Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11301) Gyula88 válasza ERPY (#11300) üzenetére


Gyula88
tag

hat azota probalgatom de ez kinyiffant sajnos, epp ma kezdtem neki ezeknek a rom csereknek eddig nem mertem, jobb lett volna ha ma sem merem :P
habar az 1 fajlos felment 2 perc alatt szoval otletem sincs mi a baja mi tortent

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#11302) Kleshk


Kleshk
csendes tag

Csak ez válhat be max. Ha nem akkor küld a szervibe. Nekem a szerviz oldotta meg a gondot.

Samsung Galaxy S II

(#11303) Sógi válasza Gyula88 (#11299) üzenetére


Sógi
addikt

Azt még azért megpróbálhatnád, h fel hangerő+home+kikapcs egyszerre, hátha bejön recovery...
Nekem van jigem, de látom messze vagy Pesttől...
Még egy dolog: Akku ugye nem 0-án van?

Más: COGNIra RED téma még nincs frissítve egyenlőre 1.13-ra egész jól néz ki!

[ Szerkesztve ]

(#11304) Gyula88 válasza Kleshk (#11302) üzenetére


Gyula88
tag

hat de nem valik sajna, na de ez van...
csak korulmenyes lesz vissza kuldenem es idobe is fog telni mire visszajon...
picsaba...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#11305) dancsuri válasza Kleshk (#11302) üzenetére


dancsuri
veterán

vagy szerez egy JIG-et pár százasért

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11306) Gyula88 válasza dancsuri (#11305) üzenetére


Gyula88
tag

az mit jelent ? asszem szerviz lesz ebbol ki van meredve...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#11307) Kleshk


Kleshk
csendes tag

Nem tudom hogy szerezted be a telót de ha minden legális és regizel a samsung honlapján kérhetsz ilyen futárt ami viszi meg hozza a készüléket a javításra és onnan. Én leadtam szerdán a telót és ma már kézbe is vettem hogy újra babrálhassam. :D

Samsung Galaxy S II

(#11308) xtremetuning válasza Sógi (#11269) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ez a steel nem elég kék.... :N :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#11309) Sógi válasza xtremetuning (#11308) üzenetére


Sógi
addikt

Nem baj :D mert pont most rakták fel Cog 1.13-hoz is akit érdekel: [STEEL BLUE CM7 theme]

[ Szerkesztve ]

(#11310) dancsuri válasza Gyula88 (#11306) üzenetére


dancsuri
veterán

a JIG az egy ellenálással szerelt kis dugó ami downloadba teszi

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11311) ricshard444


ricshard444
veterán

CWM-be hogy lehet belépni?

Vannak dolgok...

(#11312) Gyula88 válasza dancsuri (#11310) üzenetére


Gyula88
tag

Na kosz emberek minden segitseget...
Holnap megyek megprobalom a szervizt igaz h kell egy 35km utazzak de mostmar ez van...
Remelem beveszik h magatol halt meg s nem az en kozremukodessemel :P

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#11313) dancsuri válasza ricshard444 (#11311) üzenetére


dancsuri
veterán

ugyanugy mint a download-ba csak a hangerőt felfele kell nyomni

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11314) Kleshk válasza Gyula88 (#11312) üzenetére


Kleshk
csendes tag

Én is ugyan így jártam, 3 napon belül a leadással együtt megjött a teló és nem küldtek csekket. Nem les gond ne aggódj. Csak tényleg az út körülményes ahogy látom.

Samsung Galaxy S II

(#11315) ERPY válasza ricshard444 (#11311) üzenetére


ERPY
őstag

Hang fel + home + bekapcs amig meg nem jelenik a kép, akkor elengeded és belép.
Mindezt persze ha kivan kapcsolva a készülék.

(#11316) banpity


banpity
tag

Gyula88 :(

Bakker most látom hogy lett még1 téglánk? :( Én is most 7végén akarom felrakni valamelyik 3+1 est de így meggondolom hogy neki kezdjek-e??? Akkor ha jól veszem ki az odin vagy a pc volt a hibás ??? Nah nem baj holnap én is nekiesek remélem nem hal be egyik sem.

Samsung Galaxv S II LeoMar75_Revolution_Rom_v2_7_1_XXKI3

(#11317) dekanov válasza Sógi (#11275) üzenetére


dekanov
tag

Erre vártál már mióta;-)

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#11318) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na elszántam magam hogy felteszem a gyári KG1 2.3.4 romot.
Olvasgatom a folyamatot.
ES File Explorer-el kimásoltam az efs mappát, de nincs benne semmi. Ez baj?
Titanium Backup-ot írta mindenki hogy jó, de root kell hozzá, amit nem tudok hogy kell.
Ha csak simán felteszem a romot, akkor minden adat el fog veszni a telefonról?
Gondolok itt az alkalmazásokra,smsekre,képekre,videókra,stb...

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#11319) HardRic válasza Sógi (#11263) üzenetére


HardRic
addikt

Gyári KG1, és 100%-osan meg vagyok elégedve vele. Annyi problémát olvasok itt a béna, csúnya, laggolós, félkész főzött romokkal kapcsolatban, hogy inkább maradok a gyárinál ami tökéletesen teszi a dolgát. Szóval van itt olyan is aki használja a telefont, nem csak wipe-olja, meg újrarakja.

(#11320) dekanov válasza HardRic (#11319) üzenetére


dekanov
tag

Jelen pillanatban én is gyárit használok. Cognival próbálkoztam, de valami érte menet közben a böngészőt, így maradtam egyenlőre a gyári romnál.
Arra gondoltam még, hogy az aktuális romot, ami épp fent van, mennyire befolyásolja a belső sd tárhely. Lehet le kéne gyalulni azt is és megoldaná a problémát. Előtte persze lementeni gépre...

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#11321) HardRic válasza dekanov (#11320) üzenetére


HardRic
addikt

Minden dedoexed romban laggol a böngésző, mert nem képes a hardveres gyorsításra. Korábban még megoldották, de 2.3.4 óta nem tudják rendesen.

(#11322) dekanov válasza HardRic (#11321) üzenetére


dekanov
tag

Értem én deodexed meg minden, de másnak akkor miért megy reccenéstelenül?

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#11323) djapor96 válasza gyuromoj (#11318) üzenetére


djapor96
őstag

Hu... olvasgass még egy kicsit.... Mert ebből így baj lesz.....

Root azért kell, hogy a Titanium Backuppal le tudd menteni az efs-t ES-el nem fog menni.

ez efs -t azért kell lementeni, hogyha baj van meglegyen (mellesleg eddig akinek tégla lett hiába vol efs-e....)

Tényleg olvass vissza, használd a keresőben a ROM, az ODIN, a "2.3.4" szavakat!!!

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#11324) djapor96 válasza Sógi (#11259) üzenetére


djapor96
őstag

Én ezt használom.... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#11325) Painkiller77


Painkiller77
csendes tag

Sziasztok.
Hogyan kell az alap rom visszarakni a telcsire?
Előre is köszi

(#11326) DjBlero válasza Painkiller77 (#11325) üzenetére


DjBlero
őstag

mi volt fent?miért akarod vissza rakni :F
http://www.samfirmware.com ott fentvan az öszes gyári rom

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#11327) dancsuri válasza banpity (#11316) üzenetére


dancsuri
veterán

ha odafigyelsz semmi baj nem lehet az Odin nem lehet felelős ha megfelelő verziójut használsz, PC esetleg, Pl. ha USB Hubon keresztül akarsz frissatani.

(#11318) gyuromoj
szerinted az EFS mappa mit ér üresen? Semmit
leirtuk többsör, hogy Rooteyplorer kell a lementéséhez.
és ha CSAK gyári romokat hasnálsz akkor le se kell menteni

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11328) dancsuri válasza Painkiller77 (#11325) üzenetére


dancsuri
veterán

ugyanugy mint a többit (az ic csak 1 rom)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11329) lajkaa válasza Painkiller77 (#11325) üzenetére


lajkaa
csendes tag

itt az alap t-s rom :http://www.multiupload.com/5LV3VUXT64
független:http://www.multiupload.com/O1BQ2A3SC0

Amit ma megtehetsz, azt megteheted holnap is!

(#11330) Painkiller77 válasza DjBlero (#11326) üzenetére


Painkiller77
csendes tag

KE7 van fent de mostanaban nem mukodik rendesen pl.
Wifi egyszer kapcsolodik egyszet nem csak ujrainditas oldja meg:-(
Ikonok eltunnek
Valamikor pedig bongeszesnel merul es forrosodik mint allat
Most ki akkarom probalni ujbol
Ennyi.....

(#11331) DjBlero válasza Painkiller77 (#11330) üzenetére


DjBlero
őstag

tegyél fel egy XXKG1 romot és a melegedés megszünik

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#11332) Painkiller77 válasza DjBlero (#11331) üzenetére


Painkiller77
csendes tag

Kiprobálom...

[ Szerkesztve ]

(#11333) Sógi válasza HardRic (#11319) üzenetére


Sógi
addikt

Örülök neki, h elégedett vagy, ez a lényeg! :D
Azért nem teszek fel minden sz@rt, volt gyári romom, utána lett egy litening (1.5) ami nagyon szépen futott, aztán toltam fel a lite 2.3.4-et, ott volt néha lag, ami javítva lett, de ekkor feltettem a cognit és hát qrwa nagy rom, nekem ez jött be és ez a lényeg :D
Egyébként az én készülékembe volt a hiba, mert sosem wipoltam fullra a telefont, tele lehetett mindenféle szeméttel, ezért voltak gondjaim..
Szóval, eddig 3 féle romom volt: gyári, lite és cogni, ezen túl nem lépek, max témákat teszek fel, mert behánynék, ha állandóan a gyári skint látnám :DDD
A dolphin böngi nem lagol, ennyi, megoldva :D

(#11324) djapor96 : elégedett vagy vele? Mik a tapasztalatok?

A főzéssel kapcsolatban még annyit, h én is soxor parázok, de ha odafigyel az ember és van egy megbízható pc/laptopja, akkor nem lesz gond az odinos frissítéssel + ugye az is fontos, h alaplapi usb...meg a wipe...stb

[ Szerkesztve ]

(#11334) Sógi


Sógi
addikt

Ma délelőtt gyakorlok kicsit, feltoltam full wipe-al a lite 2.2-őt, meg kell tudjam milyen lett, hiszen ő volt az első "szerelmem" :DDD

(#11335) LaptopSystem

sziasztok telefont vásárolnék és az lenne a kérdésem hozzátok hogy mi a véleményetek erről a telefonról mennyire stabil mennyire gyors rajta a rendszer vannak e hibái negativ pozitiv véleményekre is kiváncsi vagyok köszönöm!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#11336) Sógi válasza LaptopSystem (#11335) üzenetére


Sógi
addikt

Nagyon jó, nagyon gyors, nagyon stabil, nagyon szép, nagyon össze van rakva, best buy!

Negatív lehet, kamera rossz fényviszonyok közt, fehér háttérrel pinkesedés, de ezt nagyjából javították, akku durva használat mellett nem bír túl sokat. Ha nem olvasol és rosszul frissíted az sw-t, akkor lehet belőle tégla..de ez ritka..

De ha vmi részletesebben érdekel, kérdezz! Mire használnád leginkább? Mik a számodra fontos dolgok?

[ Szerkesztve ]

(#11337) LaptopSystem válasza Sógi (#11336) üzenetére

értem és köszönöm nekem Optimus 2x-em van rengeteg gyerek betegséggel ezért is kérdeztem volt Galaxy s-em is mennyivel jobb ez a teló annál?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#11338) Sógi válasza LaptopSystem (#11337) üzenetére


Sógi
addikt

A galaxy s-ről nem tudok nagyon nyilatkozni, mert nem használtam, de az is egy nagyon jó telefon, ahogy olvasgattam legalább.... Kb. 1,5-2-szer jobb az elődjénél az S2, de ez relatív, kinek, mik az igényei..
Ebben a telefonban nem fogsz csalódni, csak sokat kell olvasni és kérdezni is lehet, sok a segítőkész fórumtárs és már elég sok tapasztalat van minden téren a telóval kapcsolatban :K

[ Szerkesztve ]

(#11339) LaptopSystem válasza Sógi (#11338) üzenetére

az az igazság hogy még a HTC DESIRE HD és a HTC Sensation között gondolkodom még :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#11340) Sógi válasza LaptopSystem (#11339) üzenetére


Sógi
addikt

Én csak annyit tudok tanácsolni, h azt vedd meg amelyik neked igazán tetszik és teljes mértékben kielégíti az igényeidet :D

Lite 2.2: csak egy cseppet van lemaradva cf bench-nél :)
Most kap egy új boot animációt és egy mojitót :)

(#11341) alfa156: Tudod, h én elfogult vagyok és ha nem akarod utólag megbánni a vásárlást akkor ezt veszed :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11341) LaptopSystem

ez is igaz de az Optimus után már ovatos vagyok inkább utána kérdezek!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#11342) 72mviktor válasza LaptopSystem (#11339) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ha ez a 3 között vacilálsz hogy jön a képbe a dezső hd?Az már nem ez a kategória :D

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#11343) Sógi válasza dekanov (#11317) üzenetére


Sógi
addikt

Csak segíteni akartam :)
Azért nem lenne rossz kipróbálni, h téglából be lehet-e hozni a DL módot...
Bár remélem senkinek nem lesz erre szüksége, de néha becsúszhatnak azért hibák még a legjobbaknál is :K

(#11344) Sógi válasza Motyi (#11212) üzenetére


Sógi
addikt

Hello Motyi!
Érdeklődnék, h lett használható eredmény? :)
Kösz!

(#11345) Gyula88 válasza Kleshk (#11314) üzenetére


Gyula88
tag

Hát most elvittem, aztán viszik szervizbe az üzletből!
min 1 hét mire visszahozzák aztán remélem a szervizbe nem jönnek rá a turpisságra és megcsinálják garanciába...ha nem keresek vmi szervizt!
Ez van mostmár kezdek beletörődni de éjjel nem sokat aludtam :P kb 10 napos egy vagon pénzért :P !

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#11346) LaptopSystem válasza 72mviktor (#11342) üzenetére

a dezső HD volt a kezemben nagyon pofás telefon jol összerakott :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#11347) függő2


függő2
tag

Sziasztok!
Na kérem szépen nekem mint látható litening 2.2-es rom van fent,és gondoltam megosztom veletek a tapasztalatomat(plusz biztatás Sógi részéről) :)
tehát.: Tegnapi nap folyamatát írom le!
1.: éjszaka töltőn volt,reggel 5.30-kor vettem le 100%-on az aksi és nem volt repcsiben!
2.: elindultam melóba,unalmas utazás 30perc közben játék!
3.: melóközben bevallom nem tudom sokat pötykörészni,de 10órás műszak alatt összesen kb 1-1,5 óra beszélgetés lezajlik!Ebéd közben szoktam kicsit játszani kb 10-15perc+netezek ugyan ennyit!
wifim nincs,fagyasztani nem fagyasztottam semmit!
Tapasztalatom konkrétan az hogy ezek után az akksim 82%-on csücsült!Ekkor egy privát üzit dobtam Sógi kollégának és mialatt irtam nem csökkent az aksi szint sem :)
Kevés böngészés(gyárival ami már NEM laggol) keresgetés google stb után 73%
Este hazaértem és a kedvesem kézbe vette a kütyüt hogy játsszon kicsit!Kb 2-2,5 óra játék után volt 45%-on az akksi. Kicsit még zargattam a gépet,majd éjszakára letettem repülőben aludni 40%on volt akkor! Ma reggel repcsiből vissza és közben rálestem az akkuszintemre és 40%on állt :) szerintem ez nagyon jó dolog!
Hát ennyi a tapasztalatom, és most néhány képet rakok hogy látható legyen mindez!
Tegnapi képek.:


Mai képek.:


A nagy fekete csend a repcsi mód :) Jah és most látom hogy felfelé is tud menni az aksi szint töltés nélkül :))
Következő jelentkezésem rendszerfotós lesz a litening rom-hoz tartozó mojitó kinézetről!
(bár már most ezeken a képeken is látszik egy-két újítása!

Üdv.: függő2

(#11348) Gyula88 válasza banpity (#11316) üzenetére


Gyula88
tag

Hát, hogy konkrétan mi volt a hibás nem tudom...de a PC az tuti nem inkább Odin, de pár órával azelőtt felraktam a leirás szerint a KE7est a PFC-ről.Aztán mindent úgy csináltam a 3+1essel is de kimeredt.
Aztán sejtésem szerint a hibát azzal követtem el, hogy lehúztam gépről s kikapcsoltam (kb 10 perc várakozás után)...na ekkor halt be :( !
Na de neked sok sikert hozzá :)

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#11349) LaptopSystem válasza függő2 (#11347) üzenetére

jól hangzik én az Optimust naponta töltögettem :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#11350) 72mviktor válasza LaptopSystem (#11346) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ez tény és való...nekem is jelölt volt,de teljesítményben messze elmarad mindkettőtől.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.