Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47301) C.Brigante válasza belashx (#47300) üzenetére


C.Brigante
veterán

akkor kitartás... :) én meg lehet átmegyek a szomszédba normális netért..

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47302) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Én melóban vagyok és hát azért kell a teló... :) Ergo nem fogom tudni most föltenni.
Egyébként nandroid restore nem állítja vissza sem a bootloadert, sem a pitet, szóval lehet, hogy én is inkább várok.
Amúgy lejött. :)

Az LP6 modem viszont fasza eddig. Értenek a túlvégen is.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#47303) belashx válasza C.Brigante (#47301) üzenetére


belashx
senior tag

milyen nettel töltöd? Edge? :)
Nekem sem jön épp 10M-val. Türelem...

14 perc, de ki számolja. :DD

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47304) F-ECT$ válasza pzstm (#47299) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze: biztosan nagyon jó lesz az sgs3, de még az sgs1-en sem szaggat semmi. Mondjuk nekem nyáron jár le a T-s hűségem, ha kapok egy jó ajánlatot, és az sgs2-t meg sikerül jó áron eladni, akkor lehet, hogy cserélek, de egyelőre a nem felé hajlok.

Kapanyél: "Az LP6 modem viszont fasza eddig. Értenek a túlvégen is." - ennek alapnak kell lennie, van valami, amiben jobb, mint a régebbiek?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#47305) F-ECT$ válasza delbarta (#47287) üzenetére


F-ECT$
titán

Neked is javaslom a BetterBatteryStats feltételét, és a wakelockok között talán ott lesz a ludas.

Látatlanban egyébként pl a Goggle Maps-et érdemes fagyasztani, nekem régebben az okozott gondot, bár azóta már jött egy pár frissítés hozzá.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#47306) Rotate válasza ForRedGlory (#47258) üzenetére


Rotate
veterán

reggel meg este 26%-on volt, napközben 51% a fényerő... bőven elég, eleve nem szeretem ha kiesnek a szemeim a fényerőtől, főleg ha eleve nem vagyok olyan fényes környezetben, pl ilyen borult napokon, mint tegnap is volt nálunk, a 26% is világosnak érződik, este töksötétben meg aztán tényleg... egyébként meg simán elmegy ennyit netezéssel... mondjuk nem leültem fél 6 és fél órát neteztem, hanem csak simán napközben... figyelgettem a twittert, fél óra mobilarena... letettem, később megint, stb... és ennyit bír... nem hiszed el, kérj kölcsön valakitől egy 2ah aksit, és majd elhiszed :) és még csak custom rom/kernel sem kell hozzá, annyi történt, hogy fagyasztottam pár gyári folyamatot, de szerintem azzal sem nyerek sokat.. ennyit bír, kész :) hidd el, én is meg vagyok lepve, mielőtt megvettem az aksit, nem számítottam ennyire, max 5-6 órára :)

F-ECT$:

Maps kicsit cseles, hajlamos egy restart után visszatelepülni a marketből, ha érzékeli a rendszer, hogy nincs jelen... velem is így történt, aztán hagytam a fenébe, akkor inkább fusson :D

[ Szerkesztve ]

(#47307) ForRedGlory válasza Rotate (#47306) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vazze, akkor most ma bemegyek és veszek én is 2000-es akksit, nem szórakozom, ha ennyit számít. :)

(#47308) Rotate válasza ForRedGlory (#47307) üzenetére


Rotate
veterán

sőt, szerintem ha nem tegnap előtt este veszem le a töltőről, hanem csak tegnap reggel, akkor még több lett volna, mert ugye ment éjjel is a telefon, meg a wifi is azalatt a 6-7 óra alatt amit aludtam leesett olyan 7%-ot kb, nem emlékszem pontosan, de kb így volt :)

(#47309) derrik válasza delbarta (#47287) üzenetére


derrik
őstag

........kíváncsiságból megnéztem4 ez a két /folyamat,vagy mi/ nekem is kivan akadva maximumra. Tulajdonképpen mik ezek???

(#47310) zeroo5ux


zeroo5ux
aktív tag

(#47311) Sanci789 válasza F-ECT$ (#47305) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Köszi, otthon megnézem.

Amúgy rendes ICS kinézetü hivatalos firm mikorra várható?

(#47312) Rotate válasza Sanci789 (#47311) üzenetére


Rotate
veterán

leginkább soha... viszont jön majd elvileg TW5, az ég adja, hogy szebb legyen :D

(#47313) C.Brigante


C.Brigante
veterán

no, milyen az LP6???

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47314) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Úgy adódott, hogy a cégtől ahol dolgozom kaptam egy S2-őt így most 2db van belőle, eladnám a régebbit vagy cserélném!
Na most lenne egy olyan, hogy kapnék egy Sony ARC S-t+30000ft-ot, szerintetek megéri elcserélni :F

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#47315) belashx


belashx
senior tag

Feltettem az új ICS-t. Lehet megy fel a régi modem, mert állandóan újrakapcsolódik a wifihez.
Erre nincs más megoldás, csak a modemcsere?
A többiről még nem tudok nyilatkozni.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47316) belashx válasza C.Brigante (#47313) üzenetére


belashx
senior tag

Nekem nem jött be, állandóan ledob. Lehet ezt orvosolni vhogy?
Vki már próbálta.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47317) belashx válasza belashx (#47316) üzenetére


belashx
senior tag

Én csak a modemre gondoltam, a többi eddig stimmel, de ez nem épp hosszútávú tapasztalat. :)

Többet nem írok, mert ez is már tripla.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47318) agabe válasza derrik (#47275) üzenetére


agabe
addikt

az ahogy vetted tuti nem új készülék.
Ha nincs rajta matrica, akkor azt a sufni boltban (vagy akár előtte ott ahol ők szerezték be féláron) applikálták a hardver köré ami lehet, hogy már használt volt.
Nem is fogod tudni regisztrálni, mert így nem hivatalos a teló.
Ha újként adták el, akkor átvertek.
Szervizben sosem fogják ezt neked javítani, a bolti gari meg olyan mint a kapott teló...még kevésbé tudható milyen használt alkatrészt raknak bele ha javítják (ha javítják egyáltalán), és a rövid ideig szóló bolti garancia sem jó (gondolom max 1 év...de lehet hogy kevesebb).

Inkább vegyél egyet itt a hirdetésekből amire még 1,5 év gari van, papirokkal, hibátlan külső állapotban. 100ezer körül szokott lenni (max 110)
Regisztrálni valszeg azt sem fogod tudni, mert az előző tulaj megtehette már, és egy készüléket csak egyszer lehet regelni, de ez igaz lenne a sufnibolt-ban lévő kopottas olcsóbbra is.

KAMIKAZE_HUN: ha függetln, és szép állapotú, valamint van rá rendesen még gari, akkor árban nagyjából megéri....drágák az arc s -ek ha csak a hardvert nézzük, de összességében lehet, hogy valakinek az jön be jobban mint pl a nexus s (sgs pentile kijelzője sztem rosszabb, ezért hiába olcsóbb, nekem nem jön már be sajna...de ha nincs vele gondod, akkor az jobban megéri 50-55ezerért, csak úgy el kell adnod a tiedet).

[ Szerkesztve ]

(#47319) Rotate válasza agabe (#47318) üzenetére


Rotate
veterán

az a baj, hogy ez is 110 volt neki :( ha sikerülne visszaszereznie a pénzét, tudna venni jobbat apróról...

(#47320) agabe válasza agabe (#47318) üzenetére


agabe
addikt

már lejárt a szerkesztési idő:
ha számít valamit,akkor az arc s -re is jön (majd) hivatalos ICS, így a sima sgs-hez képest lehet ennyi előnye, és az azonos platfromon kijött sokfajta xperia miatt a szoftvert elég jól optimalizálja már gyárilag is a sony.
a kialakítás, külső meg egyéni ízlés kérdése kinek mi jobb.

Rotate: nos ebben az esetben mindenképpen vissza kéne szereznie, mert bizony aprón ennyiből vígan vesz egyet (kis szerencsével olcsóbban is) ami gyári garis, független, papírokkal.

[ Szerkesztve ]

(#47321) Kapanyél válasza F-ECT$ (#47304) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az LP6 modem (KK5-tel) nem rosszabb, nem jobb, mint az LP2-é. Vagy mint a KL1.
GPS is jó, BT is. Üzemidőről nem tudok beszámolni... :)

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#47322) agabe válasza Kapanyél (#47321) üzenetére


agabe
addikt

és az egész rendszer sebessége? észlelhető az említett gyorsulás ? görgetés nomrális már ?
a stabilitás ellenőrzésére még kicsit több idő kell úgyis, az majd pár nap múlva kiderül (hacsak nem nagyon rossz valami, mert akkor hamarabb is)

(#47323) Voda2


Voda2
tag

Sziasztok. Lenne egy érdekes problémám az S2-vel. Nem tudom hogy a telefon hibája-e. Wifin csatlakozok egy hálózathoz, és kb 15másodpercig van net! Utána ugyanúgy csatlakoztatva van a teló a routerhez, de internetkapcsolat nincs. Ha bontom, és visszacsatlakozok újra van net 15másodpercig. Ez egy munkahelyi internet, amit már évek óta használok. Laptoppal viszont ugyanazon a hálózaton van folyamatos internet! Másik routerrel sajnos csak holnap tudom majd kipróbálni.

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#47324) C.Brigante válasza belashx (#47316) üzenetére


C.Brigante
veterán

még várni kellene pár beszámolót, lehet csak nálad van gond a ledobálással. Én már feltettem volna, de nem fogok fél napot várni mire lejön. Valami gáz van a netemmel.
lemértem speed teszttel, az 8 megát mér. A romot meg nem tudja 25-30k nál gyorsabban szedni... :F

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47325) belashx válasza Kapanyél (#47321) üzenetére


belashx
senior tag

Téged nem dobál le? Mit lehet vele kezdeni? Mondjuk lehet kéne a routernek is egy restart

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47326) 56k


56k
tag

Ez gyors volt :) [CF-Root-SGS2_XX_OXX_LP6-v5.2-CWM5.zip]

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#47327) HardRic


HardRic
addikt

Meh, ilyet írnak, hogy "no ics transitions". Megkérdezném egy samsungostól, hogy mi a búbánatért frissítenek ics-re, ha gb-t csinálnak belőle?!

(#47328) Voda2 válasza Voda2 (#47323) üzenetére


Voda2
tag

Remélem nem ez ment tönkre! 2hetes a telefon.

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#47329) agabe válasza Voda2 (#47328) üzenetére


agabe
addikt

próbáld egy másik stabil rommal....vagy gyári stock van rajta ?
ha meg hardver probléma, akkor gari.

[ Szerkesztve ]

(#47330) Voda2 válasza agabe (#47329) üzenetére


Voda2
tag

A legfrissebb gyári T-s rom. Se root, se semmi.

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#47331) agabe válasza Voda2 (#47330) üzenetére


agabe
addikt

azzal azért működnie kéne...újraindítás megvolt már gondolom.
még lehetne, hogy egy másik routernél is kipróbálod (hiába kapcsolódik jól a laptop...lehet valami geb@sz ott is..valami ip cím ütközés akár), vagy ha van rá mód, akkor a routert is indítsd újra (ha korábban ment, akkor most is kéne, de a router is szarozhat).
Ha ezek után nem okés, és romolgatni nem akarod, akkor szerviz.

(#47332) Rotate válasza HardRic (#47327) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem az ui-t csak később fogják tweakelni, előbb menjen minden...

(#47333) Voda2 válasza agabe (#47331) üzenetére


Voda2
tag

Volt ezzel a céges routerrel már ilyen, de akkor a laptopon sem volt net.

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#47334) milanmylo válasza Rotate (#47249) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Ezt milyen rommal érted el? Akkor már feltennék egy kérdést is: Mit ajánlotok manapság? Criskelo van fent, nagyon tetszenek az effektjei de egyszerűen gyorsan meríti a telefont.. Készenlétben is viszonylag gyorsan elfogy.. Gondolkozom, hogy visszatérek stock romra, de abból meg hiányoznának az apróbb tweakek. Gondolom jkay-t nem lehet stock romon használni.. Előre is köszi!

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#47335) Kapanyél válasza agabe (#47322) üzenetére


Kapanyél
őstag

Mint írtam, nem tettem még föl, csak topiktárs modemes kérdésére válaszoltam, amit KK5-tel használok.
Az az igazság, hogy amíg nincs JKay (vagy ahhoz hasonló), BLN és SetCPU támogatás, addig annyira nem érdekel egy ROM sem.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#47336) HardRic válasza milanmylo (#47334) üzenetére


HardRic
addikt

Hogyne lehetne stockon JKayt használni, ugyanúgy támogatja. Részemről a Checkromot ajánlom, van beépítet kitchen alkalmazása, olyanná változtatod amilyennek tetszik, és atomstabil.

(#47337) Rotate válasza milanmylo (#47334) üzenetére


Rotate
veterán

ez gyári XXKI4, saját kernelével... pár alkalmazás van fagyasztva... a lényeg a gyári bővített aksi, és a 2g hálózat... készenlétben alig merül, pedig gmail sync, időjárás sync is van...

mai nap is jól alakul eddig, 3 órája vettem le, másfél óra kijelzővel, ami megint netezés volt, még van 82%-om :)

(#47338) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Újdonság :DD
Ki volt az a merész aki már feltolta? Nekem 50%on jár a letöltés

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#47339) Camelus válasza Voda2 (#47323) üzenetére


Camelus
csendes tag

Nekem ugyan ez volt vele a gondom. Laptoppal ment a wi-fi, de telóval csak pár mp-ig. Nekem Gigabyte roterem van, a megoldás pedig az volt, hogy "only g" módból át kellett állítanom a másik lehetőségre. Láss csodát, azóta működik.

Nincs más hátra, mint előre!

(#47340) F-ECT$ válasza Rotate (#47337) üzenetére


F-ECT$
titán

2g-n netezel? Vagy wifin? Vagy átállítod 3g-re, addig, amíg netezel, és utána vissza 2g?

Dive ever, work never.

(#47341) Rotate válasza F-ECT$ (#47340) üzenetére


Rotate
veterán

esetek többségében wifin, kinn 2g-n mivel ilyen csomagom van, sajnos fos a szolgáltatóm 3g lefedettsége, azért meg nem fizetek elő 3g-re, hogy esetek többségében így is visszaváltson 2g-re... viszont a legtöbb előfordulási helyemen (otthon, koli, asszonynál, suliban) van wifi, úgyhogy ez nem probléma :) meg ha nagyon 2g-re vagyok szorulva sem dőlök a kardomba mert lassabban tölt be egy oldal... twitter/sync/mail ezeket gyorsan lerántja így is, szóval jó ez így nekem...

az a fos egyébként, hogy most korlátlan edge-em van 6€-ért, amit cserélhetnék ugyanúgy 6€-s 512kb/s 500 megás csomagra, aminek a sebességét ráadásul alig tudnám kihasználni, és a csomag is egy-kettő elfogyna... így a csomaggal nem kell foglalkoznom, a sebesség meg ritkán hátrány, mobilnettel úgysem néznék videókat, az oldalak meg bejönnek így is :)

(#47342) delbarta válasza F-ECT$ (#47305) üzenetére


delbarta
senior tag

Kösz. Feltettem. Csináltam pár képet. Ebből sem tudok meg többet mint a gyáriból. Mit kell néznem?

kép1 kép2 kép3 kép4

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#47343) tutubull


tutubull
tag

Sziasztok!

Lenne nekem egy olyan problémám,hogy a vodás internetem csomagváltáskor belassult de nagyon. Voltam bent a vodánál és azt mondták, hogy nincs semmiféle lassítás a telefonon.

Az a röhej,hogy előtte már használtam a netet és minden faszán működött. Amióta nagyobb csomagra váltottam azóta dög lassú a net. Ugyanezen a romon használtam szóval nem hiszem, hogy a telóval lett valami. Rakjak fel egy stock romot és hátha megjavul?
A vodafone rendszere szerint minden szép és jó csak ettől én még nem tudok netezni :W

(#47344) Voda2 válasza Camelus (#47339) üzenetére


Voda2
tag

Remélem nekem is csak ennyi lessz. Csak ez egy céges net, így én nem férek hozzá sajna. De elvileg a telo ismeri az N-es szabványt is, és G-s routerrel meg nem megy??

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#47345) Rotate válasza tutubull (#47343) üzenetére


Rotate
veterán

nem kell valamit átírni az apn-eknél? lehet valami máshogy van az új csomagnál... bár ez csak találgatás...

(#47346) F-ECT$ válasza delbarta (#47342) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezek alapján csak 1 furcsaságot látok: 1 óra 5 perc a kijelző, viszont majdnem 3 óra az "Awake". Rádiót/zenét hallgattál? Mert ha nem, akkor valami a háttérben ébren tartja a telefont.

Dive ever, work never.

(#47347) tutubull válasza Rotate (#47345) üzenetére


tutubull
tag

Megnézték és azt mondták ,hogy minden jól van beállítva.

(#47348) kaisers válasza tutubull (#47343) üzenetére


kaisers
aktív tag

Nem lehet, hogy időarányosan történt a csomag váltás? Nézd meg mikor van a hó forduló, vagy hogy biztos váltottak-e már a csomagban, mert annak is van átfutási ideje? Nekem is ezekre hívták fel a figyelmem amikor csomagot váltottam.

(#47349) delbarta válasza F-ECT$ (#47346) üzenetére


delbarta
senior tag

Semmit sem csináltam. Email, telefon, néhány weblap. Ezért sem értem. Most 49%-on van úgy, hogy reggel 6-kor húztam le a töltőről. És alig használtam.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#47350) akos727 válasza visionbp (#47252) üzenetére


akos727
senior tag

Van erre valami funkció benne, vagy alapból úgy játsza le?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.