Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47901) C.Brigante válasza zeroo5ux (#47892) üzenetére


C.Brigante
veterán

te tök olyan lehetsz az életben is mint az avatarod....

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47902) DjBlero válasza C.Brigante (#47901) üzenetére


DjBlero
őstag

:C :C :C

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#47903) trobi28 válasza C.Brigante (#47901) üzenetére


trobi28
addikt

Ne dicsérd ,még elbízza magát :D

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#47904) Pszihonaranc válasza trobi28 (#47899) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

de hivatalos ,gyári? nem szeretném ha garancia vesztéssel végződne

(#47905) DjBlero válasza Pszihonaranc (#47904) üzenetére


DjBlero
őstag

hát pedig ha odint használsz ,csak ugy marad meg a gari ha visza teszel egy eredeti romot
de miért 2.3.5 akarsz felteni?mikor már van 2.3.6 is

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#47906) trobi28 válasza Pszihonaranc (#47904) üzenetére


trobi28
addikt

Na de kérlek alássan,a hivatalost kizártad az elején :K

Egyébként ha kell gariztatni akkor vissza tudsz állitani mindent hogy nyoma se maradjon (Jig kell hozzá)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#47907) DjBlero válasza trobi28 (#47906) üzenetére


DjBlero
őstag

jig csak akor kell ha fözött romot tesz fel és rootolja a telot,még a gyári romokat pakolgasa nem számolja a számláló

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#47908) trobi28 válasza DjBlero (#47907) üzenetére


trobi28
addikt

Tegnap raktam fel a KK5-öt ismét hogy induljak tiszta lappal és olyan szépen hozzá adott +1-et hogy csak na,persze roottal. :K
Én már alapból úgy gondolom hogy root kell mindenkinek :D

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#47909) DjBlero válasza trobi28 (#47908) üzenetére


DjBlero
őstag

a root adta a +1 neked

nem biztos hogy mindenki root olni akarja a telot :DDD

jaja :DDD lesz tégla belöle :DDD

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#47910) trobi28 válasza DjBlero (#47909) üzenetére


trobi28
addikt

Nem baj majd adok neki Jig-et ha kell gariztatni.Vettem egyet pár hónapja de még nem használtam

Főleg Pittel mi? :))

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#47911) mycso válasza R2D20208 (#47878) üzenetére


mycso
veterán

Melyik apk tartalmazza a settings hátterét??

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#47912) R2D20208 válasza mycso (#47911) üzenetére


R2D20208
addikt

Framework.res. De qrvara nem egyszerű,mert több dolog felelős érte. Én is bogozgatom még....

Brigante +1 :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47913) mycso válasza R2D20208 (#47912) üzenetére


mycso
veterán

Már közben megvan....végiglestem pár apk-t, aztán mondom megnézem a framework-res -ben is, mert az elég sok mindent tárol, hát ott van....

Én már régen módosítgattam a telómon a "témát", mert nem volt időm, legutóbb meg a 10.1-es galaxy tabomra csináltam megfelelő kinézetet, de most megint kedvet kaptam, aztán most szerkesztgetek nagy erőkkel.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#47914) Pszihonaranc válasza DjBlero (#47905) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

:o. van akkor már 2.3.6 is gyári? igényes mit ne mondjak :K

trobi28: kiessel ha jól tudom nem is lehet 3.5re frissíteni. de jogos a felvetés.
és most akkor tényleg nem megy a számláló ha odinnal egy gyári 2.3.6ot ráteszek?

(#47915) kali válasza Pszihonaranc (#47914) üzenetére


kali
legenda

"gyári" firmware esetén nem pörög a számláló, legyen szó bármilyen verzióról!

(#47916) zeroo5ux válasza C.Brigante (#47901) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

ja bocs hogy nem offolok állandóan...

remélem a sok "okos"-nak még sokáig ilyen telefonja lesz és nem fog átjönni flamelni az s3 a topikba...

(#47917) DjBlero válasza zeroo5ux (#47916) üzenetére


DjBlero
őstag

én oda készülök,mert nincs már s2 meg,várom az s3 at,abba biztos lehetsz elsök közt veszek s3 at majd :DDD

Pszihonaranc a KK5 tedd fel,az stabil és gyors is

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#47918) WaterWave válasza DjBlero (#47896) üzenetére


WaterWave
veterán

lehet szerelmes beléd.. majd közöld vele hogy hetero vagy... lehet hisztizni fog:)))

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47919) DjBlero válasza WaterWave (#47918) üzenetére


DjBlero
őstag

lehet na látod erre nem is gondoltam :C :DDD

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#47920) Pszihonaranc válasza kali (#47915) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

akkor majd holnap nekifekszem a témának :K

(#47921) WaterWave válasza DjBlero (#47919) üzenetére


WaterWave
veterán

s3 topikba is jön velünk... engem randizni hívott de nemet mondtam neki, azóta kicsit morci
2-3 hónapot még bírj ki blero:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47922) zeroo5ux válasza DjBlero (#47917) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

akkor gyakran leszel kitiltva de nem én mondtam ;)

(#47923) DjBlero válasza zeroo5ux (#47922) üzenetére


DjBlero
őstag

nem baj az már megszoktam,figyelj nem hat meg :DDD

C.Brigante :C

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#47924) C.Brigante válasza zeroo5ux (#47916) üzenetére


C.Brigante
veterán

akko' veszek azt is egyet és megyünk figyelni rád!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47925) WaterWave válasza C.Brigante (#47924) üzenetére


WaterWave
veterán

lol
besírtam :DDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47926) DjBlero válasza WaterWave (#47925) üzenetére


DjBlero
őstag

ezért b@sztat engem mert te dobtad ;] de gonosz vagy :DDD

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#47927) zeroo5ux válasza DjBlero (#47926) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

de nagy poén gyár vagy, hogy fogsz hiányozni :O :O :O

(#47928) WaterWave válasza zeroo5ux (#47927) üzenetére


WaterWave
veterán

hát még te másoknak...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47929) Fail3D! válasza WaterWave (#47928) üzenetére


Fail3D!
addikt

nemtudok jobb megoldast a hsz novelesre?:D meg jo hogy az offolast ragalmazod... de amiota csak frissitem az oldalt mindig a te off szoveged olvasom es az meg csak nem is poenos:)

szerk.: wave ne magadra ertsd... :)

[ Szerkesztve ]

(#47930) ERPY


ERPY
őstag

Kérek mindenkit, hagyjátok abba a veszekedést, nem ide való. Evezzünk vissza békésebb vizekre, thx.

(#47931) Gizmo94 válasza zeroo5ux (#47927) üzenetére


Gizmo94
veterán

Te figyi már, nem megtalálni akarlak, de nem tűnt fel,hogy mekkora suxx vagy bakker?

Mint ahogy az sem,hogy ez egy eléggé barátságos, nyílt topik (volt) ahol bármennyire szarul esik neked, de Blerot (akit nyíltan utáltál jó ideje és rendszeresen meg is találtad) szeretik.

Segítek: Mert jó arc, segítőkész, laza, azért. Zavart az a pár hsz, amit dobott? Na ne már.
Sokkal kevésbé lett "szakmai " (röhögnöm kell) :D ez a topik attól,hogy pár régi tag szólt egymáshoz pár emberi szót?
Légy már elnézőbb, minek támadni mindig, ha valaki tud, úgyis ad választ bármelyik kérdezőnek, pár viccelődő kommenttől nem hullik szét a topik.
Kíváncsi lennék, mi lehetsz te az életben, rendőr, vagy belső ellenőr, vagy valami ilyesmi? ;]

A végére van mégegy szar hírem: ha nem lesz túl nagy tepsi, az elsők között pályázok az SIII- ra én is. Tehát, lesz off, max. állandóan modiztathatsz majd.
De a kemény magnak nem lesz újdonság, egy kis ban. :)

Amúgy meg annyiféle idegnyugtató van már, szintetikus és homeopátiás készítményekkel is tele van a piac. Ha mind csődöt mondana, végsó esetben szopogathatsz zsilettpengét is.

:D

[ Szerkesztve ]

(#47932) Rotate válasza Gizmo94 (#47931) üzenetére


Rotate
veterán

ha majd mindenki elhúz az S3 topicba, kivel fogok itt témázni? :D

(#47933) nbukta77


nbukta77
addikt

Faraszto!

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#47934) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Már írtam egyet délután, de RIOS error volt, azt' küldte a levesbe a hsz-t.
Szóval földobtam NDT MIUI-t, erről akartam néhány tapasztalatot megosztani, hátha valaki még nem próbálta sosem vagy csak érdekli.
Az egyik legjobb tulajdonsága, hogy szanaszét témázható. Online store-ból is letölthetők a témák, amik részletesen testre is szabhatók. Ráadásul átjárhatók a témák: az egyikből a betűtípust, a másikból a menü textúrát, a harmadikból a lockscreen-t, a dialer-t, az ikonokat, stb. lehet kiválasztani. Ez önmagában egy olyan dolog, amit minden ROM-nak támogatnia kellene.
Aztán ott van a beépített adatforgalom-számláló, figyelmeztető funkcióval. Gyakorlatilag egy 3G Watchdog van beleintegrálva, ez is alapvető szerintem ma már.
A böngésző füles, nagyon jól lehet használni. A tájolás lockolásának megoldása pedig egyenesen zseniális: ha elforgatom vagy elfordul, megjelenik egy áttetsző lakat, amivel lehet rögzíteni a nézetet. Nem kell külön menübe túrni, redőnyt lehúzni és mindkét (portré és tájkép) módban működik.
A galéria/fájlkezelő is jól közelíti meg a feladatot: van típusonkénti kigyűjtés és van mappanézet is, füles váltási lehetőséggel.
Úgy általában pedig elég annyit a sebességéről, hogy élő háttérképpel reccenéstelen minden.

Végül leszedtem, mert nem működött a tethering. Sem USB-n sem WiFi-n.
Az ébresztés bekapcsolásakor FC-zett, bár nem próbáltam ki, hogy ébresztene-e.
Továbbá nem találtam a rezgéses visszajelzés erősségének állítását (nekem túl erős).
Nem találtam még, hogyan lehetne a névjegyzékben vezetéknév szerint rendezni az elemeket.
A böngésző pedig kicsit szaggat, de abszolút használható, ez nem zavart.
Egyébként nincs SNS integráció sem, én szeretem, de ez sem hiányozna annyira.

Szóval oda kell figyelni a MIUI-ra, mert hihetetlen ergonómikus az egész és a jó ötleteket jól is valósítják meg benne.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#47935) R2D20208 válasza Gizmo94 (#47931) üzenetére


R2D20208
addikt

+1 :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47936) Kapanyél


Kapanyél
őstag

MIUI után egyébként gondoltam, hadd szóljon, kipróbálok néhány ROM-ot még, hadd lásson a paraszt (én) világot... :DD
Turkbey V32: kurvagyors! XILA2 + JKay kombó, ami egyszerűen nem rakható össze csak úgy. Ill. tetszett a dialer is és annyira nem volt gáz a menüháttér szürke textúrája sem. A bootlogo meg a kikapcs animot meg kell belőle szereznem, nagyon tetszik, nem ratyi felbontású. Az ikonok viszont... hát az valami förtelem, bár ez szubjektív. Továbbá az ICS lockscreen nincs benne a JKay mod miatt. Ja! Van hozzá egy kis mod még, külön kell telepíteni: egy jó kis animációt lehet a lehúzható redőnyre tenni. Ezt is szívesen látnám más ROM-okban.

KL1 stock. Megtalálja a hálózatot, aztán el is dobja. Siyah 2.6.9 ODIN-os telepítése után bootanim sem jön be már... Kétszer is megpróbáltam, de nem akart együttműködni.

Így ment vissza a KK5, és a Nandroid restore-om. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#47937) Gizmo94 válasza Kapanyél (#47936) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mondjuk ha leírnád, hogy a Turkbey stabilitásra milyen volt, annak örülnék. Fc, stb?
Mert az utóbbi időkben a wipe-os Turkbey romoktól nem voltam elájulva és éppen erősen kezdtem törni a fejem valami váltáson Turkbeyről, pedig tetszik amúgy, nekem az ikonjaival sincs bajom, csak az utóbbiak nálam nem túl stabilak és eléggé akkukillerek is..

Tehát valami kicsit bővebb Turkbey tesztért thx. :)

(#47938) Kapanyél válasza Kapanyél (#47934) üzenetére


Kapanyél
őstag

Mégegykicsit: ezt a kis négyoldalas cikket a MIUI-ról érdemes átfutni, a sok képből azért kiderül még pár egyedi funkció.
Nekem először egyébként nem tetszett az iOS-ra hasonlító felület, de egyrészt ez teljesen megváltoztatható, másrészt nem erről szól az egész (tehát nem az alma koppintása).

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#47939) Kapanyél válasza Gizmo94 (#47937) üzenetére


Kapanyél
őstag

Belaktam, használtam, semmi FC nem volt. Akkuval jól bánt, nem merült jobban, mint a KK5 (szintén Siyah-val, tehát nem meglepő), de ugye huzamosabb ideig nem használtam. Kizárólag a téma nem jött be ezalatt a fél nap alatt.
Ha tetszik a pofája, akkor mindenképp megér egy próbát, mert elérhető hozzá pár jó dolog.
Ja, kikapcsoltam a Deluxe Settings-ben (ami bekerült a beállítások menübe) az akku ikont, de restart után megint kint volt. Amint elindítottam a settings-et, azonnal levette. Ennyi hibát vettem csak észre. JAJAJAAA!! Mégvalami: az SNS FB fiók szinkron bár lefutott szépen, de a telefonkönyvbe alig került be egy-két név csak a FB-ról. Tehát nem tudtam mivel összekapcsolni a névjegyeimet. Na itt jött az uninstall.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#47940) mycso válasza mycso (#47913) üzenetére


mycso
veterán

Viszont nem elég a kép, kell a hozzá tartozó "vezérlő" feltehetően xml fájl is, mert a gyári rom alapból nem tartalmaz settings hátteret, így ezt a részét feladtam....nincs kedvem a romot kibontogatni aztán az xml-ben túrkálni, bár lehet belekukkantok. :U

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#47941) Gizmo94 válasza Kapanyél (#47939) üzenetére


Gizmo94
veterán

Köszi az infot, ez nem tűnik annyira rossznak, végülis, akkor egy próbát megér, majd ma feldobom. Amiket írtál, igaz, nem sokáig gyötörted, de nem tűnnek komoly bajoknak.
Ha viszont az említett fél napot kibírta FC nélkül, az már biztató, akkor utána már nemigen kezdi el. Tehát leírásod alapján bizalmat szavazok neki, áldozok rá némi szüttyögést, hogy feldobjam és belakjam.
Köszi a gyors választ. :)

Rotate:

Pl, velem, mert nem tervezem eladni az SII-t sem, ahhoz túlságosan tetszik. Azt hiszem, családban fog maradni.:)

Artu: ;)

(#47942) feyce válasza Rotate (#47791) üzenetére


feyce
csendes tag

Rendben értelek, és elhiszem amit mondasz, de ettől függetlenül csak akkor jelentkezik a fagyás mikor már be/felmelegedett a telo, előtte nem
Fasza, akkor adhatom el...

(#47943) feyce


feyce
csendes tag

Mivel semmi érdemleges választ nem kaptam ezért újra felteszem, hátha...

Sziasztok, a segítségét kérném minden HOZZÁÉRTŐ illetve TAPASZTALT felhasználótól!

Nemrég vettem egy Galaxy S II-t. Kicsit megnyúztam, minden létező dolgot kiprobáltam amit csak hozzáértő júzer csinálhat rajta: filmezés, netezés, 3d játékok, root, Rom-csere, stb.

Jelenleg RevoHD v4 ROM van rajta, ez ugye 2.3.6-os android, de minden amit itt leírok kipróbáltam már más hivatalos és nemhivatalos 2.3.4, 2.3.5, 2.3.6-os ROM-okon is, Az eredmény mindig ugyanaz volt.
Ezzel kapcsolatban hozzátenném hogy értek az androidhoz illetve komolyabb szoftveres műveletekhez.

Arra lettem figyelmes hogy komolyabb 3D játékoknál (GTA3, Real Racing 2, stb) nagyon csúnyán túlmelegszik!
Mivel tudtommal nincs közvetlen CPU hőmérési lehetőség ebben a telóban, ezért csak viszonyítani tudom: Az akku egyetlen egyszer, töltés közben, kb fél órára kicsit felmelegedett; Android system info progi azt írta 46°-ra. Namost játék közben a hátlapi kamera alatt (gondolom arra van a CPU) ennél forróbbra melegedett! talán csak 5 fok volt a különbség, talán 10, nem tudom, de kicsit olyan érzésem volt mintha sütne. A
A játékok előtt mindig minden progit bezárok.
Ez a fajta komoly túlmelegedés szinte csak 3D-s játékoknál jelentkezik! Más alkalmakkor is melegszik, de az rálátásom szerint totál normális határokon belül van.

Utánanéztem szinte minden fórumban ahol másnak is jelentkezett a probléma, és a válaszok nagyon vegyesek. Volt aki azt írta, ez normális, volt aki azt írta majd egy frissítés segít, és volt aki azt írta azonnal adjam el, vagy ha van gari akkor küldjem vissza!

Persze ha nem muszáj akkor nem adnám el, de inkább, minthogy a kezemben süljön meg.

A kérdésem az hogy most ez tényleg normális, vagy vmi progi kell, vagy valamelyik frissítés tényleg erre van kiélezve, vagy azonnal adjam el, szabaduljak meg tőle?

Chainfire-el és nélküle is próbáltam minden játékot és szinte nincs külömbség...

Bármilyen érdemleges segítséget, véleményt szívesen fogadnék! Előre is köszönöm!

(#47944) DjBlero válasza Gizmo94 (#47931) üzenetére


DjBlero
őstag

:C :C :C

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#47945) djapor96


djapor96
őstag

Feyce: Nem mentem bele mélyebben a témába, de úgy olvastam, hogy a gondot az okozza, hogy sok szoftverfejlesztő nem tudja/akarja lekezelni a 2nd core -t azaz elindul a program és, hogy megfelelően gyors és lagfree legyen 1,2 GHz-en pörög mindkét proci. Elvileg még maga a gingerbread sem tökéletes a 2nd kezelésében. Erre lesz jó az ICS..
Lehet baromság amit írtam, de én is fórumokon szedtem össze....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#47946) R2D20208 válasza mycso (#47940) üzenetére


R2D20208
addikt

Ha beletursz,szólj. Ma túrkàlnék,de még időhiàny van. Köszke !

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47947) Gizmo94 válasza feyce (#47943) üzenetére


Gizmo94
veterán

Kaptál érdemleges választ Rotate-től is,maximum nem olvastad el. Azt írod,értesz az androidhoz,de úgy látszik,ahhoz,hogy megnyugodj,hogy semmi baja a telefonodnak,húsz embernek kell leírnia ugyanazt. A Melegedést az optimalizálatlan játék okozza,amit jájátszol,de vannak rá patchek. Egyébként is,ha vetted volna a fáradságot a keresőbe beírni a melegszik szót,kaptàl volna elég eredményt,mert azért az Sgs kétmagos és vékony telefonként intenzív terhelésre melegszik,ez normális. Valamint ha visszaolvastál volna,láttad volna,hogy a melegedéssel kapcsolatos panaszok oka mindig szoftveres volt. Amúgy meg fogd fel pozitívan a kérdést,tél van,most jött be a hidegfront,ez a hő akár még jókor is jöhet ;-) Amit meg csak érdekesnek találtam a kommentedben az az,hogy ha meg hiba okozná a problémádat,akkor igen érdekes szervizmódot alkalmaznál a javításra,jelesül az eladást. Yeah,ez aztán a fair buli,ajvék,szar a telefon,adhatom el. lehet,hogy én látom rosszul a kérdést,de átlagembernek hiba esetén a szerviz jut elsőként eszébe,nem az eladás.:-) de nyugodj meg, nem hibás a telefonod,így nem kell elsóznod senkinek,használd nyugodtan,semmi baja. ;-);-)

(#47948) pzstm válasza djapor96 (#47945) üzenetére


pzstm
titán

XXKI1 es XXKI4 modemmel nekem az alap stock romok huvosebbek voltak mindig. Illetve R2 romja is megerne egy probat. Nekem Turkbeyvel melegebb volt mint R2 romjaval

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47949) Gizmo94 válasza pzstm (#47948) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mekkora különbséget tapasztaltál a Turkbey és más romok között? Illetve egyforma governort használtál mindegyik rom alatt azonos beállításokkal? Nálam nem vettem észre melegedést Turkbey alatt, de érdekes amit írsz.

(#47950) Rotate válasza feyce (#47943) üzenetére


Rotate
veterán

add el, és vegyél egy 3310-est...

nekem az LG O2x is melegedett 3D játékok alatt, a notebookom is átforrósodik komolyabb játékoknál, szerintem add el, ez típushiba...

irónia vége...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.