Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11451) RedCat válasza 72mviktor (#11450) üzenetére


RedCat
senior tag

Miért érdekes a böngésző? A gyári kg1 romban nem hardver gyorsított a böngésző?

(#11452) CrawLinG


CrawLinG
tag

könyörgöm valaki dobjon egy gyári 2.3.4 linket asszem kg1 vagy ilyesmi. Most hivatalos gyári van egyáltalán ? Mert van aki azt mondja igen van aki nem . :R :R

(#11453) 72mviktor válasza RedCat (#11451) üzenetére


72mviktor
senior tag

De elvileg az.De ilyen gyors amit a videón mutattak,még abban sincs.Amúgy inkább a főzött romok hibája a browser lag.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#11454) WaterWave


WaterWave
veterán

Húúú gyerekek, Leo romjában az a battery kijelző büntet...
Meg ahogy néztem van benne pár okosság, de szerintem üzemidő szempontjából nem lesz jobb, mivel gondolom 1.5ghz-en ketyeg, az meg zabálja az aksit...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11455) poczabence válasza gyuri2008 (#11428) üzenetére


poczabence
tag

Az akku alatt is megtalálod a dolgokat, amik kellenek a regisztrációhoz... Én, onnan néztem ki, de ezt amúgy az oldal is írja. :)

(#11456) dancsuri válasza ERPY (#11449) üzenetére


dancsuri
veterán

tessék

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11457) WaterWave


WaterWave
veterán

Megmondom őszintén fel is raknám ezt a Leo-t csak most nincs kedvem vele tökölni...
Meg hát 6 nál járok a számlálóval, igaz egy jig-el kitudnám nulláztatni, nah de akkor is..:D
max irjatok róla pár szót, aki már felrakta, aztán meglátjuk....
De mondom az a töltöttségkijelző az nagyon büntet... Eredeti romokban miért nem tudnak ilyet rakni, fel se fogom:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11458) dancsuri válasza CrawLinG (#11452) üzenetére


dancsuri
veterán

lehetséges hogy nálad nem működik a kereső [link]
vagy talán nem is OLVASOL? :))

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11459) gyuri2008 válasza poczabence (#11455) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszi a választ :R

(#11460) ERPY válasza WaterWave (#11457) üzenetére


ERPY
őstag

Kiszeded és beleteszed az általad használtba, és akkor már neked is lesz olyan akksikijelződ.

(#11461) ERPY válasza CrawLinG (#11452) üzenetére


ERPY
őstag

Nincs, és nem is lesz. Ide hogy találtál?

(#11462) dancsuri válasza WaterWave (#11454) üzenetére


dancsuri
veterán

már miért ketyegne 1.5-ön?
csak akkor megy azon ha átállítod

Megaztán nem mindegy a számláló mennyin áll? ha már nem 0-án:

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11463) snoopy


snoopy
aktív tag

Mert ott a villám jelzés a menő :D

Hülye kérdés, de telon pl. a levelezésem mennyire van biztonságban? Lévén, hogy folyton nyitva és szinkronizál.
Csak azért kérdem, mert valahogy belemásztak a gmailembe, de nem a telefonról, valahonnét londonból gmail szerint. Volt egy piros csík jelzés felül mikor beléptem az itthoni gépről, hogy behatoltak és írta az ip címet, hogy honnét és az helyileg merre van.

(#11464) ERPY válasza snoopy (#11463) üzenetére


ERPY
őstag

Ha elhagyod a telót, akkor már nem leszel biztonságban.

(#11465) fecs


fecs
senior tag

Akkor néhány olyan dolog, amit máshol nem láttam, csak ebben a ROM-ban (Leomar)

A status barra kikerült a többi ikon mellé egy adatforgalmat kapcsoló ikon.
A power menu testreszabható.
A képernyőzár feloldásakor programot lehet egyből elindítani attól függően, hogy merre toljuk el a képet (fényképezőgép, FM rádió, zenelejátszó, egyszerű feloldás).
Beépített egy programot, amivel egy gombnyomásra kipucolható/visszarakható az összes Samsung progi (ezt ki is próbáltam, de annyira jól sikerült a takarítás, hogy a frissített Market el se indult. A visszaállítás viszont jól működik, mert a helyreállítás után újra elindult a Market).

Nekem speciel ez az akkukijelzés pont nem tetszik, de ízlések és pofonok.
1200-n megy a proci, csak a kernel támogatja a túlhajtást.
Üzemidő akkor növelhető, ha tiltva van az adatkapcsolat. Adatkapcsolattal itt is másfél napot bír.
Bár reménykedem benne, hogy az akku kalibráció (Battery calibration progival) és a Fast Dormancy kikapcsolása (*#9900# tárcsázása) emeli 2 teljes napra.

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#11466) DjBlero válasza dancsuri (#11462) üzenetére


DjBlero
őstag

recovery modba ez nekem nincs : Install zip from SD card
csak ez van : Apply update from SD card

valami nem jo igaz :F

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#11467) snoopy válasza gyuri2008 (#11428) üzenetére


snoopy
aktív tag

Én úgy csináltam, hogy a felső mezőbe beírtam az S/n számot betűkkel együtt és az alatta lévő mezőbe az imei számot csillagok és per jelek nélkül, szóval csak a számokat.
S/n számot az akku mögül néztem le, ott van az imei is, de van rá kód is, *#06#

[ Szerkesztve ]

(#11468) Sógi


Sógi
addikt

Most akkor ezt érdemes bekapcsolni vagyis ki?

"Fast Dormancy kikapcsolása (*#9900# tárcsázása)"

Jah, zsír lett a gyári böngésző, szakít ezerrel, kösz dancsuri!

(#11466) DjBlero: Nincs install zip from sd cardod??? Milyen kernelt tettél fel?

[ Szerkesztve ]

(#11469) ERPY válasza Sógi (#11468) üzenetére


ERPY
őstag

Mi az a fast dormancy?

(#11470) dancsuri válasza DjBlero (#11466) üzenetére


dancsuri
veterán

mert még gyári recoveryd van (3e), az nem tudja

#11469) ERPY
gyors nyugalmi állapotba helyezés

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11471) DjBlero válasza Sógi (#11468) üzenetére


DjBlero
őstag

kg1 et rootoltam és utána hogy eltünjön a háromszög visza tetem a gyári kernelt

az van dancsuri

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#11472) Sógi válasza ERPY (#11469) üzenetére


Sógi
addikt

Most olvasok xda-n róla...Vmi 3g adatforgalom csökkentés vagy mi...Ez csak akkor csökkenti az akkut, ha 3G-n vagy? És még lassul is a net? Pfff

"Én a fogyatékkal élő gyorsan nyugalmi és teljesen megbénult a adatátviteli sebességet. Otthon SpeedTest felkelek, hogy 2000kbps. Gyors nyugalmi tiltva Kezdtem a 60kbps."

Dancsuri: Ezzel a "gyors nyugalmi állapotba helyezéssel" nem vagyunk előrébb :N
Részletesen mit takar, mi változik, ha kikapcsolod?

(#11473) ERPY: Te vágod mi az? :Y Beavatnál? :D

[ Szerkesztve ]

(#11473) ERPY válasza dancsuri (#11470) üzenetére


ERPY
őstag

Köszi.

(#11474) dancsuri válasza DjBlero (#11471) üzenetére


dancsuri
veterán

mint mondtam a gyári kernel nem tartalmazza

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11475) fecs


fecs
senior tag

Amit még ezzel a ROM-mal kapcsolatban érdemes kipróbálni: nyugalmi állapotban ne pörögjön a proci maxon. XDA-n nemrég postolta, hogy Setcpu-val hogyan kell beállítani.
Itten van a leírás róla és a hozzászólások

Pixel 6a

(#11476) DjBlero válasza dancsuri (#11474) üzenetére


DjBlero
őstag

most már kezdem kapisgálni ezt a recovery cirkuszt :R

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#11477) Sógi válasza fecs (#11475) üzenetére


Sógi
addikt

Ez jó, mert cognin is lehet alkalmazni :D
Végül is logikus, nem is tudtam, h tud ilyet a set cpu :C Csak azt nem értem, h a min. miért 500 :F

"Create a new profile and select "Screen Off"
Profile: Screen Off
Max: 500
Min:500
Scaling: ondemand
Priority: 100"

[ Szerkesztve ]

(#11478) ForRedGlory válasza dancsuri (#11474) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nezd mar meg kerlek, hogy buil.prop fajl van-e es ha modositod benne a kezdo kepernyot, muxik-e :R

(#11479) Sógi válasza Sógi (#11477) üzenetére


Sógi
addikt

Ezt nem vágja vki? Ha pl. éjszakára ezt állítod be (setcpu) akkor nem tud pörögni a proci, tehát nem merül le a teló esetleges ébren lévő appok miatt...?

"Create a new profile and select "Time"
Time: 22:00 - 06:00
Max: 200
Min:200
Scaling: ondemand
Priority: 100"

[ Szerkesztve ]

(#11480) RedCat válasza Sógi (#11468) üzenetére


RedCat
senior tag

#11448-ra senki?

A gyári romra érdemes feltenni a böngészőt, amit kiszedtek a romból? vagy ugyanaz mint ami benne van?

[ Szerkesztve ]

(#11481) ForRedGlory válasza Sógi (#11479) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Latom nem hasznaltad meg a setcput ;)
Az a screen offos profil nevetseges... 500Mhz ala nem megy a proci, amitol merulni fog mint allat. Csak azert csinalni ilyet, hogy ne legyen wake up lag, hat....

(#11482) xtremetuning válasza fecs (#11465) üzenetére


xtremetuning
addikt

"1200-n megy a proci, csak a kernel támogatja a túlhajtást"

Magyarul, ha ki lehetne szedni a kerneljét külön, és feltenném a skyromra, akkor lehetne overclockingolni ? Mert most nem engedi a sky rom.... :(

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#11483) Sógi válasza RedCat (#11448) üzenetére


Sógi
addikt

Igen, dobj fel egy cf root kernelt, tedd fel a romot és ha zavar a felkjel, akkor vissza a gyári kernel, de várj csak főzött romnál még nem tettem vissza gyári kernelt, sztem ez balgaság, mert az egy custom kernel...Most belekavarodtam.
De az biztos, h az sd kártyádhoz nem nyúl, ahogy a re-partition sem!

(#11481) ForRedGlory: Jól látos, most használom először :)
És ha az van beállítva éjszakára, h min 200 max 200, akkor ez most ok vagy sem? Van értelme vagy sem? köszi :R

(#11484) fecs : Aham...van benne vmi, biztos ért hozzá, de miért nem 200 és 500?
Mindenesetre ezt a screen offot kipróbálom 200-500-on kíváncsiságból. Most pl. erre beraktam egy ébresztést és ment, tehát elvileg nem fagy...

[ Szerkesztve ]

(#11484) fecs válasza Sógi (#11477) üzenetére


fecs
senior tag

Azt írja, hogy tesztelte ezt a dolgot. Gondolom rájött, hogy ennél az értéknél nem fagynak le a telefon funkciói kikapcsolt képernyő mellett.
Mondom ezt úgy, hogy most tettem fel a Setcpu-t. El is költöttem ebben a válságos időkben majdnem 2$-t. Remélem Leomar-nak igaza van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#11485) ERPY válasza Sógi (#11483) üzenetére


ERPY
őstag

Hülye kérdés, és sorry érte, de éjszakára van értelme ennek? Úgyis töltőn csücsül a tella, nem?

(#11486) xtremetuning válasza fecs (#11484) üzenetére


xtremetuning
addikt

Pontosan . Én levettem 200-ra és azonnal fagyi lett belőle... :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#11487) ERPY válasza Sógi (#11479) üzenetére


ERPY
őstag

Én beállítottam erre, ugyanúgy megy a tella, csak kicsit bebedöccen. :))

(#11488) Sógi válasza ERPY (#11485) üzenetére


Sógi
addikt

Végül is jogos, éjszakára nincs értelme, ha amúgy sem pörög a proci...
Nappal viszont lehet, h van a screen off-nak (200-500)...

(#11486) xtremetuning: Ehhez kell reboot? Vagy megy egyből a profil beállítás pl. screen off-nál?

[ Szerkesztve ]

(#11489) xtremetuning válasza Sógi (#11488) üzenetére


xtremetuning
addikt

Rögtön megy. Nekem meg is fagyott azonnal. Utána visszahúztam 500-ra, azóta úgy hasít.

fecs : 11482-re valami ötlet ???

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#11490) WaterWave válasza fecs (#11465) üzenetére


WaterWave
veterán

rossz helyre ment, bocs

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11491) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Felületesen olvastam, lehet linkelte már valaki: van KG5-ös kínai ROM. A twitteren valaki túlzott melegedésről és instabilitásról írt, úgyh sztem kivárom, mi lesz a vége...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#11492) fecs válasza xtremetuning (#11482) üzenetére


fecs
senior tag

Nem kell kiszedned, hanem keresd meg pl az XDA-n ezt a kernelt:
Angelom Kernel 6.0 (XXKG1 - 2.6.35.7 - CWM 4.0.0.8)
Elnézést, fáradt vagyok helyetted megtenni. :U

Pixel 6a

(#11493) xtremetuning válasza fecs (#11492) üzenetére


xtremetuning
addikt

Köszönöm, ez tökéletes. :R
Közben én is olvasgattam és mintha a tegrak kernel is megoldás lenne..., de először kipróbálom a tiedet. Kösz mégegyszer.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#11494) RedCat válasza xtremetuning (#11486) üzenetére


RedCat
senior tag

Ezt nem teljesen értem. A gyári rom 200-1200 között szabályoz. Ha én manuálisan beállítom hogy 200-500 között legyen, akkor miért fagy? Hisz ez ugyanaz nem? 200 a minimum, de ha kell feljebb mehet...
Egyáltalán miért kell ezeket a profilokat csinálni? A rendszer nem szabályozza automatikusan? Ha nincs terhelés, lejebb viszi, ha van akkor feljebb? Mi az értelme ennek?

(#11495) djapor96


djapor96
őstag

a cognitionba valahogy vissza lehet bűvészkedni a gyári időjárás widgetet, a social hubot, meg az idöjaras követő háttért?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#11496) ERPY


ERPY
őstag

Hamarosan Cognition 1.14. Infó az xda-n.
Nekem a cogniban a flash nem 100-as. Valami nagyon nem okés vele. Valaki tesztelje már le a youtube oldalán egy 1080p-vel például.

(#11497) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Rájöttem, hogy lehet a boot-hangot kiiktatni: töröljük az 1_Power_on.ogg és PowerOn.wav fileokat a /system/etc/ mappából:))

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#11498) dancsuri válasza ERPY (#11496) üzenetére


dancsuri
veterán

a kérésedhez namcsak jó rom kell hanem jó NET is :K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11499) ERPY válasza dancsuri (#11498) üzenetére


ERPY
őstag

Wifin gondoltam természetesen.

(#11500) dancsuri válasza ERPY (#11499) üzenetére


dancsuri
veterán

hát az én 2 Negás netemmel felejtős a Youtube HD videó

költekezz, hogy más is költekezhessen!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.