Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30014) Antonius1978 válasza Dhampir (#30013) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem szeretem a Radeon kartyakat, egyszer az egyik havernek olyan volt, es a jatekok egy resze nem mukodott jol vele, akkor eldontottem hogy NVidia lesz az en kartyam.
Egy olyan ot eve forma vettem egy GT9500-as kartyat ha jol emlekeszem, 128 bites, 1 giga rammal, utanna pedig 4 gigat, es nagyjabol minden eldocog ezen a gepen - ugy ertve, amikkel idaig jatszodtam, es eleg nagy volt a felhozatal.A proci egy AMD Dual Core 4200-as, olyasmi mint a tied.
Jo lenne en is gepet ujitsak, de kell egyebre a penz, igy elmarad.Esetleg 1 arnyalattal jobb kartyat megengedhetek magamnak teszem azt fel, de lehet hogy ugysem lenne nagy elorelepes.

Aki ert hozza, mit szol egy GeForce GT 610-as kartyahoz ? vagy egy GT 720-ashoz ?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.