Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#28751) NFL#13 válasza #56230144 (#28750) üzenetére


NFL#13
tag

Múltkor többet is láttam, gondolom APB reloaded.
Most APB reloaded hun-ra nem dob semmit. Biztos nem ez a neve...
Maximum innen szemezgess!
De ezer százalék ,hogy több száz magyar küzd vele. ;]

Szerk.: Esetleg innen a fórumról kérdezz meg valakit.

[ Szerkesztve ]

(#28752) cskamacska válasza Niczo (#28616) üzenetére


cskamacska
addikt

Úgy néz ki a War of the Roses bétateszt csak 15-én kezdődik, így addig nem működnek a kapott kódok.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#28753) po1son válasza cskamacska (#28752) üzenetére


po1son
addikt

Köszi az infót... Akkor addig nem próbálkozok vele...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28754) #56230144 válasza NFL#13 (#28751) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi a választ. :R

szerk: második oldalon találtam is csopit :C

[ Szerkesztve ]

(#28755) danih válasza cskamacska (#28752) üzenetére


danih
addikt

Oh crap. Pedig vártam.

(#28756) ollie válasza olly (#28746) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tök mindegy, hogy milyen számlád, kártyád, PayPal accountod van, Magyarországról csak eurós árakon tudsz Steam-en vásárolni.

***

(#28757) NFL#13 válasza #56230144 (#28754) üzenetére


NFL#13
tag

Tényleg ott van, akkor jól emlékeztem.
Hiába már a látásom sem a régi . :B

(#28758) a178 válasza ollie (#28756) üzenetére


a178
tag

Hajnal óta nem lehet elérni a Paypalos fizetési lehetőséget a Steamen...

(#28759) po1son


po1son
addikt

Érdekes. Most megnéztem, de nálam sem lehet. Úgy nézz ki a steamnél van vmi probléma.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28760) bul07


bul07
nagyúr

Jó ez a steamgifts.com 1hónapja kezdtem 642jelentkezés és 6játék nyerve(igaz kettő zárt group volt kevés jelentkezővel) 63$ összértéke steamgifts.com árkiírását összeadva

Amúgy van határ hogy felajánlás nélkül menyit lehet nyerni, vagy hányszor lehet jelentkezni?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28761) Mardel válasza bul07 (#28760) üzenetére


Mardel
őstag

Nincs.
Csak annyi, hogy ha nem ajánlasz fel, akkor contributor only sorsolásokra nemtudsz jelentkezni.
És ha azt nézed minél nagyobb a felajánlásaid össz értéke és mondjuk egy szavazásnál 500 $ a belépési limit, akkor annyival több esélyed van nyerni, mivel nem 2500 ember fog belépni rá, hanem max 100.
Többnyire ezért is ajánlanak fel saints row the third vehicle pack DLC-t mert ingyen lehetett kulcsokhoz jutni és ezzel is növelték a pontjaikat, igaz nem sokkal.
Vagy nemrég volt a Dwarfs!? GMG-n 2 euróért, megvetted steamgiftsen felajánlottad, és lett 9.99 $ érték a fiókodon, és már egy 9.99 $ alatti Contributor Only sorsolásra is be tudtál jelentkezni.

Többnyire előfordul, hogy egy egy játékhoz Contributor Only 0.1 $ belépési limitet adnak meg, hogy ne legyen annyi ingyen élő aki bejelentkezik rá.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28762) bul07 válasza Mardel (#28761) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem hiszem hogy a .com-on fogok felajánlani játékot
Két dolog miatt is
Miért ajánljak fel más országbelieknek mikkor van a PH-nak is ilyen sorsolása(most egy ilyet fogok átküldeni Bluerainbow-nak sorsolásra The Ship Gift 2 elemet tartalmaz: The Ship, The Ship Single Player)
Másik ok hogy oké hogy 500$(de lehetne 200$ is) de én ilyen mértékű felajánlást nem bírok anyagiakkal, és mondjuk egy német vagy amerikai felhasználóval nem tudom a lépést tartani

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28763) Mardel válasza bul07 (#28762) üzenetére


Mardel
őstag

Viszont azt nem értem, hogy ez a Phs dolog miért nem steamgiftsen működik.
Mivel van Prohardver csoport, simán lehetne azon keresztűl csinálni ezeket.
Már csak azért is mert az adatokat kívülről nem lehetne manipulálni.
Oké hogy random névkiválasztóval választják ki a nyertest, de pl. akinek felajánlod ő is jelentkezhet egy egy játékra.
És egy képet semeddig sem tart manipulálni, hogy más legyen a győztes.
Itt meg lenne egy olyan rendszer, amihez nemtudnak hozzányúlni, és szabályozni hogy éppen ki nyeri a jelentkezők közül.
Imho.

Ezt a nem ajánlok fel más országbelieknek, meg kicsit önző dolognak tartom.
Te 6 játékot nyertél más országbeliektől ingyen, viszont neked derogál felajánlani akár 2 €-ba kerül játékot pl.
És abból a 6 elnyert játékból mennyi volt az, amit a Ph-s sorsolásra ajánlottál fel megfinanszírozva azt, hogy ingyen nyerj egy A kategóriás játékot 6 ember közül?

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28764) DeFranco válasza Mardel (#28763) üzenetére


DeFranco
nagyúr

1: volt rá próbálkozás, nem működött (többek között azért, mert a jelentkezők ellenőrizhetetlenek voltak, vadidegenek kerültek a szűrést biztosító csoportba, etc.)

2: én kérem ki magamnak, hogy kétségbe vonod a sorsolás megbízhatóságát. Ha nem tetszik, nem játszol, mi megbízunk Bluerainbow-ban, nekünk jó itt házon belül.

(#28765) Bluerainbow válasza Mardel (#28763) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Itt megtalálod a választ a kérdésedre

"És egy képet semeddig sem tart manipulálni, hogy más legyen a győztes."
Te vagy az első fél év alatt aki nyilvánosan csalás gyanujába kever , köszönöm.

Lehet igaz a mondás , mindenki magából indul ki. Még csak annyit árulj el , mi okom lenne csalni ?

Jah , amúgy pont ez teszi különlegessé,egyedivé a BlueGift-et. Steam csoportok ezrével vannak , de tudtommal Magyarországon igy ebben a formában egyediek vagyunk. Nem mellékesen , ezzel is erősitjük és szinesitjük a Logout repertoárját.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#28766) Agyzuzo válasza DeFranco (#28764) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Egyetértek. Nem kell mindent outsource-olni, nagy divat manapság, de nem mindig célravezető. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#28767) Mardel válasza DeFranco (#28764) üzenetére


Mardel
őstag

Azt hiszem erre találták ki a Contributor Onlyt.
Mivel nálatok is minimum 10-20 $-os felajánlásokkal lehet jelentkezni egy sorsolásra, ott egy sorsolás is simán mehetett volna contributor onlyként prohardver csoportban.
És csak az tudott volna jelentkezni rá, akinek steamgifts fiókján van 10 vagy 20 $ össz felajánlási érték.

Én csak mint Murpyh törvénye mondom, hogy ami megtörténhet, az meg is történik.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28768) SenorGrande válasza Mardel (#28763) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Többek közt azért, mert elég sok indie bundle kulcs kerül sorsolásra egyesével, amit a steamgifts tilt. De egyébként ott kezdődött. . .

"És egy képet semeddig sem tart manipulálni, hogy más legyen a győztes."

Erre a választ többször is átjavítottam, és még többször fejben. Arra jutottam, inkább nem reagálok rá! :(((

(#28767) Mardel:
Ezzel még mindig nem szűröd azt ki, hogy vadidegenek, külföldiek, olyanok, akik azt sem tudják mi az a PH! lapcsoport - jelentkezzenek a sorsolásokra, mivel ugyebár a Steam PH! csoport nyílt. . .

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#28769) maross válasza Bluerainbow (#28765) üzenetére


maross
veterán

En mar akkor tudtam mikor ollie eloszor jelentkezett es nyert :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28770) DeFranco válasza Mardel (#28767) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nos, ebben az elképzelésben több a tévedés mint az írásjel.

De nem is ide való, ne itt offoljunk.

Lehet menni magánsorsolásokat csinálni a steamgiftre. Legális.

[ Szerkesztve ]

(#28771) Mardel válasza DeFranco (#28770) üzenetére


Mardel
őstag

Ok ne offoljunk.
Én felvázoltam egy lehetséges módot amivel lehet csalni vele, az nem jelenti azt, hogy most őt ítélném el.
Mivel nem ismerem több éve, se élőben ezért nemtudok benne de senkiben se megbízni 100%-osan ilyen téren.
De szerintem az legyen már az én dolgom, hogy kinek a kezébe adok 10-20 € értékű játékokat vagy többet, hogy utána ne tudjam nyomonkövetni.
Mert gondolom amit felajánlasz azt nem azonnal teszik ki sorsolásra, egy játékból meg lehet több felajánlás is. Honnan tudod, hogy amit felajánlottál azt ki fogják sorsolni vagy már kisorsolták?
Mert nekem nem tiszta, hogy amit te felajánlasz azt utána hogyan tudod követni, hogy valóban sorsolásra kerül(t)-e.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28772) DeFranco válasza Mardel (#28771) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megértem a kételyeidet. Nem kell jelentkezni. Lehet menni a steamgifts-re felajánlani. Probléma megoldva. Részemről lezárva.

(#28773) Agyzuzo válasza Mardel (#28771) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"Mert gondolom amit felajánlasz azt nem azonnal teszik ki sorsolásra, egy játékból meg lehet több felajánlás is. Honnan tudod, hogy amit felajánlottál azt ki fogják sorsolni vagy már kisorsolták?"

Minden sorsolásnál ott a felajánló neve. Ha felajánlottál valamit, látod.

"Mert nekem nem tiszta, hogy amit te felajánlasz azt utána hogyan tudod követni, hogy valóban sorsolásra kerül(t)-e."

Mondjuk a köszönöm hsz-ekből, amiket valszin nem valami bot írt oda... Meg a topic-ok sincsenek zárva, mégse érkezik soha panaszkodó hsz.

Szerintem nagyon jól műxik az a Bluerainbow-rendszer és jó hogy van ilyen (és ebben a formában). :R

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#28774) Crytek válasza Mardel (#28771) üzenetére


Crytek
veterán

Én úgy vagyok vele hogy amit eldöntöttem hogy felajánlok onnantól pont leszarom ki nyeri és aktiválja, mivel nekem nem kell.

Next PC Upgrade: 2022

(#28775) Rusher válasza Mardel (#28771) üzenetére


Rusher
őstag

Minek nyomon követni? Nem magának harácsolja a játékokat, hanem, hogy kisorsolja a közösségnek....ezért találta ki az egészet ez a lényege....egyébként meg minden felajánlásnál ott van, hogy ki ajánlotta fel és a nyertes meg meg is kapja...ha Te meg ennyire nem bízol ebben az egészben akkor ne ajánlj fel...érdekes panasz még nem volt pedig már majdnem 500 sorsoláson van túl...

SenorGrande Többek közt azért, mert elég sok indie bundle kulcs kerül sorsolásra egyesével, amit a steamgifts tilt Már nem tiltja, bármit fel lehet tenni.

bul07 azért ez nem szép dolog szerintem...akkor ennyi erővel Te se jelentkezzél más ország felajánlásaira....az ingyen játék persze jó mi?.....

[ Szerkesztve ]

(#28776) Bluerainbow válasza Mardel (#28771) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Eddig 220 játékok tettem a BlueGiftebe (kisorsoltak+még kisorsolatlanok) , 600+ játékom van 4+ év alatt steamen , biztos csalni akarok. :W

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#28777) Serpiko válasza Mardel (#28771) üzenetére


Serpiko
addikt

Egy egyszerű szó van erre: bizalom. :B

(#28778) Youri: De még lehet bizom benne... :K

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#28778) Youri válasza Serpiko (#28777) üzenetére


Youri
veterán

neki nincs, így blugeift elitje sem lesz... ennyi

RTX ON

(#28779) bul07 válasza Mardel (#28763) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha jól tudom .com-nak van olyan szabálya hogy a nyert játékot aktiválni kell a profilban különben kizárnak
Amúgy a 6 nyert játékból 3db magyar személy ajánlotta fel

(#28775) Rusher is
Nem derogál felajánlani csak egyszerűen PH sorsolásra adom oda(főleg hogy nem egy játékot nyertem már BlueGift-en is)

Hú nem gondoltam hogy ezt indítom el a hozzászólásommal :F

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28780) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Kértem engedélyt BlueGift fórumtopik létrehozásához , ha lessz , ott ki lehet majd tárgyalni ezeket.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#28781) ollie válasza Bluerainbow (#28780) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csinálj, nyugodtan. A Lokálba tedd.

[ Módosította: 7 ]

***

(#28782) Bluerainbow válasza ollie (#28781) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

:R

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#28783) SenorGrande válasza Rusher (#28775) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ezt nem tudtam, de tényleg nem találom már a FAQ-ben. Sokan nem tudják, mai napig látok ezzel kapcsolatos hozzászólásokat ott.
De anno ez az egyik nyomós indok volt a sorsolás költöztetésére.

(#28769) maross:
;]

(#28780) Bluerainbow:

Jó ötlet, kell már egy offolós topik ezekre a témákra, ne ezt a kettőt tegyük tönkre. :)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#28784) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

végigvittem a Botderland nevű játékot. Nagyon jó volt. kb 30 óra alatt sikerült.
A GOTY verzió van meg. A steamen vettem. Amikor letöltötte a játékot, akkor
az összes DLC-t is letöltötte? Mert az utoló misszió után (destoryer megölése, kulcs visszavitele után) nem ad több küldetést.

Mi a megoldás?

Köszönöm!

(#28785) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

BlueGift-es fórumtopik indult.

Minden ami a BlueGift-el kapcsolatos , oda várjuk. Kérdések , ötletek , össze esküvés elméletek , dicséretek és szidalmak. A legfrissebb BlueGift infók is ott kapnak helyet , valamint 2012 08 13 -tól , CSAK OTT lesznek a friss sorsolások meghirdetve.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#28786) DeFranco válasza Rabbitf_24 (#28784) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:D Kis naiv... ;] Vegigvitte...

(a jatek bo ketharmada haromnegyede elotted van :) a moxxy-t es a dr. nedet nem tudom hogy lehet elerni azt majd megmondjak, a knoxx-ot a travel station t-bone junction pontja alatt talalod)

(#28787) po1son válasza bul07 (#28760) üzenetére


po1son
addikt

Te mindenre jelentkezel, amíg nulla pontod nem lesz vagy hogy csinálod?
Nekem van 364 jelentkezésem, de nekem 11 hónap alatt és aránylag napi szinten feljárok... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28788) Rabbitf_24 válasza DeFranco (#28786) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszi a gyors segítséget! Örülök, hogy még ennyi minden előttem van.
Egy kicsit sajnáltam, hogy vége lett. :)

Megkeresem, amit írtál. Ha esetleg eszedbe vagy eszetekbe jut, hogy hol tudom elindítani a többi DLC-s küldetéscsomagot, akkor írjatok!

Köszönöm!

(#28789) bul07 válasza po1son (#28787) üzenetére


bul07
nagyúr

Mindig amikkor felnézek lenullázom a pontokat , úgyis összegyűlik gyorsan a 300 pont,
főleg most hogy indiegala játékokkal van elárasztva

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28790) po1son válasza bul07 (#28789) üzenetére


po1son
addikt

És egyáltalán arra mész, hogy tényleg szeretnéd és játszani akarsz velük vagy csak +1 sor? Habár 600 jelentkezésből ez kiderült...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28791) bul07 válasza po1son (#28790) üzenetére


bul07
nagyúr

Általában olyanokra szoktam jelentkezni(ha van) amibe már volt feladat mondjuk a karácsonyi szén gyűjtögetésnél, szóval nem csak azért hogy meglegyen
Most AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome akarnék nyerni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28792) Rusher válasza Rabbitf_24 (#28788) üzenetére


Rusher
őstag

Itt tudod elérni a DLC küldetéseket:

Jakobs Cove ----> Zombie Island of Dr. Ned.
The Underdome ----> Mad Moxxi's Underdome Riot.
T-Bone Junction ----> The Secret Armory of General Knoxx.
Tartarus Station ----> Claptrap's New Robot Revolution.

Ezek természetesen a fast travel-en keresztül.

(#28793) Rabbitf_24 válasza Rusher (#28792) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#28794) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Huh, őrület. Csak 10 euró a CS:GO Steam-en :C :D [link]

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28795) albert8 válasza ViharVadász (#28794) üzenetére


albert8
addikt

Ezért, ha elkértek volna többet akkor ez lett volna az évszázad lehúzása....
Jah és még lehet, hogy igy is az...

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28796) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Új sorsolások :

Magicka

Ironclads Collection

493

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#28799) Serpiko


Serpiko
addikt

ŐRÜLET A HÉT KÖZEPÉN: Counter-Strike: Complete, PAYDAY™ The Heist
Napi ajánlat: Nimbus

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#28800) ViharVadász válasza albert8 (#28795) üzenetére


ViharVadász
őstag

10 euró felett már tényleg lehúzás lenne, így viszont szerintem korrekt egy ár érte. Bétát kipróbálva jó, de minimumon szaggat a gépemen, így nem nagyon játszom vele inkább :W :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.