Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48851) Bagoly81 válasza rankesz (#48847) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

nade az i4s ben nincs anyi szinkronizáló program, ki kell kapcsolni a fenébe akkor ez is birja bitangul. jah igen, és ha gáz van ott az energia takarékos mod. azzal is lehet nyerni nemis keveset.

[ Szerkesztve ]

(#48852) horvathkrisz válasza R2D20208 (#48816) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nalam az SD Card read (>50 MB/s) 204 gyari LP6-tal. Ez lehetseges?

(#48853) Szelley válasza horvathkrisz (#48852) üzenetére


Szelley
senior tag

nekem xxki1 alatt siyah kernellel is >50 volt :)
LPB kicserélte újra a bootloadert? JIG nem nulláz, hanem Factory Mode-ot tölt be...old bootloader nem cseszheti szét a rendszert? mind1 neki hogy ics vagy gb ?

(#48854) Barnes


Barnes
aktív tag

Mivel erdemes backupot csinalni?

(#48855) Rotate válasza Bagoly81 (#48851) üzenetére


Rotate
veterán

az i4s nagy előnye a 800mhz, meg a sokkal kisebb képernyő... ha ezt mind figyelembe vesszük, akkor már nem is fogyaszt annyival jobban az iOS... neki 7-8 óra kijön nettel, nekem 6-6 és fél... viszont jóval nagyobb kijelzővel, magasabb órajelen... nem hinném, hogy akkora előnyben van...

(#48856) Szelley válasza Rotate (#48855) üzenetére


Szelley
senior tag

Szoktam 800mhz-en használni :) nem lassul be sgs2 se egyáltalán...
@barnes: Titanium Backup Pro-val!
más: tököm eldurran ettől az ICS-től :DD opera mobile-lal olyan szinten gyorsan betöltődik az oldal, mintha asztali gépen neteznék :))

(#48857) Pro!Petya válasza Szelley (#48856) üzenetére


Pro!Petya
addikt

1 mini beszámolót plíz!!!!!!!!!!!!!!!!! :DD

(asszem alakul a holnapi programom) :C :C

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#48858) Szelley


Szelley
senior tag

mobilnetnél...t-mobile beállítást tudna adni valaki? :/

(#48859) Pro!Petya válasza Szelley (#48858) üzenetére


Pro!Petya
addikt

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/gyik/mobilinternet/mobilinternet

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#48860) zseko válasza bajtokarpi (#48849) üzenetére


zseko
veterán

A gyári 2000mah aksit én is ajánlom. Igaz hogy nem jelentősen nagyobb, de (szerintem) jelentősen máshogy viselkedik vele a telefon, többnek érezni.

HR24.hu

(#48861) Rotate válasza zseko (#48860) üzenetére


Rotate
veterán

igen, nekem is ez tűnt fel, hogy nem is az tűnik fel, hogy mennyivel tovább kitart, hanem, hogy sokkal lassabban esnek a százalékok :)

(#48862) rankesz válasza zseko (#48860) üzenetére


rankesz
veterán

Ez az, amihez kell külön hátlap, vagy amelyikhez nem?

(#48863) Rotate válasza rankesz (#48862) üzenetére


Rotate
veterán

jár hozzá, de igen, ez az :)

(#48864) kali válasza Bagoly81 (#48851) üzenetére


kali
legenda

bármilyen takarékos módot állítgathatsz, bármennyi szinkronizációt kilőhetsz, bármit is csinálhatsz, az sgs2 nem fogja addig bírni akkumulátoros üzemidőben, mint az i4s!
a nagy és fogyasztós kijelző a fő ok, és azzal nem tudsz mit kezdeni, ezért áll az távol az átalad írt bitangtól... ami előny, az egyben hátrány is lehet!
mellesleg i4s alatt is rengeteg alkalmazás/folyamat szinkronizálhat, nem kimondottan kevesebb az, mint sgs2 alatt! én például elég sok - általam feleslegesnek vélt - dolgot kilőttem i4s alatt, de azért még maradt néhány; emlékeztető (icloud/gmail), időjárás, jegyzetek (icloud/gmail), e-mail (icloud, gmail, t-email - push), naptár (2 * icloud + gmail), tárolás és biztonsági mentés (icloud), icloud, továbbá a 3g folyamatosan bekapcsolva, és így is bőven többet bír, mint korábban az sgs2 ettől is jobban visszavett szinkronizációkkal és beállításokkal!

[ Szerkesztve ]

(#48865) Szelley válasza Pro!Petya (#48859) üzenetére


Szelley
senior tag

közben meglett, köszönöm :)
naszóval: amitől hanyattestem...kijelző 2 óra 17perce megy, közel 60 alkalmazást visszatelepített, 2x antutu lefutott, ezalatt az akksi 60%-ról 22%-ra esett ( :Y ) !!! Ami azt jelenti hogy gyári akkuval, erős igénybevétel esetén is 5 óra kényelmesen megvan :K
Gördülékenységen lesz még mit javítani...
Böngészők: Gyári nagyon smooth :) pinch zoom is, és görgetésnél is akadásmentes, flash tartalmat röhögve viszi, viszont az oldalak betöltése nem egy szempillantás alatt történik. Operánál a betöltés másodperc töredéke alatt történik :Y (nyuuz.hu-val próbálva, ami nem kis oldal)
Hozzátenném hogy kipucoltam a gané hubokat, google+t bennehagytam.
RAM: Mindent bezárva, 830ból 592 elérhető.

(#48866) HardRic válasza Bagoly81 (#48851) üzenetére


HardRic
addikt

Már megint ez a hülye akku téma. GS2 wins easily, mert cserélhető az akksi. Hosszú nap előtt csereakksi a zsebbe, és vége a történetnek.

(#48867) CHIPman válasza Szelley (#48853) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kinyitod a PDA tart, és ha van benne boot.img, akkor van új bootloader.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#48868) pzstm


pzstm
titán

[link] pofam leszakad...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48869) BOTICSELLI válasza ERPY (#48766) üzenetére


BOTICSELLI
tag

" ...tegyél fel egy szűz win7-et... "

Óóóóóóoooo ERPY!
Leborulok nagyságod előtt!
Tök értelmetlennek tartottam emiatt felhúzni egy új windowst, de
S I K E R Ü L T !!!

ODIN látja a telót download módban és már ott figyel rajta az új XXLPB :D
:))

Nagy kő esett le a szívemről...

Köszönöm a tanácsot!

[ Szerkesztve ]

http://www.facebook.com/SBMembersOnly

(#48870) pzstm


pzstm
titán

valaki esetleg csinálna egy screenshotot egy pontos T-mobilos beállításról, már ami a mobilnetet illeti?? XXLPB alatt nem sikerült működésre bírni...így ment is vssza R2 romja....pedig megnézegettem volna milyen is lett ez a ROM :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48871) klevente válasza BOTICSELLI (#48869) üzenetére


klevente
tag

Örülök hogy sikerült! Nálunk is két androidos teló van és mi sem egy gépről frissítjük :DDD

pzstm: http://androidhungary.com/2009/09/vodafone-t-mobile-es-pannon-mobilinternet-beallitasa-android-telefonon/

[ Szerkesztve ]

(#48872) csabicska


csabicska
senior tag

Felment az uj rom.Elsőre tetszetős.
Gps ok.
Telenor manualis beallitasa: Telenor Online
apn:online.
Én igy csinaltam.
Teszt ma.
Van még azert munka ezen szerintem.

-Galaxy S20 - The best-

(#48873) pzstm válasza klevente (#48871) üzenetére


pzstm
titán

ezt megtaláltam de nem igazán akart működni...valamit tuti elkeféltem :W

no mindegy most R2romja van fent....majd meglátjuk mi lesz...várunk következő verziót ahol már nem kézzel kell bepötyögni ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48874) agabe válasza BOTICSELLI (#48869) üzenetére


agabe
addikt

No ez kb x-akta jellegi, mivel korabban mas gep is latta, i9000-est most is latja az amelyik az s2-ot nem akarta...meg meg masik ketto gep.
A fontos, hohy a telonak igazabol semmi baja :)
Mit tettel fel? win7, vagy xp?

Mas: masfel napi teszt (probalgatas) utan xila2 roppent lecsoba.legalabb 3-szor indult ujra a telefon random modon..altalaban amikor semmit nem csinaltam, csak eszrevettem, hogy megy a bootanim..(lehet, hogy volt tobb is amit nem lattam), es egyszer egy telefonhivas itan kouvetlenul.
Ket dolog volt benne ami alapbol nem: fancy rotation, es hivasrogzites. ja..meg volt egy battery kijelzo csere is, es bootanim csere (de az omega files kitchenben talahato nexus prime bootanimot eleg bena felbontasban hagytak, igy az egesz teljessegeben nem is latazott, csak a kozepso 2/3-ada).
Lehet, hogy a fentiek valamelyike okozta volna a rebootokat?
Telepites elott nem csak full wipe, hanem hard reset is volt, igy az elozo romok maradekai sem szolhattak bele.

(#48875) Szelley válasza pzstm (#48873) üzenetére


Szelley
senior tag

hozzáférési pontoknál:
név : T-mobile
apn: wnw
ennyit irtam be es hibatlanul mukodik :)

(#48876) #68216320


#68216320
törölt tag

Feltettem az XXLPB ROM-ot. Egész jónak tűnik már az előzőekhez képest, de van egy apróság, ami nem tetszik benne. Ha tárcsázok egy számot utána automatikusan kikapcsol a képernyő. Ha kihangosítani akarom vagy letenni nem tudom, mert nem látok gombokat a kijelzőn. Előbb a fülemhez kell tenni és elvenni onnét akkor adja csak vissza újra. Tehát a közelség érzékelő kell hozzá, hogy visszajöjjön. Nem tudom az autós kihangosítóban is így fog viselkedni? Mert akkor ez gond.

(#48877) pzstm válasza Szelley (#48875) üzenetére


pzstm
titán

THX! este lehet nekifutok akkor mégegyszer ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48878) Sógi


Sógi
addikt

Sammobile:
I9100XWLA4 ## 2012 January I9100MOTLA1 Slovenia (Mobitel) Download

(#48879) ERPY válasza BOTICSELLI (#48869) üzenetére


ERPY
őstag

Örülök hogy sikerült de várható volt a megoldás. Még az is megoldás lett volna, hogy az eszközkezelőből eltávolítod a telefonokat, majd driverek uninstall, kitakarítani a kiest ha fent volt, majd csak a driverek fel, teló rádug, odin, frissítés. Ennek is működni kellett volna.
A szűz win7 esete pedig annyiból a legtutibb, hogy így nem kellett annyit írnom, és biztos módszer.
Ellenben ha legközelebb segítséget kérsz, és adnak tanácsot próbáld meg azt megcsinálni, nem pedig te eldönteni hogy szerinted mizu.
" Tök értelmetlennek tartottam emiatt felhúzni egy új windowst "
Itt szerencsére nincs rosszindulat, hanem mint láthattad próbált mindenki érdemeben segíteni, megosztani a lehetséges ötleteiket, szal megint csak le a kalappal mindenki előtt.

De a lényeg a lényeg, sikerült, és ezután tarts te is és mindenki legalább egy mentést vagy romot a telón, hogy hasonló helyzetbe ne kerüljön senki.

(#48880) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Érdekes cikk:
ICS

(#48881) derrik válasza Sógi (#48878) üzenetére


derrik
őstag

....gondolom ez nem ICS!

(#48882) HUTCHDB válasza R2D20208 (#48843) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

boldog nevnapot :)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48883) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Bocs, ha volt már! :R

[link]

(#48884) xearxes


xearxes
csendes tag

Üdv. 4.0.3 felpattintottam. Szar. Vissza raktam volna a eredetit, semmi. Odinnal sem megy fel most már semmi.

(#48885) xearxes


xearxes
csendes tag

<ID:0/007> Added!!
<ID:0/007> Odin v.3 engine (ID:7)..
<ID:0/007> File analysis..
<ID:0/007> Enter CS for MD5..
<ID:0/007> Leave CS..
<ID:0/007> Enter CS for MD5..
<ID:0/007> Leave CS..
<ID:0/007> Enter CS for MD5..
<ID:0/007> Leave CS..

És itt megáll.

(#48886) Richard! válasza R2D20208 (#48843) üzenetére


Richard!
addikt

boldog névnapot zsaláb :DDD

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#48887) R2D20208 válasza HUTCHDB (#48882) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszi Uram :)

(#48886) richie900812 :R

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#48888) Bilux válasza Richard! (#48886) üzenetére


Bilux
veterán

szálab! :P

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#48889) znagy69 válasza R2D20208 (#48887) üzenetére


znagy69
őstag

Tényleg, isten éltessen!

Egy kérdés mindenkihez, jelez a telefon egy hangüzenetet, de hívásom nem volt és gyanúsan 0045-el kezdődik. Nem akarom lehallgatni, de el akarom tüntetni. Hogyan lehet?

(#48890) kungzi


kungzi
veterán

március elején boldog sgs2 tulaj leszek. sajnos csak akkor lesz meg rá a keret. de már alig várom :))

szerintetek érdemes inkább ezt megvárni?

(#48891) znagy69 válasza kungzi (#48890) üzenetére


znagy69
őstag

Nem tudom mennyivel lesz drágább. Ha tízezrek akkor nem.

(#48892) Szelley válasza kungzi (#48890) üzenetére


Szelley
senior tag

ha annyiba kerulne mint az sgs2, akkor megerne, de mivel joval dragabb lesz, teljesen folosleges :) szerintem ezt a samsung csak kinbol adja ki , mint "sgs3 potlo" keszulek.

(#48893) kungzi válasza Szelley (#48892) üzenetére


kungzi
veterán

akkor maradok a szépséges sgs2-nél. tegnap megvizsgáltam egy samsung márkaboltban és hát mit mondjak, kár volt... egyre jobban várom, hogy a sajátom a kezemben fogjam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48894) WaterWave válasza kungzi (#48890) üzenetére


WaterWave
veterán

szerintem nem, annyival nem tud többet:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#48895) R2D20208 válasza znagy69 (#48889) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszi ! :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#48896) vtommy válasza WaterWave (#48894) üzenetére


vtommy
aktív tag

Föleg ha hülye fejjel lecserélik a tökéletes mali400at valami olcsó qualcommra... hasonloan mint az elödnél:D

(#48897) bajusz66 válasza pzstm (#48877) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Írd át a produkt kódot XEH-ra éa beállítja :K

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#48898) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Nálam eddig tökéletes az új rom,egy fc sem volt,még:)

(#48899) agabe válasza vtommy (#48896) üzenetére


agabe
addikt

Azert a mali400-as nem mai darab..tovb eves fejlesztes, van ami qualcomban hasonlo, sot van erosebb is mar, bar nem hinnem, higy tulzasba vinnek s3 elott a dolgokat.

(#48900) Richard! válasza Bilux (#48888) üzenetére


Richard!
addikt

igazából lazsáb-ot akartam :DDD :P

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.