Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47401) Ironing válasza Leonardo91 (#47397) üzenetére


Ironing
tag

Grata hozzá :) Már én is várom, hogy felkeveredjek Pestre érte :DD

(#47402) Leonardo91 válasza ibenny (#47399) üzenetére


Leonardo91
senior tag

A code a PDA-hoz, modem a PHONE-hoz, Pit a PIThez, a multi CSC-t meg a CSC-hez
Kali: Csak vicceltem, sok sikert hozzá de azért remélem egyszer meggondolod magad ;] :P
Ironing: Még mindig nem jöttél érte?? Pedig már egy hete otthagytam :D

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#47403) happy555 válasza kali (#47400) üzenetére


happy555
aktív tag

Jössz te még vissza közénk az SGSIII topikba!!!
:K

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#47404) pzstm válasza kali (#47393) üzenetére


pzstm
titán

használd egészséggel! :R
Remélem azért majd még látunk, és lehet találkozunk még SGS3-as vagy akár WP8-as topikban is majd;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47405) ibenny válasza Leonardo91 (#47402) üzenetére


ibenny
senior tag

Köszi, de ez három file esetén van, én pedig direkt egyfile-os KK5-öt kértem, hogy ne wipe-oljon. Csak olyat teszek fel, ami nem töröl, ezek szerint amit linkeltél, igen? Mert akkor sajnos nem lesz jó..

(#47406) JUmbozorzje


JUmbozorzje
tag

Valakinek van becslese az SGS 3 ararol?mikor tudjuk majd megvenni Magyarorszagon?

Ha akarnek egy olyan telot celszeru lenne az SGS3 megjelenese elott eladni a telomat nem?

Mennyiert lehet eladni egy SGS 2 -t?

**Saumsung Galaxy S II**

(#47407) Leonardo91 válasza ibenny (#47405) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Már nem emlékszem melyiket linkeltem.. Ez volt az?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#47408) ERPY válasza JUmbozorzje (#47406) üzenetére


ERPY
őstag

Az én becslésem elég konkrét és megerősített infók alapján van, szal a megjelenés 100% hogy 2012-ben lesz, még december előtt. Magyarországon megvenni akkor tudjuk, mikor a bolt ahol vesszük nyitva van, egyéb esetben kicsi rá az esély.
A pontos árát nem mondhatom meg különböző okok miatt, mint ahogy az ötös lottószámokat sem. Nem célszerű a GS2-őt eladni, pár év múlva még jól jöhet valamire, ezt majd az akkori helyzet határozza meg.
Egészen pontosan annyiért tudod egyébként eladni, és ezt nemcsak a mostani helyzetre írom, hanem általánosságban, amennyiért megveszik. Egy petákkal se többért, se kevesebbért.
Remélem sikerült mindenre válaszolni. :W

(Bakker, ha tudnánk bármit most, mi lennénk a legokosabbak, de mivel ezeket nem lehet tudni, még a telóról sincs semmi hivatalos infó csak találgatás, nem gondolod hogy értelmetlenek ezek a kérdések?)

Egyébként nem megharagudni, de hasonló kérdések napjában többször is előfordulnak.
Ja, és aki kérdezné még ma, nincs hivatalos dátum az ICS hivatalos és végleges megjelenéséről.

[ Szerkesztve ]

(#47409) JUmbozorzje válasza ERPY (#47408) üzenetére


JUmbozorzje
tag

Normalis hangvetelben tettem fel a kerdesemet azthiszem.

Akkor e valaszt megvalaszolhattad volna normalisan. Nem mindenkinek van ideje bujni a forumokat. Mi mikor jelenik meg es mi mennyibe fog kerulni es mit mennyiert lehet eladni.
Gondolhatod, h nem azert tettem fel ezeket a kerdeseket, hogy baromsagokat kerdezzek, hanem egyszerubb e forumon megkerdeznem, mint 2 orat utanna olvasgatnom.

Nincs harag es koszonom a valaszt.

[ Szerkesztve ]

**Saumsung Galaxy S II**

(#47410) kali válasza happy555 (#47403) üzenetére


kali
legenda

nincs kizárva, hogy sgs2 után illendő a 3, sőt... ;)

pzstm; wp is terben van! :)

[ Szerkesztve ]

(#47411) ERPY válasza kali (#47410) üzenetére


ERPY
őstag

Grat az új tellához. Azért majd tényleg írhatnál róla, milyen a GS2 után.

(#47412) pzstm válasza kali (#47410) üzenetére


pzstm
titán

nálam majd csak esetleg a wp8,(Apollo) ;)
Akár egy SGS3 mellett is :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47413) knyitogato válasza kali (#47393) üzenetére


knyitogato
őstag

kicsi lesz az a kijelző S2 után :)

(#47414) ibenny válasza Leonardo91 (#47407) üzenetére


ibenny
senior tag

A 45017-es hozzászólásodban volt a link, bocsi, de most nem tudom megnézni, ami az újabb linken szerepel.

(#47415) Mett válasza Soound (#47387) üzenetére


Mett
senior tag

oda teszi, ahova kéred. én mindig cwm appból csinálom

(#47416) leslien válasza kali (#47393) üzenetére


leslien
nagyúr

nagyon szèpen köszünk mindendt,sok sikert az uj telohoz :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#47417) Rotate válasza kali (#47400) üzenetére


Rotate
veterán

sok szerencsét ahhoz a játékszerhez :) szerezz be mellé egy retikült, női telefonokhoz illik :D

(#47418) derrik válasza Sógi (#47398) üzenetére


derrik
őstag

....valamennyi jelentőséget csak kell tulajdonítanom...mert valamire fel akarja hívni a figyelmet!! Csak nem mindegy hogy szoftveres vagy hardveres gubancra!!!!

(#47419) Voda2


Voda2
tag

Hát gyerekek, én úgylátom ez a wifi probléma rohadtul nem egyedi!
[link]

Idáig mindíg használt, de komoly telefonjaim voltak, O2X, Desire, Nexus S stb, de wifi gond, sőt hardware-s gond sem volt egyiknél sem! Erre mondom veszek egy úgy telefont, és 2 hetet megy el. pompás! Idáig még hard resetet sem csináltam rajta, mert ha reggel hazaérek melóból, kipróbálom a saját routeremmel, de kétlem, hogy a munkahelyen az összes routert állítgatták volna! Szóval egyenlőre nagyon nem vagyok jó véleménnyel az sgs2-ről. Ennyi pénzért ekkora x@rt! Mi a garancia hogy a következőbe nem jön elő, vagy más. Fogadok abban a kijelző lessz kuka! De 3.-ikra az árát kérem vissza!

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#47420) belashx válasza derrik (#47418) üzenetére


belashx
senior tag

Pl. nem gyári kernelre hívja fel a figyelmet. Lehet rootolt. Kell egy JIG és viszlát háromszög.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47421) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Használja valaki rajtam kívül a gyári időjárás widget-et?

Nálam a gyári szélmalmos háttér van bent, és a gyári widget előtte. Valahogy nagyon tré a gyári widget.

Eleve nem tudja azt, hogy azt mutassa ahol vagyok,a háttér viszont igen. Rohadt ritkán frissít, míg a háttér elég jól követi pl.: a nappal/éjszaka változásait. Az viszont vicces, hogy míg mindkettő ugyan onnan szedi az infót, az egyiken esik az eső, a másikon a hó. Viszont 2 napja ennél komolyabb gondom is akadt vele. Az istenért nem frissít. Se magától se erőszakosan. Mindig azt mondta, hogy nem tud kapcsolódni, viszont a háttér tökéletesen frissít. Másnál is fenn állnak ezek?

(#47422) F-ECT$ válasza knyitogato (#47413) üzenetére


F-ECT$
titán

Megszokható az is.

Más: skype hívás szakadást / fagyást tapasztalt ma valaki hosszabb hívás esetén?

Dive ever, work never.

(#47423) kali válasza Rotate (#47417) üzenetére


kali
legenda

és knyitogato; s2 után valóban nem túl nagy a kijelző, de azért elviselhető! :)
maga a telefon meg jobb is, hogy apróbb, az s2 már pont a tűrésem felső határán volt!

leslien; nincs mit, és köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#47424) Rotate válasza Voda2 (#47419) üzenetére


Rotate
veterán

a legtöbb embernek jól működik, felesleges ez a hangnem... ha szar vissza kell vinni, próbálni másik modemet, kész...

(#47425) Varszegig válasza Bela52 (#47386) üzenetére


Varszegig
veterán

nem fut a KIES véletlenül?

(#47426) derrik válasza belashx (#47420) üzenetére


derrik
őstag

.....jó! Hogy kell azt a JIG-ethasználni???
Ez van most rajta
alapsáv
i9100xxki1
kelner
2.6.35.7-i9100xwkdd-cl161513
build
gingerbread.xwki4

(#47427) HardRic válasza Rotate (#47417) üzenetére


HardRic
addikt

:DDD

(#47428) knyitogato válasza Rotate (#47424) üzenetére


knyitogato
őstag

Szerintem nagyon jó az S2 wifije.

(#47429) C.Brigante válasza kali (#47423) üzenetére


C.Brigante
veterán

Sok szerencsét az új telefonhoz! A hozzáértésedre attól függetlenül szükség lesz, úh néha nézz be!

derrik: kapcsold ki a telefont, kikapcsolt állapotban dugd rá, majd ha végzet indítsd újra. ennyi (pár másodperces művelet)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47430) horseface77 válasza knyitogato (#47428) üzenetére


horseface77
tag

Szerintem is kimagaslóan jó wifije van.Aki mást mond annak tuti szoftveres vagy hardveres hibája lehet vagy valami hálózati mizéria.Vagy még nem próbálta az lgo2x wifijét.A volt lg-met most a nejem használja,de állandóan wifi hiba miatt restartolni kell a készüléket.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#47431) KoNZoLik@ válasza Sógi (#47398) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm, feltettem remélem ez is olyan jó lesz mint az elődjei!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#47432) Piwi


Piwi
addikt

Illusion-xT v1.7.2

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#47433) C.Brigante válasza Piwi (#47432) üzenetére


C.Brigante
veterán

vót má :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47434) Piwi válasza C.Brigante (#47433) üzenetére


Piwi
addikt

akkor vak voltam :P :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#47435) klevente válasza kali (#47393) üzenetére


klevente
tag

Nee kali! :(

(#47436) derrik válasza C.Brigante (#47429) üzenetére


derrik
őstag

...köszi :) Akkor már csak egy ilyen motyóhoz kell hozzájutnom!

(#47437) belashx válasza derrik (#47426) üzenetére


belashx
senior tag

Ha meg fentebb vázolt módon nem jön össze, akkor Bootloadert kell cserélni. Az sem nagy dolog, de elsőre parás lehet. Jaj de rég volt. Spicán mindent 10-szer ellenőriztem, fostam, mint állat, aztán csak rányomtam a START-ra. :)
Itt találsz hozzá segítséget. No para.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47438) Richard


Richard
őstag

Udv!

Illusion romhoz lehet hasznalni a deodexed jkay temakat? Mert ugye gyarilag fent van a deluxe csak kerdes nincs-e azon is mokolva valami?!

(#47439) Voda2 válasza horseface77 (#47430) üzenetére


Voda2
tag

O2X-em volt elötte, V20O-val, és hibátlan volt! Nem csak 2 hétig. De bízok benne hogy router probléma lessz, és otthon az én routeremmel működni fog, mert nekem is tetszik ez a xar!

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#47440) horseface77 válasza Voda2 (#47439) üzenetére


horseface77
tag

Igen a v20o-nak csak a gps-e kuka.kár érte.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#47441) Voda2 válasza horseface77 (#47440) üzenetére


Voda2
tag

Ez baromság! Pont a GPs miatt raktam fel a v20o-t! Kevered a v20L-el!

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#47442) tesopapa


tesopapa
aktív tag

Sziasztok.

Hiánypótlásként összeraktam egy témát. A Galaxy S-emen használt BLOCKBUSTER ROM témája adta a gerincet. S1-en csak azt használtam.
Elvileg bármely 2.3.x-re jó, kivéve az ICS-re témázottakra. Azoknál a popup menünél betűszín probléma van. A PNG-ken kívül nem módosít fájlokat, tehát a rom érintetlen marad.

R2 romján teljesen jó. Ahhoz csináltam. (Köszi Artu :R )

KÉPEK ITT

LETÖLTÉS

Ha nem tetszik valakinek, akkor a telepítéskor létrehozott backupot a jelenlegi témáról CWM-ből vissza lehet állítani.








[ Szerkesztve ]

(#47443) trobi28


trobi28
addikt

Milyen az Illusion 1.7.2 ? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#47444) KoNZoLik@ válasza trobi28 (#47443) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Olyan mint a többi Illusion, TÖKÉLETES :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#47445) trobi28 válasza KoNZoLik@ (#47444) üzenetére


trobi28
addikt

Ok,akkor feltolom :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#47446) Leonardo91 válasza KoNZoLik@ (#47444) üzenetére


Leonardo91
senior tag

+1 :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#47447) kali válasza C.Brigante (#47429) üzenetére


kali
legenda

köszi, de van/marad itt elég sok szakember! :)

(#47448) trobi28 válasza kali (#47447) üzenetére


trobi28
addikt

Én is kíváncsi lennék pár nap múlva egy pro és kontra leírásra,csak őszintén :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#47449) happy555


happy555
aktív tag

.... és, hogy mi hiányzott az s2-ből, mert lövésem sincs...

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#47450) kali válasza happy555 (#47449) üzenetére


kali
legenda

amennyiben nekem szól, úgy; nem hiányzott semmi, de néha változtatnom kell! :)

trobi28; nem szeretem az ilyen összehasonlításokat, mert aztán kapom majd az ívet mind a két oldalról... :)) persze azért leírok majd néhány egyéni véleményt! :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.