Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#27351) SenorGrande válasza magitor (#27328) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nagyon szépen köszönöm! :Y :R

Meddig tudod azt ott tartani? Most én 2-3 napig biztosan nem tudom sajnos letölteni.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#27352) magitor válasza SenorGrande (#27351) üzenetére


magitor
csendes tag

Elvileg az idők végéig, vagy amíg a google nem törölteti, de ha eltűnne megdobsz egy priváttal és megoldjuk.

(#27353) AxBattler válasza danih (#27347) üzenetére


AxBattler
félisten

Jah, de arról lemaradtam.

(#27349) AMD_ok
Szerintem is jó kis gém, simán megéri a 3 €-t, de én a Collection-t fogom megvenni. Viszont így a Risen marad a karácsonyi vásárra...

Jut eszembe, nemrég kérdezte valaki, hogy a 4-pack-ben mi történik a 4. játékkal, ha az már megvan a vásárlónak. Elveszik, ugye? :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27354) danih válasza AxBattler (#27353) üzenetére


danih
addikt

Meg sem tudod venni.

(#27355) Bluerainbow válasza magitor (#27352) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Utólagos engedelmeddel , letöltöttem. Működik , ez már helyesen kezeli a karaktereket , minden szuper. Részemről én köszönöm szépen.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#27356) AxBattler válasza danih (#27354) üzenetére


AxBattler
félisten

Hogyhogy?
És mi a helyzet akkor, ha megvan egy játék, de veszek hozzá egy Collection-t, ami tartalmazza az alapjátékot?

Bocs, tudom hogy már lerágott csont, de nem találtam meg az előbbi 250 hozzászólásban (lehet, elnéztem).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27357) danih válasza AxBattler (#27356) üzenetére


danih
addikt

Általában ez a jellemző, én pl. a Darkness II-nél meglepődtem, hogy az egész 4-pack átadható, ilyennel eddig még nem találkoztam.
A Collection-dologgal nincs tapasztalatom, de a tippem az, hogy nem tudod megvenni, ha az tartalmazza az alapjátékot, ami neked már megvan.

(#27358) DeFranco válasza DeFranco (#27309) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nos, megvan a bűnös, egy config file-ban kellett átállítani a nyelvet magyarról angolra, mert nem értette meg a lelkem, hogy hiába akar beszélni magyarul, ha nincs hozzá szókincse. Csak erőltette.

A dll hibát még keresem, de most már fut a játék. Mellesleg bejön :K

(#27359) Debilon


Debilon
addikt

van három darab Rec Orchestra 2, és 2 darab ostfront 41-45 guest pass-om, ha valakit érdekel

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27360) ollie válasza danih (#27357) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, tudsz venni collection-t, és abban az esetben elveszik az alapjáték.

***

(#27361) Debilon


Debilon
addikt

jut eszembe, steam-es Fallout 3 kompatibilis a dobozossal mentésileg? mondjuk megveszem steam-on a GOTY-t és az eddigi dobozos mentésemet elfogadja, tudom folytatni onnan?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27362) Bluerainbow válasza Debilon (#27361) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Várj,kipróbálom neked. :)

Kompatibilis...2 éves a mentésem és mőködik :DD

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#27363) Alien83 válasza Debilon (#27361) üzenetére


Alien83
senior tag

Miért ne tudnád?

Mentés csak akkor nem kompatibillis max néhány esetben ha verziószám eltér, de ez is inkább warez téma...

ez tök egyértelmű...naná hogy ugyanonnan fog menni.

(#27364) Debilon válasza Bluerainbow (#27362) üzenetére


Debilon
addikt

ok, köszi mindenkinek :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27365) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Hugim most giftelt nekem egy Fallout 3 GOTY-t - na igen, de mivel ő jelenleg Németországban van, ezért egy Fallout 3 - Game of the Year (DE) verziót vett és giftelt... Egy ilyen szöveggel ijesztget a Steam: Low Violence: German low violence version only available with German language

Remélem nem cumiztam be és kaptam egy csak németül tudó, kiherélt verziót. :D Ebből ugyan úgy tűnik hogy ez a low violence csak opcionális lehetőség, de a németektől bármi kitelik. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27366) Alien83 válasza Agyzuzo (#27365) üzenetére


Alien83
senior tag

Jah vigyázni kell a németekkel, de a duma cenzúr még az enyhébb változat...
Van tartalmi cenzúr is.

(#27367) Bluerainbow válasza Agyzuzo (#27365) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Még ha német is , tudod magyaritani , a low violence-ről nincs infóm

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#27368) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Sőt, most látom a FEAR Complete ilyen néven fut:
FEAR Complete Pack LV (DE)

Remélem nem cumiztam be valami tré Low Violence verziót pont a FEAR-ből... :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27369) Agyzuzo válasza Bluerainbow (#27367) üzenetére


Agyzuzo
addikt

De én nem akarom magyarítani, csak angolul játszok mindennel.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27370) HS 2142 válasza Alien83 (#27366) üzenetére


HS 2142
őstag

Duma cenzúra? :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#27371) danih válasza Agyzuzo (#27368) üzenetére


danih
addikt

Jah, ha jól emlékszem ott normális L4D2 sincs :)
lol

[ Szerkesztve ]

(#27372) Debilon válasza Agyzuzo (#27368) üzenetére


Debilon
addikt

low violencve általában azt jelenti, hogy nincs vér, nincs annyi durva szöveg, nincs kivégzés animáció meg ilyesmik

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27373) Amantius válasza Debilon (#27361) üzenetére


Amantius
senior tag

Nekem volt gondom korábbi mentés elindításával. Előfordulhat, hogy csak akkor fog menni, ha a dobozos is GOTY. Valami tartalom nem egyezik, vagy valami ilyesmi dumával állt elő nekem is, de az a baj, hogy ennek vagy 2 éve, nem emlékszem. A játék annyira állat, hogy nem volt gond újrakezdeni. Szerintem ez ne fogjon vissza.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#27374) Alien83 válasza HS 2142 (#27370) üzenetére


Alien83
senior tag

Az is lehet, meg amiket ír a kollega.

(#27375) Debilon válasza Amantius (#27373) üzenetére


Debilon
addikt

a dobozosom nem GOTY hanem sima, de majd kiderül, megvettem steamen GOTY-t :) max elkezdem újból

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27376) .tnm válasza Agyzuzo (#27365) üzenetére


.tnm
addikt

A szöveg azt jelenti, hogy csak a német nyelvnél elérhető az alacsony erőszakkal bíró nyelv. Ha van benne angol (erről nem ír semmit, amit idéztél), akkor az érintetlen lesz.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#27377) vante válasza danih (#27371) üzenetére


vante
aktív tag

Oh my god! :W Ez lenne a cenzúrával ellátott verzió?! :)

(#27378) Agyzuzo válasza .tnm (#27376) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is így értelmeztem, de még töltöm, ezért nem látom milyen nyelvek vannak benne... Remélem nem angol is... A FEAR viszont duplán rosszul hangzik, mert ott a nevében is szerepel az LV... :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27379) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Najó, úgy látom mehetek a supporthoz könyörögni hogy passzintsák át nem LV-sre... Király... FEAR cenzúrázva, ekkora ökörséget... :W

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27380) csaba951 válasza Agyzuzo (#27378) üzenetére


csaba951
veterán

A Library-ban jobb klikk a játék címére, és máris látod, hogy milyen nyelvek vannak benne. A letöltés megkezdése előtt kell átállítani a nyelvet english-re!

Legalább látod, hogy miért járnak külföldre játékot vásárolni a németek! :)

[ Szerkesztve ]

(#27381) Agyzuzo válasza csaba951 (#27380) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A FEAR már felment azt most megnéztem, mivel a kliensem angol nyelvre van rakva, ezért szerencsére minden angolul csúszik fel alapból... Minden angol (dialógusok is), a menüben a Gore "Yes"-re van állítva... Majd csekkolom a többi részt is, remélem csak a német nyelven telepített verziókra igaz az LV...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27382) danih válasza Agyzuzo (#27381) üzenetére


danih
addikt

A Gore = Yes ez esetben pár piros pöttyöcskét jelent, ezt tudod ki-be kapcsolni.

(#27383) Debilon


Debilon
addikt

hmm..most nézem inventorymat, van egy ilyen benne: "Unknown package (13298)' és kép sincs hozzá, csak send gift, és add to my library

mi lehet ez?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27384) Asbee


Asbee
veterán

Driver szerintetek megér ennyit? Valakinek multiról van tapasztalata?

(#27385) danih válasza ollie (#27360) üzenetére


danih
addikt

Félreértettem, Collection alatt az alapjátékot és a hozzá tartozó cuccokat értettem, nem egy többjátékos packet.

(#27383) Debilon: Super Monday Night Combat

[ Szerkesztve ]

(#27386) Debilon válasza danih (#27385) üzenetére


Debilon
addikt

köszi

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27387) westcoastog


westcoastog
veterán

off
Üdv! Tudna valaki segíteni? Szeretném megvenni a witcher enhanced editiont, most 2 euro, még tán 8 óra hosszán át tart az akció, meg egy haveromnak kéne a gta vice city, valaki bevállalná a giftelést? Előreláthatólag jövőhét pénteket tudnám utalni a pénzt, vagy azutáni héten, anyumtól függ, neki van számlája, de eléggé összevissza dolgozik, megbízhatóságom csekkolható. :R
Ha valaki tud segíteni írjon egy pü-t. :R
off

[ Szerkesztve ]

(#27388) huskydog17 válasza pecze (#27333) üzenetére


huskydog17
addikt

Igen, ezek piszok jó ajánlatok, a Driver-t szerintem nagy kár lenne kihagyni ennyiért! Amin azonban nagyon meglepődtem és hihetetlenül, pofátlanul olcsón adják, az a Far Cry széria. Az első és második rész is 2,5 euró, azaz a kettő együtt mindössze 5 euróba kerül.
Bár igaz, hogy nekem megvan mindkettő (az első rész csak dobozos kiszerelésben), de ez az ár nem ár, ez szinte ingyen van, főleg a második rész esetében, amibe simán bele lehet ölni száz vagy akár több száz órát is!

Asbee: Bőven megér a Driver 5 eurót, bőven!

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#27389) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nah, írtam a supportnak egy very polite levelet hogy lévén én magyarhonban vagyok és a német törvények itt nem élnek, vegyék le a korlátozást a FEAR pack-ról meg a Fallout 3 GOTY-ról... Meglátjuk, mennyire vaskalaposak...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27390) Asbee válasza huskydog17 (#27388) üzenetére


Asbee
veterán

Ok, köszi vettem is.

(#27391) danih


danih
addikt

Jöjjön bármilyen sale, az Arma II-t nem lehet a TOP 5-ből kitaszítani. Hihetetlen.

(#27392) bullseye


bullseye
addikt

hol van ez a képregény? egyszer már láttam, amikor még épült a ház, azóta nem találom...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27393) ollie válasza Asbee (#27384) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nagyon jó játék, de a multiról nincs tapasztalatom.

***

(#27394) Wolverine válasza bullseye (#27392) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha tag vagy a Summer Sale csoportban, akkor minden nap az új akciókat bejelentő hírben találod meg a napi képet :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27395) westcoastog válasza westcoastog (#27387) üzenetére


westcoastog
veterán

kész.

(#27396) danih


danih
addikt

Na jöhet a nyomi X Tekken.

(#27397) ollie válasza Agyzuzo (#27389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Levenni nem lehet a korlátozást, annyit tehetnek, hogy törlik ezt a verziót, és adnak egy másikat, ami nem korlátozott.

***

(#27398) po1son


po1son
addikt

De jót nevettem most így éjszaka közepén. :DDD
Felvett egy scammer olyan negyed1körül, hogy őt nagyon érdekli a total war coll, amit hirdetek steamtraden. Persze nem tudtam a legelején, hogy az, de trade előtt mindig megnézem steamrepen, akivel először üzletelek. Látom, hogy privát a profilja. Eközben írja, hogy ő 40 usdért megveszi tőlem, amit fillérekért szereztem. Széles vigyor az arcomon, de nem a pénz szaga miatt, hanem azért mert tudom, hogy megtalált engem is egy csaló. Már rögtön invitál is cserére én meg mondom neki, hogy a-a... Nem most jöttem le a falvédőről... Írom neki, hogy privát profil stb... Pár másodperc múlva offline...
Eltelik 5 perc...
Felvesznek megint steamre... Visszaigazolom...
Köszönők neki és megkérdezem, hogy mit szeretne...
Írja, hogy total war coll-t szeretné megvenni. Itt már kezdtem sejteni, hogy ez az 5 perccel ezelőtti barátom volt.:DDD Mondom rendben.
Steamrep megnéz és a profilját is. Ismételten csak joker vigyor az arcomon. :)
1 darab regisztrált játék és 2012.07.16os felhasználó a steamprofilja meg tele +rep-el, amik percenként írtak neki...
Beírom a chatbe... What's up igorjan? :DDD :DDD
Ugyanis 5 perccel ez előtt evvel a felhasználó névvel próbálkozott be nálam ...
Reagálás - Offline...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27399) Serpiko válasza po1son (#27398) üzenetére


Serpiko
addikt

Szánalmas, de látom elszorakoztál vele ez dicséretes. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27400) Mardel válasza magitor (#27328) üzenetére


Mardel
őstag

Én is feltettem tömörítve (7z önkicsomagolós ~1.51 GB) még két helyre, hogy redundáns legyen.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.