Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) Luighi válasza SirRasor (#43998) üzenetére


Luighi
aktív tag

Nem para a napi rendszeresség - fokozatosan növelt terheléssel szépen hozzá lehet szokni - előtte kb 4 évig nemnagyon mozogtam, most meg 20 perc alatt futom, ami az elején fél óra volt.
Tudod, előtte bemelegítés, utána nyújtás, izomösszehúzódáshoz kalcium, izomelernyedéshez magnézium... :)

(#44002) Agyasima válasza LordVader80 (#43974) üzenetére


Agyasima
senior tag

A kihúz-bedug tényleg működik. Csak tudnám, hogy alapból miért nem jó.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#44003) SirRasor válasza macilaci78 (#44000) üzenetére


SirRasor
őstag

Inkább ne kérdezz rá, mert amilyen megoldásokat láttam eddig ebben a lakásban, tuti, hogy az ajtókkal is lenne valami :DD Inkább megyek ki a játszótérre, meg csinálom azokat, amikhez úgyse kell semmi pölö fekvőtámasz, felülés, meg ásás a kertben.

Make Love not war!

(#44004) Luighi válasza macilaci78 (#44000) üzenetére


Luighi
aktív tag

Várunk szeretettel!

Ha külföldről kell rendelni alkatrészt, akkor kérlek számoljátok bele, hogy lehet több hét is, mire ideér a cucc.

(#44005) Inv1sus válasza SirRasor (#44003) üzenetére


Inv1sus
addikt

Elképzelem, ahogy a játszótér megtelik bemelegítős fazonokkal. Azért arra vigyázzatok, hogy ha már a mászókán több lesz a nacis csávó, mint a kisgyerek, az már fel fog tűnni a hölgyeknek.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#44006) Gergello


Gergello
addikt

Eladó:

Sagem myv55 voda ---- csoki
SE k500i pannon ---- 1500

+ irodai cuccok: lásd aláírásom

(#44007) macilaci78 válasza Luighi (#44004) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Meg vám+áfa, stb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44008) Luighi válasza macilaci78 (#44007) üzenetére


Luighi
aktív tag

Vám import elektronikai cuccokra 0%, áfa meg ígyis-úgyis van, mert bót vagyunk :R

(#44009) WindyJoe válasza SirRasor (#43986) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Megnéznélek amint belelépsz egy éles üvegszilánkba, vagy esetleg egy olajfaágba, drótba, rozsdás szögbe, patkányfogba... Nekem volt szerencsém vagy 18 éve a Lugas utcánál a töltésen ráhajtani egy patkány állkapocsra BMX-el, azonnal durrdefekt. (Otthon foltozás közben találtam meg az egyik fogat a kerékben) Képzeld el, amikor mezítláb belelépsz egy több éve ott heverő patkány/egér állkapocsba és a foga benne marad a talpadban. De csak szimplán az is jó lehet, mikor egy üvegdarabka hasítja végig a "pihepuha" patádat... :DDD
De, ha úgy gondolod, hogy a töltésen nincs üvegszilánk (de van egyébként), akkor is ki kell jutnod odáig valahogy, és panelok közt az aszfalton nincs olyan rész ahol ne lenne széttörve egy egy üveg. (Ez nagyon nem egy kategória az éles kaviccsal. Nyaranta a Balatonnál én is mentem mezítláb murván, de egyszer összehasonlíthatnál egy törött üveget egy murvaszemcsével és hamar rájönnél a különbségre.)
Nem fájdalmas, de kellemes lehet mezítláb kutyasz@rba lépni is. :U
Mellesleg a futás utáni szappan és melegvíz használatod bőven túllépné egy sportcipő árát.

Mindemellett sok szerencsét, ha mégis kipróbálnád, majd szólj a doki után, mert talpat még nem láttam összevarrva, azt megnézném... :DDD

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#44010) madstunt válasza WindyJoe (#44009) üzenetére


madstunt
addikt

hagyd, nagyon elkötelezett :D

amúgy nekem már volt összevarrva a talpam, nem is futottam vele egy ideig :D (félreértés elkerülése végett nem mezítláb futás miatt hanem más okozta)

(#44011) Mr.Csizmás válasza SirRasor (#43986) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bátor ember vagy :D

ismerni királydinnye?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44012) macilaci78 válasza Luighi (#44008) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ja, hogy nem magánimport kell legyen? :)) :R

Említettem a nagy'sasszonynak, majd ha a kezében marad a panel, szerintem visszatérünk rá.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44013) Luighi válasza macilaci78 (#44012) üzenetére


Luighi
aktív tag

Nem nem, mindent patyolat tisztán nyomatunk - most büntettek meg minket egy 990,- értékű patrontöltés miatt 250.000,-re...

(#44014) szumoo válasza Luighi (#44013) üzenetére


szumoo
senior tag

Blokk maradt el, vagy mi volt a nyűgjük? :((
Végül is nem lett volna elég egy 50K-s bünti, ha már büntetni akartak... :(((

A nyúlon túl?

(#44015) Luighi válasza szumoo (#44014) üzenetére


Luighi
aktív tag

Jajajaja blokk volt...

Kolega odaadta a kiscsajnak a patront x. napon úgy, hogy nem fizette ki (mert nem tudtuk mennyi anyag ment bele pontosan), visszajött x+5. napon és akkor fizetett, akkor büntizett.

(#44016) Szemi82


Szemi82
tag

Tiszteletem.
Keresek stereo bluetooth headset-et megvételre.
Esetleg van e ami elkerülendő?
Volt egy Se MH100-as kisgépem amivel nagyon meg voltam elégedve!
Valami ahhoz nagyban hasonló kellene de lehetőleg 10K-alatt!
:R

(#44017) madstunt válasza Szemi82 (#44016) üzenetére


madstunt
addikt

Nokia BH214.
Az MH100nal picit kevesebbet tud (nincs kijelzo es fm radio) de nagyon jo cucc es ujonnan vateran vagy hw apron 6-8 ezer forint
ugyanugy van tavvezerlesi lehetoseg, 8 ora folyamatos zene vagy 9 ora beszelgetes vagy 100+ ora keszenlet.
nem egyedi hanem generic vekony nokiatolto megy bele es kapsz hozza egy philips fulest amit cserelhetsz barmilyen 3,5esre de amugy jol szol
csiptetos, feher-szurke,feher-kek es fekete verzioi vannak

(#44018) Szemi82 válasza madstunt (#44017) üzenetére


Szemi82
tag

Érdekel a dolog.
Utána nézek.
Köszönöm a tippet, figyelemre méltó darabnak tűnik!
Kerítek magamnak egyet!
:R

(#44019) WindyJoe válasza Mr.Csizmás (#44011) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Vááá... BRRRR :W
Szerencsére errefelé még nem láttam, csak homokon, pl tatáméknál léptem bele régebben.
Azért a sulyom se semmi, de az meg szerencsére csak vízben van. Ahhoz Mártélyon volt szerencsém valamikor 20+ éve. De a legütősebb az akkor is a tengerisün volt. Még kb 2 héttel utána is szedegettem ki a darabjait a sarkamból. :O

Biztos neki még nincsenek ilyen talpalós élményei azért ilyen bátor... (:

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#44020) Thom!


Thom!
veterán

i3-330M Eladó
Órajel: 2,13 GHz
Cache: 3 MB
Max TDP: 35W
Integrált Grafika: Intel HD Graphics
Foglalat: BGA1288, PGA988

(#44021) Rick4 válasza szumoo (#44014) üzenetére


Rick4
félisten

Az nem úgy van, hogy az első az 50, a második 100, és a harmadik móka meg fölötte?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#44022) Agyasima válasza WindyJoe (#44019) üzenetére


Agyasima
senior tag

Jöttök itt a hülye talpbalesetekkel, azt előjönnek az emlékek.

Duna holtág, nyár, stég, jó idő. Ugrottam egy talpast. Nem értem le az aljára, úgyhogy rúgtam egyet, hogy elinduljak felfele - klasszikus mellúszás-lábtempó. Rúgás közben telibe toltam egy kagylót, aminek felfele állt az éles fele. Csöppet vérzett és fájt.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#44023) szumoo válasza Rick4 (#44021) üzenetére


szumoo
senior tag

Fogalmam sincs. :F De szerintem akkor is túlzás a 250k.
Nem hiszem, hogy itt rendszerességről lenne szó. Gondolom kellett a héti kvótához még ennyi, de több hely már nem volt beiktatva...

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#44024) Luighi válasza szumoo (#44023) üzenetére


Luighi
aktív tag

Ez volt az első hibázásunk - minden évben volt ellenőrzésünk, voltunk bent is inkvizíción.
2003 decemberre óta van a cég és mindig mindent befizettünk időben.
Jogszabály szerint 0-1.000.000,-ig büntethetett volna, a fentieket mind figyelembe vették, így jött ki "csak" 250.000,-re.
Ha mégegyszer hibázunk, akkor 12 napra bezárják (leplombálják) a boltot +mégnagyobb bünti. Ha azon felül mégegyszer hibázunk, akkor mehet a gulágra a rohadt mocskos szemét népellenség vállalkozó...
Úgyhogy mindent csak szépen csinálni, menyjen a jó sok adó a költségvetésbe bele, ott úgyis böcsülettel bánnak a pénzünkkel! :)

(#44025) totya694 válasza WindyJoe (#44019) üzenetére


totya694
őstag

Ha kell valakinek király dinnye vetőmag vagy palánta szívesen adok :P
Szerintem panelba az erkélyen is el van ;]

Üdv:Attila

(#44026) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Valakit érdekel Samsung C3050-es mobil még fél év garival 7k-ért?

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#44027) szumoo válasza Luighi (#44024) üzenetére


szumoo
senior tag

Most már tuti csak a kvóta volt a cél, mert értelmes ember egy 1k-s blokkra nem dob be 250k-s büntit, szóval szánalom amit művelnek... :(((

Persze tisztában vagyok azzal is, hogy rengetegen próbálják kijátszani a rendszert, de általában (sajnos) nem őket találják meg. Ja és ügye kell a statisztika, hogy mennyire is fehérítik ki a gazdaságot... :W

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#44028) Syl válasza szumoo (#44027) üzenetére


Syl
nagyúr

És sajnos az a 250k nem is 250k lévén nem lehet leköltségelni!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#44029) Rick4 válasza Luighi (#44024) üzenetére


Rick4
félisten

Azért azt mondom, alapesetben a távoli szembeszomszédnak is köszönheted a dolgot... :(

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#44030) madstunt válasza totya694 (#44025) üzenetére


madstunt
addikt

megfontolandó :D

(#44031) Rick4


Rick4
félisten

Keresnék valami olcsó routert, fontos, hogy AP módban menjen, csak erre kell. Nem ilyen: [link] ajánlatok érdekelnek... :C

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#44032) SirRasor


SirRasor
őstag

Nah abba lehet fejezni a viccelődést! Ja hogy nem vicc? :DD Nem tudom, ma voltunk futni, és szerintem marad a cipős megoldás, mert úgyse lesz nagy a táv. Ha sokat futnánk, akkor lenne gond a cipővel, de szerintem fixen tartani fogjuk majd a 2 km-t, és max ha már megy, akkor a tempót fogjuk növelni. Amire meg ez meg is valósul, addigra lesz már pénz normális cipőre is :D

Make Love not war!

(#44033) LordVader80 válasza SirRasor (#44032) üzenetére


LordVader80
senior tag

Már alig merem leírni a futásodról a véleményem, mert a végén még azt hiszed, direkt kötekszem :B pedig nem, de most őszintén: napi 2 km? :Y az lóf.sz :U azzal sem állóképességet, sem kondit nemigen javítasz, és bár nálad nem fogyasztani kell, de még arra is kevés lenne.
Persze ártani nem árt 10 perc mozgás.

May The Force Be With You!

(#44034) Old fox


Old fox
tag

Eladó ez+az

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#44035) SirRasor válasza LordVader80 (#44033) üzenetére


SirRasor
őstag

Nem miattam ;)
Nekem amúgy is megvan a napi mozgásom, legalább is 40 perc biciklizés elég gyors tempóban az megteszi. Viszont párom már rég nem mozgott szinte semmit, úgyhogy nem kevés az a 2 km!

Más: ki tart macskát lakásban? Volna 1-2 kérdésem :)

Make Love not war!

(#44036) r0by válasza SirRasor (#44035) üzenetére


r0by
addikt

Nálunk van egy hófehér macsek, panelban :)

(#44037) pmheros válasza LordVader80 (#44033) üzenetére


pmheros
senior tag

igen, de lehet hogy ő a 2 kilómétert 7 perc alatt futja, az pedig azért teljesítmény
A gepárdokat is kiveszi rendesen az a fél perc

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#44038) martonx válasza SirRasor (#44035) üzenetére


martonx
veterán

nálunk a kertben lakik a macska. Bár időnként be szemtelenkedik a házba is :(((

Én kérek elnézést!

(#44039) macilaci78 válasza SirRasor (#44035) üzenetére


macilaci78
nagyúr

párom már rég nem mozgott szinte semmit
El van kapatva a drága. ;]

Macska ügyben bátran kérdezhetsz. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44040) zeg válasza Rick4 (#44031) üzenetére


zeg
senior tag

Van itt egy TP-link wr340gd, nemtom megfelel-e az elvárásodnak, nálam csak a helyet foglalja, valahol meg van az 5 év garis számla hozzá(edigital)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#44041) zeg válasza SirRasor (#44035) üzenetére


zeg
senior tag

Ha állóképességet kell növelni, akkor érdemes a rövid futás. Persze szuperül kimeríti az izomglikogén raktárakat, és gyorsan lehet vele izmot bontani. Zsírt természetesen minimálisat éget, annyira nem ostoba a szervezet hogy azonnal elérhető raktárak helyett a sokáig életben tartó zsírpárnákat égesse. Ezért szoktam mosolyogni azokon, akik futnak 15-20 percet, és úgy gondolják hogy zsírt égetnek(egy lófaxt, elsősorban az izom ment le, melyet aztán lehet évekig újból felépíteni spéci fehérjedús kajával kvasok pénzért(hús), míg 20kilónyi zsírt fél év alatt simán le lehet adni, ha okosan csinálja az ember minimális izomveszetséggel). Nem véletlen hogy nem lát az ember testépítőt sprintelni, inkább a 40-60 perces laza kardiót választják, akár minden nap.
A kilométereket meg nem kell nézni, semmit sem jelent. Kizárólag az időtartam számít, közepes intenzitással.
A párodnak javaslom hogy kezdetnek 30- 40 percet kocogjon kábé olyan tempóban hogy a babakocsit toló anyuka beelőzze, és tegyen magasról a kilométerekre. Később az időtartamot 1 órára növelve intenzitással együtt heti 3X el fogja érni a célját. Hamarabb lesz állóképessége sérülések nélkül, feszes popsija és formás teste mint az agyatlanul rohangáló deszkavékony csontrakéta-idiótáknak :)
U.i.: fenntartásnak sem a rövid sprint, inkább az élvezetes, hosszú időtartamú kardió.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#44042) Inv1sus válasza zeg (#44041) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én 1 hónap alatt leadtam tíz kilót intenzív futással. Következő hónapba még 5-öt. Ezek mellett gyúrtam és mégis izmosodtam, szálkásan. :P

Szóval lehet ezt így is.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#44043) Luighi válasza zeg (#44041) üzenetére


Luighi
aktív tag

Én sem értek teljesen egyet, 10 heti futás után combom és vádlim eléggé kajak lett, a nadrágszíjat meg két lyukkal bejjebb kell kapcsolni, pedig 18-25 percig futok 4-5 km-t.

SirRasor: kezdetnek teljesen jó a 2km, szépen lassan kell növelni a terhelést, csak így tovább! Csak pozitívan gyerekek!

(#44044) Rick4 válasza zeg (#44040) üzenetére


Rick4
félisten

Az elvárás mindösszesen annyi, hogy múkodjon... Megy egy privi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#44045) Polemius válasza SirRasor (#44032) üzenetére


Polemius
aktív tag

Ha nem csak a spórolás miatt akarsz mezítláb futni, akkor tényleg nézd meg a Vibram Five Fingers-t.

Esetleg olcsóbb másolatát, bár minőségben nem tudom azok milyenek.

(#44046) szumoo válasza Polemius (#44045) üzenetére


szumoo
senior tag

Ez mekkora jó már! :C

A nyúlon túl?

(#44047) maláj válasza Polemius (#44045) üzenetére


maláj
őstag

1 ilyenben simán elcsoszognék nyáron magam is :DDD
Szegeden lehet kapni vajon ??? :U

(#44048) Polemius válasza maláj (#44047) üzenetére


Polemius
aktív tag

Mountexben láttam már, ha épp nincs is, hozatni kell velük.
Egyébként elég sok féle verzió van belőle, különféle terepre, használatra.

(#44049) maláj válasza Polemius (#44048) üzenetére


maláj
őstag

jh azt láttam már, sok szín, stb.
na majd elcsoszogok és meglesem :)

(#44050) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Majd jelentsetek már, hogy mennyibe kerül. Az én érdeklődésem is felkellette. Mókás darab. :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.