Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#852) Rover623 válasza Digital (#848) üzenetére


Rover623
félisten

Nem értem a smiley-dat...:U
bolondember ironizált...viccelt...
Remélem te is vicceltél, amikor a hsz.-edben nem tudtad hova helyezni a minőségi, (el)ismertségi skálán a Gigabyte-ot...;]

primus inter pares

(#853) Digital válasza Rover623 (#852) üzenetére


Digital
addikt

Én is vicceltem (ha nem,már nem élne :DDD.....jówanna :DDD)
Amúgy tényleg nem igazán jó notikat gyártanak?

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#854) anjani182 válasza Rover623 (#852) üzenetére


anjani182
őstag

Lusta voltam az új Go-Run logót betenni, amúgy gondolom észrevetted, hogy a link jó :U

Forever and ever, let's make this last forever.

(#855) Petie


Petie
veterán

monstre-nak igaza van, és különben is a topic nem erre van, nem itt kéne OFFolni. ezt értem azokra a help request kérdésekre is amiket itt láttam feltenni...van külön topic azoknak, tessék átfáradni.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#858) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Tartsuk be a topicnyitó kérését, és csak ''valódi bótosok'' írjanak a topicba.
Továbbá visszaolvasva is rengeteg ''idegen'' OFF-ot találtam, ha lesz időm talán ki is takarítom, de ezt jó lenne sürgősen befejezni, mert a topicot nem szeretném zárni, így az érintettekkel szemben más megoldást kell alkalmaznom...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#859) eziskamu válasza Racecam (#858) üzenetére


eziskamu
addikt

Miért, aki elad(ni szeretne), még ha ideiglenesen is valamilyen számítástechnikai eszközt, és eközben érik kellemetlen dolgok, az már nem is írhat ide? Amúgy az igaz, hogy túllőttem a célon a konkrét nick közlésével (ezért magam kérvényeztem a törlést, de megelőztél), de ezt az általános megszorítást, amit említesz, tulzónak tartom. Valamint egyes történetekben, maga az eladó nem volt korrekt, és körültekintő, amit szerintem érdemes kritizálni, akár egy kivülálló részéről is. Szerintem igenis szükség van a másik oldal szabad véleményére is ebben a topicban.

(#860) Hequila válasza eziskamu (#859) üzenetére


Hequila
őstag

A továbbiakban kizárólag vállalkozói engedély, tevékenységi körök megnevezése, valamint cégbírósági bejegyzés felmutatása mellett lehet a topicba írni! :)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#861) Hequila válasza g@bo (#844) üzenetére


Hequila
őstag

ránézek, látván a retkes nadrágját gondolom valami olcsóbb...

Ne ítélj ez alapján! A téli hónapokban az öltözködésem miatt engem is sokan néznek csövesnek (a helyi csövik még köszönnek is, és ez komoly!), pedig ott még nem tartok!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#862) eziskamu válasza Hequila (#860) üzenetére


eziskamu
addikt

Hogyispersze, :D UFF, akarom mondani OFF.
Éljen a Szabad Prohardverért Népi, Kisgizda és Tahóklubb :D Béláim az úrban csatlakozzatok!!!

[Szerkesztve]

(#863) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Ha esetleg megtennétek, hogy részlehajlás nélkül visszaolvasnátok, akkor kiderülne, hogy a topic kezd hasonlítani egy Help Desk-re, az egy smiley-s hozzászólásokról nem is beszélve.
Gondolom a topicnyitó nem erről álmodott, amikor megnyitotta,
Tartsuk tiszteletben a szándékát!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#864) Hequila válasza Racecam (#863) üzenetére


Hequila
őstag

Nem hajlok részre, félreértés ne essék, de nem tudtam kihagyni a cégbejegyzéses poént! Ha számodra nem tűnt annyira poénnak, elnézést érte.
Egyébként engem is idegesített, amikor elkezdték írogatni, hogy ki milyen géppel kezdte... és még csak OFF-ba se rakták. Egy kis pucolás valóban nem árt a topicnak.
A továbbiakban megpróbálok nem offolni.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#865) george11 válasza eziskamu (#862) üzenetére


george11
senior tag

Légyszives ezeket mellőzd már, ha lehet.
Olvasd el a topic címét, most olvasd el mégegyszer.
Számtech boltosok memoárjai. Attól, hogy a bolhán valamit bizniszelsz, még nem leszel számtechboltos/szervizes. :U
:R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#866) eziskamu válasza george11 (#865) üzenetére


eziskamu
addikt

Válasz ment privibe. Amúgy itt is leírom, azt hittem a szitu a lényeg, nem a kaszt. :(((

Ps: Most már zárjuk le tényleg az offot, pláne ha ilyen ellenséges a légkör és vesszünk össze priviben, én kezdem :D

[Szerkesztve]

(#867) anjani182 válasza george11 (#865) üzenetére


anjani182
őstag

szvsz te se szólalj meg, aki nem vállalta magát..meg itt még jópáran, nem merik megmondani hol dolgoznak, csak a történeteket mesélik, inkább az ilyenek bujjanak el, és éljenek a maguk kis nickje mögött, szánalmas...

bocs, ha durva volt, de ez a véleményem...

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#868) anjani182 válasza anjani182 (#867) üzenetére


anjani182
őstag

komolyan nem értem, hogy miért nem meritek vállalni :( féltek valamitől?

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#869) -Nemtom- válasza anjani182 (#868) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

mert reklámnak számít amit tiltanak az alapelvek

[Szerkesztve]

(#870) Rover623 válasza anjani182 (#867) üzenetére


Rover623
félisten

Ha vmelyik olvasónak az itt leírtak ellenére megtetszik valaki, majd megkéri a kezét priviben...:B
Amúgy engedtessék már meg minden fórumozónak az anonimitás...;]
Vagy a többi 70-80.000 fórumtársunktól is elvárod hogy beírja ide iskolája, munkahelye, stb. címét...mert ha nem, akkor szánalmasak...?:P

primus inter pares

(#871) george11 válasza anjani182 (#867) üzenetére


george11
senior tag

Ha neked így jó, akkor : [link] ;)
De attól, hogy megadom a webcímet, nemtom kinek lesz jobb :F
Nem szánalmas dolog ez, elvileg az alapelvek tiltják, másrészt, az érintettek, akikről a történetek szólnak, így elég jól be tudják azonosítani(ha véletlen ide tévednek), hogy jártak-e a boltban, és nem vagyok benne biztos, hogy ők is csak poénnak fogják fel a leírtakat.

Szóval szerintem ezt a bolt megnevezősdit talán hanyagoljuk, ha 1 mód van rá. :U

[Szerkesztve]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#872) g@bo válasza Hequila (#861) üzenetére


g@bo
nagyúr

gondolom ha vacsorázni mész az asszonnyal, sem mész el retkesen.

ha vásárolsz, miért kell úgy kinézni mint egy kukabúvár? :F

azokról már nem is beszélek, akik hamburgert majszolnak, csepegtetik az asztalomra a kecsöpöt, és teli pofával kérdezgetnek.

csak nekem kell a tiszteletet megadni, mert a vevő az első... :F :W

(#873) TheReMiXeR válasza g@bo (#872) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Én spec tudom 1-2 vevőről, hogy mi a hobbija... :))

Az egyik lovakkal foglalkozik és erősen szivarozik...
A másik meg szereti a hagymát nyersen zsíroskennyérrel fogmosás nélkül...

Ilyenek vannak, de ugye nem vagyunk egyformák. Attól mert valaki nem szeret fürödni még lehet ''szakember''...

Egyébként én sem csípem az ilyet.

(#874) Hequila válasza g@bo (#872) üzenetére


Hequila
őstag

Azt hiszem félreértettél (illetve én nem írtam le), nem retkes és büdös vagyok, hanem szakadt. Pufajkában (igazi, zöld) járok, ami idősebb nálam, szakadt bakancs és kopott nadrág, mindez tetézve egy elrongyosodott sapkával.
Szóval én erre gondoltam, mert látásból sokan engem is csövesnek titulálnak (a vonaton érdekes mód az a kabin telik meg legutójára, amelyikben én ülök :D ).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#875) Calibos


Calibos
addikt

Mi lenne ha ez a oldal megint arról szólna amiről szólnia kellene :F

(#876) dvdbackuper válasza Calibos (#875) üzenetére


dvdbackuper
őstag

jaja, akarok olvasni faja ki történeteket :D :D naaaaaaa, írjatok már vmit...ez jobb, mint a viccctopic :D :D

(#877) Rover623 válasza dvdbackuper (#876) üzenetére


Rover623
félisten

Öreg csóka bemegy a boltba, asszonypajtás az oldalán...komoly tudományos fokozatok az öregnél, nyomtatási gondok, windows gondok...
Szaki kérdezi: ''Word alatt dolgozik?''
Mire a bátyó kis töprengés után: ''Nem...a második emeleten''... :))

primus inter pares

(#878) Necc


Necc
addikt

Nem vagyok nagy előadó művész, de azért én is hallottam pár hülyeséget egyik haveromtól aki az euronicsben dolgozik.

Vevő: kő pécé Underground kettőre /akkoriban az volt a menő/
haverom mutatott neki egy remek kis gépet 150.000Ft-ért amin csutkóra levett grafikán 640×480-ban éppenhogy szaggatás nélkül elment a gem, a vevőt egy cseppet se zavarta a szar grafika sőt fel se tűnt enki, de ő ''pró gémer'' :DD

Idő közben a bót átalakította palettáját egy morzsányival jobbra, és már raknak a gépekbe valami k***a szar végéát, de mégsem integráltat... éppen benéztem hozzá mert unatkoztam, néztem a kínálatot, jót nevettem az ár/érték arányokon. Néhány gépben már oldalt a procihűtőnek lukak voltak kivágva, gondoltam belekukucskálok a gépbe... nézem: Videokari: Asus xyz belenézvén a gépben egy passzív borda látszódott, ami oldalról nézve az MSI feliratot adott vissza, az alaplap (Asrock) passzolt, de a típusa nem, és a legdurvább: Intel Celeron volt megjelölve és a hűtőn ott vigyorgott az AMD logó :DDD

láma userek kérdeztek ismerősömtől:
- a számítógépre lehet menteni?
- beleraktam a floppy meghajtóba egy darab papírt és nem olvassa be a meghajtó!
- mi az a hangkártya?
- a PDA-n elfutnak a windózos játékaim? páldául a legújabb karbon?

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#879) dvdbackuper válasza Rover623 (#877) üzenetére


dvdbackuper
őstag

:D :D :D

Necc: :D :D :D :D

(#880) - iSO - válasza Necc (#878) üzenetére


- iSO -
tag

''Mi az a hangkártya ???''

Egyszerű, de nagyon tetszik !!!!

:D :D

:R
iSO

(#881) tkazmer


tkazmer
addikt

Egy ismerősömnek adtam tanácsot notebook vásárlás ügyben, és a beszélgetés egy részletében kifejtette, h miért nem jó neki az xyz notebook:
es az a rosz benne hogy nem core 2 duo hane windows media player 2005 :DD

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#882) TheReMiXeR válasza tkazmer (#881) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na ez LOL...

Core2Duo vs. Media Player 2005

Vajon melyik a jobb? Vazze, ki se tudom próbálni mert sajnos csak Core2Duo van pócon...
Jajj de kár...

:C

(#883) george11


george11
senior tag

Nekem szombaton ismét elmagyarázta egy kedves ügyfél, hogy az AMD az nem jó, mert fagy :DDD
Kérdezem,hogy miért is fagy, vagy hogy kell ezt elképzelni?
Hát ugyan azokkal a programokkal ,mit Ő használ, az összes AMD gép fagy.
Most erre mit lehet mondani?
Ha bólogatok, akkor magam (is) minőstem, ha meg nem,akkor elkezd vitázni. :W

[Szerkesztve]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#884) Szten Márs válasza george11 (#883) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

No, és mit tettél/mondtál akkor?
(Amúgy a ilyen emberek valszeg fix.tv-n nevelkedtek, azok magyarázták a jónépnek ezen okosságaikat... )

[Szerkesztve]

(#885) #64791808 válasza george11 (#641) üzenetére


#64791808
törölt tag

Szeretném, ha én tévednék, és neked lenne igazad.

(#886) TheReMiXeR válasza #64791808 (#885) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Egyszer megszűnik majd a gépjárműipar mert felváltja más... de ennyire ne ugorjunk előre az időben. Tény, hogy sok helyen már régóta a számítógépek halálát híresztelik.
Ez volt 2 éve is mikor az első MédiaCentert meghozta a főnök, hogy nézzük meg, mert ez a jövő... Lehet, hogy ez a jövő, de 2 év után sem ismerek egyetlen egy olyan embert sem akinek pl. ilyen ''jövőmasinája'' lenne...

MédiaCenter előtt (5évvel) meg az volt a szöveg, hogy eltűnnek majd a deszktop pécék, mert majd mindenkinek laptopja lesz. Ja, csak amikor a vevő láptopot nézeget és levezetem neki, hogy egy jobb asztali pc árát 2x kell megszorozni (minimum) hogy jó lábtóóópja legyen olyankor mindig az asztali gép mellett döntenek...

Addig amíg nem tudja mindenki megvenni az új iMac-et 24''-os kijelzővel addig a MédiaCentereknek, a Laptopoknak és az asztali - Boltban összerakott - gépeknek is van jelenük és jövőjük.

Márpedig valszeg ez egy ideig még így lesz... mert a tömeg még nem képes kitermelni a jövőt...

(#887) george11 válasza Szten Márs (#884) üzenetére


george11
senior tag

Én csak annyit mondtam, hogy nekem volt már nem 1 AMD rendszerem, sőt most is azt használok éppen, sőt el is adtam már jópárat(főleg az Athlon XP/Barton időkben), és érdekes módon nem fagynak, hacsak nincs valami HW hiba.
Aztán igyekeztem másfelé terelni a szót, mert elég parttalan vita lett volna :(
Teljes kikészülök az ilyentől, mikor látott egy jó P4-et, meg egy rossza AMD-t, és ebből levonja a következtetést, hogy az AMD szar :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#888) #64791808 válasza TheReMiXeR (#886) üzenetére


#64791808
törölt tag

én nem teljesen erre gondoltam.

1., A gazdag, nem IT userek rábízzák a PC kérdést egy nagy cégre, és IBM-et, Dell-t, stb-t vesznek.

2., A gazdag menedzser-style emberkéknek laptopjuk van.

3., A szegényebb, de IT-s emberkék kéz alatt üzletelnek.

Satöbbi satöbbi, a lényeg, hogy a PC-kiskereskedések forgalma csökken, mert szűkül az a réteg, aki ott kénytelen gépet venni, mert nem PH-zik/apronetezik de nem is brandet vesz.

Hogy érsd: hány gépet adsz el egy hónapban? Szorozd meg hárommal, egy laptopkereskedés annyit. Az emberek anynira elszegényednek, hogy mindenki keresi a kiskapukat, mert nincs pénze 200 ezret adni egy kéz alatt 130-ért kapható gépért. Ennyi.

A PC haláláról meg szó nem volt.

Viszont a rádió jó :)

(#889) Sándor -P20- válasza #64791808 (#888) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Ezzel tökéletesen egyet tudok érteni.
Eddíg minden bővítés ami a gépembe került, új, garanciális alkatrész lépében realizálódott. A jövőmet tekintve, sajnos ennek egyenlőre vége. :(
Most még csak kollégák, ismerősök számára, tippet adni nézegettem az aprónetet, de bármennyire nem tetszik, és is oda fogok kényszerülni.
Pedig nagyon nem akarom... :(

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#890) george11 válasza #64791808 (#888) üzenetére


george11
senior tag

Szerintem inkább arról van szó, hogy a régebbi időszaknál nagyságrendekkel több bolt van városonként, így a forgalom is boltonként kevesebb.
A másik dolog, hogy most van a sulinet suxpress vége. Mindenki sulinetes gépet akar(bár nálunk már jó ideje nincs sulinet), így mennek oda, ahol van komplett gép bulinetre, és megveszik azt.
Jövőre azért ez meg fog változni. :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#891) TheReMiXeR válasza #64791808 (#888) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

:R :B ;)

(#892) net84 válasza #64791808 (#888) üzenetére


net84
őstag

már nagyon rég óta nem lehet 100%-osan megélni a ''vas'' eladásból...ha mégis, le a kalappal az elött a kisker elött
Mi is hatalmas technikai és emberi erőforrást biztosítunk a szerződéses partnereinknek a kiszolgálására.

Vas eladásánál pedig tény, hogy kell foglalkozni a nagy cégek termékeivel is. Az átlag felhasználók és kissebb cégek, iskolák még mindig (legalábbis mifelénk) a szerelt gépeket kérik...

A notis részhez kapcsolódik is egy történet, ami két napja nálam kiverte a biztosítékot.
ü - laptopot szeretnék vásárolni
é - milyen elképzelése van? ár, teljesítmény? vagy van esetleg konkrét típus?
ü - hát 2 típust választott ki, és érdekelné az ára ... (itt jött a két típus)
közöltem vele az árakat
ü - egy hét alatt ennyit emelkedett az áruk? mult héten mikor telefonon kérdezte az olcsóbbikra a kollégája 313.900 forintot mondott... (én olyan 350k körüli árat mondtam neki bruttóba)
é - egy kis türelmet kérnék rákérdezek a kollégánál
kolléga egy cseppet már ideges volt, mert egy kicsit elhavaztunk a munkával, kolléga emlékei szerint 5 százalékkal olcsóbban ajánlotta ki...közöltem vele az új árat, ami dorván 320k-ra jött ki.
ü - ez már közelít a múlt heti árhoz. nincs esetleg kedvezmény a visszatérő vásárlónak? Az előző laptopomat is itt vettem. (mellékesen megjegyzem, hogy sem kolégának, sem nekem nem volt ismerős - nem valami gyakran járhat ide)
é - ez már a kedvezményes ár, ez alá nemnagyon tudunk lemenni.
ü - de az interneten egy webshopban talált jóval olcsóbban, de hát, ha olyasmi áron maguk is meg tudják hozni, akkor inkább itt venném meg
é - sajnos ennél lejjebb már nemnagyon tudunk menni (a beszerzési bruttó árunk kb 10k-val volt olcsóbb, mint ami árat ő mondott)
é - ha ilyen olcsó és le is tudják szállítani, akkor náluk kell megvenni
ü - hát akkor az lesz, mert ez drága
:((( tedd azt! csak nehogy utánna meg hozzánk futkozz, hogy ezt kellene, meg azt kellene megcsinálni

egyszerűen nem tudunk versenyezni egyes webshop-os árakkal...de nem is akarunk. aki meg akarja onnan venni, tegye meg, olyan jó árat úgysem lehet neki mondani, hogy ne onnan rendelné.
Amultikkal viszont már lehet versenyezni, mert hála a jó égnek egyre többen rájönnek arra, hogy ''nem mind arany, ami fénylik'' :DDD
közel azonos árért szolgáltatást és szaktanácsadást is kaphatnak...igaz nem szivesen rakok össze olyan gépet, mint amit a MM is most akcióba nyomat a 15''-os a 16ms-es TFT-jével :(

Read only...

(#893) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

-Használt cuccokal foglalkoznak?
-Nem, semmilyen használt termékünk nincs...
-...és használt monitorjuk sincs?
-Az sincs, ha nem foglalkozunk használt termékekkel...
-Pedig nekem besz@rt a monitorom és nem akarok újjat venni...
-Új LG 17''-os sík moncsi 26ezer 3 év garival...
-ááá az sok a gépet a monitorral együtt 16ezerért vettem 2001-ben... szal akkor biztos nincs használt monitor?
-...de van, az én 19es LCD-m eladom 50ért...
-...na ne vicceljen... viszlát...

NoKomment...

(#894) george11


george11
senior tag

-Jónapot !
-Jónapot, miben segíthetek?
-Mobilrackbe keresek ide kábelt.
- :F belülre?
-Igen azt a rövidet.
-De annak a másik vége rá van forrasztva a csatlakozóra.
-Nembaj azt meg tudom oldani, van vagy nincs?
-Nincs.
-Viszlát.
:W

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#895) - iSO - válasza george11 (#894) üzenetére


- iSO -
tag

Akkor vegyen egy normál IDE kábelt és oldja meg :p


:R
iSO

(#896) george11 válasza - iSO - (#895) üzenetére


george11
senior tag

Az nem volt jó neki :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#897) Sándor -P20- válasza george11 (#896) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Biztos azért, mert a gyári kábel 1széles csíkból van, a mobilrackba valóba meg 4 eres kábelek vanak belepéselve a csatiba... :C

[Szerkesztve]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#898) george11 válasza Sándor -P20- (#897) üzenetére


george11
senior tag

1400Ft egy vatta új mobilrák. Nemtom megéri-e szenvedni vele :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#899) Sándor -P20- válasza george11 (#898) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Nekem igen. Egyik felén qtyarágta kábelem is van, (a másik csait még fel tudom használni) forrasztani tudok, a cégnél villany is, meleg is van, már csak azt kell eldönteni, hogy megéri-e, mert ha sokat vol ki-be cimbálva, akkor a fiók csatlakozója is rendesen oda lehet...
Asszem mégis inkább vennék egy újat, a régit meg elajándékoznám olyan valainek, akiből kinézen, hogy bemegy egy boltba bele való kábelért... ;] :DDD :W

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#900) pulcsi válasza net84 (#892) üzenetére


pulcsi
tag

ebben a megveszem máshol nekem az a kedvencem h jó hogy megveszi máshol de mivel errefelé lakik hozzánk jön be ha baja van a géppel de ha mondjuk (90%) le van ragasztva akkor nézünk rá hogy bocsi vidd oda ahol vetted és akkor megkérdezi - MIÉRT hát azért mert nem lesz garis és kimegy idegesen hogy mst viheti a város másik felébe mert ott olcsóbb volt 5ezerrel így meg oda vissza furikázik kocsival vagy rosszabb esetben metróval csak mert 5ezer forint számít

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.