Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#28101) TommyX_


TommyX_
őstag

Napi ajánlat -75% Lucid

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#28102) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Új sorsolások :

4 x Trauma

2 x Indie Gala V (gift link-4 játék)

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#28103) sith7 válasza TommyX_ (#28101) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem megvan, jó game :K

(#28104) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hm, akcióban van ma ez a Lucid, megvettem 1,24 EUR-ért, egész jónak tűnik ennyiért.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28105) bullseye válasza parandroid (#28104) üzenetére


bullseye
addikt

Én is beszereztem, jól értem, hogy ez ilyen relax játék? Nem nagyon van időlimit, korlátozás ilyesmi, csak találj 2-3-4 ugyanolyan színű kockát, és kész?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28106) ViharVadász válasza bullseye (#28105) üzenetére


ViharVadász
őstag

Olyasmi, hogy keress több olyan egyszínű kockát, amit össze tudsz kötni egy vonalba, ha azok megvannak, kapod értük a pontokat, és így megy. Egyébként nagyon jó, engem is lefoglal, amikor nincs net:-) :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28107) DeFranco válasza bullseye (#28105) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha ilyen relaxációs játékot akartok, akkor a Faerie Solitaire-t ajánlom. Egyszerű, nyugis, szép zenével, és gombokért dobálják.

(#28108) sith7 válasza bullseye (#28105) üzenetére


sith7
nagyúr

Olyasmi, de későbbi pályákon már azért figyelni kell ... mivel a vonal nem haladhat át 2x - szer ugyanazon a kockán .... szóval , ha 1 színből sok lesz, akkor azt hamar ki kell "törölni" , mert baj lesz :K

(#28109) csaba951


csaba951
veterán

Jó tudni! Ha valakinek már megvan a Steamen a Dead Island - Game of the Year Edition, akkor most 50%-os kedvezménnyel vehet egy másik példányt, pl. ajándékba egy barátnak.

(#28110) parandroid válasza bullseye (#28105) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Aha, olyasmi. Főleg ha átkapcsolsz Zen üzemmódba, akkor nem lehet hibázni. :) Mobilon Bejeweled-del játszottam sokat, ott van hasonló, az is kimondottan nyugtató számomra - persze ott is vannak idegesítő játékmódok. Utóbbi egyébként van PC-re is, de még nem szántam rá magam, ha karácsonykor nem lesz semmi normális akció, akkor végre megveszem majd a PopCap Pack-ot...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28111) Youri válasza csaba951 (#28109) üzenetére


Youri
veterán

Sima Dead Island is elég hozzá

RTX ON

(#28112) bullseye válasza DeFranco (#28107) üzenetére


bullseye
addikt

De ott néha nem jön le minden lap, és az húde bosszantó :)

Meg nem tudom a petekkel mit lehet csinálni

@peterkeT, @sith7, @BirkaZoli
Kösz a választ!

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28113) sith7 válasza csaba951 (#28109) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez olyan L4D2 szerű game ?

Mondjuk az sincs meg, bár most akcióban, 1000 Ft körül van ... játszanak még azzal ? :F

(#28114) DeFranco válasza bullseye (#28112) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hú de irigylem a problémáidat :DDD

A peteket én is csak gyűjtöm, de olyan jó, amikor felnő az egyik :))

Kicsit repetitív játék, de az "elolvastam az internetet, de játszani sincs kedvem semmivel" időszakokra pont tökéletes. És azért lehet benne gondolkodni is, hogy minden lap lejöjjön ;]

(#28115) Alien83 válasza csaba951 (#28109) üzenetére


Alien83
senior tag

Kérdésem az hogy mi értelme?

(#28116) kisho válasza sith7 (#28113) üzenetére


kisho
senior tag

Hasonlít rá, de inkább a közelharcról szól, és nagyobb a nyitott tér, vannak használható járművek, stb...

(#28117) Talisman válasza sith7 (#28113) üzenetére


Talisman
csendes tag

Summer Sale alatt is megpróbáltam 4pack-re szerezni embereket úgy csak ~750, és amennyire én tudom játszanak még vele. Ha még előkerülne 2 ember és valaki meg is venné annak örülnék :DDD

Adelante tormenta!

(#28118) po1son válasza sith7 (#28113) üzenetére


po1son
addikt

Játszogatnak még vele, de közel sem annyian már, mint régen. Ha szereted a zombis témát, akkor szerintem érdemes megvenned, mert ez a legjobb zombis pc játék.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28119) nightmare13 válasza sith7 (#28113) üzenetére


nightmare13
senior tag

L4D 2-vel addig sokan játszanak, amíg nem jön a következő rész (?). Én is szeretem, a kannagyűjtős lett a kedvenc játékmódom :)

A nap folyamán igaz hullámzó a játékok száma, de biztos hogy találsz kedvedre valót.

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28120) ollie válasza sith7 (#28113) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez sandbox, olyan mit a GTA, csak zombikkal, és kevesebb hangsúly van az autókázáson. Jó játék.

(#28115) Alien83: mondjuk tudsz venni havernak féláron?

[ Szerkesztve ]

***

(#28121) danih


danih
addikt

Never mind, delpls

[ Szerkesztve ]

(#28122) Youri válasza ollie (#28120) üzenetére


Youri
veterán

Autókázáson szinte semmi, de van karakter fejlődés, képességek, szóval RPG elemekkel tarkítva.

Alien83: A kulcsszó a volt

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#28123) Alien83 válasza ollie (#28120) üzenetére


Alien83
senior tag

Mondjuk tudsz venni féláron havernak olyat ami nemrég -75%-al volt?
Kérdés még mindig ugyanaz. :D

(#28124) SenorGrande válasza DeFranco (#28107) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én is nagyon rászakadtam a múltkor pár napig. . . És hamarosan jön a remastered verzió lokalizációval (szerény személyem közbenjárásával :B ), hd graffal, miegymás, ha minden igaz update formályában, tehát akinek megvan, annak ingyen. :)

Lucid is nagyon jó! :K

"Dead Island: Game of the Year Edition vásárlása
50% off loyalty discount for owners of Dead Island
"
Beraktam a kosárba, írja is hogy már megvan, de akkor is 19,99 € marad. Akkor ez már a fele? De a weblapon is ennyit ír, mintha ez lenne az alapár. :F

ollie:
A Humble Indie Bundle-től nem válaszoltak a yuplay-el kapcsolatban? Gondolom már levetették volna velük, ha probléma lenne.

A Left 4 Dead 2 4 pack engem is érdekel, és meg is tudom venni. Van már negyedik érdeklődő? Eddig: Talisman (neked kettő kell, vagy miért 2 embert írsz?), én

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#28125) DeFranco válasza SenorGrande (#28124) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gratula :)

(#28126) Amantius válasza SenorGrande (#28124) üzenetére


Amantius
senior tag

"Beraktam a kosárba, írja is hogy már megvan, de akkor is 19,99 € marad. Akkor ez már a fele? De a weblapon is ennyit ír, mintha ez lenne az alapár."

Nekem 9.99 eurót ír.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#28127) Youri válasza SenorGrande (#28124) üzenetére


Youri
veterán

Jahát igen

Owners of Dead Island get 50% off the upgrade to Game of the Year Edition.

RTX ON

(#28128) danih válasza SenorGrande (#28124) üzenetére


danih
addikt

Én annó megkérdeztem, és azt írták, hogy nincs engedélyezve számukra a HIB értékesítés - senkinek sincs engedélyezve, csak a hivatalos weboldalon lehetne hozzájutni. Azt írták ránéznek a dologra, de ez jogilag kb. annyit jelent, hogy ennyit is tehetnek (próbáld meg levetetni)...

(#28129) sith7


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a választ mindenkinek :R

SenorGrande
Abból a 2 - ből én vagyok az egyik, szóval már csak 1 ember kell csak :U

[ Szerkesztve ]

(#28130) lostprophet


lostprophet
aktív tag

IndieGala 7 tartalma:
-Rig'n'Roll
-Death to Spies
-Death to Spies: Moment of Truth
-Theatre of War 2: Africa 1943
-King's Bounty: Armored Princess
-Star Wolves
-UFO: Afterlight
-Reign: Conflict of Nations
-Space Rangers

Eddig ennyi tuti, de szerintem lesznek még meglepetések :)

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#28131) csaba951


csaba951
veterán

A legtöbb Steam jelvény amit idáig láttam. Kicsit vicces, hogy pont a Pillar of Community nincs meg neki! :)

[ Szerkesztve ]

(#28132) BigBlue69 válasza lostprophet (#28130) üzenetére


BigBlue69
őstag

Huhuuuu :C

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#28133) maross válasza lostprophet (#28130) üzenetére


maross
veterán

Eros a felhozatal, foleg ha nincs meg az armored princess az embernek :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28135) ollie válasza csaba951 (#28131) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem mind megvan (7).

***

(#28136) pecze válasza lostprophet (#28130) üzenetére


pecze
aktív tag

Hogy működik pontosan ez a Happy Hour? Legutóbb is megvettem első nap, aztán kiderült, hogy aki később vásárolt, az kapott még plusz példányt (mégegyszer meg nem vettem meg, minek belőle még 4). Szóval az érdekelne, hogy szoktak lenni különféle csomagok, ha első nap megveszem a legkisebb csomagot, akkor ha később megveszem a legnagyobbat, akkor négyet kapok, vagy új vásárlásnak fog számítani, mivel nem azt a csomagot vettem korábban, így kapok belőle kettőt?

[ Szerkesztve ]

(#28137) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Foreign Legion: Multi Massacre-t valaki már próbálta? A Buckets of Blood megvan egy korábbi Sale kapcsán, jópofa kis shooter, a kérdés az, hogy a multit hogy oldották meg az új részben. Ha rendesen megcsinálták, lehet ez akár a következő Team Fortress is, mondjuk jóval egyszerűbb játékmenettel. Nekem nagyon bejött az első rész grafikailag, meg hogy abszolut nincs túlbonyolítva, csak lőni kell ész nélkül. Ha sikerül bedobniuk egy leárazásba akkor látatlanba is venném, de így most meggondolom a 7 EUR-t.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28138) pecze


pecze
aktív tag

Tudja valaki, hogy a Goal 2 (egy játék is vásárolható) ciklikus esemény e (most szombatra is vonatkozik) a Build a Bundle 2-ben, vagy lemaradtam róla.

[ Szerkesztve ]

(#28139) po1son válasza pecze (#28138) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem már lemaradtál róla, de lehet, hogy még lesz ezen a szombaton is.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28140) po1son


po1son
addikt

Lesz még Ravanged béta kulcs, aki lemaradt róla link.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28141) olly


olly
aktív tag

Ez fura!
Most nézem, hogy kapott az unokabáttyám is cs:go beta meghívást, kapott egy plussz példányt, de nem tudom el küldeni mert:
( Nem cserélhető )
Az ajándékok azt követően válnak cserélhetővé, hogy a Steam fiók legalább 30 napig volt jó hírben állva státuszban. Ez az ajándék 26 Aug 2012 dátummal válik cserélhetővé. További információért nézd meg a Steam Csere GYIK oldalt.
Ami azért fura mert mindig is jóhírben volt állva, így ezért nem értem..

(#28142) danih válasza olly (#28141) üzenetére


danih
addikt

Oszt' megnézted a csere gyik oldalt? :)

(#28143) Rigó


Rigó
csendes tag

IH8X5-QEBCF-8ZP5I (ravaged béta)

(#28144) po1son válasza Rigó (#28143) üzenetére


po1son
addikt

Köszöni a testvérem. ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28145) danih válasza po1son (#28144) üzenetére


danih
addikt

Miután letölti és elindítja, már nem fogja :)

(#28146) po1son válasza danih (#28145) üzenetére


po1son
addikt

Áhhh nem ismered a tesómat. Mindenféle gagyi játékkal eltud lenni órákat. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28147) danih válasza po1son (#28146) üzenetére


danih
addikt

Ha fiam lenne, ezzel büntetném. Azt mondanám - addig nem kapsz vacsorát, amíg nem leszel első a csapatodban! Két óra után sírna. Engem meg különös kegyetlenéggel elkövetett családon belüli erőszakért leültetnének.
Amúgy én kedvelem a gagyit, ha az ilyen nosztalgiázós, vagy feelinges gagyi. Ez nem olyan gagyi, ez a ríkatós gagyi :)

[ Szerkesztve ]

(#28148) frango13 válasza danih (#28147) üzenetére


frango13
aktív tag

Annyi rosszat hallottam róla, hogy már én is kipróbáltam most. Lehet ebből még egy játszható valami, de most ez még jóindulattal is csak pre-alpha.:D

:)

(#28149) danih válasza frango13 (#28148) üzenetére


danih
addikt

Pontosan ezt írtam - ha ez már a béta, akkor ott gondok vannak :)
A legrosszabbak a karakterek és a mozgásuk - az arcomat téptem...

[ Szerkesztve ]

(#28150) DJGABI válasza danih (#28147) üzenetére


DJGABI
addikt

Ez tényleg szörnyű, igaz csak low beállításokkal döcögött, de baromi ronda... (Blacklight szintén ugyan így Unreal 3 engine, mediumon elmegy, kb milliószor szebb) Játékmenetben sincs semmi extra, a járművek okés, fizika elmegy, de semmi hangulata nincs az egész játéknak...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.