Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#27551) po1son válasza danih (#27544) üzenetére


po1son
addikt

Jah, értem. Én mondjuk szerencsés vagyok, mert tf2ből elég jól összehaverkodtam egy orosz sráccal, aki profit mentesen veszi nekem a játékokat.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27552) cskamacska válasza danih (#27549) üzenetére


cskamacska
addikt

This ^^

Szovjetorosz Steambolt teljesen jó, amíg egy baráttól jön a permaleértékelt luxuscikk. Ha viszont Steamtrades szintű 3rd partyzó embereken keresztül jön, az már egy csúnya biztonsági kockázat. :(

Az orr koppintást meg nem bánom, nagyon vastagon telítve van a cserebere biznisz orosz áruval, szerintem egyesek már ebből élnek. :DDD

po1son: Kicsit csodálkoztam is a Steam trade topikos listádon. Harmad áron, kvázi befektetési céllal könnyű. :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#27553) po1son válasza cskamacska (#27552) üzenetére


po1son
addikt

Tegnap pont felvett egy hardcore trader, aki felajánlotta, hogy ennyiért meg annyiért tudja ezt beszerezni. Kíváncsiságból benéztem az inventoryjába és legalább 500 játék tárult elém. :Y

szerk: vkinek fizetni kell ppén a tranzakciós díjat is. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27554) olly válasza cskamacska (#27552) üzenetére


olly
aktív tag

Hát igen, én télen szptam be egy orosz illetővel cseréltem DI cd kulcsra, igenám utána olvastam, hogy elloptak egy rakat cd kulcsot.. De nem vártam meg míg ellenőrzik, levetettem a steam-el a játékot. :)

(#27555) sagem


sagem
addikt

hm, nem hiszem el h az AoE nyert a szavazáson..nem valami jó ajánlat..már szerintem :))

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27556) Alien83 válasza sagem (#27555) üzenetére


Alien83
senior tag

Ez nem is erről szól, én steam-en szavazásban eddig max a SCC-t láttam értelmesnek, az valóban olcsó lett a szavazás segítségével, de a többi. :P

(#27557) Ilsyde válasza sagem (#27555) üzenetére


Ilsyde
őstag

Maga a játék nem lenne rossz de elég nevetséges áron adják. Foleg hogy már van AoE Online ami ingyenes / sokkal olcsóbb.

De az a -75% úgyis bebolondítja majd az embereket.

(#27558) brabax válasza Ilsyde (#27557) üzenetére


brabax
csendes tag

És főleg, hogy már lassan 7(!) éve, hogy megjelent...

Az ablakaimon volt már jégvirág, de fagyott pingvint eddig még nem láttam...

(#27559) DJGABI


DJGABI
addikt

3db Red Orchestra 2 + 1db Red Orchestra Ostfront Guest Pass van a tatyómban, aki kapja marja. [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#27560) Agyzuzo válasza Ilsyde (#27557) üzenetére


Agyzuzo
addikt

10 eur-ért kicsit húzós, de a Microsoft úgy látszik Blizzard-nak képzeli magát és minden játékának makacsul tartja az árát. :) 4,99-ért best buy lenne amúgy, mert nagyon jó játék.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27561) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Amúgy az csak nekem tűnt fel hogy eltűntek a ARMA-csomagok a store-ból? Két hete ott volt az Anniversary meg a Complete is, most csak a Combined Operations...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27562) Lewzke válasza Agyzuzo (#27560) üzenetére


Lewzke
őstag

Drága bizony, max. akkor érné meg 9 euróért ha adnák mellé az első és a második részt is.

(#27563) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Nektek is teljesen szét van esve a Steam bolt oldala? :F

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#27564) Lewzke válasza ViharVadász (#27563) üzenetére


Lewzke
őstag

nincs, Firefox 14.0.1

(#27565) ViharVadász válasza Lewzke (#27564) üzenetére


ViharVadász
őstag

Hmm, köszi az infót. Nekem Chrome-ban teljesen szét van esve az egész:S Mindjárt megpróbálok feltelepíteni egy másik böngészőt:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#27566) AMD_ok


AMD_ok
őstag

A Flash Sale-ből miből maradunk ki már megint? :)

(#27567) Youri válasza AMD_ok (#27566) üzenetére


Youri
veterán

Rage

peterkeT: Rage? Ingyen sem... új magaslatokba helyezte az optimalizálatlan konzolport jelentését. Emellett sablonos lineáris tucat-kacat. Borderlands oda-visszaveri

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#27568) parandroid válasza Youri (#27567) üzenetére


parandroid
nagyúr

Meglehetősen tucatszerű apokaliptikus fps-nek tűnik így első blikkre 50 helyett 17 EUR-ért, nagyon ne sajnáljátok szerintem. Ránézésre akkor már inkább Fallout, vagy Borderlands.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27569) nightmare13


nightmare13
senior tag

Ma még lesz akcióváltás, vagy ma már nyista?

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#27570) AMD_ok válasza Youri (#27567) üzenetére


AMD_ok
őstag

Hát nem annyira csípem, így tényleg nem gáz,köszi

(#27571) Doki16 válasza nightmare13 (#27569) üzenetére


Doki16
addikt

Ma meg lesz egy, de nagy valoszinuseggel csak ismetles lesz a legkellendobb jatekokbol.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#27572) Źşë' válasza Youri (#27567) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem egyáltalán nem optimalizálatlan, új engine új vasra - hisz haladni kell a korral... csak a töltési időt oldhatták volna meg valami status baros megoldással, mert ahogy tölti a játékot ingame vagyunk...

(#27571) Doki16 az sem kizárt h mindez holnapi nappal lesz megrendezve

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27573) danih válasza AMD_ok (#27570) üzenetére


danih
addikt

Nekem bejött, jól elvoltam vele :)

(#27574) Kareszovics


Kareszovics
addikt

A Vote every day Badge mikor "nyílik meg"? A mai 17:00-ás szavazással, vagy már lemaradtam róla?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#27575) hjanos1 válasza Kareszovics (#27574) üzenetére


hjanos1
senior tag

A mai este 11 órással szerintem
Akkor holnap éjjel egy, elnéztem... :R

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#27576) Kareszovics válasza hjanos1 (#27575) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ezzel az a baj, hogy este 11-kor nincs szavazás (ha csak más időzónában nem élsz persze :D ).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#27577) Amantius válasza Kareszovics (#27574) üzenetére


Amantius
senior tag

Tényleg. 7 órával vagyunk előrébb igaz? Akkor a reggeli szavazáskor már ott is, ma má máma vót má. Legkésőbb holnapra kiderül.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#27578) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Remélem egy Titan Quest Gold még belefér az akciózásba, tavaly Summer Sale-n 2,75 volt, ha jól emlékszem, most is jöhetne egy akkora kedvezmény.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#27579) Kareszovics válasza Amantius (#27577) üzenetére


Kareszovics
addikt

Átnéztem még egy pár Badge gyűjtögető buddy-mnak a Badge-jeit és még senkinek sincs meg a Vote Every day. Lehet, hogy még a holnapi napot is beszámolja, illetve szavazni kell?

danih: Nyilván egyértelmű ( :D ), de akkor még holnap is lehet majd szavazni?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#27580) danih válasza Kareszovics (#27579) üzenetére


danih
addikt

Szerintem az "every day" eléggé egyértelmű.

(#27581) JSaN válasza Kareszovics (#27579) üzenetére


JSaN
addikt

Senkinek nincs meg, meg kell varni a 22. napot is.

Meg vettem en is az ARMA 2-t.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27582) a178 válasza danih (#27580) üzenetére


a178
tag

Ezek szerint mégsem annyira... :))

(#27573) danih Szerintem is elég jó kis játék lett. Először a (W)-verzió volt meg, de aztán úgy gondoltam jó ez, ha megvan eredetiben. :)

[ Szerkesztve ]

(#27583) parandroid válasza Kareszovics (#27579) üzenetére


parandroid
nagyúr

Mivel a (nekünk) ma reggeli szavzáskor a US nyugati parton még tegnap volt, ezért az szerintem még nem számít mai napnak. Szerintem a ma esti szavazás fogja beadni a badge-et, ha megvolt minden nap. Lehet nézni egyébként a publisher pack-eknél, hogy mennyi van még hátra az akcióból, az mutatja szerintem az akció végét is. Ha ez 24 órán belül van (jelenleg ahogy nézem, 32 óránál tart), akkor van az utolsó nap, gondolom.

Én a Trine 2-t várom még amúgy, egyelőre a standard 50% kedvezménnyel 6,5 EUR, de hátha a végén kap egy 75%-os leárazást. Ha nem, akkor megveszem ennyiért az akció vége felé.

Skyrim volt már akciózva (a foylamatos 33%-on túl), csak lemaradtam róla, vagy az túl új még egy 75%-os sale-hez?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27584) a178 válasza parandroid (#27583) üzenetére


a178
tag

Na, abban ne bízz, hogy a Skyrim 50%-nál többet kap. Persze ez a kedvezményes ár már elég baráti lenne ahhoz, hogy a tőlünk keletre élő Steam usereknél lehessen érdeklődni iránta. Mert ugye nálunk nem elérhető... :)

(#27585) BioNiCMaN válasza parandroid (#27583) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Volt már 75%-os akció SS-ben a Trine2-re. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27586) po1son válasza danih (#27539) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a tippet. Nekem is megjött emailbe a kulcs. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27587) JSaN válasza parandroid (#27583) üzenetére


JSaN
addikt

A Trine 1-2 mar ketszer volt 75% akcioban, napiban es flashben is.

Sot volt egy web ahol felkaruval rengeteg 75% kupont lehetett szerezni, azzal akcio utan siman megveheted szinten olcson. Olyat kene szerezned.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27588) vante válasza parandroid (#27583) üzenetére


vante
aktív tag

Én is lehet várok még a köv akcióig, hátha még lesz Trine2 akciósan :)

(#27589) Źşë' válasza a178 (#27584) üzenetére


Źşë'
addikt

neked nem hiányzik valami avatarod, furcsa vagy így hirtelen?!

én még elviseltem volna egy:

- CoD4 MW1
- Lost Planet Collection (Extreme Condition + Lost Planet 2)
- Resident Evil 5

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27590) JSaN válasza Źşë' (#27589) üzenetére


JSaN
addikt

Az elso 2 jatekot en is nagyon elviseltem volna. :K

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27591) parandroid


parandroid
nagyúr

Affene, akkor lemaradtam... Hét elején elég sokat utazgattunk, meg költözés, meg minden, csak a közepétől tudtam bekapcsolódni a Summer Sale-be. Azért egy Fable3-at, meg épp tegnap egy KotOR-t tegnap így is bezsákoltam, más ami érdekelt, már nagyjából régebben megvolt.

Ja, és köszönöm a privát megkereséseket, úgy néz ki, mégis lesz olcsóbban Trine 2-m is. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27592) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hogyan lehet megnézni azokat a játékokat amiknek az áruk 1 euró körül van? Szeretnék venni valami nagyon olcsó játékot a ticket miatt.
0 és 2 euró között érdekelnének.

Sajnos ár szerinti szűrést nem találtam :(

hjanos1:

Sajnos már az megvan, itt vannak a játékok amik már megvannak: katt

[ Szerkesztve ]

(#27593) hjanos1 válasza Vasinger! (#27592) üzenetére


hjanos1
senior tag

Ilyen szűrésről én nem tudok.
Egyébként ha vannak Source motort használó játékait, akkor a Garry's Mod egész jó kis sandbox 2€-ért.

The Factory Must Grow

(#27594) PettR86 válasza Vasinger! (#27592) üzenetére


PettR86
csendes tag

Szerintem csak így lehet megoldani
[link]

(#27595) a178 válasza Źşë' (#27589) üzenetére


a178
tag

Unatkozom. Ezért cseréltem le az avataromat. De már vissza is, mert Bluerainbow barátomnak sem tetszik... :D

Egyébként szívemből beszélsz, elég tré ez a nyári sale. Mindig ugyanazok a játékok forognak, sehol egy régi nagy klasszikus akcióban (na jó, azért volt PoP Collection vagy Unreal de pl. A Brothers in Arms részek lehetnének olcsóbbak is.) De nekem is hiányzik a Lost Planet. Meg a Devil May Cry 4. Meg a régi Call Of Duty részek. És még sorolhatnám.

De ugye, mit is várhatnánk Bobby Kotick úrtól, az Activision császárától, nehogy má' a játékai majd olcsóbbak legyenek! Vegye a paraszt teljes áron, ha kell neki! :D Mondom ezt amellett, hogy a BO valamelyik nap volt Daily Sale-ben, meg júni 4-re való tekintettel kapott pár DLC -50%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#27596) Vasinger! válasza PettR86 (#27594) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi szépen, erre gondoltam!

Amúgy magyar idő szerint pontos meddig tart a Summer sale? Várható még a végéig valami nagy akció még?

A Poker Night at the Inventory az vajon le lesz még akciózva? Arra hajtok igazán, de alig van rajta valami akció most..

[ Szerkesztve ]

(#27597) hjanos1 válasza Vasinger! (#27596) üzenetére


hjanos1
senior tag

Ma este 7-kor vált át az utolsó napra az akció.
Holnap este 7-ig tart elvileg.

The Factory Must Grow

(#27598) a178 válasza Vasinger! (#27596) üzenetére


a178
tag

Holnap estig tart. Egészen pontosan este 19:00:00:00:00:00:00 ;]

(#27597) hjanos1 : Upsz, a kolléga gyorsabb volt

Ami egyébként lehetne még akciós : Flatout Complete Pack :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27599) JSaN válasza Vasinger! (#27596) üzenetére


JSaN
addikt

Este 7kor meg lesz valami, de hogy ujabb akcio vagy a elmult 2 het legjobbjai azt nem tudom. Amerikai ido miatt holnap este 7ig tudunk kedvezmenyesen vasarolni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27600) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, akkor ezek szerint érdemes megvárni a ma este 7 órát, hátha az általam kiszemelt játékok közül le lesznek akciózva jobban mint most.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.