Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#100451) Joccc07 válasza Serpiko (#100446) üzenetére


Joccc07
addikt

Mindegy. Nálam még továbbra sem megy a steam.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100452) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Egy kicsit más: Epic gémszen végre megejelent a Heavy Rain. Ennek az indítófájlját elvileg ha berakom non-sztímes játéknak, akkor működni fog sztím linkkel tévén?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100453) Serpiko válasza Joccc07 (#100451) üzenetére


Serpiko
addikt

Még mindig nem megy nálad lol nem semmi. Holnapig megvàrlak a csapatvàlasztàssal ha akarod. Amúgy kutya csapat legyen ott van Kuba is. Ha nagyon kivagy a “steamon” miatt gyere ide és adddd ki magadból. [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100454) Golden9 válasza Imilenni (#100447) üzenetére


Golden9
addikt

Borderlands 2 Ultra HD Texture Pack PC-re, de ez nincs bent a BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION-ben.

[ Szeretkezve ]

(#100455) Joccc07 válasza Serpiko (#100453) üzenetére


Joccc07
addikt

Na, már történt valami. Grand Prix megy már.
Mehetünk. Hova?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100456) Serpiko válasza Joccc07 (#100455) üzenetére


Serpiko
addikt

Várjunk még a többi arcra hátha jönnek. Elvileg akkor kutya csapat legyen... menjünk Kuba után, holnapig ràérünk szerintem.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100457) Joccc07 válasza Serpiko (#100456) üzenetére


Joccc07
addikt

Oké majd figyelem a topikot. Melyik a kutya? Corgi?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100458) i2k válasza Golden9 (#100454) üzenetére


i2k
senior tag

De mivel ingyenes, így hozzáadható kliensből és/vagy webes felületről is a(kár a Handsome Collection-ben megvásárolt) Borderlands 2 alapjátékhoz.

(igaz ez a többi Borderlands játékra is, ami patch-ként kapta meg a 4K-s textúrákat - az első rész külön Enhanced Editionként fut)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#100459) Serpiko válasza Joccc07 (#100457) üzenetére


Serpiko
addikt

Kuba melyik a kutya csapat?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100460) KubanitoS válasza Serpiko (#100459) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most megint nem megy a store, úgy emlékszem csak egy kutya van, azt meg csak felismeritek. ;] :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100461) Imilenni


Imilenni
addikt

15k pont=5 eur
Nem is rossz :D

Press "F" to pay respects.

(#100462) wjbhbdux válasza i2k (#100458) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az új DLC hozzáadására kell jobban figyelni mert az csak július 8-ig ingyenes.

/s

(#100463) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Ha van már X gyorsítási lehetőségünk amiből még nem nyomtunk még el 15-t már akkor is felajánlja vásárláskor, hogy jóvá írna 15k -t. Próbálta már valaki? Ilyenkor elvesz 15 gyorsítást is vagy csak azokért már nem kapok zsetont ?

(#100464) Spet


Spet
addikt

Na csatlakozva kutyákhot, még szerencse, hogy a mai napon letoltam pár cs:go meccset :D

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100465) Segal válasza Spet (#100464) üzenetére


Segal
veterán

Hajrá kutyák!
Én is csatlakoztam :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100466) Serpiko válasza KubanitoS (#100460) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor hajrá kutyások csapassuk. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100467) Joccc07


Joccc07
addikt

Akkor hajrá kutyák.
Bár elég egyoldalú a küzdelem. :DDD

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100468) Spet válasza Joccc07 (#100467) üzenetére


Spet
addikt

Szerencsére, event végéig nem változtatható a csapat :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100469) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Másnak is van olyan problémája, hogy ha böngészőben a wishlistről kattint egy játékra, akkor csak egy fehér lap jelenik meg, nem tölt be semmit?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#100470) Puma K válasza eami (#100311) üzenetére


Puma K
veterán

GTA V szar játék?

Mi a gondod vele?
Akarsz róla mesélni? :)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#100471) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a grand prix verseny dolog a steamen már eleve rossz lábbal indult... versenyezz a barátaiddal, hogy ennyit meg annyit játszol ezekkel a játékokkal, miközben meg sincs.. Akkor a barom legalább a verseny idejére adná ingyen ezeket a játékokat kiprobálási céllal.

(#100472) eami válasza Puma K (#100470) üzenetére


eami
Topikgazda

az Outnak szólt :DDD bár találóbb lett volna ha "f*s" kategóriát csinálok a szemléltetés kedvéért :DDD

(#100473) Out válasza bobalazs (#100471) üzenetére


Out
addikt

Ezt én is viccesnek találtam, mert nekem sincs meg egyik sem. Az ingyenes játékok közül meg egyik sem érdekel, akkor minek játsszak vele?

Amivel épp játszok (Watch Dogs) az meg nem ad steam teljesítményeket.

Számomra az idei nyári vásári játékok véget is ért :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100474) Puma K válasza eami (#100472) üzenetére


Puma K
veterán

Tudom, de a látottak után a szívemhez kaptam. Vettem egy nagy levegőt és gondoltam segítek a problémán azzal, hogy beszéltetlek róla :B :D

Azt feltételeztem, hogy azért esik abba a kategóriába a GTA V mert az Online részében csak értelmi fogyatékosokkal találkoztál :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#100475) Joccc07 válasza Spet (#100468) üzenetére


Joccc07
addikt

Ja így könnyű lesz nyerni. Mondtam is öcsémnek, hogy várjon még vele majd mondom hova menjen erre belépett valami tök másba. Asszem papagáj csapatba.

Out: Igen ez egy jó nagy baromság a részükről. Akkor száradjanak rájuk a pontok mert azt a sok jó játékot ki sem fogom próbálni.

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100476) wjbhbdux válasza Joccc07 (#100475) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A szabályzatot böngészve nem biztos hogy a kutyákkal loholás lesz a kifizetődő, hiszen az első 3 csapatban osztanak legfelső helyre rakott már megjelent wishlistes játékot a napi soroláson, elsőből 300 nyer, 2. 200, 3. 100, így valójában a 2. csapatban a legjobb lenni mert sokkal kevesebb ember közül kell kiválasztódni. A sale végi nagy sorsoláson meg csapatonként 1000 user kap 3-2-1 db játékot a csapat végső helyezése alapján.

[ Szerkesztve ]

/s

(#100477) warcat válasza wjbhbdux (#100476) üzenetére


warcat
veterán

Na majd jelentkezzen, aki nyert is valamit, kb semmi esélyed sincs rá ;]

EA: It's in the crate!

(#100478) Joccc07 válasza wjbhbdux (#100476) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem is az ingyen játék a lényeg hanem, hogy nyerjen a csapat. ;]
Az esélyed az ingyen játékra kb. 0.01% a második helyezettek 0.02% a harmadiknak meg 0.03%.
De mindez lényegtelen hiszen csak a versenyzés ért játszunk. Amúgy is nekem a wishlistem első játéka a Cyberpunk 2077. Azt még úgyse adják.

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100479) Spet válasza warcat (#100477) üzenetére


Spet
addikt

Hmm, anno 17 éve nyertem egy Mirinda-s pólót. Ez is játszik? ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100480) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Értelme leginkább olyannak van aki vásárolna is valamit és az 5€ -s kedvezményeket lehet össze szedni ami + lejön az árból. Esetleg szint lépéshez a kitűzőre lehet költeni.

Mondjuk nekem vannak játékok sok teljesített teljesítménnyel. Így pld első nap az EU4 -ért kaptam 30 000 + pontot. (ami 2 vásárlásnál 5 € kedvezményre váltható)

Csak annyit kell csinálni, hogy el kell indítani egy olyan játékot amiben sok a kész teljesítmény az be fog kerülni a nemrég játszotthoz és utána az azért járó pontokat hozzá hozzá lehet adni. (minden nap 1-ét ha jól látom)

[ Szerkesztve ]

(#100481) Joccc07 válasza gyugyo79 (#100480) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez jó. Ezt megnézem. Köszi.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100482) Serpiko válasza SenorGrande (#100469) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam minden oké vele.

Ui: hajrá kutyák!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100483) kwzatz válasza Joccc07 (#100475) üzenetére


kwzatz
őstag

Ha az esélyek számítanak, akkor az öcséd jól döntött, én is a papagájt választottam. Még a teknőst érdemes, ezekben van a 2. és 3. legtöbb ember. A szabályok és a rendszer miatt előfordulhat, hogy így sem lesznek 2-3. helyen a napi zárásnál, de hosszú távon így van a legnagyobb esély a nyerésre (bár így is kicsi :D ). Emellett szerintem az utolsó napokon már nem fog mindenki "boostolni", mert sokan nem fognak figyelni a pontokra, meg arra, hogyan szerezhetnek még és hogy egyáltalán hogy működik az egész. Az első néhány napban elkattolgatják a pontjaikat.
A wishlisten meg érdemes olyan sorrendbe rakni a játékokat, amit szeretnél. Nehogy az legyen, hogy egy 1,5€-s DLC-t kap valaki, amikor lehetne egy 60€-s új játék is, ha már akkora mázlija van, hogy kisorsolták. :D

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100484) Edorn


Edorn
aktív tag

Meg lehet valahol nézni, hogy mely játékaimnál teljesítettem a legtöbb teljesítményt (achievement)?

Nemrég játszottaknál kiírja, de nekem az összesnél kellene...
(https://steamcommunity.com/id/edorn/games/?tab=r)

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#100485) Golden9 válasza Edorn (#100484) üzenetére


Golden9
addikt

Nálam nem látszik egy játékod sem.

[ Szeretkezve ]

(#100486) Edorn válasza Golden9 (#100485) üzenetére


Edorn
aktív tag

Csináltam róla képet, bekarikázott részekre lenne szükség így lista formájában (hogy ne kelljen megnyitogatni egyesével a játékokat) az összes játékom kapcsán... Ezen a linken csak úgy egy tucat játék látszódik és nem lehet lapozni...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#100487) Out válasza Edorn (#100486) üzenetére


Out
addikt

Nincs teljesítmény-vitrined? Ott talán mutatná.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100488) kwzatz válasza Edorn (#100486) üzenetére


kwzatz
őstag

Milyen játékokkal játszottál a legtöbbet? Mi az, amiben megvan a 100%? Ezt azért nagyjából tudja az ember. Legritkább teljesítményekből ítélve a Total War játékokat érdemes elindítanod, ha azokért még nem kaptál pontot. Space Hulk, Amnesia is játszik.
Fél óráig kell elindítanod az adott game-et. Én most egy Rise of the Tomb Raiderért (amiben 80+ achievement van meg) több, mint 30k pontot kaptam, szóval pofonegyszerű pontokat szerezni.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100489) Edorn válasza kwzatz (#100488) üzenetére


Edorn
aktív tag

Miért számít, hogy miben van meg a 100%? Van pl egy fly(?) nevű játékom, 100%-os. 1 db achi van benne...
Attól, hogy sokat játszottam valamivel, nem biztos, hogy sok teljesíthető achi van benne... Vagy hogy megszereztem mindet. pl képen szereplő Legions-al 3.5 órát játszottam és 22 van meg 24-ből.

De akkor ezek szerint nincs ilyen statisztika/lista...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#100490) kwzatz válasza Edorn (#100489) üzenetére


kwzatz
őstag

Nyilvánvaló, hogy értettem, fölösleges egyből az ilyen kivételes eseteket írni... Most mi neked a lényeges? Hogy legyen ilyen lista, vagy hogy a legegyszerűbb módon szerezz több tíz-/százezer pontot? Ha az első, akkor nem tudok segíteni, de sok értelme amúgy sincs, ha a második, akkor meg már leírtam, hogy mit kellene csinálnod.
Total War: Shogun 2, Total War: Rome 2. Összesen közel 300 achievement van bennük, mivel kiemelt játékaid, gyanítom, hogy megvan belőlük egy-kettő. Ha már a CS:GO-ért és ezekért is kaptál, az már elég szép pontmennyiség, esélyes, hogy a kapacitásmérő úgyis lekorlátoz az elköltésében. Mennyinél van az neked?

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100491) Imilenni válasza gyugyo79 (#100480) üzenetére


Imilenni
addikt

Neharagudj de nem értem.
Amelyikel sok acsit értem el, azt indítsam el és azért kapok pontokat vagy hogy van? :(

Press "F" to pay respects.

(#100492) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Én már beváltottam 2*5 € -t meg 20 szintre vittem a kitűzőt és még van 15k zsetonom a kiírás szerint meg lenne 4 gyorsításom amit nem enged már elnyomni.
Megmondom őszintén nem tudtam lekövetni egész pontosan, hogy jött ki nekik.
Ráadásul tegnap amikor a 2. 5 € -t akartam jóvá íratni nem is engedte, hogy vásároljak utána beterhelte még 1 szer az utolsó vásárlásom amit utána szinte rögtön jóvá is írt. Ma viszont igényeltem megint 15k pontért 5 € -t és simán el tudtam költeni ...

Imilenni
Ha van olyan játékod amiben megvan sok acsi azt ha elindítod (fut egy 30 percet) akkor berakja Nagydíj küldetésekhez a "NEMRÉG JÁTSZOTT JÁTÉKOK " -hoz.
Ott lesz alatta valami hasonló :

Alatta, hogy mennyi a beváltható aktuálisan (mert maximalizálva van szerintem / nap) stb...

[ Szerkesztve ]

(#100493) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Elvileg azzal, hogy megvettem a No Man's Sky-t közel 30 euroért kaptam 3000 pontot. Ebből most mégsem látok semmit. Valamit én rontottam el?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100494) Imilenni válasza gyugyo79 (#100492) üzenetére


Imilenni
addikt

Faja, hogy visszafelé is működik! :R
Köszi

Press "F" to pay respects.

(#100495) Serpiko válasza KubanitoS (#100493) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez valami bàg lesz, havernak is ez volt azt egyszercsak helyre állt a rend.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100496) De4d válasza kwzatz (#100488) üzenetére


De4d
őstag

Engem akkor átvágott a steam? :D
Csgo-ban volt 130+om elvileg 44000 pont, de csak 7800-at adott, az hogy lehet?

Minden jó, ha a vége jó!

(#100497) Joccc07 válasza De4d (#100496) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem is ott van kb. 40k pont de csak 3000 van a boxutca oldalon

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100498) Franklin válasza De4d (#100496) üzenetére


Franklin
addikt

"Purchase games during the Summer Sale to upgrade the capacity of your Boost Meter in the Grand Prix."

(#100499) Joccc07 válasza Franklin (#100498) üzenetére


Joccc07
addikt

A kettő nem ugyanaz. Nem a boost meterre gondolt. Hanem lejjebb a játékért kapható pontra.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100500) Spet


Spet
addikt

Na hamarabb resetelt a nap :F

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.