Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#27751) Lewzke válasza Alien83 (#27747) üzenetére


Lewzke
őstag

szóval mi csak holnap kapjuk meg

(#27752) Agyzuzo válasza parandroid (#27746) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ja és hozzá remélem low violence edition ahol a portal gun helyett cupcake gun van. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27753) po1son válasza Youri (#27748) üzenetére


po1son
addikt

Valószínűleg, ezért...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27754) dumbo_tf2 válasza parandroid (#27746) üzenetére


dumbo_tf2
csendes tag

hahaha :D

gabe newell legalább 1 gomboc fagyival többet nyal.

http://hardverapro.hu/apro/black_ops_ii_kulcs_elorendeles_eu/hsz_1-50.html

(#27755) Alien83 válasza dumbo_tf2 (#27754) üzenetére


Alien83
senior tag

Gabe nyal gombócot a 374 euro-n is ne aggódj. :P

(#27756) parandroid válasza Alien83 (#27749) üzenetére


parandroid
nagyúr

Á, otthoni gépről bejelentkeztethettem volna rokont, hogy ő vegye meg, ha figyelek. De nem ezen az 1,25 EUR-n fog múlni. Holnap megyek haza, majd az olcsóbbik kávét veszem a benzinkúton hazafelé, és visszajött az ára.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27757) AxBattler válasza ollie (#27710) üzenetére


AxBattler
félisten

Na, legalább valami értelmes...

Egyébként röhej, hogy mindkét Operation Flashpoint mennyire drága még mindig. Feleennyiért esetleg megérné. :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27758) danih válasza DJGABI (#27744) üzenetére


danih
addikt

Dettó, időzóna ide vagy oda, ha már valaki megkapta a badget akkor már osztja a rendszer, és akkor én nem kapok (te sem).

(#27759) Mardel válasza po1son (#27723) üzenetére


Mardel
őstag

Jó banknál kell jó csomagban nyitni számlát és semmit nem számol fel.
Én is kártyával fizettem steamen és csak a játékok kb előző napi árfolyam árával számolt.
Bizonyos mennyiségű vásárlás után meg azonnal levonta az összeget és az aktuális árfolyam ártól olyan 10-30 Ft-os különbség volt.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#27760) parandroid válasza Agyzuzo (#27752) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azt nem tudom, azt nem írja, az asztali gépem meg, amire a játékok vannak telepítve, szét van szedve költözés miatt a nappaliban. Hadd ne mondjam, mekkora ingerem lenne pedig összerakni, és kipróbálni pár új szerzeményt. De még egy hétig ki kell bírnom, mert holnap meg egy hétre megyünk Mo-ra. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27761) Alien83 válasza parandroid (#27756) üzenetére


Alien83
senior tag

:D
ez legyen a legnagyobb bajod, és aki anno full áron vette?
meg az az 100 ember aki télen akcióba ingyen kapta...ez nem arról szól ki szerzi meg olcsóbban, hanem ha neked 5 euro-t megér akkor ennyi...nem kell bánkódni meg spórolnod aa kávén. :P

(#27762) danih válasza Mardel (#27759) üzenetére


danih
addikt

Ne zavarjon hogy
1. Paypal-ről volt szó (nem bankkártyás fizetésről)
2. A bank napi árfolyammal zárol, T+2 napi árfolyammal könyvel (von le).

[ Szerkesztve ]

(#27763) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Új sorsolások :

Trine Franchise - ELITE SORSOLÁS

Left 4 Dead 2 - ELITE SORSOLÁS

4 x Nuclear Dawn

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#27764) Lucas Kane válasza DJGABI (#27744) üzenetére


Lucas Kane
tag

Nekem meglett, de a mostanira csak nemrég szavaztam.

(#27765) peter9228


peter9228
aktív tag

Ne már, a TDU2 -75%-ban reménykedtem... Na majd egy Flash sale-ban talán.

(#27766) Mardel válasza danih (#27762) üzenetére


Mardel
őstag

Nem zavar mert nem használom a ppt. :DDD

Egyébként a ppnek is van olyan funkciója hogy összekapcsolhatod vele a visa, mastercard, americanexpress stb. kivéve maestro kártyákat és ha paypal-al veszed akkro kártyáról vonja le az összeget egyből.

Viszont ha a paypal így is sarcol az árból akkor kb felesleges ez a funkciója és vehetnéd simán kártyával is.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#27767) po1son válasza Mardel (#27759) üzenetére


po1son
addikt

Én otp kártyával vásárolók steamről, ami nem vesz le +pénzt.
Arról írtam, hogy ha paypalal fizetek úgy, hogy csak a hozzárendelt bankszámlámon van pénz, akkor elég szépen megnő a tranzakciós díj.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27768) AxBattler


AxBattler
félisten

Azoknak, akik még gondolkodnak a Torchlight II előrendelésen... LINK

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27769) croli


croli
aktív tag

Az Operation Flashpoint: Dragon Rising-en van valami védelem? Mármint mint az utódján Red River (az GfWL-os de szerencsére nem akt limites hanem acchoz rakja akárcsak a Steam (SSA))

Ez amúgy volt kapható nálunk dobozosan??

[ Szerkesztve ]

(#27770) dumbo_tf2 válasza AxBattler (#27768) üzenetére


dumbo_tf2
csendes tag

de az nem lett leakciózva :D

http://hardverapro.hu/apro/black_ops_ii_kulcs_elorendeles_eu/hsz_1-50.html

(#27771) parandroid válasza AxBattler (#27768) üzenetére


parandroid
nagyúr

Tökmindegy, ha ugyanazt hozná, mint az első rész, + multi, már akkor is venném. Így meg, amit eddig olvastam róla, az alapján instant get, ahogy megjelenik. Sőt, valszeg tényleg előrendelés lesz belőle, már csak motivációként is...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27772) vante válasza AxBattler (#27768) üzenetére


vante
aktív tag

Én gondolkodtam, csak a bétánál beleuntam. Én hibám? :U
Nem tudom, lehet többet vártam...

[ Szerkesztve ]

(#27773) KubanitoS válasza dumbo_tf2 (#27770) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szép is lenne, ha egy előrendelést akcióznának le.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27774) Wolverine válasza Lucas Kane (#27764) üzenetére


Wolverine
félisten

Ahogy nekem is, és én is 19:00 után szavaztam a mostanira.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27775) danih válasza croli (#27769) üzenetére


danih
addikt

Volt nálunk kapható, most is találkozhatsz vele nagyobb áruházak PC game kukázó részlegében 500 ft-ért. Oda is való.

(#27776) croli válasza danih (#27775) üzenetére


croli
aktív tag

Annyira rossz lett :F , mert nekem tetszett a legelső része az igazi régi jó játék "rossz" régi graffal :D
Milyen áruházak? (Tacskóra gondolsz? MM-nek is van kukázó részlege de ott sincs :) sőt néha még olyan is van ott ami kimondottan jó)

Erről vélemény: Rogue Warrior??

[ Szerkesztve ]

(#27777) Niczo válasza croli (#27776) üzenetére


Niczo
senior tag

29/100 mond valamit? :D

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#27778) Mardel válasza croli (#27776) üzenetére


Mardel
őstag

Azért, mert ez nem igazi folytatás, fogtak egy bejáratott nevet új fejlesztőkkel, és próbáltak csinálni valamit.
Akik az eredetit OFP-t csinálták kiadták a folytatást Armed Assault néven másik kiadón keresztűl aminek van 2. része is már.

De itt egy teszt a dragon risingról.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#27779) croli válasza Mardel (#27778) üzenetére


croli
aktív tag

Tehát ha jól értem az Arma a folytatása?? Ezek csak névlopásos game-k?

Niczo
Azért kérdeztem mert minap láttam 3490-ért :Y és sokalltam érte mikor máshol meg (egy próbát megér) 1000 ft-ért vettem és ugyanannál az üzletláncnál (Csak a 2 üzlet között csupán 90-95 km van :D)

Jó akkor átállok az Arma-ra van olyan jó a hangulata mint az "elődjé-é" :F

[ Szerkesztve ]

(#27780) Mardel válasza croli (#27779) üzenetére


Mardel
őstag

Fejlesztőket tekintve az Arma a folytatás.
Az újakat tekintve meg gondolom a név használati jog a kiadóé ezért bármikor használhatja az Operation Flashpoint nevet, még ha nem is köthető az előzőhöz annyira.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#27781) Źşë'


Źşë'
addikt

ezen jót nevettem:

steam flash szavazás -

Manipuláció vagy technikai problémák esetén a Valve fenntartja a jogot a következő ajánlat eldöntésére.

persze kisbetűs rész :DD akkor már tudjuk miért lett sokszor az ótvarabb játék a nyertes :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27782) KubanitoS válasza DJGABI (#27744) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem beadta.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27783) Niczo válasza croli (#27779) üzenetére


Niczo
senior tag

Nem játszottam ezzel a Rogue Warriorral, de emlékszem egyik pc-s magazinban rendesen lehúzták, és hát ott a steam adatlapján ez a szép értékelés is :DDD
Fura hogy ilyen rossznak tartják, pedig a Rebellion csinálta az Alien vs. Predatort (a régi első részt is) és a Sniper Elitet (első és V2-t) is. Ezek pedig egyáltalán nem rosszak.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#27784) Źşë'


Źşë'
addikt

ha megnézitek akkor még van 1 hely 1 darab art-nak (tudom hogy még holnap lesz 1 nap, csak ez is azt bizonyítja..)

eddigi képek

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27785) bul07 válasza DJGABI (#27744) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam is már így néz ki , igaz most szavaztam az aktuálisra

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27786) wwenigma válasza bul07 (#27785) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én savaztam minden nap és semmi...

mod: ja hogy 7 után szavaztál, akkor jo.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27787) Źşë' válasza bul07 (#27785) üzenetére


Źşë'
addikt

nálam sem, pedig vigyáztam h szavazzak mindre, vagyis naponta 1x legalább :/

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27788) Alien83 válasza wwenigma (#27786) üzenetére


Alien83
senior tag

+1, arra tippelek hogy lassan írja jóvá a rendszer...

(#27789) wwenigma válasza Alien83 (#27788) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Majdnem, szerintem 19:00 után kell még 1x szavazni, steam szerint akkor kezdodik az uj nap.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27790) Alien83 válasza wwenigma (#27789) üzenetére


Alien83
senior tag

Vagyis akkor ez a megoldás, hogy a mostani szavazás átmenet a 2 időpont közt, vagyis a mostani szavazásra aki azonnal rányomott 19:00-előtt azt nem számolta mára, vagyis izé holnapra, akik meg 19:00 után nyomtak erre a szavazásra azok azért kapták mert ők erre nyomtak de 19:00 után vagyis átlógtak a holnapba...:D

Ez lehet az egyetlen logikus magyarázat. :P

[ Szerkesztve ]

(#27791) JSaN válasza Alien83 (#27790) üzenetére


JSaN
addikt

Remelem ez a magyarazat.
Mert en is nyomtam napi 3x a szavazast es nem adta meg be az utolso acsit.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27792) Alien83 válasza JSaN (#27791) üzenetére


Alien83
senior tag

Ma hánykor szavaztál?

(#27793) Amantius válasza JSaN (#27791) üzenetére


Amantius
senior tag

Valószínű. Én is 19:00 előtt szavaztam.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#27794) eami válasza Źşë' (#27784) üzenetére


eami
Topikgazda

tuti nem max, a packok maradnak még egy napig.

(#27795) Alien83


Alien83
senior tag

Akki mindent megcsinál, a végén majd kapni fog egy "jó nagy kocka vagy" jelvényt. :)

(#27796) po1son válasza Alien83 (#27795) üzenetére


po1son
addikt

Akkor gondolom te biztos kapsz, mert éjjel-nappal gyártód itt a steam topikban a csodálatos hozzászólásokat. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27797) JSaN válasza Alien83 (#27792) üzenetére


JSaN
addikt

18:40 korul szavaztam.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27798) tupacamaru válasza po1son (#27796) üzenetére


tupacamaru
veterán

:D :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27799) Alien83 válasza po1son (#27796) üzenetére


Alien83
senior tag

Jah nekem aranyozott lesz Platinum felirattal ezust keretben és bronz talpon. :)

(#27800) Con Troll


Con Troll
senior tag

Hacker Evolution Duality - akinek sikerült benindzsázni egyet: találtatok esetleg magyarosítást a játékhoz? Fakuló angoltudásommal elég nehézkes szerverekre betörni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.