Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#28501) Mardel válasza Mardel (#28500) üzenetére


Mardel
őstag

If you bought the DS2 game during summer sale, and are annoyed by the all the free suits and guns, you still have two options for playing sans-DLC.

1) Use Alex's link to download the file.
2) Use Origin to download the non patched version that they offer.

I still suggest the best way to play it is that on your first playthrough, go without all the DLC so you get the feel of the game as the developers planned and released it. Then, after you beat the game that way, switch to the patch version, and play with the extra guns and suits. Best of both worlds.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28502) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Most ez tényleg akkora problémát jelent ennyi embernek? Nem muszáj megvenni a csodapáncélt, akkor se, ha ingyé' adják. :P

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#28503) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Steamgift tele lett Guns Of Icarus kulcsokkal.. :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#28504) maross válasza BigBlue69 (#28503) üzenetére


maross
veterán

Valahol ingyen osztogatjak/osztogattak?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28505) csaba951 válasza BigBlue69 (#28503) üzenetére


csaba951
veterán

Ráadásul ez egy félreértés, mert nem a Guns Of Icarus-hoz osztogatnak ingyenes kulcsokat, hanem Guns of Icarus Online-hoz.

If you haven't noticed already, we have a little Facebook App that's distributing beta keys for us! For everyone who has liked this page or will give us a like, you are entitled to a beta key!!

Hit the Beta Key Promo app to the right of the # of likes we have or the link below!

http://bit.ly/GunsBetaKey

Videó a játékról.

(#28504) maross
Nem létezik, hogy indítanak egy akciót bárhol a világon, és mi nem tudunk róla semmit! :))

[ Szerkesztve ]

(#28506) kisho válasza csaba951 (#28505) üzenetére


kisho
senior tag

Nekem csak valami hibaüzenetet dobott a mailcím megadásakor.

(#28507) BigBlue69 válasza kisho (#28506) üzenetére


BigBlue69
őstag

Igen.. Elfogyott a kulcs.. mert a sok majom ezekre nyomul h utána legyen francos 5 creditje steamgiften.. :(((

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#28508) ViharVadász válasza BigBlue69 (#28507) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ez elég szemétség. Nem gondolnak arra nagyon, aki mondjuk tényleg akarna játszani, és azonnal, nem napok múlva mikor a kódot kisorsolják :(( .

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28509) kisho válasza BigBlue69 (#28507) üzenetére


kisho
senior tag

Guns of Icarus Online
"ALL THE KEYS HAVE BEEN STOLEN. The app has been deactivated as we try to resolve the issue and get more beta keys from Steam.

Apologies to our many fans who spend the time giving us a Like for a key. We'll let everyone know ASAP when we have everything worked out."

Szép...

(#28510) maross válasza kisho (#28509) üzenetére


maross
veterán

fans mehetett volna idezojelbe is :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28511) Alien83 válasza po1son (#28495) üzenetére


Alien83
senior tag

Én láttam már korábban is ezt a chat izét...tuti ma indult ez a chat dolog először?

(#28512) NFL#13 válasza Alien83 (#28511) üzenetére


NFL#13
tag

Kb. 1 hónapja van már.

(#28513) hippohopp


hippohopp
csendes tag

Moneybookersen keresztül lehet valahogyan fizetni ? Mert a FAQ-ban ott van de a lehetőségeknél nem jön elő :(

(#28514) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Új sorsolások :

A Stroke of Fate: Operation Valkyrie

Depth Hunter DESURA

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#28515) chungee válasza Alien83 (#28511) üzenetére


chungee
addikt

Steamgift-en láttad eddig a chat-et.

(#28516) Alien83 válasza chungee (#28515) üzenetére


Alien83
senior tag

ja

(#28517) 7


7
addikt

Natural Selection 2 már bétaként hozzáférhető, bár nem túl baráti az árcédula.

Egy team based FPS-ről van szó, amiben a két szembenálló csapatból 1-1 játékos commandert alakít, aki viszont RTS-ként játssza a játékot: épít, erőforrásokat és egységeket (értsd: a többi játékost) menedzsel, utasításokat oszt stb.
Erősen hasonló az elképzelés, mint a Nuclear Dawnnál.

Video

[ Szerkesztve ]

(#28518) cskamacska válasza 7 (#28517) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez a cucc már évek óta előrendelhető, és minimum 1 éve már Steam bétás. 35 dollár szerintem igen vaskos ár érte, én félek nem lesz jobb vége mint a Ravagednek. :( De ha tökéletes állapotban ki is adják( ;] ), akkor a játékos létszámmal lesznek problemái, az összes hozzá hasonló RTS-FPS-nek vannak ilyen gondjai, nem is beszélve az multiplayer only indie játék átokról.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#28519) sith7


sith7
nagyúr

A Borderlands - ban csak coop multi van, vagy van valamilyen más is ?

(#28520) nightmare13 válasza sith7 (#28519) üzenetére


nightmare13
senior tag

Coop van "csak", szerintem jobb is, hogy nincs más.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28521) DeFranco válasza nightmare13 (#28520) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nincs valami duel szerű cucc? 1v1?

(#28522) vante


vante
aktív tag

Másnak is van most steam előfizetési szerződés ablak?

(#28523) 7 válasza vante (#28522) üzenetére


7
addikt

A napokban megváltozott a Steam EULA-ja, valószínűleg az ugrott fel neked.

(#28524) sith7 válasza nightmare13 (#28520) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi

(#28525) nightmare13 válasza DeFranco (#28521) üzenetére


nightmare13
senior tag

De, végül is Aréna van, de az magán a játékon belül van, úgyhogy gondolom oda is coopból lehet átjutni (ezzel a lehetőséggel még soha nem játszottam, így biztosat nem mondok :) )

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28526) Ilsyde válasza cskamacska (#28518) üzenetére


Ilsyde
őstag

Elorendeltem mar vagy 3 eve :D Ott volt a gond mikor a Source motor helyett (Valve eleg bunkon allt hozza a motor licenszelesehez) elkezdtek a sajatjukat fejleszteni. Igy nem csodalom hogy meg mindig van rajta mit kalapalni. Persze sokkal jobb is, de sokaig fog tartani. Kozben kijott az UDK, arra atterhettek volna dehat ez van.

Par honapja probaltam utoljara, laggolt mint a szar a konfigomon. Halozati reszevel meg gondok vannak, nem tudom azota javitva lett-e.

Par eve volt egy olyan akcio hogy ha elorendelted toluk a jatekot akkor ingyen megkapod az Overgrowth-ot. Ez igy mar jobban hangzik, de az sincs meg kesz :DDD

(#28527) Kareszovics válasza nightmare13 (#28525) üzenetére


Kareszovics
addikt

Jól mondod, Co-op-on belül tud Arénázni, illetve Duel-ezni.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#28528) vante válasza 7 (#28517) üzenetére


vante
aktív tag

Köszi

Elég sokat fejlődött a NS2, mióta legutoljára láttam. Tetszetős, valamikor be is fogok ruházni rá, ha lentebb fog menni az ára.

(#28529) nightmare13


nightmare13
senior tag

GamersGate-n Summer Sale van! Valaki múltkor hiányolta a Titan Quest Goldot, most 2 euró! (Az első héten az RPG-ken lesz a hangsúly!)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28530) Mardel válasza nightmare13 (#28529) üzenetére


Mardel
őstag

Csak nem Steames.
Viszont a Mafia II steames de a DLCk nincsenek leárazva hozzá és még így is lesz 1 DLC amit steamről be lehetne szerezni csak nemtudod mert regió záras ez a The Betrayal of Jimmy.
A dolog érdekessége, hogy ez az itthoni Director's Cut kiadásban benne van, amit steamen tudsz aktiválni, viszont steamen nincs lehetőség rá, hogy megvedd külön ezt az egy DLC-t ha neked már megvan a játék és a többi DLC, csak Ororszország/Ukrajna/Lengyelország/Cseh köztársaság -ban élők tudják külön megvenni steamről. :W

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28531) nightmare13 válasza Mardel (#28530) üzenetére


nightmare13
senior tag

Csak hogy ne legyen egyszerű az élet :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28532) Wizard of Oz válasza Mardel (#28530) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Lehet kapni itthon a DC-t? A Premium Games kiadás az?

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#28533) Agyzuzo válasza Wizard of Oz (#28532) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Tudtommal nem. Én zavvi-ról szereztem be anno, 10 fontért.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#28534) Mardel válasza Agyzuzo (#28533) üzenetére


Mardel
őstag

[link]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28535) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sziasztok!

Akadt itt egy kis problémám:

Anno rengeteget játszottam Steamen keresztül, főleg HL2:deathmatch-ot illetve CS: Source-t...Viszont egy jó ideje nem léptem be a steam-es fiókomba

Minap úgy gondoltam visszanézek egy kis lövöldözésre: Steam-et fölraktam, felhasználóvet meg jelszót beírtam, de nem enged be...hanem azt írja küldtek egy biztonsági kódot az emailcímemre, amit írjak be

Egy probléma van, de az marha nagy: azt az email címet már nem használom...és halvány lila fingom sincs, hogy mi is az email címem belépési jelszava

Na ilyenkor mi a teendő?

(#28536) po1son válasza basaharc502 (#28535) üzenetére


po1son
addikt

Kb semmit... Max írsz a supportnak, de különféle bizonylatokat fognak kérni cd kulcsokról stb...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28537) Mardel válasza basaharc502 (#28535) üzenetére


Mardel
őstag

Gebasz. Az email címeden próbálj jelszót változtatni ha lehet pl elfelejtett jelszó részben.
Ha nem sikerül nagyvalószínűséggel keresztet vethetsz arra az accountra, vagy steamnél még siránkozhatsz személyi igazolvány mindkét oldalának a képével hátha, bár nemhiszem hogy engednéknek emailt változtatni.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28538) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Na ez a lol...

Még szerencse, hogy csak a cs:s volt rajta...Nevetséges...mi a f@sznak küldözgetnek nekem biztonsági kódokat, amikor tudom a felhasználónevem és a hozzá tartozó jelszavam....

(#28539) po1son válasza basaharc502 (#28538) üzenetére


po1son
addikt

Már megbocsáss, de nem a steam hibája, hogy elfelejted a belépési adatokat...Valószínűleg azért küldenek biztonsági kódos levelet, mert be van kapcsolva a steam guard a felhasználódon...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28540) nightmare13 válasza basaharc502 (#28538) üzenetére


nightmare13
senior tag

Azért küldözgetnek, mert életbe lépett a Steam Guard az account lopások ellen.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28541) Agyzuzo válasza Mardel (#28534) üzenetére


Agyzuzo
addikt

De ez külföldi kiadás sztem, nem magyar.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#28542) Neptunfű


Neptunfű
tag

Nektek bejön a steagifts :F

as long as you don't choose everything remains possible

(#28543) po1son válasza Neptunfű (#28542) üzenetére


po1son
addikt

Már reggel óta nem működik... Valószínűleg karbantartás van. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28544) Rusher válasza DeFranco (#28521) üzenetére


Rusher
őstag

Alapból a duel-t a játékon belül bárhol el tudod indítani csak meg kell ütnöd a társadat akivel játszol, ha az is visszaüt indul a párbaj... :K

(#28545) DeFranco válasza Rusher (#28544) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Úriember nem verekszik, ha lőfegyver is van ;]

(#28546) Rusher válasza DeFranco (#28545) üzenetére


Rusher
őstag

Ez ok csak úgy nem megyen a párbaj.... :DDD

(#28547) DeFranco válasza Rusher (#28546) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Úriember kesztyűt dob a másik lába elé.

vagy gránátot ;]

(#28548) kisho


kisho
senior tag

Airmech-et próbálta valaki? Érdekes próbálkozásnak tűnik: [link]

(#28549) Rusher válasza DeFranco (#28547) üzenetére


Rusher
őstag

Vagy akkor így...örök klasszikus... :D

Najó nem offolok tovább... :B

[ Szerkesztve ]

(#28550) 7


7
addikt

Meglett a letszam, nem aktualis mar!

Keresek 3 2 1 embert Borderlands 2 négyes csomaghoz. GamersGate-ről venném. Eredetileg ~105 font, de van hozzá kuponom, így 90 fontért tudnám megvenni. Ez fejenként hozzávetőleg 22,5 fontot, azaz kb. 8000 7920 Ft-ot jelent. Ennél olcsóbban eddig nem láttam a játékot.

Igen, ezt a verziót is lehet Steamen aktiválni, viszont a kulcsokat csak megjelenéskor osztogatják ki. Viszont ettől függetlenül kell, hogy legyen (ingyenesen regisztrálható) GamersGate-es accountja annak, aki beszállna a mókába, mert csak úgy tudom elgiftelni.

Van valaki, akit érdekel?

Ui.: Csak olyan jelentkezzen, aki komolyan is gondolja.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.