Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#80501) csaba951 válasza 1 among many (#80500) üzenetére


csaba951
veterán

Valószínűleg csak egy Store tranzakció kellett neki a Market-ezéshez vagy hogy teljes jogú legyen a fiókja. Steamgifts-en is hasonló okok miatt van folyamatosan több felajánlás is az éppen legolcsóbb játékból/dlc-ből.

De egyébként igazad van, ez steamgifts-en kevésbé lenne cikki! ;)

[ Szerkesztve ]

(#80502) Jorus


Jorus
nagyúr

Ajándéknak történő vásárlás esetén módosítható az ajándékozott email címe? Az email címét természetesen tudom, de azt nem, hogy van-e Steam accountja, és annak mi a címe. Emellett az is kérdés, hogy a vásárláskor azonnal elküldésre kerül-e a gift, vagy én tudom elküldeni akkor, amikor én szeretném (szülinapi ajándék esetében praktikusan a születésnapján). Tehát ha megveszem neki az ajándékot, majd a szülinapján elküldöm az általam ismert email címre, akkor ő azt be tudja regelni a saját Steam acc-a alá akkor is, ha nem azt az emilt használja a Steam-hez?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#80503) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bár lehet, hogy többen tudtok róla, de azért linkelem.

Van Helsin Final Cut - jön a gyűjteményes pakk.

Az érdekes az, hogy elvileg akiknek megvan a 3 rész, azok ingyen megkapják Steam-re a játékot (külön játék lesz a csomag), viszont ki fogja megvenni 45 dollárért, hiszen elég lesz megvenni a trilógiát, ami jelenleg összesen 33 euró Steam-en, az pedig közel sem 45 dodó. Vagy valamit félreértek a forrásoldalon?

Live-Die-Respawn

(#80504) Csapoati válasza oriic (#80503) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jol tudod. Ez kis kedvesseg a regi vasarloknak (akik azert nem feltetlen csak 33 euroert vettek meg a 3 reszt), masreszt addig is generalja a bevetelt. Aztan aki keson eszmel, az tobbet fizet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80505) Dot válasza 1 among many (#80500) üzenetére


Dot
őstag

jaja :D
Kellett egy tranzakciómnak lenni! :)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#80506) csaba951 válasza Jorus (#80502) üzenetére


csaba951
veterán

Inventory-ba érdemes megvenned, és a születésnapján (vagy kicsivel előbb) elküldöd majd az e-mail-jére. Az e-mail azonnal kiküldésre kerül. Átvételkor szerintem mindegy, hogy milyen e-mail címre kaptad. Rögtön azzal fog kezdeni, hogy (a megajándékozott) lépjen be a Steam fiókjára.

(#80507) Jorus válasza csaba951 (#80506) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szuper, köszi az infót!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#80508) maximilian4


maximilian4
addikt

Valakit érdekel -75%-os portal2 kupon? Én úgy sem használom fel.

Maxi

(#80509) Predator2 válasza csaba951 (#80335) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a leírást, de nálam a steam nem akarja az igazságot!
Nos ssd-ről fut a windows viszont a steam a régi HDD-ről fut (ugyan abba a mappába telepítettem a játékokat is) most kapott a gép egy új HDD-t és 1:1-ben átmásoltam a régi vinyó tartalmát az újra!
Állítottam a steam-ben is, de csak nem akarja tudomásul venni. A másik mappát meg nem hagyja törölni.

Mit csináljak, hogy az új hdd hasonló mappáját kezelje és ne a régit?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#80510) csaba951 válasza Predator2 (#80509) üzenetére


csaba951
veterán

Javaslat 1:
1) Indítsd újra a Steam klienst.
2) Most jó?

Nem jó? -> Javaslat 2:
1) Kilépsz a Steam kliensből.
2) Leállítod a Windows-t.
3) Eltávolítod a régi hdd-t.
4) Elindítod a Windows-t.
5) Elindítod a Steam klienst.
6) Most jó?

Nem jó? -> Javaslat 3:
1) Maradsz a Steam kliensben, és egyenként kiválasztod újra ugyanezeket a játékokat letöltésre.
2) Észlelni fogja, hogy a fájlok már le vannak töltve. Ellenőrzi, hogy mindegyik megfelel-e a szerver oldalon lévővel. Valószínűleg igen, így pár perc alatt végezni fog, nem fog nagyobb adatmennyiséget letölteni.
3) Az így "telepített" játékokat újra elindítod. Pl. ekkor teszi be az új rendszerbe a registry beállításokat, stb.. Megvárod, amíg betöltődik a játék.
4) Kilépsz. Ugyanezt megcsinálod a következő játékkal.

(#80511) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Tudnátok segíteni.

A piacról vettem kártyákat egy gamehez. És azóta állandóan kapom az értesítőket,hogy ilyen meg ilyen kártyák vannak olcsón.

Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni?

(#80512) eami válasza robyg (#80511) üzenetére


eami
Topikgazda

milyen piacról? steam biztos nem küld ilyesmit.

(#80513) robyg válasza eami (#80512) üzenetére


robyg
senior tag

Ahol van a steam egyenlegem (pénztárcám) ott bal oldalra van egy levél embléma és ott kapok mindig értesítést.

Azt szeretném kikapcsolni ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#80514) csiben1


csiben1
tag

Sziasztok!

Tegnap Steam-be belépve EZT az üzenetet kaptam. Ez azt jelenti, hogy más belépett vagy be akart lépni a fiókomba? Sok veszteni valóm nincs, mert csak 1db ingyenes játékkal játszok (Dota2), de azért megváltoztattam a jelszavamat. Vagy miért kaptam ezt az üzenetet?

You can walk straight through hell with a smile

(#80515) horvathd válasza csiben1 (#80514) üzenetére


horvathd
aktív tag

Valaki belepett a fiokodba es a steamguard kodot is megadta, ugyhogy az email cimedhez tartozo jelszavat is kellett, hogy ismerje.

"The Kid just rages for a while."

(#80516) Lackki válasza csiben1 (#80514) üzenetére


Lackki
senior tag

így van... email címed is feltörték :(
gondolom rányomhattál vmi linkre véletlenül.

Privátot hamarabb észreveszem

(#80517) Vertigo18 válasza csiben1 (#80514) üzenetére


Vertigo18
addikt

Gyorsan szerezd vissza egy vírusírtás után a maileden az irányítást, és írj át mindent. Kódot, másodlagos emailt, steam kódot...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#80518) csiben1 válasza Vertigo18 (#80517) üzenetére


csiben1
tag

Köszi srácok! Megváltoztattam minden jelszavamat. Víruskeresés nem talált semmit. Nem szokásom marhaságokra rákattintani, nem tudom mi lehetett. Remélem más gondom nem lesz belőle...

You can walk straight through hell with a smile

(#80519) Vertigo18 válasza csiben1 (#80518) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért remélem alapos volt a víruskeresés, legalább Csökkentett módban egy teljes keresés... Bár annyira ha nem fontos az a fiók... :)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#80520) maross válasza csiben1 (#80518) üzenetére


maross
veterán

ha tenyleg viruskeresovel kerested, es nem csak altalanossagban hivod igy, akkor egy malwarebytes-ot futtass le, egyik legjobb progi a celra. Ingyenes verzioja is megtalal mindent, de csak manualisan futtathato. Utalom a g2a-t reklamozni az utobbi idokben surusodo problemak miatt, de 150ft-ert bomba uzlet 1 ev premiumot venni hozza, amellyel mar real time vedelmet ad.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80521) AxBattler válasza maross (#80520) üzenetére


AxBattler
félisten

150 HUF :Y
Ennyiért 10 évre előre befizetném a Premium-ot! :K

Erről a g2a-ról most hallok először, mit kell róluk tudni?
Megbízható shop?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80522) maross válasza AxBattler (#80521) üzenetére


maross
veterán

ha a kb 90%-ban mukodik megbizhatonak nevezheto, akkor az :). de en egy eve vettem toluk 1500-ert, egesz csaladnak kb, es nem volt vele gond. Most rafrissitettem szinten mindenkinek 150 forintosat, kb egy honapja, nincs gond veluk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80523) Csapoati válasza maross (#80520) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Eretnek! :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80524) AxBattler válasza maross (#80522) üzenetére


AxBattler
félisten

kb 90%-ban mukodik

Ez mit jelent?
10%, hogy nem működik a kulcs, vagy 10%, hogy zárolják a STEAM acc-omat?

Nem mindegy...

(#80525) genndy
Ja, értem. Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80525) genndy válasza AxBattler (#80521) üzenetére


genndy
addikt

Nem, szürkekulcsos, lopottkódos, saját felelősségre vásárolós. Azért írta maross is hogy utálja reklámozni.
Best buy vagy OFF-topikban bővebben utána tudsz olvasni milyen problémák voltak/vannak vele.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#80526) maross válasza AxBattler (#80524) üzenetére


maross
veterán

steam accountot nem zarolnak emiatt, hibas a kulcs, vagy utolag bannoljak mert lopott kartyaval vették. de ez a 150ft belefer, ha mukodik egy honapig mar jo uzletet kotottel :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80527) AxBattler válasza maross (#80526) üzenetére


AxBattler
félisten

vagy utolag bannoljak
Csak a játékot veszítem el így, vagy az acc-ot is?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80528) Csapoati válasza AxBattler (#80527) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak a jatekot, nyugi. En 10+ vasarlasnal jarok a g2a-n (uPlay, Steam es battle.net kulcsok) es meg egyet sem vettek el. Ami gyanusan olcso, azt erdemes kerulni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80529) AxBattler válasza Csapoati (#80528) üzenetére


AxBattler
félisten

b.net esetében sincs acc zárolás?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80530) Csapoati válasza AxBattler (#80529) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt nem tudom, en gamecardokat vettem, eddig gikszer nelkul.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80531) AxBattler válasza Csapoati (#80530) üzenetére


AxBattler
félisten

Ok, köszi mindenkinek! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80532) wwenigma válasza AxBattler (#80521) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Most ha Malwarebytes premiumot telepitesz, rakerdez hogy a megadni kivant kulcs honnan van. HA bepipalod hogy netről, kapsz egy éves licenszet ingyen.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80533) maddionmax válasza wwenigma (#80532) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ha pedig hagyod, akkor megmarad a lifetime premium :D

(#80534) Na'Conxipan


Na'Conxipan
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Egy érdekes ám annál idegesítőbb problémába futottam bele, immár negyedjére. A steam kliens és a windows is egy meghajtón van egy 120 gb-os ssd-n. Amikor játékot telepítek, az ssd-re rakom, hogy gyorsbban fusson értelem szerűen. Azonban néha már nincs elég hely, ezért egy másik meghajtóra, egy hdd-re telepítem őket. 4 játék kivételével semmi gond nincs: feltelepítem és működik. Kivéve a Grid 2, Witcher 2, Shadow Warrior és végül tegnap a Bioshock Infinite.
Az első három játéknál az oldotta meg, hogy helyet szabadítottam fel a C meghajtón és telepítés után működött a játék szerencsére.
Viszont ezt nem tudom megtenni a Bioshock esetében, mert 43 giga szabad helyet kér és mást nem tudok letörölni.
Miért van ilyen hiba, miért csak ennél a négynél és a legfontosabb, szerintetek hogyan lehet megoldani a problémát?
Előre is köszi!

Tudja, hol szeret a cápa.

(#80535) maross válasza Na'Conxipan (#80534) üzenetére


maross
veterán

Akkor en is jovok egy problemaval, batman akrham knight nvidias coupon, beaktivalva, minden szepen megjelenik steam kliensben, dlc-t is lehetett raaktivalni - de 200 megat tolt le (jo esellyel a visual studio vagy hasonlo keretprogramokat). Otlet?

szerk: steam/win ujrainditas megvolt, jatek reinstall ugyanarra/mas meghajtora megvolt, helyi fajlok ellenorzese megvolt.

@naconxipan: valami hibat azert irhatnal, ha telepited hdd-re, mi baja? fel se telepul/nem indul/leall/hibauzenet/valami?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80536) tomsolo válasza maross (#80535) üzenetére


tomsolo
őstag

telepítsd őket, asszem addig nem engedi telepíteni :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#80537) Na'Conxipan válasza maross (#80535) üzenetére


Na'Conxipan
csendes tag

Persze, nem indul el. Zöld ikon 3 másodpercig, aztán semmi. Se hibaüzenet, semmi.

Tudja, hol szeret a cápa.

(#80538) csaba951 válasza maross (#80520) üzenetére


csaba951
veterán

Amnesztiát ad a kalózoknak a Malwarebytes
Ahogy elolvastam rögtön arra gondoltam, hogy akkor a 150 Ft-os G2A kulcsok ezek szerint kulcsgenerátorokból származnak.

BAK
Semmi gondom nem volt vele. Pont ugyanúgy jött le, mint bármelyik más Steam-es játék. És perszer el is indult. Igaz, én csak a premier után töltöttem le (nem volt pre-load-om).

[ Szerkesztve ]

(#80539) mark!


mark!
őstag

Valakinek nem lenne kedve Terrariázni? Igaz csak most vettem meg summer sale-nél, de már régóta ismerem/játszok vele. Aki esetleg kedvet kapna küldjön egy privátot!!

>

(#80540) sagem válasza csaba951 (#80538) üzenetére


sagem
addikt

Úgy látszik még nem nőtt elég nagyra a G2A ahhoz, hogy xy szervezet rárúgja az ajtót..de ami késik nem múlik :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80541) djculture válasza sagem (#80540) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudják bántani, elég ha utána olvasol mit jelent az hogy hong kongba tette át a székhelyét lengyelhonból... Gyakorlatilag egy megtürt adóparadicsom mert a külföldi üzelet után egy fillér adót se kell nekik fizetniük.. Magyarországgal kötött kettős adóztatási egyezményeknek (2012), az ügylet, megfelelő feltételek esetén, Magyarországon sem lesz adóköteles.

[ Szerkesztve ]

(#80542) maross válasza csaba951 (#80538) üzenetére


maross
veterán

Ahha...kivancsi vagyok a tavalyi 5 euros ar is az volt?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80543) sagem válasza djculture (#80541) üzenetére


sagem
addikt

Ha valakit nagyon akarnak, azt elkapják vagy bujkálásra kényszerítenek..nem egy "érinthetetlennek" hitt kétes hírű online cég jutott már hasonló sorsra..:) (tök mind1, hogy hol székel, online cég, online is le tudják zárni, el tudják őket lehetetleníteni, a lenyomozásról nem is beszélve. Ha elkezdenek domaint/nevet stb. változtatgatni akkor összedől a kártyavár.) Igaz azok többnyire a zene/film ipar bajszát rángatták, s súlyos pénzekről volt szó..gondolom ezért küldték rájuk a lovasságot. A G2A sok pénzt keres, már a mi mércénkkel mérve, de még nem annyit, hogy megnyomják a nagy piros gombot. Az adózás egy dolog, amiért jobban megüthetik a bokájukat, az az, hogy lopott/hamis/stb kulcsokat -is- árulnak, tömegével.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80544) djculture válasza sagem (#80543) üzenetére


djculture
félisten

Mondom olvass utána mit jelent üzletileg hogy Hong Kongi egy cég.. Nem lerhetetleníti el őket senki, megfoghatatlanok az ottani cégek, Kina jogokat adott a területnek és piaci szabadságot cserébe nyuigati államok meg nem bsztatják. Az ottani cégeket még perelni se tudod maximum ha Kínai állampolgár vagy. Tehát aki ezektöl vásárol járhat jó is de ha átvágják így járt nem fog tudni semmit csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#80545) sagem válasza djculture (#80544) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem Te olvass utána, hogy pl. mi történt Kim Dotcom 330 millió hong kongi dollárjával , amit az ottani cégein keresztül tárolt..:) De ez itt már nagyon off, szóval fejezzük is be :K

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80546) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Ennek mi értelme? Nem éppen az akciós árat kéne kiírni,ami 4.99€? :F
Egyébként érdemes kipróbálni, megérdemli a 98%-os pozitív értékelést.

[ Szerkesztve ]

(#80547) sagem válasza Heavyrain (#80546) üzenetére


sagem
addikt

Elírás..gyakran megesik feléjük :) Az oldalon/kliensben már a jó árat mutatja.
Nem elírás, hanem csak hiba, a többi hasonló ajánlatnál ott szokott lenni alatta az akciós ár is, ennél valamiért lemaradt.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80548) djculture válasza Heavyrain (#80546) üzenetére


djculture
félisten

Számomra mindegy lehet 30 ezer is mert életbe nemér egy 2d-s oldalra scrollozós c64-es program egy garast se.. Herkules monitoron elment 30 évvel ezelőtt ez a produktum,

[ Szerkesztve ]

(#80549) eami válasza djculture (#80544) üzenetére


eami
Topikgazda

pedig egyszerű, kiadók elkezdik letiltogatni az ott vásárolt kulcsokat aztán pár hét alatt senki sem mer majd venni ott semmit sem.

(#80550) bul07


bul07
nagyúr

Ezt érdemes elolvasni , és ennek fényében letöltögetni mindenfajta módot a játékokhoz
És ezek segítségével simán lopható azok a fájok(akár böngészőből) is amik azonosítják a gépet és nem kér Guard kódot

Ezek után hogy lehetne bárkit is vádolni hogy nem figyelt elégé a fiókjára, letölt egy pálya módot és akár veszhet a fiók is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.