Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#80801) schawo válasza Švejk (#80800) üzenetére


schawo
titán

Ez a kettes rF? Mert akkor nekem is kell.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80802) Csapoati válasza Švejk (#80800) üzenetére


Csapoati
nagyúr

6-ig akcios csak, vigyazz! En is meg akarom venni, csak varok meg par kartyaeladast. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80803) Švejk válasza schawo (#80801) üzenetére


Švejk
őstag

Első csak. Kettes talán fenn sincs.

Csapoati: csak hatig? köszi hogy szólsz, lehet megcsúsztam volna vele :) Persze a drágálatos Steamen múlik minden...

(#80804) schawo válasza Švejk (#80803) üzenetére


schawo
titán

Ezért van a leállás. Ez valami végtelenül béna. :DD [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80805) Švejk válasza schawo (#80804) üzenetére


Švejk
őstag

Most röhögjek vagy sírjak vagy egyszerre mindkettő? :DDD

Amúgy visszajött a Sztímünk, lehet vásárolgatni.

(#80806) eami


eami
Topikgazda

azt hiszem akinek felnyomták az accát és kapott community bant, itt a - remélhetőleg - soha vissza nem térő alkalom hogy erre banális hibára hivatkozva levetesse ;)

(#80807) Csapoati válasza Švejk (#80805) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jaja, kinyitott a Goz bolt. Es 7-ig akcios az Xfaktor, akarom mondani rFactor. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80808) Švejk válasza Csapoati (#80807) üzenetére


Švejk
őstag

Már nem lényeg, nem vártam ki, gondoltam veszem meg villámgyorsan míg működik :D

(#80809) Out


Out
addikt

Kb. 1 hónapja van Steam fiókom és most pénteken vettem egy játékot. Ma jött egy e-mail (a leállás előtt), hogy megváltozott a jelszavam. És a régi jelszavammal nem tudtam belépni a steam fiókomba csak az újjal. Ez kapcsolható ahhoz a hírhez ami pár hozzászólással ezelőtt volt? A Steam változtatta meg a jelszavam vagy valaki idegen? Mivel a weboldalon nem lehet jelszót váltani, ezért várhatok estig, hogy megváltoztassam.......

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#80810) sagem válasza Out (#80809) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem sajnos valami idegen aki tudta az email címed ..:(
A Steam nem változtat csak úgy jelszavakat.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80811) Out válasza sagem (#80810) üzenetére


Out
addikt

Köszi a választ!
Milyen szerencse, hogy van linuxra is steam, így gyorsan feldobtam a klienst a munkahelyi gépemre és átírtam a jelszót :) Nem lett se több, se kevesebb játékom :)

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#80812) Csapoati válasza sagem (#80810) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En inkabb a mult heti malorre tippelek... Pont igy mentek a dolgok es a hetvegen kuldtek ki az emaileket.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80813) sagem válasza Out (#80811) üzenetére


sagem
addikt

Közben valószínűleg inkább az lesz amit Csapoati írt, mert be tudtál lépni az új jelszóval hiszen megkaptad mailben, szóval nem ellopták, szerencsére..lényeg hogy minden ok:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80814) schawo válasza Out (#80811) üzenetére


schawo
titán

Kevesebb biztosan nem lesz, mert fogyni nem tud. Ha meg esetleg több lett volna, akkor csak boldogabb lennél :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80815) Assimilator válasza schawo (#80804) üzenetére


Assimilator
őstag

Uristen. Mondjuk egy ilyenen elmenne az accom, biztos rajuk gyujtanam az irodat.
Akkor lenne nagy goz. :D

(#80816) #79621120


#79621120
törölt tag

egy-egy profil értéke több százezer forint is lehet a benne felhalmozott játékok miatt.

:))

(#80817) Assimilator válasza #79621120 (#80816) üzenetére


Assimilator
őstag

Ezen nekem is megakadt a szemem. En inkabb milliokat irtam volna. :)

(#80818) Franklin válasza Assimilator (#80817) üzenetére


Franklin
addikt

És tegyük hozzá, hogy nem is a játékok miatt, hanem a tárgyak miatt.

(#80819) FollowTheORI válasza Franklin (#80818) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem biztos az.

Nekem pl van mondjuk 1000 játékom, ha csak 5 EUR átlaggal nézem azis 5000 EUR cca 1.5 milla. :DDD

Nyilván ennyit még nem csesztem el erre a hobbira, de az elég bizarr hogy a steamdb kalkulátor szerint is még sale árakon is 2800 EUR-t ér az accom.

Énis felgyújtanám, ha eltűnne... és még finoman fogalmaztam. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80820) maross válasza FollowTheORI (#80819) üzenetére


maross
veterán

es mi az emailcimed? :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80821) wjbhbdux válasza FollowTheORI (#80819) üzenetére


wjbhbdux
veterán

En egyszer megprobaltam osszeszamolni a gmailes szamlak meg a dobozosok alapjan a Steames kiadasokat, es akkor 6 ev alatt kb 200k ment el addig kb 350 jatekra. na ez konzolon 15 game se lenne, vagy 1 WoW acc havidija se jonne ki ennyi idore :D

/s

(#80822) schawo válasza wjbhbdux (#80821) üzenetére


schawo
titán

iRacing előfizetésre és DLC-kre elment eddig 200-250k, annó EVE Online előfizetésre pedig 4 év alatt kb 300-350k (3 account) :D
Steam accountom nem több 300k-nál

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80823) sagem válasza schawo (#80814) üzenetére


sagem
addikt

Tud az fogyni, de nagyon nagy trollnak/elvetemültnek kell lenni ahhoz, hogy valaki azért lopja el a másik fiókját, hogy töröltesse belőle a játékokat :D (ha írsz a supportnak, hogy xy játékot vegyék le a fiókodról, akkor megerősítést kérnek, figyelmeztetnek, hogy nem fogják később visszaadni, ha tudomásul veszed mindezt, akkor szívfájdalom nélkül teljesítik a kérést :) )

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80824) schawo válasza sagem (#80823) üzenetére


schawo
titán

:DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80825) #65537792


#65537792
törölt tag

Van ez az új baromság kinguin, hogy mafia családot lehet csinálni bizonyos kedvezményekért. Valaki nekifogott már? Nem kéne egy ph-ás mafia crew-t csinálni? :D

(#80826) DrTechnoid válasza #65537792 (#80825) üzenetére


DrTechnoid
őstag

De, én már csatlakozok is!!

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#80827) shaddy1027


shaddy1027
tag

[Orborun] free most Indiegalán. :C

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#80828) Bözsike765


Bözsike765
csendes tag

Sziasztok!
Keresek egy steam játékot/szoftvert.
Ahogy emlékszek egy szobában volt az emberünk, nevezhetjük játszó szobának, volt benne ha jól emlékszek flipper meg tv-k kanapé és ha jól vettem ki olyan hogy a falon lévő posztereket te választod ki a saját képeid közül meg hogy milyen adás menjen a tv-ben ahhoz te választasz videót a gépedről stb.
Ha segít a kis képe az pirosas beütésű volt (bár ebbe nem vagyok teljesen biztos).
Előre is köszi a segítséget!

(#80829) horvathd válasza Bözsike765 (#80828) üzenetére


horvathd
aktív tag

Nem veletlenul az Anarchy Arcadera [link] gondolsz?

"The Kid just rages for a while."

(#80830) Bözsike765 válasza horvathd (#80829) üzenetére


Bözsike765
csendes tag

Köszönöm! Ez az!

(#80831) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

WOW... az account oldalt mióta túrták át ilyenre... először azt hittem már megint összeomlott valami. :D

Mostmár aztán tényleg szinte mindent látni.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80832) Samus


Samus
addikt

A telefonszám hozzáadása opció biztonságosabbá teszi a fiókot? Most látom, hogy van ilyen opció.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#80833) tomsolo válasza Samus (#80832) üzenetére


tomsolo
őstag

igen csak tiltsd le a telón az mmst - ha androidos :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#80834) tomsolo


tomsolo
őstag

az régen is úgy működött hogyha vkinek elküldtél egy giftet, akkor a beaktiválás után automatikusan addolta a friendlisthez?

furi

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#80835) marcusa válasza tomsolo (#80834) üzenetére


marcusa
addikt

Szia! 2013 óta biztosan így működik.

:-)

(#80836) csaba951 válasza Samus (#80832) üzenetére


csaba951
veterán

Alapvetően igen. Viszont érdemes elolvasnod a FAQ erre vonatkozó részét, és elgondolkozni azon, hogy az ezzel járó macera mennyire éri meg neked.

Pl. oda kell figyelned rá, hogy legyen a kódokról mentésed. Meg akkor igazán biztonságos, hogyha a account credentials-t nem mented el a gépedre, így viszont minden egyes belépésnél használod kell. Így viszont meg elképzelhető, hogy a Market-et nem tudod rendesen használni. Meg számítanod kell rá, hogy a többi Steam szolgáltatáshoz hasonlóan ez is lerobban időnként. Szóval lehet, hogy pont egy akció lejárta előtt nem tudsz majd belépni, mert nem jön meg (vagy csak nagyon késve) a kód. Fokozottan igaz ez az Holiday/Summer Sale időszakra.

(#80837) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hali.

Ubuntun egyik alkalomtól kezdve nem látja vagy tölti be a játék mappát a Steam, tehát van pár feltelepítve, játszottam is vele, most pedig mintha egyiket sem látná és csak a telepítést kínálja fel mindegyiknél. Kikeresve a beállításokban az elérési utat, ezt próbáltam megadni: /home/nestor/.local/share/Steam és azt írta, hogy nincs megfelelő jogom hozzá. Megadtam itt az olvasható és írhatót, de ez sem használt.
Pontosabban ezt írja: Az új Steam könyvtár-mappának futtatási joggal felcsatolt fájlrendszeren kell lennie.
Ötlet?

Még annyi info, hogy előtte nvidia drivert próbáltam telepíteni, voltak bajok vele és volt pár joggal kapcsolatos parancs, hogy normálisan fusson az ubuntu (pl: chown nestor:nestor .Xauthority)

Üdv, Dávid

(#80838) bul07


bul07
nagyúr

Más se tud bejelentkezni a steam-be?

Nálam azt írja hogy:
Csatlakozási hiba
Nem lehet csatlakozni a Steam hálózathoz.

Na így 10perc után pont most engedett be

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80839) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Steamen ez az új :steamsalty: emoticon micsoda? Valami utalás lenne valamire :F

(#80840) L_ajos


L_ajos
őstag

Vettem két játékot és elkezdtem feltelepíteni. Viszont a letöltés nem indul el mert csak "várakozik" és semmit sem tölt le.. ha váltani illetve a telepítést leállítani akarom, akkor meg a telepítés leállítása kiírás közben lefagy a steam.... 20 perc semmi baja nem volt. Mi a teendő? Köszi

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#80841) Joey89 válasza L_ajos (#80840) üzenetére


Joey89
tag

Nálam is hasonló probléma. Telepíteném a Shadow of Mordort, de 5 perc várakozás után kiírja, hogy: Hiba .... a tartalomszerverek nem elérhetők.
szerintem valami globális probléma lehet akkor.

(#80842) fubenalvo


fubenalvo
csendes tag

Szintén 0 letöltési sebesség. Pedig már próbáltam több régiót is hátha, csak a magyar szerver. ...de nem.

Játékaim + Játékok amikbe belekontárkodtam: http://fubenalvo.wordpress.com

(#80843) lafaty80 válasza fubenalvo (#80842) üzenetére


lafaty80
őstag

japán régiónál enged letölteni :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#80844) Carvus válasza lafaty80 (#80843) üzenetére


Carvus
senior tag

Nekem sajna ott sem... :(

szerk: lassan, de mégiscsak elindult így..köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#80845) Joey89 válasza lafaty80 (#80843) üzenetére


Joey89
tag

nagyon gyengén, de elindult.

(#80846) lafaty80 válasza Joey89 (#80845) üzenetére


lafaty80
őstag

mindjárt lejön nekem, aztán tietek a sávszél :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#80847) Joey89 válasza lafaty80 (#80846) üzenetére


Joey89
tag

Másfél órája telepít, még hátra van 10 Gb, egyszer csak kész lesz :)

(#80848) tomsolo


tomsolo
őstag

én örülök a sok bétatesztelőnek, viszont sajna nem mennek közbe a meglévő rendszerekhez se a stuffok, pl virusdefinició a defenderhez szal ma elcsesztem vagy 6 órát az életemből mire tudatosult bennem hogy az ms szinte bedölt

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#80849) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudok bejelentkezni a Steam-be. Az alábbi hibaüzenetet írja ki:

Csatlakozási hiba
Nem lehet csatlakozni a Steam hálózathoz.

Másnál is van ilyen gond? Semmit nem csináltam, ami ezt okozhatná. Újraindítás, tűzfal kikapcsolás már megvolt...

(#80850) Heavyrain válasza Jim74 (#80849) üzenetére


Heavyrain
őstag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.