Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11501) ERPY


ERPY
őstag

Na én asszem felejtem ezt a Cogni romot. Leírom a tapasztalatomat.
Linkelt alább valaki egy Leo-s romról videót. Na mondom meglesem. El is indult, de szaggatott mint az állat. Gondoltam ilyen. Pc elé kerülve meglestem, tökéletes. Telón nézve szaggat. Gondoltam kipróbálok másik videót, szépen megy. Felteszem 720p-re tesztelni, beledöglik. Tesztelgettem még egy darabig, nem okés. Elegem lett, recocery, minden reset, rom újra felrak, teljesen szűzen teszt, ugyanaz. Dolphinnal próbálkoztam, amivel Lite alatt minden okés volt. Holnap, vagyis már ma bepróbálom a Leo romot és a Liteot. Hiába gyors ez a rom, nemszeretem ha valami nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#11502) snoopy


snoopy
aktív tag

Rom pakolgatásokat számolja az a számláló? Mert akkor már lehet egy értéketek :D
Ám szerintem annak nem sok jelentősége van ott, hogy mennyit mutat.

(#11503) xtremetuning válasza snoopy (#11502) üzenetére


xtremetuning
addikt

20 körül járok...nem olyan sok az... :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#11504) WaterWave


WaterWave
veterán

Mivel nem tudtam aludni, kicsit beletúrtam a rendszerbe, kiváncsi voltam sikerül-e kezdőként megcsinálni a battery ikon kijelzés cseréjét gyári 2.3.4 rom alatt :D és úgynézki sikerült...
Már csak a Leo rom ikonjai kellenének és kész az orgazmus :DDD

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11506) dekanov


dekanov
tag

Mizujs a telenoros hálózattal? Kb fél 6kor leállás volt tapasztalható. Valakinek valamilyen infó?

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#11507) djapor96 válasza dekanov (#11506) üzenetére


djapor96
őstag

Nálam éjféltől 6.10 -ig a T-nél is... :D

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#11508) dekanov válasza djapor96 (#11507) üzenetére


dekanov
tag

Én is T-s vagyok, dolgoztam éjszaka, nem vettem észre a T-s kimaradást.
A telenorost inkább, mert a melóhelyen ezt a szolgáltatót használják. Elég nagy a cég és okozott nem kevés fejfájást. Mondjuk kicsit élveztem is a szitut, mert a főnökök teljesen meg voltak lőve.
Hát igen... nincs élet mobil nélkül. Beleroskadna a világ abban a pillanatban, ha megszűnne létezni a (mobil)telefonálás.

[ Szerkesztve ]

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#11509) DjBlero


DjBlero
őstag

Egy újabb müködö gameloft game : Starfront: Collision HD :C

1,7 GB jó nagy game! :Y

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#11510) happy555


happy555
aktív tag

Valahol azt olvastam,hogy a skype-nak már van ezen a telón működő olyan verziója amivel videóhívást is lehet intézni.
Ha igen akkor honnan lehet beszerezni?

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#11511) LACENTO válasza dekanov (#11506) üzenetére


LACENTO
csendes tag

Itt válasz.

http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/07/14/hetvegen_akadozhat_a_telenor/ :D

(#11512) DjBlero válasza happy555 (#11510) üzenetére


DjBlero
őstag

google a barátod : skype2_0_45_patched.apk ezt üsd be.

nekem ez van fent és mükszik: signedSkype20047.apk

vagy itt nézd meg [link]

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#11513) happy555 válasza DjBlero (#11512) üzenetére


happy555
aktív tag

köszönöm!
Viszont telepítés után azt írja egy pipa után :alkalmazás nincs telepítve.
ez mi lehet?

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#11514) DjBlero válasza happy555 (#11513) üzenetére


DjBlero
őstag

az nem tudom mi lehet :U

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#11515) RedCat


RedCat
senior tag

#11494-re valaki?

(#11516) Painkiller77


Painkiller77
csendes tag

Unified Remote valakinek működik mert nekem nem látja wifin keresztül a szervert...

(#11517) ERPY válasza ERPY (#11501) üzenetére


ERPY
őstag

Egyszerűen nem értem. Vagy nálam van a baj, vagy valami nagyon nem kerek a 2.3.4 alatt a flash-el. Feltettem a Leo romot, de ennél is ugyanúgy nemokés a flash. Sem a gyári böngészőben, sem a Dolphinban.

Akinek WIFI-je van, próbálja már ki, hogy ezt az oldalt megnyitva a youtube videót elindítva okés-e. Mármint hogy szépen megy-e, mert nálam úgy szaggat mint a vaddisznó. Ha pedig felteszem jobb minőségre, 720p vagy afölött le sem játsza. 2.3.3 alatt úgy nyomatta böngészőből a youtube videókat akár 1080p-be is mint a kisangyal.

Teszt

(#11518) happy555


happy555
aktív tag

Van valami trükk benne?
Felraktam de nem jelenik meg a kép itt sem meg ott sem.....

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#11519) happy555 válasza ERPY (#11517) üzenetére


happy555
aktív tag

Operával nálam megy szèpen.

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#11520) Sógi válasza RedCat (#11515) üzenetére


Sógi
addikt

Nem érdemes ezzel a setcpu-val foglalkozni túl sokat, hiszen anélkül is tökéletes a telefon, max az alapot érdemes néha felhúzni 1500-re, de ennyi.
Állítgattam tegnap éjszaka, rátettem töltőre, kb 1-kor húztam le és most arra ébredtem, h telefon kikapcsolva és 38%-on az akku, én inkább hanyagolom ezt a cpu profilozgatást :D

(#11517) ERPY: Minnyá kipróbálom! Xarrá fagyott a böngészőm mikor rányomtam a play-re (dolphin hd + 8megás net) :DDD Aztán, ha youtubról nézem, akkor jó...

[ Szerkesztve ]

(#11521) noxon válasza DjBlero (#11509) üzenetére


noxon
őstag

Nekem fagyott galaxy s2ön... elkezdtem az első küldetést és pár másodperc múlva megfagyott mindig.... :(

de lehet az rossz verzió volt.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#11522) ForRedGlory válasza ERPY (#11517) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gyari KG1... Nekem is szaggat, de meg a youtube asztali oldala is...itt nem a fozott rommal lesz gond hanem az alap gyarival....

[ Szerkesztve ]

(#11523) ERPY válasza ForRedGlory (#11522) üzenetére


ERPY
őstag

Erről van szó, 2 különböző romnál is ugyanez a helyzet. Ugyan operával valóban nem szaggat, de a minőséget nem lehet állítani, mert csak pillanatra jelenik meg a választási lehetőség. A youtube oldala majdhogynem használhatatlan, és sok flash tartalom az oldalakon vagy éppenhogy, vagy sehogysem használható. De van ahol meg szépen megy 360 és 480p-ig. Dolphinnal tesztelgettem. A gyári böngészőnél is vannak érdekes dolgok. Az elején azt hittem, hogy ez a Cogni rom hibája, de nem, ez mindegyik romnál fennáll.
Elég kellemetlen, persze nem nézek 1080p-s videót weblapon, de maga a tudat hogy valami nem okés vele engem nagyon zavar. Rühellem ha valami nem működik rendesen. Szal marad a Cogni rom, ami összességében nagyon szuper.

(#11524) fRooStzzZ válasza ERPY (#11523) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Egyáltalán van értelme 1080-ban futtatni ilyesmit, mikor a kijelző nem tud akkora felbontáson menni? Van egyáltalán különbség (telefonon nézve) egy 720 vagy egy 1080 közt?
Nem hiszem.

(#11525) ForRedGlory válasza ERPY (#11523) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Abba sem vagyok biztos hogy nem az Adobe hibaja, mert varialtak a flash alapu videok kezelofeluleten.

(#11526) ForRedGlory válasza fRooStzzZ (#11524) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tudod van am olyan funkcio hogy kiteszed tv-re... :U

(#11527) ERPY válasza fRooStzzZ (#11524) üzenetére


ERPY
őstag

Akkor idézem magam neked mégegyszer:

"Elég kellemetlen, persze nem nézek 1080p-s videót weblapon, de maga a tudat hogy valami nem okés vele engem nagyon zavar."

Nem akarom abban nézni, de az szívás, hogy az új 2.3.4-el nemképes a teló megbírkózni vele. Érted? Ha veszel egy Ferrarit, biztosan nemfogsz 300-al menni, de bírnia kellene, nemcsak a 140-et. Vágod amit írtam?
És csak neked írom le mégegyszer, hogy a 720p is szaggat mint állat.

[ Szerkesztve ]

(#11528) Csabi42 válasza ERPY (#11523) üzenetére


Csabi42
tag

Nálam nem szaggat 1080-anon sem. Szépen futnak a vidik munkaasztalon is.:)

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#11529) fRooStzzZ válasza ERPY (#11527) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nézzenek már oda.
Kérdeztem valamit, (szerintem normálisan) azt mindjárt majdhogynem le is hülyéznek.
Én azt addig értem, hogy nem megy. Gyárival sem? vagy csak ytb? Más oldalakon esetleg ahol van 1080-as vid?

Azért mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

(#11530) ERPY válasza fRooStzzZ (#11529) üzenetére


ERPY
őstag

Sorry, nem volt célom negatívnak tűnni. Szal bocs, ha annak tűnt.

(#11531) ForRedGlory válasza fRooStzzZ (#11529) üzenetére


ForRedGlory
félisten

#11526... ott a valasz...a hasonlatod meg hulyeseg...

[ Szerkesztve ]

(#11532) Gyula88 válasza dancsuri (#11367) üzenetére


Gyula88
tag

Be volt pipálva s a sorrendel sem volt baj, mondom, hogy figyeltem a leírást meg a képeket

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#11533) Sógi válasza WaterWave (#11504) üzenetére


Sógi
addikt

Honnan szedte le ezt a battery icon packot? Dobsz linket? köszi

ERPY leírása alapján tetted fel barbár módon vagy recoveryből?
Recoveryből vagyis cwm-ből hugyan kő főttönni? :R

[ Szerkesztve ]

(#11534) snoopy


snoopy
aktív tag

Én special nem is tudom mi miben megy a Youtobon mikor nézem, világít Hq zöld pöttye azt annyi. Pl. a transfomers 3 offical trailer hd-t nézve nem akad, dehogy milyen hd...

[ Szerkesztve ]

(#11535) xtremetuning válasza Sógi (#11533) üzenetére


xtremetuning
addikt

Hey man... hogy kell a browser.apk- kicserélni ? Step by step pls.. :R :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#11536) ERPY válasza Sógi (#11533) üzenetére


ERPY
őstag

Momentán én cwm-ből teszem fel, és nem barbár módon. :(((

(#11537) WaterWave válasza Sógi (#11533) üzenetére


WaterWave
veterán

innen: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1128583

amit még te linkeltél egyszer...

és ugy raktam fel, hogy csináltam az eredetiről egy mentést, a gépre... majd belepakoltam a png-ket, aztán root explorerrel felülirtam az újat a régivel, majd rebbot.. és ennyi
de már a nyilasat használom ami a leoban van, az mégdurvább:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11538) ERPY


ERPY
őstag

Kintvan a Cogni 1.14.
Az új kernellel már 1.6-ig lehet húzni a procit.

[ Szerkesztve ]

(#11539) Sógi válasza xtremetuning (#11535) üzenetére


Sógi
addikt

:D Én úgy csináltam, h root explorerrel kicseréltem a system/app mappába a browser.apk-t...De előtte lementettem az eredetit.
De várj, most találtam egy másik mappában is egy ilyet: com.android.browser.apk, baxus, lehet ezt kell kicserélni...

(#11538) ERPY: yeaaahhh :DD

(#11537) WaterWave: Kösz, akkor barbár módon, nem tudod, h kell cwm-ből feltenni?

[ Szerkesztve ]

(#11540) WaterWave válasza Sógi (#11539) üzenetére


WaterWave
veterán

de ez miért barbár?:))))
semmi baja nincs tőle, rebbot és kész
ha meg gáz lenne visszarakod a régit

cwm, ből nem tudom, de teljesen fölös ha így is jó

1.6ghz?:DDDDDDDDDD
az nem semmi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11541) csukasi


csukasi
tag

Mi a túró lett a Markettel.Eltűnt a telefon tipusa a kompatibilitás kijelzőből:

Másnak is így jön be a pc-n a market? Itt zöld háttéren ott volt a telefon tipusa.Most meg semmi.

[ Szerkesztve ]

(#11542) xtremetuning válasza Sógi (#11539) üzenetére


xtremetuning
addikt

Nnna most előrébb vagyok sokkal.... :DD :DD :DD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#11543) Sógi válasza WaterWave (#11540) üzenetére


Sógi
addikt

Én lehet nem rakom fel az 1.14-et, az nem megoldás, h kiszedte az alap böngészőt és szedj le magadnak másikat marketből :N
1,6-ra vagy afölé minek húzni már, hova már gyerekek? :DDD

(#11542) xtremetuning: Várjunk kicsit, hátha vki segít!!! DANCSURI+KALI+CSABÁM? mit mondtok a browser cserére?
Kipróbálom, azt is kicserélem, azt meglátjuk...

(#11541) csukasi: Nekem is megy?

[ Szerkesztve ]

(#11544) snoopy válasza csukasi (#11541) üzenetére


snoopy
aktív tag

nekem ott van.

(#11545) WaterWave válasza Sógi (#11543) üzenetére


WaterWave
veterán

belegondolsz más se alappal tolja, azaz sokan nem...
opera, vagy dolphin, ezek sokkal jobbak sztem mint az alap. persze ez is szubjektív

azért egy 2.0ghz-es húzásra még kiváncsi lennék, nem kell hozzá már sok :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11546) csukasi válasza snoopy (#11544) üzenetére


csukasi
tag

Ezt most csinálja nekem, hogy feltettem a 2.3.4-es rom-ot.Nem értem.Ha a telefonnal belépek a marketre, észlelnie kéne a tipust.

(#11547) fecs


fecs
senior tag

Tegnap este beállítottam mindent, amit Leomar írt a ROM-jához. Eltelt egy éjszaka, amikor a Setcpu korlátozta a procit. Szerintem ígéretes a készenléti idő így. Ha nem használom ne is merítse.
Viszont meg kellene találnom, hogy mi miatt fut a háttérben folyamatosan a Térkép. :(((

Pixel 6a

(#11548) xtremetuning válasza WaterWave (#11545) üzenetére


xtremetuning
addikt

Pár év és visszaolvasva vigyorogni fogunk ezen az 1.2-es procin.... :K
Addigra tuti tudnak, majd akksit is tenni mögé.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#11549) Sógi válasza xtremetuning (#11542) üzenetére


Sógi
addikt

Nah, kicseréltem azt is, de eltünt az internet ikon :D Ez nem jött be...Visszacseréltem, jó lett.
De a system/app-ba kicserélheted (az nálam is ki van) a simát, lehet csak ennyit kellett tenni egyébként..

(#11545) WaterWave : jaja, végül is én is DB hd-t használok :D

(#11537) WaterWave : Tényleg én linkeltem :DDD De ezt lehet installálni recoveryből, nem kell manuálisan kicserélgetned ;)

[ Szerkesztve ]

(#11550) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Leo-sok!
A removed wifi sharing az a tethering kiherélést jelenti? Tehát nem tudom megosztani AP-ként a telefon mobilnetjét?
Hogyan lehet ezt visszapakolni?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.