Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#100551) etejedu


etejedu
őstag

Ez a verseny katasztrófális... :U

(#100552) Amantius válasza etejedu (#100551) üzenetére


Amantius
senior tag

Már megint Hamilton nyert? :)
Én rá se néztem már, nem jött be a dolog.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#100553) Źşë'


Źşë'
addikt

van valakinek egy leírása ASF-hez? előre is köszönöm! :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100554) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Elnézést kért a Valve a sale túlzott összetettségéért (csak nem az Artifact csapat ért rá nagyon? ;] ), változásokat is eszközölnek. [link]

1. és 2. nap aktív játékosok 1000-1000 kapacitást kaptak ajándékba.

[ Szerkesztve ]

/s

(#100555) kwzatz válasza wjbhbdux (#100554) üzenetére


kwzatz
őstag

Az összetettség nem volt gond, inkább az volt probléma, hogy kb. semmi nem úgy működött, ahogy kellett volna neki. Most viszont megnéztem: Már az adott játékoknál (amivel 30 percet játszottál legalább, vagy amiben achievementeket szereztél) van egy gomb, amivel fel tudod tölteni a pontjaid, nekem pl. ilyen eddig nem volt, és csak lefelé ment, hiába játszottam bármivel. Emellett szerintem bebuktam vagy 7-8000 kapacitást, amiből gyorsítgattam, de nem kaptam érte tokent egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100556) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Oké most vagy én vagyok paranoid vagy hülye, de azt látom hogy a steamwebhelper folyamat belenyal 13% cpu használtba 2 Mb/s hálozati forgalomba, és ahogy rányomok a steam alkalmazásra hogy megnyissam, ezek a folyamatok abbahagyják ezt a művészkedést.... :( DAFUQ

(#100557) Imilenni válasza bobalazs (#100556) üzenetére


Imilenni
addikt

Valami Nálad nem oké!

Press "F" to pay respects.

(#100558) Hódító Hód


Hódító Hód
csendes tag

Akinek esetleg van már 15K tokene, és nem tudja/szeretné elkölteni, az venne nekem ajándékba pár játékot? Adok TF2 kulcsot a fáradozásáért cserébe :) Ez amúgy technikailag megvalósítható?

(#100559) Segal válasza Hódító Hód (#100558) üzenetére


Segal
veterán

Meg simán megvalósítható mert te is tudsz csereajánlatként kulcsot küldeni ajándékként hogy nem kérsz érte semmit meg akinek küldöd ő is tud ajándékba vásárolni. Nekem persze a közelébe nincs ennyi pontom (2000 van illetve már csak 1900 :D ) csak leírtam hogy technikailag lehetséges. Ettől függetlenül te is eladhatod a kulcsaidat a piacon csak az ugye 15% bukó.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100560) Spet


Spet
addikt

Úgy érzem, a héten nem fogok a levegőn kívül sokmindent venni steam-en :DDD

BTW hiába változtattak a játék szabályon, corgi csapat, ugyanúgy dominálni fog :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100561) kwzatz válasza Spet (#100560) üzenetére


kwzatz
őstag

"BTW hiába változtattak a játék szabályon, corgi csapat, ugyanúgy dominálni fog "
Ezt én nem érzem problémának, így is sokkal kevesebb esélyük van játékot nyerni.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100562) Segal válasza kwzatz (#100561) üzenetére


Segal
veterán

Én sem érzem problémának mert a corgiba vagyok :B :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100563) wjbhbdux válasza bobalazs (#100556) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A legutolsó Steam beta frissítésben van erre a hibára javítás [link]

/s

(#100564) Spet válasza kwzatz (#100561) üzenetére


Spet
addikt

At the end of the entire Grand Prix we will award 1,000 random drivers from the first place team the top three ranked games on their wishlist. For second place, we will award 1,000 random drivers the top two ranked games on their wishlist. For third place, will award 1,000 random drivers the top ranked game on their wishlist.

Ugye 3-2-1 játékot nyer az 1.-2.-3. helyezett csapatból 1000 random ember. AZ-az ha nem csinálsz semmit, akkor is nyerhetsz.

Arról, hogy egyes csapatokban hány ember is van, arról információt nem találtam.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100565) szaszyka


szaszyka
senior tag

Sziasztok. Lenne egy nagyon hülye kérdésem. Nagyon ritkán használom a Steam-et, most veszek játékot ott talán harmadik alkalommal. Látom, hogy most a Summer Sale alkalmából az Assetto Corsa 65%-os akcióban kapható Július 9.-ig, illetve van hozzá csomagajánlat is, 77% akcióban mindössze 18,4 Euro-ért. Na most a hülye kérdés: A csomagajánlatnál viszont már nem írják, hogy meddig él az ajánlat, de jól gondolom, hogy az is Július 9.-ig megvehető? Bocs a hülye kérdésért, de ez az egy játék érdekel csak, és 5.-én lesz csak fizetés... :W

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#100566) kwzatz válasza Spet (#100564) üzenetére


kwzatz
őstag

Plusz naponta is nyer egy játékot 300-200-100 ember az 1-3. helyezett csapatokból. Láttam egy-két szavazást (meg hát elég volt az első két napi versenyt megnézni), az alapján esélyes, hogy legalább 4-5-ször annyi ember van a corgi csapatban, mint a teknősben vagy a kakaduban, ezért írtam, hogy rosszabbak az esélyeik.

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100567) Segal válasza szaszyka (#100565) üzenetére


Segal
veterán

Igen az az ajánlat is a sale végéig (9) tart.

kwzatz: Szerintem inkább tízszer annyian lehetnek a kutyások. Pusztán a számokból is jól látszik. MOst nagyon szépen kikozmetikázta a steam a versenyt hogy erősen közeledik a többi csapat is a cél felé de csak vizuálisan mert ha ránézel a számokra látszik hogy azok alapján továbbra is a béka segge alatt vannak csak így jobban mutat mintha valódi verseny lenne...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100568) bobalazs válasza Imilenni (#100557) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Szerinted ez mit csinál?

(#100569) kwzatz válasza Segal (#100567) üzenetére


kwzatz
őstag

Lehetséges a tízszeres is, én csak egy szavazást láttam kb. 500 fővel, azok között volt kb. 5-ször annyi corgis, az a lényeg, hogy valóban sokszorosa.

A számok tudtommal csak az aktuális sebességüket mutatják, nem a megtett távolságukat. Az aktuális állást a fenti sorrend mutatja, hogy ki hányadik. A vizuális téma szerintem valahogy az idővel is kalkulál és a megtett távolsággal is. (pl. tegnap volt olyan, hogy a corginál 1.0x volt, de ugyanúgy első helyen állt)

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100570) bobalazs válasza wjbhbdux (#100563) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Aha, erről nem tudtam, köszi.

(#100571) Segal


Segal
veterán

Végre kibogoztam kicsit hogy a fenébe is működik ez a summer sale-es bohóckodás. Rögtön szereztem is 5 eurot :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100572) Spet válasza Segal (#100571) üzenetére


Spet
addikt

Most már nekem is megküldhetné valaki, úgy vennék pár centes dolgot :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100573) Edorn válasza Segal (#100571) üzenetére


Edorn
aktív tag

És hogy? Anélkül, hogy jó sok eurót költöttél volna hozzá? Vagy csak így működik a dolog?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#100574) sith7 válasza Segal (#100571) üzenetére


sith7
nagyúr

oszd meg a titkot :R

(#100575) Segal válasza Edorn (#100573) üzenetére


Segal
veterán

1 centet sem kell hozzá költened. :N
Vadászd össze az olyan játékaidat amibe már eleve sok teljesítményt értél el vagy keress olyat amibe irdatlan sok van és piszok könnyen kiszedhető. (ezek a tipikus 1 euros bundle-s gyöngyszemek) és fusson a játék fél órát. (akár alt tabozva a háttérbe is jó) a lényeg hogy steam szerint fusson. Ha megvan a fél óra akkor a summer sale bannerre kattintva lefelé haladva a nagydíj feladatos bohóckodások alatt lesz az a rész hogy játsz a teljesítményes játékaiddal. Itt tudod beváltani a pontjaidat de itt még nem a megfelelőre és sajnos ez napi korlátos :( Utána ezekből kell gyorsítanod a csapatodat amiből megkapod a zsetonokat. Ebből viszont akár az összeset eltolhatod 1 nap alatt és ha megvan a 15k akkor kérheted az 5 eurot. Viszont itt is sajna nem az egyenlegedhez írja hanem csak kapsz egy ilyen bannert hogy ha majd vásárolsz akkor felhasználhatod. Egyértelműen azért lehet így hogy egyszerre ne tudják többször 5 eurot összeszedni hanem el kelljen költened az ötöt. Utána gondolom megint kaphatnál ötöt ha össze tudod rakni. Mivel nekem holnapra is lesz már betárazva pont ezért pár nap múlva okosabb leszek én is. Egyelőre az a lényeg hogy futtassátok fél órákat azokat a játékokat amibe sok teljesítményt értetek el.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100576) kwzatz válasza Segal (#100575) üzenetére


kwzatz
őstag

Ez nem ilyen egyszerűen működik. Ha nem költöttél, akkor nincs kapacitásod, csak az, amit alapból kaptál (ami szintén a korábbi vásárlásaidat veszi figyelembe), illetve az a 2000+200, amit az első két napért kaptál. Gyanítom, hogy korábban vásároltál, így neked volt.
Kapacitás, token nélkül ~125€-t kell költeni ahhoz, hogy megkapd az 5€-s kupont.

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100577) ayo válasza kwzatz (#100576) üzenetére


ayo
addikt

~125€-t kell költeni ahhoz, hogy megkapd az 5€-s kupont..... az igen, ennyiért én is szívesen adok 5 eurót :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#100578) kwzatz válasza ayo (#100577) üzenetére


kwzatz
őstag

Velem még alkudni is lehet, már akár a feléért is megy az 5€. :D

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100579) Segal válasza kwzatz (#100576) üzenetére


Segal
veterán

A doom eternal deluxe változatát jókor rendeltem elő :DDD Nem most a sale alatt hanem első nap amikor lehetett ez tény és való. Ez nyilván befolyásolta a dolgokat :K
Viszont ha ki tudok pörgetni még két három 5 euros kedvezményt ilyen egyszerűen és elkölteni ilyen pár euros kívánságlistás játékokra akkor én jól jövök ki a dologból :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100580) kwzatz válasza Segal (#100579) üzenetére


kwzatz
őstag

Ha ki tudsz pörgetni, akkor igen, de ez esetben valami nálad - számodra igen kedvezően - félrement a Steam részéről, mert ennek nem szabadna lehetségesnek lennie. :D
Milyen számokat ír nálad x-re és y-ra a sebességmérő (gyorsításmérő?) alatt?
x pont gyorsítás / y max. pontszám

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100581) Segal válasza kwzatz (#100580) üzenetére


Segal
veterán

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100582) wjbhbdux válasza Segal (#100581) üzenetére


wjbhbdux
veterán

holnap csak 100 lesz.

/s

(#100583) Joccc07 válasza Segal (#100581) üzenetére


Joccc07
addikt

Mázlista. :O

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100584) kwzatz válasza Segal (#100581) üzenetére


kwzatz
őstag

Ez esetben az a következő kupon már nem lesz olcsó, ahogy fentebb írtam. :D
Elhasználtad a kapacitást, ezután 100-at kapsz naponta, plusz 1€-nként 121-et.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100585) Segal válasza wjbhbdux (#100582) üzenetére


Segal
veterán

Lehetséges ennyire nem másztam bele a témába. Akkor max kijelzőbe eltolom a maradék pontot :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100586) marcusa


marcusa
addikt

Nekem most így néz ki:

2db 5€-s kupont tudtam eddig kivenni, és 438 pont hiányzik a harmadikhoz. Ez akkor összejöhet még a sale végéig? :F

:-)

(#100587) kwzatz válasza marcusa (#100586) üzenetére


kwzatz
őstag

Naponta fogsz kapni 100-at, úgyhogy igen.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#100588) Segal válasza marcusa (#100586) üzenetére


Segal
veterán

Ugye csak akkor engedte a masodik 5 eurosat ha az elsot elkoltotted? Tehat nem tudod egybe elkolteni a 10et?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100589) marcusa válasza Segal (#100588) üzenetére


marcusa
addikt

Az elsőt egyből elköltöttem, most a második még megvan, de a harmadikat még nem tudom kivenni, úgyhogy erre nem tudok válaszolni... :D

:-)

(#100590) #20411392


#20411392
törölt tag

Végignyomogattam a dolgokat. Volt 21000 pontom a csgo miatt. Kaptam 5€-t és így 9 euro volt a my friend pedro :D :C

(#100591) Segal válasza #20411392 (#100590) üzenetére


Segal
veterán

Zseniális játék. Nekem is fent van a kívánságlistámon de még nem döntöttem el mire költsem. Muszáj a Sale alatt elkölteni? Ezt tudja valaki?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100592) De4d


De4d
őstag

Nem igazán értem ezt sale versenyt már megint mi ez???
Van 22000 beválható pontom de csak 225 váltható be a többi elvész?
Mi a fene? Hogy lehet elérni hogy a max pontot váltsam be?

Minden jó, ha a vége jó!

(#100593) warcat válasza De4d (#100592) üzenetére


warcat
veterán

Tessék tejelni! ;]

Amúgy én -5000 pontról indultam, biztos nem lesz meg a token.Divinity Original Sin 2 lett volna max belőle, sebaj jó lesz helyette a 0.0€ költés :)

EA: It's in the crate!

(#100594) De4d válasza warcat (#100593) üzenetére


De4d
őstag

Nem nagyon értem, mit kell teljesíteni?
Van elvileg 20x ezer pontom akkor miért csak 200at válthatok be?

Minden jó, ha a vége jó!

(#100595) Joccc07 válasza De4d (#100594) üzenetére


Joccc07
addikt

Ne akard megérteni. Ez az event úgy szar ahogy van. :W
Ezt nagyon de nagyon elszúrták.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100596) warcat válasza De4d (#100594) üzenetére


warcat
veterán

Nagyjából annyi, hogy van egy teli tartálykocsi benzined (az a 20000 pont), de a kocsid tankjába csak 200 pont fér bele naponta, költés nélkül csak napi 100-al bővül.Szuper játék! :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#100597) Segal válasza De4d (#100594) üzenetére


Segal
veterán

Azert ennyit valthatsz csak be mert nem koltottel steamen penzt es igy csak az alap lehetoseget kapod.
Vagy koltesz most vagy a feladatokat teljesited igy tudod novelni a lehetosegeidet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100598) warcat válasza Segal (#100597) üzenetére


warcat
veterán

Saját értelmezésem szerint csak a költésért jár maximum napi pontbeváltós bővülés, az alap +100/nap mellett.

Ha tévedek, szóljatok, mert kicsit értelmesebbé teszi a "játékot". Feladatokért csak sima pontszám gyűlik amit át kellene váltani, de abból van dögivel aki játszik is a játékaival.

EA: It's in the crate!

(#100599) Źşë'


Źşë'
addikt

hát de a tavalyi is milyen volt már, most komolyan?! ahhoz hogy lvl 6 kitűzőt szerezz csalnod kellett... agyhalál ami valvénál megy, és még bekongatták a harangot hogy milyen űber lesz ez a sale ^^" meg nem tudom, fura ez a futam is, 3-4 órája még a dingo orra volt a finishbe, most meg nézem, egyszerre mindegyik beérte, de nemhogy beérte még meg is előzte, és utolsó helyre taszította! lol wut :F

sokkal élhetőbb volt a szenes ill. nyári cetlis event - itt próbálnak arra rávenni hogy költs, de hát nem tudom, engem ezzel nem fognak rávenni

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100600) De4d válasza warcat (#100596) üzenetére


De4d
őstag

Yaa jó, akkor ami már megvan azt se lehet "max" hanem csak egy kis hányadát.....

Minden jó, ha a vége jó!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.