Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#80751) laceszgamer


laceszgamer
addikt

AZ hogy lehet, hogy sacc egy hete mikor utoljára lestem még 507 játékot írt a profilomnál, mára meg csak 505?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#80752) bul07 válasza laceszgamer (#80751) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha épen van ingyenesen kipróbálható azt is beleszámolhatja, mostanra meg lejár és már nem számolja bele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80753) laceszgamer válasza bul07 (#80752) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor ez lehetett a dolog nyitja. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#80754) #41133696 válasza bul07 (#80752) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pontosan, ez sajnos megszokott jelenség. Mondjuk bosszantó :) Már eleve az, hogy variálja a játéklistát magától. Ha nem akarom kipróbálni sem, akkor megvenni sem, hiába írja, hogy még 2 nap van hátra :D

(#80755) laceszgamer válasza #41133696 (#80754) üzenetére


laceszgamer
addikt

Alapesetben nem rossz a dolog, ki tudja mikor kap hozzá kedved az ember, csak ennyit megtehetnének, hogy az ideigleneseket ne számolja a rendszer a meglévő játékok közé.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#80756) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Eléggé off, de a játék forumait elnézve, gondoltam itt könnyebben tud valaki infot:

A Medal of Honor Pacific Assaultnak tényleg nem létezik semmiféle digitális kiadása vagy csak én keresem nagyon rosszul?
Allied Assault és az összes későbbi rész beszerezhető, kivéve a PA-t. :( Pedig szívesen nosztalgiáznék vele.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#80757) csaba951 válasza laceszgamer (#80756) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs ilyen! :(

(#80758) laceszgamer válasza csaba951 (#80757) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kár. :( Köszi a választ.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#80761) csaba951 válasza #79621120 (#80760) üzenetére


csaba951
veterán

UPDATE BOYS: The issue is with authentication. Without going in to detail, all you need is a username and you can reset their password. You will not be able to trade anything due to trade bans. It's a very simple problem that should be fixed very soon.

1) Ha tényleg igaz, szégyen a fejlesztőkre nézve!
2) Tiszta mázli, hogy a belépéskori használt felhasználónevem nem egyezik meg a profil és community nevemmel, így ezzel a módszerrel nem vagyok támadható! ;]

(#80762) oriic válasza csaba951 (#80761) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy sem számít már, javították.

Live-Die-Respawn

(#80763) hungar


hungar
tag

Szerintetek ez a verzió aktiválható steamen?

[link]

köszi

[ Szerkesztve ]

(#80764) #79621120 válasza oriic (#80762) üzenetére


#79621120
törölt tag

Mondjuk kiváncsi lennék az ő arcára , ha ellopták volna a Steam fiókját .

(#80765) Lackki válasza csaba951 (#80761) üzenetére


Lackki
senior tag

én még email címmel tudok belépni :D szal rám sincs

Privátot hamarabb észreveszem

(#80766) Twilight.666 válasza hungar (#80763) üzenetére


Twilight.666
csendes tag

Szerintem igen.

http://cdgalaxis.hu/PC/22067/shogun-2-total-war-gold-edition.html

Itt láthatod a hátoldalt is, ott pedig ott van hogy kell hozzá steam is...

(#80767) oriic válasza #79621120 (#80764) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos vissza tudta volna szerezni a fiókját, kérdés, hogy az idő alatt simán megszabadíthatták volna az összes tárgytól ami a birtokában van.

(#80768) wjbhbdux

Akkor meg nincs miről beszélni, max trollkodásra lett volna idő.

(#80769) Lackki

6k?? Te jó ég. Ez ennyire ritka vagy wtf??

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#80768) wjbhbdux válasza oriic (#80767) üzenetére


wjbhbdux
veterán

uj gepen 7 nap tradeban :K

/s

(#80769) Lackki válasza oriic (#80767) üzenetére


Lackki
senior tag

azé egy sn dragon lore awp-t eladni, nem olyan egyszerű :D
jó persze 350eurot kapsz érte instant kb marketen, de nagyjából 6000euro körül mozog a rendes ára

Privátot hamarabb észreveszem

(#80770) hungar válasza Twilight.666 (#80766) üzenetére


hungar
tag

köszi

(#80771) Źşë' válasza Lackki (#80769) üzenetére


Źşë'
addikt

az emberek nagyon betegek hogy ennyi pénzt ölnek egy jelentéktelen digitális - nem létező valamibe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#80772) tomsolo válasza Źşë' (#80771) üzenetére


tomsolo
őstag

bitcoin? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#80773) Lackki válasza Źşë' (#80771) üzenetére


Lackki
senior tag

emberek alakítják a piacot, valve csak kihasználja... nem ez az egyetlen értelmetlen dolog a digitális piacon.

Privátot hamarabb észreveszem

(#80774) csaba951


csaba951
veterán

There aren't 'too many' games on Steam

#80771 Źşë'
Igen, de neked is pokoli gyorsan megváltozna a véleményed erről, ha hirtelen (ingyen vagy majdnem ingyen) szert tennél egy ilyenre! ;)

[ Szerkesztve ]

(#80775) Csapoati válasza csaba951 (#80774) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ebből vajon mennyi a szutyok? Legalább 2/3-ra tippelem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80776) Lackki válasza csaba951 (#80774) üzenetére


Lackki
senior tag

én pl rohadtul nem támogatom az ilyet... értem én hogy a kicsiket is engedni kell, de pont emiatt tart ott az ipar ahol. Az ilyen amiga kinézetű csoda gamek amik 10euroba kerülnek earlyben, meg az a night shift nevű csoda. (Gameplay) PC gamek szégyenei szerintem. Ennyi pénzért mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#80777) Assimilator válasza #79621120 (#80764) üzenetére


Assimilator
őstag

En eskuszom rohadt kivancsi lennek ra, hogy hany booster packot kap egy heten. :DDD

(#80778) KubanitoS válasza Lackki (#80776) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nagyon úgy tűnik, hogy mostanság ezek a "csodák" a reneszánszukat élik, ez a nightshift nevű C64-es szintű valami is szinte csak pozitív kritikát kapott. Én magam sem értem a dolgot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#80779) Assimilator válasza KubanitoS (#80778) üzenetére


Assimilator
őstag

En ugy tudom, hogy az adott jatek fejlesztoinek joga van ertekeleseket moderalni/torolni.
Volt is ebbol balhe.

(#80780) cskamacska válasza KubanitoS (#80778) üzenetére


cskamacska
addikt

Pedig rém egyszerű. Régebben egy játékprogramot megírni kifejezetten macera volt, eljuttatni másokhoz még inkább, pénzt látni belőle meg szinte reménytelen komoly kiadói háttér nélkül. Ehhez képest azért akadt 20 évvel ezelőtt is "szemét", csak a korlátok miatt tipikusan kis méretű, olcsó(10-20 dolláros), 2D, esetleg nagyon kezdetleges 3D shareware terjesztési módu játékok voltak ezek, amelyeket nem is láttál, ha nem kerestél rájuk letöltő oldalakon, nem tolták eléd CD majd DVD mellékleteken, vagy később rád nem ugrottak valami malware bekapása után a kötelező toolbar, képernyővédő, és sebesség javító csodacuccok mellett.

Aztán ránk szakadt a Sztím, azon túl is a játékost és tartalom gyárost összekötő szabad piactér gondolata, bárki bármit feltolhat és pénzt kérhet érte, legfeljebb utólag leszedik és nem fizetik ki. Ehhez képest a legalapabb szinten a "játék gyártás" már nem is igényel szakértelmet, már nem kell sok év C++, 3DSMax, 3D kódolás és DirectX magolás, hogy valami 3D izét összekókányolj, már előre elkészített játékmotorok, effektek, és előre gyártott tartalmak várják hogy egymásra dobáld őket.
De ha fel is tételezzük a jó szándékot, egyszerűen egyre több a vadász, és túl sokan lesznek a megkopasztható fókákra, egyre többen akarnak megélni ebből a szórakozásformából, aztán ez az eredménye.

Ott tartunk, hogy már egyetemen is tanítanak játéktervezést, játék programozást, játékok projektmendezselését, játék közgáz tanfolyamról is szólnak pletykák, talán játékpszichológiát még nem vették fel a választható specializációk közé, és beérik a sima addiktológiával. :)

Assimilator: Értékeléseket nem törölhetnek, csak megjelölhetik hogy bajuk van vele, aztán a Steam moderátorai vagy kezdenek vele valamit, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#80781) kozmy


kozmy
őstag

Üdv a nagy uraknak meg a kicsiknek !! :R

Olyan kérdésem lenne, hogy a steam-os játékaim fájlait honna lehet elő varázsolni? Konkrétan az F1 játékomba szeretnék egy efect fájlt bele tenni. Vagy ezt felejtsem el mert nem lehet? :R

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#80782) Assimilator


Assimilator
őstag

A "Monster Summer Sale Badge" meg nalatok is ott van a kituzok kozott?
Mar ugy ertem, hogy se kartyam, se kituzom nincs hozza, de meg mutatja, mintha kirakhatnam.

(#80783) Arkennys válasza Assimilator (#80782) üzenetére


Arkennys
addikt

ha voltál benne játszó szörnyölő csapatban az IS ad kitűzőt, ha kártyáztál, az egy másik félét :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#80784) Samus válasza kozmy (#80781) üzenetére


Samus
addikt

A játékok a Steam mappáján belül a \steamapps\common\-játék neve- mappában találhatóak.
Ritka esetben előfordul, hogy a fájlrendszer nem egyezik meg a dobozos változattal (Dark Messiah biztos ilyen), ez esetben, ha nincs kifejezetten Steam változathoz készített mod, akkor nem tudod moddolni.

Elrontani nem tudsz semmit. Legrosszabb esetben nem indul a játék, ekkor a játékfájlok ellenőrzése opció segít.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#80785) Assimilator válasza Arkennys (#80783) üzenetére


Assimilator
őstag

Erre gondoltam:

(#80786) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Kamaszkorom CS1.6 hullama utan a GO- ki szeretnem probalni, hogy vegyem meg okosan? Innen az aprorol siman egy eladotol valami gift-kent netan? Nem nagyon ertek hozza, csak olyan reg nem jatszottam a gepen es az "uj" CS-re kivancsi lennek.

Koszonom

(#80787) kaszaking válasza csubuka (#80786) üzenetére


kaszaking
tag

Én itt aprón vettem meg mert itt olcsóbb volt mint steam-en, de eddig nem bántam meg.

(#80788) KubanitoS válasza cskamacska (#80780) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezzel én is teljes mértékben tisztában vagyok, nem is ez lett volna mondandóm lényege, hanem inkább az, hogy a sok értelmetlen miért költ ilyesmire akár 10-15 eurot is...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#80789) csubuka válasza kaszaking (#80787) üzenetére


csubuka
addikt

Koszonom szepen, akkor bevallalom. :)

(#80790) EmptyParadox válasza KubanitoS (#80788) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Szerintem az is benne van, hogy a legtöbb fejlett országban 10-15 € kb. semmit sem jelent, és nem veszteség, ha mégsem hozta a várt szintet. Pl. ott van a mobil piac, ami pont arra a tendenciára is épít, hogy nagyon sokan könnyedén szórják ott az 1-2-5 €-kat, mert annyira semmit sem jelent egy ilyen csekély összeg.

[ Szerkesztve ]

(#80791) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ezért a telefonos appból aktiválós belépésért nem ad valami kitűzőt ha kipróbálom? :D

(#80792) Csapoati válasza -secret- (#80791) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De. "Gratulalunk, hogy tudja hasznalni okostelefonjat" kituzot. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80793) -secret- válasza Csapoati (#80792) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Minden szarért adott, ezért miért ne adhatna? :D

(#80794) kozmy válasza Samus (#80784) üzenetére


kozmy
őstag

Köszönöm a segitségedet menet közben meg találtam :R

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#80795) schawo


schawo
titán

Másnál is dögrováson van a steam store?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80796) Švejk válasza schawo (#80795) üzenetére


Švejk
őstag

Nekem is haldoklik pedig épp meg akarnám venni az rFactort akciósan... :(((

(#80797) schawo válasza Švejk (#80796) üzenetére


schawo
titán

Én is akcióban vásárolnék, ami most jár le órákon belül.:((

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80798) Švejk válasza schawo (#80797) üzenetére


Švejk
őstag

Azonos helyzet, gondolom ilyenkor akciót csesznek meghosszabbítani...

(#80799) schawo válasza Švejk (#80798) üzenetére


schawo
titán

Amúgy az rTraktor mennyi volna? (ha lehetne kapni)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80800) Švejk válasza schawo (#80799) üzenetére


Švejk
őstag

5.7EUR, annyiért ajándék. De inkább az a vicc hogy az eredeti ára valami 23EUR volt...

(remélem este 8-ig kipofozzák a rendszert...)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.