Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47651) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Sziasztok!
Most értem haza melóból (külhon)és raknám az LP6-ot,de csc gondokkal küzd állítólag :K

CSC-t azt lehet külön cserélni?Vagy feltolna valiki valahova egyet amelyiket fel lehet az LP6-al tenni!
Köszi
:R :R

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#47652) Leonardo91 válasza C.Brigante (#47650) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Pedig pit nélkül azzal a hibaüzenettel megáll amit linkeltem

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#47653) C.Brigante válasza Leonardo91 (#47652) üzenetére


C.Brigante
veterán

de miért kellene hozzá??? ettől 1 fájlos a rom! ;)
reparticiót vedd ki!

hallod, most húztam csak el a képnél amit linkeltél a görgető sávot!!! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47654) 72mviktor válasza csabicska (#47648) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ott a link a rom alatt. Language+crt anim.....valami ilyesmi.Letöltöd,cwm ből install,és csinálsz egy gyári visszaállítást.Utána már választhatod a magyart.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#47655) Leonardo91 válasza C.Brigante (#47653) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Már felment, de inkább felteszek vmi ICS-t (nem volt még fent soha)
Melyik ami viszonylag stabilan működik a jelenlegiek közül?
Szerk:. Az igen.. :DDD

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#47656) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#47635) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na amit ígértem. Nagy hirtelen...

- Egyszerűen és gyorsan telepíthető a ROM. CWM-ből feltehető.
- Két launcher van benne alapból. A Trebuchet és a Nova. Először, amikor próbáltam váltogatni a launcherek között, újraindult a telefon, eddig ez volt az első és egyben utolsó újraindulás.
- A Trebuchet Launcher az valami nagyon-nagyon smooth, ezt látni kell. Tényleg mintha lefolyna a kijelzőről, olyan folyamatosak az animációk. SOKKAL jobb, mint a gyári LP6-ban lévő alap TW.
- Első bekapcsoláskor fent az állapotjelző alatt ízléses google search bar fogadott. Olyan jól passzol a kijelzőhöz, hogy eszem ágában sincs leszedni. (mondjuk még nem is jöttem rá hogy kell, mert ha hosszan rányomok semmi nem történik) Alatta az ICS óra található, biztos láttátok már.
- Erősen kigyomlált a rom, memória tisztításkor 230-238MB-ig lezuhan a foglalt memória mennyisége. Mivel 828MB a teljes memória, gyenge ~590MB a szabad, persze ez gyorsan csökken.
- Galéria: kétféle galéria is van benne. Van egy alap, ami GB alatt is volt, és van egy másik, ami szerintem ízlésesebb és használhatóbb. Nem animálódik ez a másik fajta, mint az alap, ha megnyitjuk, de nem is baj, mert gyorsabb. Ha több album van, akkor mint WP7 Tiles, kis négyzetrácsokban rajzólódnak ki a kategóriák. Két oszlop és négy sor fér ki. Ha ekkor ráktaatintunk egy kategóriára, animálva "nyilik ki" a tartalma. Itt is mint a WP7-es Live Tiles lenne. Ha itt rámenyünk a kis képre, amit meg akarunk nézni, akkor értelemszerűen megnyílik nagyban, ééééés alul kis csíkban ott van a többi kép, amit ugyanúgy lehet görgetni, scrollozni. Smooth nagyon...
- Kamera: gyorsan indul, kb 2 másodpercután már akár fotózhatunk is
- Gmail: Gyorsan indul, nagyon mooth ez is.
- Maps: Gyors, a szokásos....
- GPS és Rádió és screenshot nem működik
- Market pöccre ment, semmi hókuszpókusz.
- Naptár: érdekes újítás, hogy elszürkíti a már elmúlt időszakot, és nem csak a napokat, hanem napon belül az elmlt órák is kiszürkülnek. Leírni nehéz, látni kell.
- Polaris: működik
- Értesítési sáv: Wifi, Data, Bloetooth, GPS, Dlaslight, Wifi Hotspot, de állítható. A notification bar eszméletlenül gyors,, ízléses, smooth. Átlátszó az alja egyébként.
- Energia takarékosság: ha be van kapcsolva, akkor is ugyanolyan gyors (lol... remélem nem bug)
- Telefonálás: Működik, a kihangosító is jó. Zöld színű lesz a notibár, amikor kimegyünk menübe. Ez lehetne szebb színű, mondjuk szép kék. Kicsit elüt...

Kinézet: Nagyon egyben van ez az ICS, szép kék, jól harmonizálnak a színek. Angol nyelven nem találtam hibát, nem csúsznak ki a betűk a gombokból, stb, a magyart nem próbáltam, de az tuti szar, mert gyári ICS alatt is gány volt.

Sebesség: aki ebbe bele tud kötni, az beteg. Olyan szinten gyors és Smooth, hogy tényleg potyog az örömtől az ember könnye. Én nagyon-nagyon háklis vagyok a sebességre, de ez kifogástalan. Márpedig ha nekem az, akkor az tényleg az is.

Én egyébként úgy tettem fel a romot, hogy CWM-ben: Wipe minden, majd format cache, data és system, utána pedig mehet fel a rom. Esetleg érdemes így feltenni, mert nekem semmi hiba nem jött elő, leszámítva azt az egy újraindulást.

[ Szerkesztve ]

(#47657) C.Brigante válasza Leonardo91 (#47655) üzenetére


C.Brigante
veterán

ICS-t nem tettem még fel mert nem látom értelmét, annyira meg nem vagyok kiváncsi, h kipróbáljam! inkább egy gyors és stabil GB mint egy gyors és félkarú ics. :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47658) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#47656) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ami kimaradt és fontos, plusz nálam rezegtette a lécet, az a névjegyzék. Most már nagyon-nagyon smooth, és a képek sem utólag töltődnek be, amikor belegörgetek, hanem ott van ahogy kell. Samsung nagyon odatette magát ehhez az ICS-hez, meg vagyok velük elégedve. Mondjuk volt tapasztalat a Galaxy Nexus után az biztos, de nem gondoltam, hogy egy ilyen beta rom ennyire jó lehet. Nálam ez marad fent, üti minden tekintetben a GB-t. Az akku kérdéses, de nem érdekel, ha ilyen smooth minden, akkor szemet hunyok felette.

Facebook sok embernek nem megy (XDA-n panaszkodnak), na nekem működik frankón. Szóval úgy tegyétek fel, ahogy írtam, de előtte nandroiddal érdemes lementeni a régi romot. Más progit még nem tettem fel, de nem hiszem hogy gond lenne velük.

[ Szerkesztve ]

(#47659) leslien válasza ForRedGlory (#47658) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam a 7.4 van fent már kb 1 hete nincs gond az akuval,
kèrdès erre mehet fel 8.1 full wipe?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#47660) ForRedGlory válasza leslien (#47659) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mehet simán, a 8.1 a legújabb.
Nem tudod hol lelem a rádió fixet? Nekem az fontos... Fontosabb mint bármi más.

[ Szerkesztve ]

(#47661) leslien válasza ForRedGlory (#47660) üzenetére


leslien
nagyúr

azt nem tudom,7.4 -ben nincs rádió :N

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#47662) derrik


derrik
őstag

A zenei rész hangjával nem vagyok megelégedve KK5 rom van fenn. Az egész mintha egy hordóból szólna, ha térhatást rákapcsolom akkor pedig szinte hallgathatatlan...ez ilyen???

(#47663) HardRic


HardRic
addikt

hmmm, programoknak nem baj, ha titaniummal vannak backupolva GB-n és átkerülnek ICS-re? Alkalmazkodnak egyből vagy waddafak?

(#47664) ricshard444 válasza ForRedGlory (#47660) üzenetére


ricshard444
veterán

Language pack-ot mivel tudom telepíteni?

Vannak dolgok...

(#47665) Kiskino


Kiskino
csendes tag

ForRedGlory a hozzá való cf-rootot tudnád linkelni?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#47666) Kapanyél válasza belashx (#47632) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nem. A GPS Aids nevű programban. Van egyébként benne sok más okosság is. Bár ICS-n nem tudom, mennyire aktuálisak pl. a szervizmenüs direkt elérések (kódok).

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#47667) ForRedGlory válasza Kiskino (#47665) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miért? Rootolt alapból :)

(#47664) ricshard444: passz, nem próbáltam. Nekem jó az angol.

Amúgy így:
İNSTALLATİON FOR LANGUAGE PACKAGE AND CRT OFF ANIMATİON
FİRSTLY DOWNLOAD NEW PATCHED .APK FİLE
EXRACT RAR AND GET WESTCRİPSFRAMEWORK-RES.APK FİLE
DRAG İN TO (SYSTEM/FRAMEWORK)
THAN REBOOT
DONE ....ALL LANGUAGES ADDED AND CRT ANIMATİON ACTİVATED

[ Szerkesztve ]

(#47668) Rotate válasza Kapanyél (#47666) üzenetére


Rotate
veterán

ez valami helymeghatározón keresztül terjedő nemi betegség? :D:D:D

(#47669) ricshard444 válasza ForRedGlory (#47667) üzenetére


ricshard444
veterán

Mintha kilenne herélve a cucc, nemlehet állítani az animáció sebességét :F

Vannak dolgok...

(#47670) ForRedGlory válasza ricshard444 (#47669) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Már hogyne lehetne... simán működik, most próbáltam. ;)

(#47671) Kiskino


Kiskino
csendes tag

Hová kell felmásolni a nyelvi fájlt? Nem tudja feltelepíteni!!

(#47672) ERPY válasza ForRedGlory (#47656) üzenetére


ERPY
őstag

ICS alatt ha jól emlékszem hangerő le + power gomb 2 másodperces nyomva tartása mellett lesz screenshot.

(#47673) ricshard444 válasza ForRedGlory (#47670) üzenetére


ricshard444
veterán

Nemtalalom Mellesleg sokkal szebben szol vele a rules Soundmagic PL50

Vannak dolgok...

(#47674) DarkByte


DarkByte
addikt

CM9-et próbálgat valaki? A known bugs listát nem látom hogy frissítenék, kíváncsi vagyok mi van még hátra?

Másrészt ezt milyen ROM-ra kellene CWM-el felrakni? A kernel-t és a fájlrendszert cseréli, de pl. modem gondolom nem mindegy mi megy alá.

(#47675) W.a.T.T.O.


W.a.T.T.O.
csendes tag

Nagyon köszi az eddigi segítségeket, egy Illusiom-xt 1.7.1.-vel tökéletes minden!
Bár az aksi bírhatna 40-szer ennyit! Viszont van ez a Samsung apps, na ez nekem nincs!
Hogyan lehetne ezen pozitív irányba változtatni?
Előre is köszönöm a segítséget!
Szép napot!

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#47676) horseface77 válasza W.a.T.T.O. (#47675) üzenetére


horseface77
tag

Egy kis ajándék! [link]

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#47677) W.a.T.T.O. válasza horseface77 (#47676) üzenetére


W.a.T.T.O.
csendes tag

Nagyon nagyon Hála Uram! Fantasztikusan gyors vagy! Thx

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#47678) feyce válasza Rotate (#47504) üzenetére


feyce
csendes tag

A néhai fagyáson kivűl semmi bug-gal nem találkoztam benne, nemtom miről beszélsz...

Egyébként felraktam a Chainfire-t Nvidia pluginnal és azóta a GTA 3 közelse forrósítja annyira a telót, és semmi fagyás, semmi bug...

(#47679) feyce válasza Szelley (#47516) üzenetére


feyce
csendes tag

800 MHz?? nem gondolod hogy egy kétmagos, magonként 1200 MHz-es telefont lehuzni 800-ra egy kissé gyalázat? :DDD
Amúgy nemtudom miért mondod hogy szar... szinte egyetlen-egy ugyanennyire komolyan kidolgozott játék nincs Android-ra. De ha szerinted van, akkor várom az ötleteket:]

Egyébként felraktam a Chainfire-t Nvidia pluginnal és azóta a GTA 3 közelse forrósítja annyira a telót, és semmi fagyás, semmi bug... és hozzá se nyúltam a CPU-hoz:P

Amúgy te mivel kapsz ennyire pontos értéket a CPU hőmérsékletéről?

(#47680) feyce válasza Varszegig (#47540) üzenetére


feyce
csendes tag

Ne kérdezd, ezt az egész Garancia mizériát nem értem, mert akitől vettem az is egy használt-GSM-ből szerezte, azt viszont nemtudom hogy újonnan-e vagy oda is beadták. De kb még egy hét garancia van rá és az is GSM által adott garancia.
Szóval ne kérdezd.
A véleményem az hogy valaki megszorult és gyorsan sz*rért-h*gyért beadta papir meg minden nélkül, csakhogy legyen pénze, és talán így úgrott a papir. Ami nyilván nekem nagy szívás...
De Átnyúztam a telefont és hardveresen kifogástalan, hálistennek. Emellett felraktam a KK5 RevoHD ROM-ot, és így kikapcsolt képernyővel 6 óra alatt merül 1-2 százalékot:P

Egyébként felraktam a Chainfire-t Nvidia pluginnal és azóta a GTA 3 közelse forrósítja annyira a telót, és semmi fagyás, semmi bug... úgyhogy úgyérzem a probléma megoldottnak számít... úgy tűnik

(#47681) Sannyy


Sannyy
csendes tag

Valamiért nem tudom a videokat megnézni pl. az Origo-n. Mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

Mindenki másként egyforma

(#47682) ForRedGlory válasza ricshard444 (#47673) üzenetére


ForRedGlory
félisten

settings -> developers settings
beallitasok -> fejlesztoi beallitasok

[ Szerkesztve ]

(#47683) Szelley válasza feyce (#47679) üzenetére


Szelley
senior tag

a gta3 fagyására mondtam hogy kaka :) amúgy meg mint mondtam, 800mhz-en nincs semmi lassulás! Szóval minek pörögjön 1,2-n magasabb hőfokon, jobban zabálva az akkut? Így 38fok fölé nem megy, és jóval tovább bírja az akksija is :K

(#47684) znagy69 válasza ForRedGlory (#47656) üzenetére


znagy69
őstag

Nálam deodexed LP6-on megy a gps a gpsfix install után. Egy dologgal nem vagyok kibékülve a software update nem tűnik el. A product kód helyreállításnál nincs választási lehetőség, így nem tudom letüntetni.

(#47685) Leonardo91 válasza znagy69 (#47684) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ha lemented a fájlokat ,utána a product is visszaállítható

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#47686) kali válasza znagy69 (#47684) üzenetére


kali
legenda

a samsung fiók beállítása, és azt követően a frissítési lehetőség - akár manuális - engedélyezése után sem tűnik el a figyelmeztető jelzés?
nekem utána mindig eltűnt!

(#47687) Szafi77 válasza znagy69 (#47684) üzenetére


Szafi77
tag

root -> törlöd a szoftver update apk-ját .. és eltűnt :)

WebKRESZ az Android Marketen ::: https://play.google.com/store/search?q=webkresz&c=apps

(#47688) znagy69 válasza kali (#47686) üzenetére


znagy69
őstag

Nem tűnik el. Gondolom a product kód miatt nem fut le, és mindeg visszajön a statusbarban.
A product kod-ot sem tudom helyre állítani, mert nem tudom a *#272-ben változtani .

Leonardo91 Nem értem mire gondolsz.

Szafi77 TB-vel fagyasztva és így is előjön. system/app-ben nem találom, hogy töröljem, de most megpróbálom TB-vel törölni, mert ott megvolt.

Egyébként a deodexed van fent és jó a BT, gps, wifi.

(#47689) moco22 válasza znagy69 (#47688) üzenetére


moco22
aktív tag

Szia. Mivel tetted fel a romot? Mobile Odinnal?
Nálam is ez volt a bibi. Először Mobil Odinnal tettem fel, utána otthon sima Odinnal és már tudtam válogatni a pr. kódok közül, előtte csak KOR volt, más nem.

Samsung S22 Ultra

(#47690) kali válasza znagy69 (#47688) üzenetére


kali
legenda

a product code milyensége elvileg nem számít, megfelelő samsung fiókos beállítás mellett, nekem nem magyar (xeu..stb) esetén is lefutott a frissítés ellenőrzése!
milyen product code van jelenleg a rendszer alatt?

[ Szerkesztve ]

(#47691) sippet válasza DarkByte (#47674) üzenetére


sippet
senior tag

én január 1-je óta azt használom, tulajdonképpen semmi baj nincs vele, tökéletesen működik. ami hátra van a fejlesztésből: videó kodekek (most a videólejátszással gondjai vannak, illetve nem lehet videofelvételt készíteni a kamerával, de a fotózás működik), hw gyorsítás. ezek nem is fognak megoldódni, amíg a samsung nem teszi közzé a kernel forráskódját.

bármilyen romra felteheted, csak wipe-olni kell rendesen, aztán simán flesseled recovery-ből. arra figyelj, hogy az xda-s topicjában leírt sorrendben csináld, és telepíts a gapps csomagot is, különben nem lesz gmail, market stb.

a modemet valóban nem cseréli, de nem is muszáj, bármelyik modemmel elmegy, ha van egy már beváltad, akkor nyugodtan fenn hagyhatod.

egyébként ez a linkelt ics remix lp6 rom, ami gyakorlatilag teljesen aosp-sítve van, most nagyon birizgálja a fantáziámat, asszem fel is rakom, kíváncsi vagyok rá, mit produkál. eddig teljesen bevett vélemény volt, hogy a cm9 romok atomstabilak, mígy a gyáriak állandóan fagyiznak, de ennek a topicjában most csak jót írnak, és forredglory is dícséri. hátha ez most már tényleg van olyan szinten, hogy napi használatra is alkalmas, emellett még a videófelvétel is működik, ellentétben a cm9-cel. meglátjuk.

(#47692) csabicska válasza Szafi77 (#47687) üzenetére


csabicska
senior tag

melyik pontosan az az apk fájl?
Szoftverfrissités.... root explorerrel törölném

-Galaxy S20 - The best-

(#47693) trobi28


trobi28
addikt

Feltettem a Remix ics 4.0.3 V8.1 NEW XXLP6 FULL-WİPE-ot de az istennek nem tudom bele varázsolni a Magyar.Valakinek valami ötlet? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#47694) znagy69 válasza kali (#47690) üzenetére


znagy69
őstag

nincs is csc, ez hogy lehet, unknown?

(#47695) csabicska válasza trobi28 (#47693) üzenetére


csabicska
senior tag

Ott a link a rom alatt. Language+crt anim.....valami ilyesmi.Letöltöd,cwm ből install,és csinálsz egy gyári visszaállítást.Utána már választhatod a magyart.

-Galaxy S20 - The best-

(#47696) trobi28 válasza csabicska (#47695) üzenetére


trobi28
addikt

Ez így nem müxik :(((

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#47697) Rotate válasza feyce (#47678) üzenetére


Rotate
veterán

szted az nem bug, hogy teljesen random egyszercsak megfagy a játék és kidob? gratulálok :D

(#47698) csabicska válasza trobi28 (#47696) üzenetére


csabicska
senior tag

Nekem jó volt ,de szerintem ne küszködj vele nem jó az.
Én most újra próbálom a sima KLP6 romot.
Gps fixel már a navi is jó.
Csak a szoftver frissitő ablak nem tűnik el,de rajta vagyok.
Most tesztelem.

-Galaxy S20 - The best-

(#47699) R2D20208 válasza csabicska (#47698) üzenetére


R2D20208
addikt

Sok szerencsét Csabicska :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47700) bajusz66 válasza csabicska (#47698) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Nekem stock romon lecsekkolta és eltűnt,
De csak XEH produkt kóddal :K
Old bootloader működik?

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.