Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#28351) po1son válasza Mardel (#28350) üzenetére


po1son
addikt

Igen csak azt lehet megadni. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28352) Niczo válasza Mardel (#28350) üzenetére


Niczo
senior tag

Most inkább a saját kérdésemre válaszolok, de úgy látom téged is érinteni fog.
Úgy tűnik a játék nem régiózáras, engedte beregizni steamre, és nincs semmi plusz jelölés a licenceknél sem. Telepíteni ma már nem fogom, de úgy tűnik nyugodtan meg lehet venni a steames verziót.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#28353) po1son válasza Niczo (#28352) üzenetére


po1son
addikt

Volt egyáltalán olyan játék amazonon, ami régió záras lett volna?!
Mert én nem emlékszek rá. :N

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28354) danih válasza po1son (#28353) üzenetére


danih
addikt

Dead Island például, de nem csak az (ellenben nem jut az eszembe sajnos).

(#28355) po1son válasza danih (#28354) üzenetére


po1son
addikt

Jó tudni. Ahogy nézem ki sincs írva, amin mondjuk nem is csodálkozok hiszen hivatalosan csak amcsik vásárolhatnak onnan. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28356) a178 válasza danih (#28354) üzenetére


a178
tag

Nekem jut eszembe: Mafia II. :)

(#28357) Delta×


Delta×
senior tag

Valaki eltudja mondani hogy működik ez a dota 2 kérdőív cucc ? kitöltöttem 1 hete de semmise !? bebuktam az ívet vagy tovább tart az idő amíg oda adják ? Továbbá ezt egyböl az accuntra kapok vagy pedig giftként kapom meg ? mert akkor másik steam profilomon megint kitöltöm de kicsit jobb adatokkal

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#28358) ViharVadász válasza Delta× (#28357) üzenetére


ViharVadász
őstag

Egyszer kitöltöd, egy accountra kapod meg, legalábbis én azonnal az accountra kaptam. És egyet. Időbe telik míg választanak, engem is kb 3-4 hónap után választottak.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28359) ollie válasza KubanitoS (#28340) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

hát, sok c64--es játékért szívesebben adnék pénzt, mint sok mostani jártékért.

***

(#28360) KubanitoS válasza ollie (#28359) üzenetére


KubanitoS
veterán

Meglepett volna, ha ezt nem írtad volna be. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28361) BandiHUN válasza Delta× (#28357) üzenetére


BandiHUN
veterán

Írj nekik,ha tudsz angolul,én 3 hónapig lestem "jól" kitöltött kérdőívvel,aztán írtam egy kedves levelet,amiben leírtam,hogy szép és jó a beta,de kit kell lesz*ni a bekerüléshez,mert sokan kapják csak úgy a keyt,akit meg tényleg érdekelne,annak le se sz..ják a kérdőívet...2 nap múlva jött a key egy Steames Congratulations... üzenettel karöltve...
Szóval kábé semmit nem ér a survey,sokaknak van kulcsa olyannak is,aki bele se szagol,inkább tartanak "promó osztásokat",stb...
Egyébént nekem elég nagy csalódás,kicsit játszogattam vele,de a mezei halandónak nem tartogat sok élvezetet,vagy ráfüggsz,és kitanulod,mit,miért,mivel,hogyan csinálj,és alázol,de mivel kitanulós,beleunsz,vagy felmész,próbálsz "újítani",és leszopatnak a vérprofik.
Szóval a DOTA2 egy kalap...hacsak nem akar valaki MMO-szerű függést a nyakába.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28362) Mardel válasza BandiHUN (#28361) üzenetére


Mardel
őstag

Mert a Dota1 nem ilyen volt? :U

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28363) kovsol válasza BandiHUN (#28361) üzenetére


kovsol
titán

LoL szerintem jobb ha valaki csak casual player.

May the Force be with you!

(#28364) Roliiii


Roliiii
aktív tag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy steam en lehet már paypal al fizetni?

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#28365) hjanos1 válasza Roliiii (#28364) üzenetére


hjanos1
senior tag

Igen, már elég régóta lehet. :)

The Factory Must Grow

(#28366) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Én mondjuk örülnék, ha itt Európában is bevezetnék azt a Steam Card-ot, ami Amerikában van. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28367) Roliiii válasza hjanos1 (#28365) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Akarok vásárolni egy 0,3centes tf2 cuccot hogy premium tag legyek, de ehez felkéne tölteni a legkisebb 5 dodo-t a steam pénztárcába? nem lehet hogy csak anyit vonjon le amenyi kell?

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#28368) BandiHUN válasza Roliiii (#28367) üzenetére


BandiHUN
veterán

5 a minimum,de azt ha veszel valami steames gémet később,ugyanúgy beszámítja majd.Végülis nem kidobott pénz...de logikus,hogy nem akarnak 1$-okkal sz...akodni.Mobilt se tölthetsz 2500 alatt semelyik szolgánál,mondhatod,hogy neked csak 1 sms kéne...ez se más.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28369) po1son válasza BandiHUN (#28368) üzenetére


po1son
addikt

Ez szerintem főleg a farmerek miatt van. Ne legyen az, hogy vki létrehoz 5 darab tf2 prémium accot úgy, hogy fizetett érte 1 dollárt és utána meg csak idle szervereken futnak.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28370) Kassadin válasza BandiHUN (#28361) üzenetére


Kassadin
addikt

A DoTA se különb, ott is rengeteg idő minden hőst/tárgyat kiismerni, arról nem is beszélve, hogy milyen jól kell farmolnod/denyzned. Elég nonszensz egy játéknak azt felírni hibának, hogy nehéz. :U

"Egyébént nekem elég nagy csalódás,kicsit játszogattam vele,de a mezei halandónak nem tartogat sok élvezetet,vagy ráfüggsz,és kitanulod,mit,miért,mivel,hogyan csinálj,és alázol,de mivel kitanulós,beleunsz,vagy felmész,próbálsz "újítani",és leszopatnak a vérprofik."

Ez meg szimplán butaság. Csapattal kell játszani, és sokkal élvezetesebb, mintha egyedül próbálsz meg alkotni valamit másik 4 idegen ember társaságában.

(#28371) BandiHUN válasza Kassadin (#28370) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem mondtam,hogy nehéz:) csak hogy kitanulósan megy és kész.Pont ez a baj,ahogy írod,csapat és ismeret nélkül kuka.Viszont úgy meg a lényeg veszik el,mert vagy csapatban alázod a "noobokat",vagy bele kell folyni túlságosan.
Viszont a legtöbb játékban az ember felmegy a netre,beleviheti az egyéniségét(felszerelés,fegyver),és egyedül is megtalálja a maga szórakozását,még ilyenben is,mint a BF3,ami azért eléggé csapatmóka.Csakhát ott sz@r a csapat,nekiállok sniperezni,vagy támasztgatom fel a noobokat a csapatból medikkel,ha már halnak,pont legyen belőle,ha sokan csak ülnek és tolják a skulót a semmibe,hát adok nekik lőszert,az is pont :)
De ebben nincs semmi ilyen.Ha a csapatból 1 embert legyaknak,a létszámfölény már viszi a többit,BÁRMIT csinál.Tipikusan profiknál az 1 rossz mozdulat,rossz szerkó-> halál kombó.
De mindenki maga tudja,azértis írtam le,hogyan is lett keyem nekem is,hogy hogyha valakit tényleg érdekel,tudja,hogy akármilyen survey ellenére sültgalambvárás van.Engem is érdekelt,néztem róla videókat,ingyé' vót',de akkor se tolom,kipróbáltam,ennyi,leírtam a tapasztalatokat.Persze azért bátorítok mindenkit,próbálja ki,nem kerül semmibe.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28372) AxBattler


AxBattler
félisten

Az új Indie Gala játékai aktiválhatóak Steam-en?

Ha most megveszem, akkor a második héten megjelenő titkos játékokat is megkapom?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28373) bul07 válasza AxBattler (#28372) üzenetére


bul07
nagyúr

ayo írása a Indie Gala 7 -ről

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28374) AxBattler válasza bul07 (#28373) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, hogy van Steam-es változatuk, de ha beruházok erre a bundlira, akkor azt kapm meg?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28375) bul07


bul07
nagyúr

Igen (1.5$ fizetem az első négyért a fix hármat be is regisztráltam a steambe)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28376) po1son válasza AxBattler (#28374) üzenetére


po1son
addikt

Azt, de egyébként oda van írva.......

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28377) SenorGrande válasza Kassadin (#28349) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Kipróbáltam régebbi Flash-ekkel is. 9-esre közölte, hogy régi. Nem játszott le video-t, csak linket adott, hogy hol tudom frissíteni. 10.3-as ugyanúgy szaggat, mint a 11.3. Valószínű mégsem Flash probléma, ill. valami Flash-Steam közös probléma lehet. Steam fórumokon is sokan panaszkodnak. Azért idegesítő, mert már elég régóta így van.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#28378) ViharVadász válasza AxBattler (#28372) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ott van felette a Steam jele, gondolom akkor tuti:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28379) AxBattler


AxBattler
félisten

Oké, köszi srácok! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28380) Mardel válasza SenorGrande (#28377) üzenetére


Mardel
őstag

A Beta steam kliens elvileg megoldja a problémát, vagy ha böngészőből nyitod meg a játék adatlapját steamen és onnan nézed a videót.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28381) ayo válasza AxBattler (#28372) üzenetére


ayo
addikt

indie gala:

a bonuszokat ket reszre osztjak jelenleg: van amelyiket 1 dollarert is megkapod de ami alul van azt csak ha atlag felett veszel. azoknal mar nem garantalt a steam foleg a secretnel ami alt drm free valtozatok v zenek stb.

flash problema:

en gepemen van osx meg win is, mindkettonel a legujabb flash. osxnel hibatlan ami vicces mert alt ha gond van akkor ott szokott gond lenni, winnel viszont szaggat nekem is. viszont ha veletlenul a steam foablak kerul elore a video meg mogotte fut fullban akkor szepen jatsza:D sztem vagy vissza kell venni a frissitesbol vagy varni, en utobbit fogok inkabb.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#28382) chungee


chungee
addikt

Így könnyű nyerni :DDD

(#28383) jozsi252 válasza chungee (#28382) üzenetére


jozsi252
veterán

LOL így érdekes ;]

iPhone 13 Pro Max

(#28384) ViharVadász válasza chungee (#28382) üzenetére


ViharVadász
őstag

A mázlista:D De vajon meg is kaphatta?:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28385) viharhozo


viharhozo
addikt

Kerdesem volna. Megvettem a SS alatt a Dead Islandet, a DLC-ket meg nem, mert nem figyeltem. A sima Dead Island mar nem kaphato, lett helyette GOTY a DLC-kel. Ha megprobalom most megvenni, a Steam kozli, hogy "Már megvan neked a(z) Dead Island - Game of the Year Edition". Ez termeszetesen nem igaz, a sima van meg.

Ha berakom a kosarba a GOTY-t, megkapom az 50% kedvezmenyt, viszont kozli, h "Dead Island: Game of the Year Edition: Nyilvántartásunk szerint neked már megvan néhány játék a Steamen a csomagban levők közül. Ha magadnak vásárolsz, nézd meg az extra példányok támogatásával kapcsolatos cikket, hogy eldönthesd, megoszthatod-e a már meglévő tételeket barátaiddal."

Ilyenkor mi van?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#28386) Mardel válasza ViharVadász (#28384) üzenetére


Mardel
őstag

Meg. Steamgifts akkor írja ki a nyertest he el lett neki küldve a nyeremény.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28387) Źşë' válasza chungee (#28382) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom haverok összebeszéltek, egyik adta másiknak, és még 60 pontot is kapott mivel felajánlás volt..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28388) ViharVadász válasza Mardel (#28386) üzenetére


ViharVadász
őstag

Huh ezt nem is tudtam, pedig pár hónapja azért tag vagyok a SteamGifts-en:D Köszi! :R :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28389) Mardel válasza viharhozo (#28385) üzenetére


Mardel
őstag

Megnéztem steam fórumon, tudnak az esetről és dolgoznak rajta, ezt írták 3 napja.

Még azt írták ami lényeges, hogy ha másik helyről szerzed be pl. amazon.com vagy gmg, akkor az ott kapott kód gond nélkül aktiválható steamen.

Én gmg-t ajánlom mert ott olcsóbb a GOTY meg augusztus 1-ig van -20%-os kód (PARTP-ALCNO-TIESU) így 12.80 €-ra jön ki az egész, és EU régiósat kapsz, amazonon meg USA régiós van Dead Islandből.

(#28388) BirkaZoli: Lezárást követően meg 1 hete van rá, hogy kiküldje a nyereményt, addig steamgifts Anonymous-t ír.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28390) Mardel válasza viharhozo (#28385) üzenetére


Mardel
őstag

Steam has fixed the issue and now you can upgrade to the GOTY edition for 50% off. The store page still says you already own the GOTY edition even if you don't, but... at least the checkout process works now.

Tehát kijavították a hibát és ha az oldal azt írja, hogy neked már megvan, a vásárlást tovább tudod vinni és féláron megtudod venni a GOTY-t.

A lényeg, hogy ne törődj a kiírt szöveggel, hogy neked megvan.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28391) BioNiCMaN válasza chungee (#28382) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Lehet, hogy csak azért tette fel a játékot, hogy a számlája növekedjen steamgifts-en, amúgy meg az egyik haverja volt az egyetlen jelentkező a privát sorsolásra... :U

Rossz aki rosszra gondol. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#28392) Mardel válasza BioNiCMaN (#28391) üzenetére


Mardel
őstag

Igen valószínű.
Lehet a Contributor only giftekre is szeretne jelentkezni mert simában többnyire olcsó indie játékok, stb. vannak.

A contributor onlynál meg megadnak egy minimum értéket amivel be lehet szállni, ha az alatt vagy akkor még kell ajándékoznod valamit, vagy eleve drágább játékot ajándékozol.

(#28393) po1son: Igen,de ide akkor kerül be az adott játék ha már elküldte neked az ajándékot addig nem lehet tudni ki nyerte.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28393) po1son válasza Mardel (#28386) üzenetére


po1son
addikt

És egyébként itt lehet megtudni, hogy nyertem-e vagy nem?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28394) jozsi252


jozsi252
veterán

Age Of Empires online-al mostanában játszott valaki? Csakmert régebben eléggé rosszalkodott és egyszerűen nemtudtam működésre bírni. Aki szokott vele játszani írna pár infót róla hogy mennyire lett működőképes? Mert pl a GFWL-be bese tudtam jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#28395) chungee válasza BioNiCMaN (#28391) üzenetére


chungee
addikt

A private gift-elés is beleszámít az "egyenlegbe":F Érdekes, eddig azt hittem, hogy nem számít bele.

(#28396) olly válasza Źşë' (#28387) üzenetére


olly
aktív tag

Ez így nem teljessen igaz.. Csak akkor kapja meg a játék összegét, ha legalább 2 jelentkező van rá! Egy jelentkezőnél nem tolja fel plussz 60$-al! :K

(#28397) kovsol válasza jozsi252 (#28394) üzenetére


kovsol
titán

nekem semmi gondom nem volt vele soha :F nekem a dlc -k is meg vannak véve hozzá

May the Force be with you!

(#28398) chungee válasza BioNiCMaN (#28391) üzenetére


chungee
addikt

És elvileg utána már nem tud jelentkezni megint arra a játékra, mert már egyszer megnyerte.

(#28399) jozsi252 válasza kovsol (#28397) üzenetére


jozsi252
veterán

Mikor megvettem sehogyse tudtam GFWL-be bejelentkezni, pedig vagy 10x próbáltam, több nap is. És eszembejutott hogy hátha van valami info a live.xbox.com-on a játékról hogy esetleg voltam bent csak kifagyott vagy valami, de ottse látom hogy társítva lenne az accomhoz a Age Of Online.

iPhone 13 Pro Max

(#28400) kovsol válasza jozsi252 (#28399) üzenetére


kovsol
titán

még régebben olvastam valahol ilyesmi gondról, volt is rá megoldás, esetleg nézz be a játék topicjába ott talán írta valaki, más nem google

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.