Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48151) C.Brigante


C.Brigante
veterán

márhá jó ez a widzset, prószáljátok ki: [link]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#48152) kali válasza rankesz (#48149) üzenetére


kali
legenda

tanulni sosem lehet eleget, mindig van új a nap alatt, mindenki számára!
ezek a merülések engem mindig elkerültek, nem, hogy sgs2 esetén, hanem még anno az sgs legkritikusabb firmware verziói alatt is, és lehet rám haragudni, de tartom magam ahhoz, hogy többnyire azoknál jelentkezett a probléma, akik főzött/buherált firmware verziót használtak, vagy bizonyos külső alkalmazások okozták a hibát, de néha akár az is elég, ha rootul alávág az ember a rendszernek...

(#48153) R2D20208 válasza Sanci789 (#48150) üzenetére


R2D20208
addikt

Andyx 2.3.6. Ha jól emlékszem még, KK5 volt az utolsó 2.3.5 . Én szinte sosem játszom telón, de szerintem ilyen FW váltáskor sem ajánlott a progik visszarakása mentésekkel együtt, csak a progik, játékok simán. (ebben nem vagyok biztos, de igy sejtem ) Valaki tuti megirja a frankót.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#48154) trobi28 válasza rankesz (#48144) üzenetére


trobi28
addikt

Az nekem sem melegedett ennyire de hát az azért egy kicsit gyengébb vas is :K

R2D20208: Nem tudod véletlenül hogy a XILA2-ben hol tudom átírni a Locksreen elhúzós szövegét? :R

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#48155) C.Brigante válasza kali (#48152) üzenetére


C.Brigante
veterán

én pontosan a xila2-nél tapasztalom azt, h nincs szükségem rootra.(egyenlőre)
1. a rendszer gyors.
2. nem használok annyi (felesleges) programot, h a TB kelljen feltennem, ezáltal ugye már root is szükséges.
3. azt a 10-20 progit amit használok azt felteszem egyenként is.. (ha úgy alakul)
4. nem fagyasztgatok, nem backup-olok!
5. kódos reset flash elött, után.
6. mostmár csak használom, amire kell és amiért vettem.

most épp' ilyenem van! :DDD

nem volt még egy restartom és egy gyors merülésem sem!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#48156) trobi28 válasza C.Brigante (#48155) üzenetére


trobi28
addikt

Tényleg jó ez a XILA2.Olyan sima az egész rendszer.Nem is arról van szó hogy gyors mert azt tudta az Illusion is meg R2 romja is hanem olyan "simulékony" az egész,tiszta ICS feeling :C

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#48157) csabicska válasza trobi28 (#48156) üzenetére


csabicska
senior tag

XILA2 linket tudnál ADNI?
Köszi.

-Galaxy S20 - The best-

(#48158) C.Brigante válasza trobi28 (#48156) üzenetére


C.Brigante
veterán

ha az ember megkapja gyáriban azt, amit csak custommal lehetett elérni, akkor nincs semmi gond!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#48159) R2D20208 válasza trobi28 (#48154) üzenetére


R2D20208
addikt

Sajna nem. Nem néztem még bele. De mindenképpen vissza kéne bontanod .xml dolgokat, és átirnod stb stb. Nem egyszerű sajna.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#48160) kali válasza C.Brigante (#48158) üzenetére


kali
legenda

más vonatkoztatásban ugyan, de nagyon jó a véleményem az la2 firmware verzióról; a páromnak vettem karácsonyra egy galaxy w telcsit, az azóta hivatalosan kapott már la2 frissítést (kies és fota útján is), és akkorát dobott a rendszeren adott firmware verzió, hogy csak na, illetve némi ics beütés is van már benne!

[ Szerkesztve ]

(#48161) csabicska


csabicska
senior tag

Tudnátok egy :XILA2 linket adni?
Root kernel esetleg?
Köszönöm. :)

-Galaxy S20 - The best-

(#48162) F-ECT$ válasza C.Brigante (#48155) üzenetére


F-ECT$
titán

Én játszok 4-5 játékkal párhuzamosan, el van mentve pár wifi hozzáférés, az opera böngészőben egy pár dolog, egy 7x7-es elixir widget, és még néhány apróság, ami nem jut eszembe, ezeket legalább 2-3 óra lenne visszatenni TBP nélkül, így meg 2 perc.

Gyors merülés, restart nálam sem volt.

Dive ever, work never.

(#48163) trobi28 válasza csabicska (#48161) üzenetére


trobi28
addikt

Parancsolj :K

Rootolt.

R2D20208: Akkor hagyom a fenébe,most kevés időm van erre :B

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#48164) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Sziasztok!

Egy érdekes problémával sikerült találkoznom az SGS2ömön.
"Random" üzemmódba kapcsolt.
A jelenségek:

-Találomra elindul a hangutasítás progi.
-Spontán módon elkezdi ellenőrizni a médiatartalmakat.
-Elalszik a képernyő majd 4-5 másodperc múlva olyan 10%os fényerővel visszakapcsolja a háttérvilágítást, függetlenül attól hogy hagyom csak simán a beállított idővel való lezárást, vagy a be/kikapcs gombbal "altatom" el.
-A semmiből egyszercsak kiírja hogy ő most töltődik, úgy hogy 10m körzetben még dugalj sincs.
-Van olyan is hogy úgy viselkedik mintha USB-vel a gépre dugtam volna. (valami MDF vagy mi a franc csatlakoztatottságot ír ki az állapotsávba.)
-Megfagy a képernyő, se kép se hang és 2-3 perc múlva újraindul a telefon.
-GPRS-t/EDGE-t nem kapcsolja be. (Bár ez beállítás gond is lehet, igaz eddig működtek)

Megoldásként már gyári beállítások visszaállítását próbáltam. Nem jött össze.

Most WTF?????
A telefon gyári független, gyári 2.3.4-el

(#48165) tronik


tronik
csendes tag

Sziasztok!

Szombaton vásároltam egy t-mobile-os S2-es készüléket!
Két kérdésem lenne ! Melyik a legfrisebb gyári rom hozzá?
És miért nem tudom csatlakoztatni a KIES-hez ? "Ez egy nem támogatott eszköz." címen ?!
Lehet én csinálok vmit rosszul.
Elvileg vinnie kéne a DivX filmeket! Es File Explorerrel kitallózom a gépemről a filmet és nem tudja lejátszani a videót. az MP4-et simán vette.

Üdv, tronik

(#48166) kali válasza Rakeem (#48164) üzenetére


kali
legenda

a *2767*3855# kód sem segít?

(#48167) sippet válasza R2D20208 (#48146) üzenetére


sippet
senior tag

ez nem igaz, nálam simán felmentek a TB-vel mentett adataim a cm9 romra annak idején, és most a remix romra váltáskor se volt problémám.

(#48168) Caaabi


Caaabi
senior tag

szép napot mindenkinek ! :) Kiszórakoztam magam ezzel az android emulátorral de nem fogott meg annyira, egy olyan programra gondoltam ha esetleg létezik mint a phonemypc aminek a segítségével telorol irányítom a gépet, nahmost fordítva is megoldható ez gondolom hogy gépről a telót... ha igazam van akkor valaki programmal ki tudna segíteni hogy mivel kivitelezhető ez ?:)

(#48169) kali válasza tronik (#48165) üzenetére


kali
legenda

az utolsó hivatalos ts firmware; xwki4/xxki1/tmhki1
megfelelő verziós - friss - kies legyen fent, alaplapi usb csatin próbáld (sok előlapi kivezetés problémás ilyen szempontból), védelmi alkalmazás ne fogja meg a kies kapcsolódási szándékát, és a kies telepítése és a telcsi csatlakoztatása után várd meg, amíg a teljes illesztés megtörténik!
én nem találkoztam olyan divx formátummal, amit nem vitt volna!

(#48170) F-ECT$ válasza Rakeem (#48164) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez olyan, mintha kontakt hibás lenne az usb. Ha egy full reset nem segít, akkor szervíz.

Dive ever, work never.

(#48171) ezzio


ezzio
tag

R2 romját hogyan tudom telepiteni?
Milyen alap rom kell hozzá?

(#48172) Rakeem válasza kali (#48166) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Kipróbálom aztán meglátjuk.
Ha ez sem segít akkor lehet megy szakszervízbe. :(

(#48173) R2D20208 válasza ezzio (#48171) üzenetére


R2D20208
addikt

Semmilyen alaprom. De ha egy tiszta KL1 re rakod, az sem árt neki. :) (de nem fontos ) CWM, és told fel simán. Esetleg csinálj data/factory resetet. Amúgy én szeretem a teljesen tiszta telepitést. De ha gondolod, várd meg, mert be tudtam tenni a rendszerbe 4 féle animációt, és van pár apróbb javitás. Most fogom feltölteni...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#48174) vadalma65 válasza Caaabi (#48168) üzenetére


vadalma65
tag

Nézd meg ezt, de rengeteg alternatíva létezik ha nem tetszik.
Ha a telefont akarod vezérelni akkor a vnc servert ajánlom androidra.

[ Szerkesztve ]

(#48175) ezzio válasza R2D20208 (#48173) üzenetére


ezzio
tag

rendben, köszi a segitséget. akkor várok most KI8 van fent arra is feltudom tenni?

(#48176) F-ECT$ válasza R2D20208 (#48173) üzenetére


F-ECT$
titán

És hogy lehet majd váltogatni közöttük?

Dive ever, work never.

(#48177) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

mit kell letötölni ahhoz, hogy a telefon hivásnál ne olvassa fel a neveket? vagy a telefonszámot? a kisegitúő lehetőségeknél mindent kikapcsoltam már

(#48178) juhaszroli


juhaszroli
tag

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy valamiért a telefon nem jelzi, ha jött új SMS, vagyis úgy kell elképzelni, hogy megjön az sms. A kijelzőn, alapértelmezett touchwiz meg minden, ugye kéne lennie egy sárga négyzetnek, amit el tudok húzni balra, és ott van az üzenet, meg kéne jeleznie az alap főképernyő 4 ikonjainál is,hogy az üzeneteknél piros körbe van az olvasatlan üzenetek száma...ez sincs ott, viszont belépek az üzenetekhez, ott van, hogy jött új....ez mitől van? Értesítés ki van pipálva...de állapotsoron se írja, hogy jött új üzenet...nem piszkáltam beállítást, ha igen, véletlen, valamint Golaunchert használtam egy darabig, de szerintem ennek nincs sok köze hozzá...Valami ötlet? Előre is köszönöm!

(#48179) tesopapa válasza Rakeem (#48164) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Egy próbát megér.
Száraz fogkefével vagy sűrített levegővel pucold meg az USB aljzatot. A haverom desire HD-je is ezt csinálta.

(#48180) R2D20208 válasza F-ECT$ (#48176) üzenetére


R2D20208
addikt

Belső sdre raktam, és Zipben. CWM ből . Ja, és beraktam tesopapa kellemes fekete-fehér témáját is sd re, amihez gratulálok neki ! :K

(#48175) ezzio fel tudod igen.

(#48177) Bagoly81 :Y nekem még sosem olvasta fel ! :F

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#48181) tronik válasza kali (#48169) üzenetére


tronik
csendes tag

Csatlakoztatom a géphez, a belső tárhelyeket simán látja.
viszont a legfrissebb Kies nem látja, bedugtam hátra az USB-t és semmi. Nem támogatott eszköz.
Úgy csatlakoztatom egyébként: USB-segédprogramok, elindítom, csatlakozás, bejön a Belső tárhely használata. Előtte már elkezd csatlakozni a Kies és kiírja az üzenetet.
Nem értem. :DD

(#48182) Caaabi válasza vadalma65 (#48174) üzenetére


Caaabi
senior tag

a vnc-s dologrol láttam videót is de azt hogy is kell megcsinálni ?

(#48183) zeroo5ux válasza Rakeem (#48164) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

hasonló eset volt nálam is, én bevittem a tmobileba és adtak egy új telefont, szerintem nálad is ez van...

(#48184) kali válasza tronik (#48181) üzenetére


kali
legenda

nem belső tárhely módban kell csatlakoztatni!
simán rádugod, és megvárod, amíg a kies elindul és felismeri s telefont!
usb hibakeresés...stb ne legyeb engedélyezve!

(#48185) vadalma65 válasza Caaabi (#48182) üzenetére


vadalma65
tag

A telefonra telepíted ezt, a számítógépre pedig egy vnc kompatibilis viewert.
De nemám a csajod telefonjára telepíteni. :))

[ Szerkesztve ]

(#48186) Caaabi válasza vadalma65 (#48185) üzenetére


Caaabi
senior tag

:D:D:D:D:D:D:D Nagy ötletet adtál :P :D Na megpróbálkozom akkor egyenlőre a sajátoméval és visszajelzek :P

(#48187) F-ECT$ válasza R2D20208 (#48180) üzenetére


F-ECT$
titán

Ok, majd jöhet a link priviben, ha kész ;)

Dive ever, work never.

(#48188) tronik válasza kali (#48184) üzenetére


tronik
csendes tag

ezt nem tudtam, hogy kell csatlakozni, most már működik, köszönöm!
majd még a divx-es dolgot kell kitalálnom még. :DD

(#48189) Rakeem válasza tesopapa (#48179) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Factory Reset megvolt.
Lekopogom most úgy néz ki hogy észhez tért a drágaságom. Van GPRS/EDGE, és a többi "böszmeséget" is elfelejtette csinálni.

A sűrített levegős tisztítás megtörtént. Ma reggel ahogy bejöttem melóba, adtam neki egy kis levegős takarítást az USB csatinál.
A száraz fogkefés mutatványra nem gondoltam, de majd ha hazamentem akkor megcsinálom azt is.

Ha megint neki áll akkor megy szervízbe. Remélem azért hogy nem kell utána néznem hol van a legközelebbi Samu szervíz.

Köszönöm az eddigi segítséget srácok!

(#48190) happy555


happy555
aktív tag

Hello!
Játszottam ezzel az Osmos HD-vel, és úgy kapcsolt ki a telefon, hogy elmaradt a kikapcsoló animáció. Ezután többször is próbáltam bekapcsolni( töltés közben), de "állapotsor alkalmazás com.android.systemui folyamata váratlanul leállt, kérjük próbálja újra ----> Kényszerbezárás " Nem volt statusbar, és restartolgatot....
Azután egyszercsak elindult rendesen.
Elég érdekes volt....
Ez a játék nalatok is így lezabálja az akksit, hogy ki sem tud kapcsolni rendesen a tella?

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#48191) F-ECT$ válasza happy555 (#48190) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, a legjobban ez meríti minden app közül. (Nem mértem meg pontosan, de kb 30% / óra is lehet.) Ha véletlenül eléri az 5%-ot az akksi, akkor úgyis elsötétül egy picit a képernyő, ekkor legkésőbb érdemes kilépni belőle. Viszont annyira "tépi" az akksit, hogy kilépés után ez az 5% is pillanatok alatt elfogy.

Dive ever, work never.

(#48192) juhaszroli


juhaszroli
tag

Akkor valami ötlet a problémámra..? Beállítás kérdése ez? hogy nem jelzi az üzeneteket, vagy valami más?

(#48193) Caaabi válasza Caaabi (#48186) üzenetére


Caaabi
senior tag

Leszedtem egy vnc viwert a gépre, de valamiért nem tudok a telefon által létrehozott szerverhez kapcsolodni, akárhova irom be szerver cimet amit létrehoz csak a chromeba beirt adressel tudom megnyitni :S

(#48194) agabe válasza R2D20208 (#48180) üzenetére


agabe
addikt

kérek szépen m ajd egy linket priviben :) :R

(#48195) pzstm


pzstm
titán

R2 Legujabb romjaval csinaltam...

felraktam kepfeltoltésre de nem tudom beilleszteni :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48196) Nikazukma


Nikazukma
csendes tag

Hy!
Van lehetőség arra h valahogyan rávarázsoljam az s2re a motorola razor felületét?Értek az androidhoz, szóval ha bonyolult az sem baj ;-) Előre is köszi!

(#48197) gps76


gps76
őstag

Üdv. Mindenkinek!
Na beléptem a s2 tulajok körébe,(S,desire,dhd után)remélem nem kell cserélnem telót egy jó darabig,mert valamibe kevés lenne...
Tudtok valami olyan kernelt ami nem zárogat be párhuzamosan futó progikat 500 MB körüli memória használat esetén,miközben van szabadon még több mint 300 MB? Mert a checkrom ilyen.
otg kábelt használ valaki,illetve a htc sense rátehető valahogy,mert ez azért kicsit hiányzik?

[ Szerkesztve ]

(#48198) pzstm


pzstm
titán

Szóval R2 legújabb romja ilyet dob. :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48199) Rotate válasza gps76 (#48197) üzenetére


Rotate
veterán

nekem gyári rommal nem csinál ilyet...

(#48200) Laacko


Laacko
tag

Sziasztok!

Ma szert tettem egy Galaxy S2-re, kissé bizonytalan lettem a rom cserét illetően. (előző telefonom egy Defy volt, azon gyerekjáték volt a romolás)
Kezdőlapon írtátok, hogy többféle rom létezik mindegyik másban erős.
Nézegetve őket, engem a "Lite'ning" rom volt szimpatikus. Esetleg tudnának segíteni jártasabb emberkék, hogy melyik lenne a "legjobb" rom?

Előre is kösz, Laacko :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.