Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#100351) SP4C3 válasza Spet (#100350) üzenetére


SP4C3
veterán

Téves, a bal oldalinak nem így kellene kinéznie.
Valahogy így:

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#100352) Puma K válasza Spet (#100350) üzenetére


Puma K
veterán

Szakadok :C

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#100353) maross válasza SP4C3 (#100351) üzenetére


maross
veterán

Ez igy van...microsoft store a legkiakasztobb dolog, epic hozzajuk kepest 20 evvel elorebb tart.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#100354) l.skywalker válasza maross (#100353) üzenetére


l.skywalker
félisten

De már jönnek Steam-re is az MS exc címek.

"Xbox's Phil Spencer on Game Pass, Steam and the Epic Games Store"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#100355) Šolaire


Šolaire
veterán

Igaz nem steames. Ingyen game. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#100356) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Nyári vásár alatt tényleg nem lesznek kártyák, hanem vmi újdonság lesz helyettük. [link]

/s

(#100357) Out válasza wjbhbdux (#100356) üzenetére


Out
addikt

Csak ne ilyen fos eladhatatlan hátterek és ikonok legyenek, mint most voltak a Tavaszi szélen :(((

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100358) Spet válasza wjbhbdux (#100356) üzenetére


Spet
addikt

Ha szenes téli vásár, vagy a kincskeresőshöz hasonló lesz, akkor talán még van remény.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100359) Csapoati válasza Spet (#100358) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szenesnek áll a világ! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100360) ayo válasza wjbhbdux (#100356) üzenetére


ayo
addikt

rendes akciók? esetleg DLC-ket is akcióz újra? ;]

aztán lehet fanservice lesz és visszahozzák a sokak által követelt flash sale-eket, amiket egyébként senki se szeretett, mert full le lehetett maradni mindenről és nem is voltak olyan jók, de hát "régen az milyen jó is volt" :B

http://jateknaplo.blog.hu

(#100361) sagem válasza Out (#100357) üzenetére


sagem
addikt

Pedig szerintem valami ilyesmi lesz, egy ideje már ez az irány, na meg ha jól emlékszem a régen minden jobb volt korszakban nem is nyáron csinálták ezeket, hanem télen :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#100362) Spet válasza ayo (#100360) üzenetére


Spet
addikt

Heavy Rain, Detroit: Become Human, Metro Exodus megjelenik steam-en is, eredeti zenékkel felvértezett Maffia/GTA-kat kiadják újra ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100363) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Van valami oldal vagy program, ahol steam kódot tudok ellenőrizni, hogy jó-e, vagy hogy milyen játék?
Mert ugye, ha beírom a fiókom alatt, akkor egyből aktiválja is, kivéve, ha már megvan.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#100364) Ombi5


Ombi5
őstag

udv. Steam controllert hogyan tudom rabirni egyedi konfigolasra pl forza 4 alatt? Vagy ez eselytelen? :R

(#100365) ayo válasza s7evcsenko (#100363) üzenetére


ayo
addikt

természetesen nincs, mert az csak a visszaélést segítené

http://jateknaplo.blog.hu

(#100366) gyugyo79 válasza Ombi5 (#100364) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nagy kép mód kiválasztod a játékot és ott lesz a játék kezelése résznél a játékvezérlő konfiguráció. Tudsz sajátot csinálni vagy letölteni más által készítettet ha megosztotta azt aki csinált alternatívat magának mint ahogy te is meg tudod azt amit használsz/ csinálsz magadnak.
Én pld.: sokszor találtam olyat amin nekem már alig kellet alakítani, hogy nekem jó legyen ezért érdemes belenézni a mások által megosztottakba.

[ Szerkesztve ]

(#100367) Ombi5 válasza gyugyo79 (#100366) üzenetére


Ombi5
őstag

Igen odaig eljutottam , hogy sajatot szerkesztek jatekon belul,de hiaba nyomok barmit a controlleren nem engedi... :U

(#100368) s7evcsenko válasza ayo (#100365) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm. :R

Hogy segítené amúgy ez a visszaélést?
MS accounton pl simán lehet ellenőrizni, mert aktiválás előtt kiírja, hogy milyen játékról van szó és hogy érvényes-e a kód.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#100369) ayo válasza s7evcsenko (#100368) üzenetére


ayo
addikt

Készítesz egy kis programot, ami végigpróbál minden lehetőséget.

MS-t nem ismerem, de gondolom ott is van vmi védelem direkt emiatt, Steamen csak idő után letilt aszem.

A játékot viszont nem lenne rossz megtudni, de Steam nagyon lassan fejlődik. Amúgy ha tudod a játék pontos nevét, akkor olyan fiókon kell tesztelni, amin be van aktiválva, aszem akkor jelzi, hogy ezt nem tudod már beaktiválni, mert már megvan vagy nem tudod aktiválni mert már használt.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#100370) s7evcsenko válasza ayo (#100369) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Fanaticalon vettem egy mystery kódot, de nem akartam volna aktiválni, ha nagyon gagyi.
Szerencsére csak jelentéktelen lett, nem gagyi. :D

LoL, ez mondjuk érdekesen hangzik (kis program).
Ennek fényében érdekes, hogy MS-nél lehet...
Mondjuk nem próbáltam még ipari mennyiségben, így lehet hogy ott is van korlátozás.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#100371) gyugyo79 válasza Ombi5 (#100367) üzenetére


gyugyo79
addikt

Miután kész vagy a beállításokkal exportáld és utánatöltsd be (import).
Felül kiírja a nevét + a készítő nevét. Nézd meg így jó e.

(#100372) wjbhbdux válasza s7evcsenko (#100370) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A support oldalon le lehet szedni a nem kívánatos játékokat a fiókról pár kattintással.

/s

(#100373) Ombi5 válasza gyugyo79 (#100371) üzenetére


Ombi5
őstag

Nekem nem mukodik, vagy en vagyok bena. Mar ezzel is probaltam GLOSC programmal,de itt meg idaig jutok: :U

"steam is running but it says "could not detect steam shortcut file!, make sure you have at least one - non steam shortcut for the file to be present, steam must be running for it to be detected""

(#100374) Sirpi válasza ayo (#100369) üzenetére


Sirpi
senior tag

Mind a két esetben azt fogja mondani, hogy már megvan neked, nem derül ki, hogy használt-e.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#100375) ayo válasza Sirpi (#100374) üzenetére


ayo
addikt

igen? tökre úgy emlékszem hogy régen ez ment.

http://jateknaplo.blog.hu

(#100376) gyugyo79 válasza Sirpi (#100374) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem Sirpi -nek lett volna válasz hanem Ombi5 - nek.
Van 3 alap beállítás
Beállítások-> ( Játékvezérlő )Alap konfigurációk.
-Asztali...
-BigP...
-Gombkar...

Ha az Asztalit beállítod ahogy szeretnéd használni és a Nem Steames játékot nem Steamen keresztül indítod akkor annak is működni kellene mint megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#100377) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOTA: Underlords open beta:

steam://install/1046930

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#100378) wjbhbdux válasza oriic (#100377) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Most már hivatalosan is, Steam/Android/iOS crossplay [link]

> Start a match on your PC and finish it on your mobile device (and vice versa).

ez jól hangzik

/s

(#100379) sagem válasza wjbhbdux (#100378) üzenetére


sagem
addikt

Muszáj rálépniük a gázpedálra a Riotos koppintás okán, ha jól tudom az nem crossplayes még igaz? Ez elég nagy fegyvertény lehet.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#100380) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Külföldi reges paypalom van, a steamem meg már át van állítva magyarra. Nem enged fizetni a paypallel a különböző régió miatt. (azon van pénz a fiókban) Meg lehet ezt valahogy oldani?
Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#100381) ollie válasza JoolsNOS (#100380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem.

***

(#100382) arfer válasza JoolsNOS (#100380) üzenetére


arfer
aktív tag

Mégegy paypal reg és money transfer?

(#100383) Samus válasza JoolsNOS (#100380) üzenetére


Samus
addikt

Steam ajándékkártya vásárlása PayPal segítségével, és a profilra beváltani? [link]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#100384) Golden9


Golden9
addikt

Kabounce Ingyen megtarthatod, ha jún. 24., 19:00 előtt megszerzed. Bizonyos korlátozásokkal. A készlet erejéig. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#100385) ollie válasza Golden9 (#100384) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meglepő, hogy ingyen játék, aminek jó az értékelése.

***

(#100386) Golden9 válasza Golden9 (#100384) üzenetére


Golden9
addikt

Korábban, mikor még nem írták ki ezt a " Bizonyos korlátozásokkal..." szöveget az ingyen osztott játékoknál, azok a játékok dobtak kártyát? Nem érdekel a kártyafarmolás, csak kíváncsi vagyok. :R

[ Szeretkezve ]

(#100387) Samus válasza Golden9 (#100386) üzenetére


Samus
addikt

Tudtommal nem. Az ingyenes cucc nem dob kártyát. Régen divat volt a +1 sor, vagyis a filléres bundlik, amik kártyás játékokból állnak, és a kártya eladásával nemritkán visszajött az ár, sőt, akkoriban több is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#100388) Golden9 válasza shaddy1027 (#100348) üzenetére


Golden9
addikt

Köszi. :R
Még mindig megvan a malac smiley amit kaptam, azt hittem törölni fogják.

[ Szeretkezve ]

(#100389) wjbhbdux válasza Golden9 (#100388) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azért vezették ezt be, mert a korábban ingyenes játékok amik adtak kártyákat pl. Kathy Rain amit 348,015 "játékos" indított el akkor egyszerre, amik ugye botok és belerondítanak a statiszikákba, most ez a random játék a 7. legnépszerűbb valaha a Steamen emiatt.. a kártyák meg teljesen értéktelenek is ha ennyi van kiszedve.

/s

(#100390) Golden9 válasza wjbhbdux (#100389) üzenetére


Golden9
addikt

Ezek az infók honnan vannak?
"Kathy Rain amit 348,015 "játékos" indított el akkor egyszerre, amik ugye botok és belerondítanak a statiszikákba, most ez a random játék a 7. legnépszerűbb valaha a Steamen"

Egy ilyen oldalt találtam, de ez a lista nem pontos. 13283-as lista CSV-fájlban letölthető.

[ Szeretkezve ]

(#100391) wjbhbdux válasza Golden9 (#100390) üzenetére


wjbhbdux
veterán

[link] all-time peak szerint rendezve, már az első oldalon ott vannak ezek

pl Braveland, Geneshift Royale, A Story About My Uncle.

Ezekhez a 🤖százezreket🤖megmozgató kártyafarmokhoz képest a mai ingyenes játékkal, ami jobbra is van értékelve, játszanak épp 850-en ;)

[ Szerkesztve ]

/s

(#100392) Golden9 válasza wjbhbdux (#100391) üzenetére


Golden9
addikt

Köszi. :R Nem szoktam nézegetni a Steamdbot, pedig tetszik.
A Sales oldalon a zöld színmagyarázat, "Product is priced on par with lowest recorded price." mit jelent? :F Szerintem, hogy ennél olcsóbb már nem lesz semmikor, de ezt a Steamdb honnan tudhatná kikémkedni? :R

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#100393) wjbhbdux válasza Golden9 (#100392) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az az eddigi vagy azzal megegyező legnagyobb mértékű leárazást mutatja.

A nyári vásár alatt hasznos a bundles oldaluk is, belépve (nyilvános Steam profillal) látszanak azok a játék csomagok amiknek egy része már a fiókunkon van, könnyebb megtalálni azokat amik kedvezményesen kiegészíthetők.

/s

(#100394) Golden9 válasza SenorGrande (#100329) üzenetére


Golden9
addikt

Köszi. :R Ez egy atomkirály, Nobel-díjas program. :DD

(#100393) wjbhbdux - :R

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#100395) Golden9 válasza SenorGrande (#100329) üzenetére


Golden9
addikt

A kereső "Regex" beállítását hogy kell használni?
Hogy tudom működésre bírni a jobb oldali böngészősávot? :F A Depressurizert, és minden böngészőt elindítottam mát rendszergazdaként, de ott csak hibaüzenetet ír ki.
Köszi . :R

[ Szeretkezve ]

(#100396) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem lesz tovább támogatva a Steam Ubuntu-n [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#100397) Spet válasza l.skywalker (#100396) üzenetére


Spet
addikt

Canonical, the company that owns and develops Ubuntu, said last week that Ubuntu 19.10 will not include any 32-bit packages. That means applications that rely on any 32-bit libraries or drivers won't work, which includes a large amount of games on Steam.

Ne mindig csak click-bai címeket adjunk :U . Hanem mondjuk Ubuntu 19.10-től nem lesz támogatva a steam.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100398) l.skywalker válasza Spet (#100397) üzenetére


l.skywalker
félisten

Veszem a fáradtságot, hogy megosszak egy hírt, ami a topik lakóinak fontos lehet. Adok neki egy címet, gyorsan, mielőtt 2 másik dolog között berakom ide. Nem a saját weblapomra vezet, nem gyűjtök érte like-ot, így nem lehet click-bait, csak annyi volt a bűnöm, hogy nem részleteztem. Elnézésedet kérem, de ahogy látom erre sem most sem a jövőben nem lesz szükség, lévén vannak nálam sokkal odafigyelőbb lakók itt. Mondjuk köszönetet már nagyon régen nem várok el ilyenért, még szerencse...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#100399) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval akkor elvileg ma este 7ikor indul Summer Sale ugye?

Live-Die-Respawn

(#100400) wjbhbdux válasza oriic (#100399) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Grand Prix Summer Sale elnevezéssel, az újévi salehez hasonló pontgyűjtés lesz ha minden igaz.

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.