Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47251) Mett válasza Rotate (#47249) üzenetére


Mett
senior tag

hogy lehet majdnem 7 órán át egy telefont nyomogatni :F :)

(#47252) visionbp válasza akos727 (#47227) üzenetére


visionbp
tag

Powerampot használok erre, kiválóan teszi a dolgát.

(#47253) Rotate válasza Mett (#47251) üzenetére


Rotate
veterán

úgy, hogy barátnőm tanul a vizsgáira, aztán olyankor ha nála vagyok telóról fórumozok, twitter, stb... ma kicsit szüneteltettem a tanulást, szóval nem volt jobb dolgom :) amúgy eléggé net függő vagyok, szóval nem nehéz ennyit összehozni :D akár többet is gond nélkül :D

de a lényeg, hogy kurvajó ez a telefon, meg ez a 2ah aksi :D imádom és kész :D komolyan, nem kéne más...

[ Szerkesztve ]

(#47254) csabám


csabám
addikt

Sgs III legfrissebb pletykák

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#47255) #68216320


#68216320
törölt tag

Deodex KK5-höz szeretnék kamera hack-et. Lehet valahogy külön, új rom felrakása nélkül megoldani? Jó lenne a bekapcs gomb fotózáshoz, videónál a hang szabályozása, mert koncerten túl erősen vesz fel, illetve picivel jobb autófókusz. Ha lehet linket is kérnék a hack-hez.

Rotate: 2A-es aksival jobb a fogása is a telefonnak? Nem néz ki ormótlanul?

[ Szerkesztve ]

(#47256) ForRedGlory válasza muveszur (#47197) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hehe, semmi kozom hozza. Honapok ota nem irok oda.

(#47257) nbukta77


nbukta77
addikt

Uj ICS-rol semmi hir?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#47258) ForRedGlory válasza Rotate (#47249) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt is tedd hozza kerlek hogy a screenfilter segitsegevel letekered a fenyerot 0-ra, plusz fekete hatteret bamulsz. Szigoruan csak bamulod mert hozza nem ersz a telefonhoz. Kizart hogy ennyit elmenjen egy toltessel...

[ Szerkesztve ]

(#47259) ERPY válasza Piwi (#47246) üzenetére


ERPY
őstag

Pár napja visszaálltam a 2.3.6-ra, miután teszteltem Wajk WIUI-ját, azt állítottam vissza véletlenül. Szal most ezen ragadtam.
Ha valaki nincsen megelégedve a gyári kamera appal, ajánlom az LgCamera appot. Odaver a gyárinak mint az állat. Olyan tűéles videót készít 1080p-ben is mint atom, és nem fokuszálgat össze vissza.

(#47260) F-ECT$ válasza ForRedGlory (#47258) üzenetére


F-ECT$
titán

Most mondjam azt, hogy gyere velem egy napon keresztül, és nézd meg a saját szemeddel?

2Ah akksi: jobb a fogása, nem lesz tőle csúnyább a telefon.

ERPY: köszi, én is töröltem jópár hangot.

HardRic: Nem értem, hogy miért melegszik ennyire, de sajnos a nagy kedvencem a Where's my water is eléggé melegíti, pedig ott sincs 3D grafika.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#47261) Szafi77 válasza Slovak (#47247) üzenetére


Szafi77
tag

Ezt kibaszott gyorsa felejtsd el! Ki vagy te hogy felülírd a Google Android applikácóterjesztési üzletpolitikáját. Ha nem telik egy szaros 3500Ft-os progira, akkor használj valami free-t helyette, vagy ne használd! Remélem téged is meglopnak ... remélem 100-an!!!

Egy ilyen faszság megfolyatná a fejlesztéseket ...

WebKRESZ az Android Marketen ::: https://play.google.com/store/search?q=webkresz&c=apps

(#47262) ibenny válasza Szafi77 (#47261) üzenetére


ibenny
senior tag

Csak úgy zárójelben teszem hozzá, hogy egy mobil alkalmazásért 3500 Ft (ld Spb Shell) arcpirítóan, irgalmatlanul sok.

[ Szerkesztve ]

(#47263) Sógi válasza migabi24 (#47222) üzenetére


Sógi
addikt

Esetleg le tudnád írni, h mit lehet pontosan állítani ezzel az appal vagy fent van xda-n is?
Erre lehet beneveznék, használtam void echot és elég minőségi kernelnek találom :)

(#47264) horseface77 válasza ibenny (#47262) üzenetére


horseface77
tag

Valóban nem ér annyit.Anno wm6-on sokkal jobb volt.Most viszont egy ingyenes golauncher meg egy fizetős beutiful widgets(kb600ft) simán odaveri szerintem.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#47265) Gizmo94 válasza Szafi77 (#47261) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ennél sokkal szelídebben kellene előadnod magad. Amit Slovak írt, sokaknak nem jöhet rosszul, ráadásul nem is direkt warez, továbbá privátban kívánta taglalni a kérdést..
Hogy te az aláírásodból láthatóan fejlesztgetsz és személyes támadásnak vetted, az a te dolgod. De ezt a stílust meg te felejtsd el itt gyorsan. A lopás szó kicsit erős. gondolom, te még soha egy mp3-at sem töltöttél le sehonnan és csak jogtiszta filmeket néztél egész életedben.
Az SPB Shell pedig eléggé csúnyán túlárazottt app, nem hiszem,hogy szarosnak kellene nevezned egy android app-ért 3500 ft-ot, ami szinte magasan a legdrágább.
Ha neked meg egy nyelvtankönyvre nem telik, akkor talán ne írj baromságokat, lásd:
"megfolyatná a fejlesztéseket" . talán legközelebb próbáld meg pontos j-vel.

(#47266) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

illusionéknál nagyon csend van, nem tudni mikor jön új belőle?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#47267) F-ECT$ válasza Leonardo91 (#47266) üzenetére


F-ECT$
titán

És ez baj? Végre nem ad ki 2 naponta új romot...

Dive ever, work never.

(#47268) mfranky


mfranky
őstag

Ahogy elnézem ezt az Galaxy S III-at, már kíváncsian várom, hogyan fog kinézni a szifon5. Külsőre ahogy nézegetem mindenki ilyennek várta a iP5-öt... vajon hány tégla van az apple-nál? ... :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#47269) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem is mondtam, tegnap este a telefon másfél métert zuhant, miközben párszor találkozott a kondigép fám vázával esés közben, a fém lábán landolt, majd csúszott a pofáján kb 50 centit... Na ott kicsit parás lettem, mert ugye pár napja vettem komplett fehér házat rá. Élére esett a telefon, ez lett a vége. Totálisan ép maradt és karctalan a kijelző, de a tok megsínlette. Mondjuk volt vagy 1000 Ft a tok, még Sógitól vettem. Olcsón megúsztam:

(munkatársnőm Galaxy Minijével készült, nem talált fókluszt)

(#47270) belashx


belashx
senior tag

SamMobile @SamMobiles
I9100XXLP6_I9100OXXLP3_OXX (Android 4.0.3)
sammobile.com/forum/showthre…

10:30-kor lesz elérhető.

Király!!! :DD :)) :DD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47271) horseface77 válasza belashx (#47270) üzenetére


horseface77
tag

Zsír.Megvan a mai program. :C

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#47272) pzstm válasza belashx (#47270) üzenetére


pzstm
titán

most láttam én is :C

Estére várom a tapasztalatokat. :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47273) belashx válasza horseface77 (#47271) üzenetére


belashx
senior tag

Én is így vagyok vele.
Remélem ezt már lehet normálian használni. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47274) belashx válasza pzstm (#47272) üzenetére


belashx
senior tag

minden bizonnyal lesznek. A múltkorival az volt a legnagyobb bajom, hogy a wifi hotspot használata után nem volt net a telón a köv. restartig. Bízom benne, hogy ilyenek ebben már nem lesznek, de tisztában vagyok vele, hogy ez sem lesz tökéletes.
Nem baj, lesz új játékszer. :))

Bocs a dupláért, csak szétszórt vagyok. (biztos az öröm) :D

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47275) derrik


derrik
őstag

akkor teszek ma egy próbát én is ......ugyanis én marha megvettem egy olyan készüléket aminek nincs gyári száma, így pl. Samsung oldalán sem tudom beregisztrálni /elkápráztatott a telefon és csak második nap vettem észre/ Ugyan van a boltban egy másik, amelynél minden kósernak látszik, és még 20E forinttal olcsóbb is. De csak kicserélni akarják.....a különbözetet vissza adni nem. Pedig ez új készülékként adták el/mint írta itt egy kolléga házcsere után/ a másik pedig kissé viseltes. Így szerintem a különbözet is visszajárna nekem!

(#47276) csabám válasza derrik (#47275) üzenetére


csabám
addikt

Olvasd ki az imeit és reggeld be.

Tárcsázóba: *#06#

Amúgy érdekes történet. Mit meg nem csinálnak ezek a sufnisok. . . :F

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#47277) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Mi az istent csináljak már, hogy ne merüljön olyan gyorsan a teló? XXKI4, Siyah 2.6.6 (lulzactive), easy battery saver, nincs fent hulladék ami zabálna. Titaniumban miket fagyasszak? Tököm kivan már. :W Tegyek fel újabb siyah-t vagy másik kernelt?

(#47278) pzstm


pzstm
titán

PASS: samfirmware.com

I9100XXLP6_I9100OXXLP3_OXX
PDA: I9100XXLP6
PHONE: I9100XXLP6
CSC: I9100OXXLP3

Build date: January 17 2012.

Elég régiecske fajta :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47279) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Ez azért így komoly :DD

szerk:. pzstm: azért mondom.. kicsit érdekes hirdetés

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#47280) pzstm válasza Leonardo91 (#47279) üzenetére


pzstm
titán

egy éve? nem májustól volt kapható??? viseltes de nem törött??? agyon van karcolva???

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47281) F-ECT$ válasza Sanci789 (#47277) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit értesz azalatt számokban, hogy gyorsan merül?

Dive ever, work never.

(#47282) horseface77 válasza pzstm (#47280) üzenetére


horseface77
tag

Biztos valami béta verzió! :DD De mi lehet az a Galaxsy:

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#47283) belashx válasza pzstm (#47278) üzenetére


belashx
senior tag

már fent van?
én nem láttam

Köszi

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47284) pzstm válasza belashx (#47283) üzenetére


pzstm
titán

még nem, de a fürumban már ott a leírás...igaz még hiányosan.
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47285) Sanci789 válasza F-ECT$ (#47281) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Egy óra alatt majdnem 10%-ot, úgy hogy hozzá se nyúlok.

(#47286) F-ECT$ válasza Sanci789 (#47285) üzenetére


F-ECT$
titán

Az tényleg sok. Tedd fel a BetterBatteryStats-ot és nézd meg, hogy mi wakelockolja a telefont.

Dive ever, work never.

(#47287) delbarta válasza Sanci789 (#47285) üzenetére


delbarta
senior tag

Nekem is ugyanezt csinálja. Csak rootolva van, semmi egyedi rom. XWKI4. A system panel szerint a system processes közül a suspend és az events/0 zabálja az akkut mint az állat. A többi a közelében sincs.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#47288) horseface77


horseface77
tag

Tölthető! lp6 [link]

Changes.
Interface: Some new apps '' Google+ - Messenger - ''
Battery: Battery isn't better on my phone in case of LP2
Faster: Phone is faster.
Touch: Same as on LP2.
Overall: Still no ready for KIES updates.. But released is planned begin March...
Facelock: Working
Task: Task manager is back.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#47289) belashx válasza pzstm (#47284) üzenetére


belashx
senior tag

Indul a mandula. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47290) derrik válasza csabám (#47276) üzenetére


derrik
őstag

.....úgy nem engedi! Csillagozott mező a Gyártási szám is !

(#47291) C.Brigante


C.Brigante
veterán

másnak is ilyen tetű lassan jön az LP6?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47292) pzstm válasza C.Brigante (#47291) üzenetére


pzstm
titán

nyilván mindneki rácuppant! No tessék szépen letölteni, felrakni, és írni róla mindent ide :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47293) csabám válasza derrik (#47290) üzenetére


csabám
addikt

Olyannal még nem találkoztam. Akkor szerintem vidd vissza és kérd vissza a teljes összeget. Később ha gond lesz a telóval, akkor tuti nem fogsz örülni. . .

Vagy lehet, hogy valaki majd segít. Mondjuk kali:)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#47294) C.Brigante válasza pzstm (#47292) üzenetére


C.Brigante
veterán

ok, de ez valami kegyetlen nálam... lehet megvárom, h lemenjen az első roham! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47295) Kapanyél válasza C.Brigante (#47291) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nálam szélvészgyors ez a link.
600k stabilan (ennyit tud bent a net)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#47296) C.Brigante válasza Kapanyél (#47295) üzenetére


C.Brigante
veterán

az nekem is elég lenne, de ez a 25k nálam aggodalomra ad okot! :DDD

(#47297) pzstm: akkor megvárom már a tapasztalatot is! :D

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47297) pzstm válasza C.Brigante (#47296) üzenetére


pzstm
titán

akkor majd ha kapanyél lekapta, tuti Neked is gyorsabb lesz :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47298) ForRedGlory válasza pzstm (#47278) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bakker, hogy ma nem megyek haza este, így nem tudom kipróbálni -.-
Vááááá......

(#47299) pzstm: na akkor az érdekes lesz, hogy lehet ennél sokkal jobb telefont kiadni? Max 4mag, 2gb belső memória, full fém ház. SGS2-nek most sincs ellenfele, de lassan 1 éve mutatták be.

[ Szerkesztve ]

(#47299) pzstm


pzstm
titán

SamMobile @SamMobiles
Insiders... #SGS3 lots better than #SGS2. #SGS3 will battle only the new iPhone no competition for all other brands.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47300) belashx válasza C.Brigante (#47296) üzenetére


belashx
senior tag

Nekem azért gyorsabb, de nem is vagyunk prémium userek
még 20perc :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.