

Konkrétan?

(#49330) macilaci78 válasza ritkaság (#49328) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Volt, aki biztosabb volt a dolgában. Jövő hétvégét tudok felajánlani Neked. Vagy ha csak próba kell, akkor jövő héten valamelyik délután átviszem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49331) ritkaság válasza macilaci78 (#49330) üzenetére


ritkaság
tag

Bizonytalan vok, mert ez az első notim. Még nem ismerem a kompatibilitási problémákat és a terhelhetőséget.

(#49332) macilaci78 válasza ritkaság (#49331) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nyitsz egy feladatkezelőt, indítod a progit és hallgatod, hogy zúg, mennyire akad.
USB-s eszköz, kompatibilis lesz, legfeljebb kifagy az egész a terheléstől.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49333) ritkaság válasza macilaci78 (#49332) üzenetére


ritkaság
tag

Jah, csak olvastam, hogy a Dell és a HP-s cuccok nem szeretik egymást.

(#49334) fecus


fecus
őstag

Egy kis segítség kellene. Egy barátomnak raktam össze egy gépet:
Asrock G41M-VS3 mATX alaplap
CPU INTEL DUAL CORE E5700 3,0GHz s775 BOX 3É
RAM DDR III 2 GB 1333 SAMSUNG 3 ÉV
DVD ÍRÓ NEC 7260S-01 SATA FEHÉR OEM 2ÉV
régi ház
régi táp
A hiba, hogy hetente egyszer, csak villognak a ledek a házon, ha bekapcsolom az elosztót. Még nincs bekapcsológomb, semmi beavatkozás. Természetesen ilyenkor nem kapcsolható be az on gombbal. Többször ráadva a 230V-ot többször villog, majd egyszer elindul. Nem tudtam rájönni mitől javul meg később.
Minden új, ezért vagy táp vagy ház. Azt, hogy a háztól legyen nem tudom elképzelni, de olyan mókás, hogy ha levettem az oldallapot akkor elindult. Egy hétig ment, de most levett oldallal is megállt.
Valami hasonlóval tapasztalat?
Esetleg egy biztosan jó táp kölcsön pár napra?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#49335) Luighi válasza fecus (#49334) üzenetére


Luighi
aktív tag

Milyen tápot használsz hozzá?
Ház esetében éppen lehet testelési hiba, érdemes lenne kiszerelve tesztelni.
Ha éppen megy a gép, szabadíts rá egy rendszerstabilitási tesztet, illetve biosban nézd meg mennyire stabilan adja le a táp a szabvány feszültségeket.

(#49336) ben800 válasza fecus (#49334) üzenetére


ben800
aktív tag

Én anno egy superb 460-asal szívtam,igaz az csak akkor indította újra gépet ha játszottam,és még csak 3 éves volt ......

(#49337) Rolly válasza fecus (#49334) üzenetére


Rolly
veterán

Szerintem 90 szazalek, hogy tap. Van egy modularis enermax tapom, csutortokon leszek szegeden...

(#49338) pmheros válasza fecus (#49334) üzenetére


pmheros
senior tag

próbáljátok meg elfelejteni az elosztó lekapcsolását
és aztán nézzétek meg létezik-e még az indulási gond

nem vagyok tökéletes

(#49339) macilaci78 válasza pmheros (#49338) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez miért zavarna be?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49340) Luighi válasza pmheros (#49338) üzenetére


Luighi
aktív tag

Én is mindig lekapcsolom a piros billenőt az elosztón - miért nem jó ez?

(#49341) pmheros válasza macilaci78 (#49339) üzenetére


pmheros
senior tag

ha azt kérdezed mi a mechanizmusa, arról fogalmam nincs, de vannak gagyi tápok aminél úgy működik. Legalábbis az ismeretségi körömben két helyen is bejött a dolog.

nem vagyok tökéletes

(#49342) bitpork válasza fecus (#49334) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A legnagyobb baj hogy a ház is lehet gond :(
Amikor még a megboldogult SZÜV-nél dolgoztam egy hónapom ráment egy IBM gép szervizére de nem tudtam rájönni mi a baja. visszaküldtem, és ott egy hét alatt kiderítették, hogy a ház földelési problémás. Igaz hogy a Magyar IBM iroda létezése alatt soha nem vlt ilyen, de nekem sikerült megtalálnom azt az egyet :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#49343) gabesz82


gabesz82
senior tag

Sziasztok!

Valakinek valami esetleg?

Eladó cuccok

PSN: Morfologus82

(#49344) veze


veze
őstag

egy ilyen érdekelne valakit? egy ati hd4850-el egész jo netezös gép lehet:)

(#49345) pmheros


pmheros
senior tag

nagyobb Virágos hol van szegeden, ahol nem gond a 10+ szálas vörös rózsa csokor ?

nem vagyok tökéletes

(#49346) veze válasza pmheros (#49345) üzenetére


veze
őstag

Nyíl utca esetleg?

(#49347) Agyasima válasza veze (#49346) üzenetére


Agyasima
senior tag

Árendás valóban esélyes, de ha tutira akar menni, akkor oda kell csörögni előtte!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#49348) ebegab92


ebegab92
senior tag

Valakinek nincs véletlenül egy ASUS P4C800-E Deluxe laphoz való BIOS chipje? :D
128 MB DDR RAM-ja van még valakinek (laptesztelésekhez kellene)

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#49349) veze válasza ebegab92 (#49348) üzenetére


veze
őstag

nekem SDram van asszem 128 MB
DDR volt egyáltalán 128 MB?

[ Szerkesztve ]

(#49350) pschio válasza veze (#49349) üzenetére


pschio
őstag

hogyne. nekem még van egy jónéhány darab, de hogy melyik működik még...

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.