Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) őszhajú válasza Hawk74 (#700) üzenetére


őszhajú
csendes tag

Ok, thx.

(#702) gergely2005


gergely2005
tag

Sziasztok!

Vettem egy Flytouch 3 készüléket, nagyon jó volt, mondhatni tűrhető a teljesítménye, de már rögtön a második nap azt csinálja, hogy hiába van feltöltve úgy 10-20 perc használat után kikapcsol.

Mit lehet tenni ez ellen? Ennyi volt? Mehet vissza kínába?

Köszönöm

http://nagygergely.info

(#703) őszhajú


őszhajú
csendes tag

Ha valakinek hasonló gondjai lennének a véletlenül letörölt eredeti Skype újra telepítése alatt, nekem ezen a linken talált verzió indult el végülis:

http://www.freewarelovers.com/android/app/skype-lite-beta

(#704) Boda Dániel válasza Sh4rKy (#6) üzenetére


Boda Dániel
csendes tag

nekem is lesz

(#705) mArZsi


mArZsi
tag

Valakinek van olyan verziója amiben van magyar nyelv, mint választható opció? Esetleg próbálkozott már valaki ROM buherálással?

(#706) tesztgeza


tesztgeza
csendes tag

Sziasztok!

Akinek első generációs ZT-180 -sa van, annak ajánlom figyelmébe a 0324-es (2.2 alapú) frissítést. Min. 100% javult a sebesség és az élményindex.
Van benne skype is. Hanghívást nem próbáltam benne, de legalább elsőre beloginolt.
Aki akar tehet rá flasht, bár állítólag az nem az igazi sebességindexben. Én kihagytam.

(#707) aticom válasza tesztgeza (#706) üzenetére


aticom
csendes tag

Helló!
Hogyan sikerült telepítened? :F
Mert ugyebár ezt a verziót csak kártyáról lehet telepíteni.
Megpróbáltam a leírás szerint és nem találja a telepítendő fájlokat. :W
Remélem ez jobb verzió mint az első 2.2-es volt.
Az lassú is volt,meg a Magyar lokalizáció teljesen hiányzott belőle. :O

Sony Xperia ION LT28h -> Samsung Galaxy Note 3 Neo DUOS

(#708) tesztgeza válasza aticom (#707) üzenetére


tesztgeza
csendes tag

Magyar lokalizáció ebben sincs, de ez engem eddig sem zavart.
A telepítés kulcsa a memóriakártya típusa:
A 4 GB sdhc-s kártyámról nekem sem ment, csak ha belepakoltam egy régi 1 GB simát.

Ajánlott most már a 0328-ast felpakolni, mivel van benne pár apró hibajavítás.
De szerintem a az előző 2.2 -es USB telepítőjével is felmegy, ha abban felülírod a fájlokat a mostanival.

[ Szerkesztve ]

(#709) mArZsi


mArZsi
tag

Van aki vacillált ZT-180 v2 vs Flytouch 3 között?

(#710) Doki16 válasza mArZsi (#709) üzenetére


Doki16
addikt

Én is e kettő mellett vacillálok, de nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen.

Itt nem túl sok jót írnak róla ahogy olvasom.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#711) sz.zoli25 válasza őszhajú (#699) üzenetére


sz.zoli25
aktív tag

Töltsd le a task killert- a marketról az mindent leállit ami felesleges...
Tudott már valaki müködésre birni mobil sticket a zt180-asába?

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#712) sz.zoli25 válasza tesztgeza (#706) üzenetére


sz.zoli25
aktív tag

Hogy lehet frissiteni?És 3.0 lesz rá?

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#713) sz.zoli25


sz.zoli25
aktív tag

Senkinek nincs semmi tapasztalata?

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#714) sz.zoli25 válasza sz.zoli25 (#713) üzenetére


sz.zoli25
aktív tag

Egyedül maradtam? :Y

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#715) motinka válasza sz.zoli25 (#714) üzenetére


motinka
tag

azért én figyelek némán :U

MoTiNka

(#716) mArZsi válasza sz.zoli25 (#711) üzenetére


mArZsi
tag

Nekem működik egy E1750-es mobilnettel, bár megszenvedtem vele.
3.0 nem lesz rá, vagy csak valami butított, mivel annak 512 memó az alap és ez is csak v2-ben van.

[ Szerkesztve ]

(#717) mArZsi


mArZsi
tag

Próbálkozott már valaki ROM buherálással? Google alkalmazások utána mentek?

(#718) cz.istvan


cz.istvan
tag

Köszi a Skype linket. Simán felment nekem flytouch 3ra, hanghivás szuper, simán megy, kamerát viszont nem látja, nem is fogadja.
Még ami nekem kellene erre az egy yo youtube kliens. Tudtommal elvileg alapból kellett vna ennek is lennie a menübe, vagyis telepitve mint ahogy a skype is, de ezt nekem vhogy kifelejtették. Igaz lejátsza rendesen a weboldalakon levő videokat, de amint teljes képre tenném belefagy.
Szoval ezért keresek egy youtube klienst ami pl a 2.1es android telefonokon is van és ott remekül müxik. Ha van hasonlo linketek mint a skype-ra azt megköszönném.

(#719) cz.istvan


cz.istvan
tag

Egyébként sajnálom, hogy azoknak akiknek jol megy a kütyüjük lelépnek a forumról. Legalábbis ahogy látom itt többnyire csak kérdez kérdez és kérdez mindenki de válaszokból nincs sok. Nekem egyébként még nem kellett szétszedni a gépet sem rommal foglalkozni meg uj androidot telepiteni igy ilyenekhez nem tudok hozzászolni. Az akksit ritkán kell töltenem sztm 10órát biztos birja wifivel is. Kb 4-5 naponta ha töltöm. Skype-t ahogy feltettem a 2.1es telefonomra ott pillanatok alatt lenullázta az akksit, ennél a tabinál 2.2es androiddal ilyennel nem volt gond.
Mindent leszögezve, szerintem aki ilyen gép vásárlásán töri a fejét, inkább várjon még vagy rakjon össze többet és vegyen egy márkásabb tabit mert ez elég szutyok szerintem, legalábbis sok türelem és kompromisszum kell hozzá, ahhoz képest meg mjdnm 50e ftba kerül(t nekem legalábbis angliából hozatva)
Összehasonlitva az ugyanennyibe került sony xperiával 2.1es androiddal ég és föld! Ez elveszik a sony mellett, max a 10"kijelző mérete miatt nem

(#721) slynevem


slynevem
tag

Csináltam összefoglaló videót 2.2-es adroid rendszerrel és LauncherPro-val.Remélem hasznos.HD minőség viszont megauploadra tettem fel mivel youtube rossz minőségbe jelenítette meg.
[link] - 1.rész
[link] - 2.rész

[ Szerkesztve ]

(#722) sz.zoli25 válasza mArZsi (#716) üzenetére


sz.zoli25
aktív tag

Nekem az van...

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#723) mArZsi válasza cz.istvan (#719) üzenetére


mArZsi
tag

Most akkor Fly3 jó vagy rossz?

(#724) cz.istvan válasza mArZsi (#723) üzenetére


cz.istvan
tag

Alapjában véve a tabi működik rendesen. Lehet hogy attol is függ, ki mit vár a géptől és milyen teljesitményű számitogépet használ. Az biztos, hogy egy 5 éves laptop teljesitményéhez képest is lassu ez a tabi. Ha pdf olvasáshoz akarod használni, talán meg lehet szokni. Ahogy lapozol nem képes folyamatosan görgetni a lapot csak akadozva, ez mellett az érintőkijelző minősége miatt sokszor elugrik aztán lapoz hirtelen tiz oldalt aztán keresheted hol tartottál... szoval kompromisszumok... az szerintem biztos, hogy ha zt180 vagy fly3 közt vacilálsz tök mind1 melyik. Igaz h fly3ba van GPS amit nm hiszem hogy az életbe használni fogok ezzel a cpu teljesitménnyel, plusz a kamera amit skype nem lát, minősége 0,2mp tehát sok értelme innentől ennek sincs, magyarán mondva a két gép szerintem egyre megy.
Ami az én véleményem, (vedd át az enyém :-D vagy) ha ennek az uj árát nézem ami kb 50e ft, külföldröl rendelve, látatlanba, ki se tudod probálni, ha baj van vele az is macera...
70-80e ft-ért már kapni itthon bármelyik boltba, kiprobálhatóan garosan egy gyorsabb használhatóbb letesztelt tabi, nem beszélve arrol h már lassan boldog boldogtalan tabit gyárt, sztm fél év és 50e-ért ugy dobálják az ember után a jobbnál jobb tableteket.

(#725) cz.istvan


cz.istvan
tag

Egyébként senki nem tud linket ahonnan youtube klienset lehet letölteni? Legalábbis marketen nincs Fly3hoz

(#726) Menotti válasza cz.istvan (#725) üzenetére


Menotti
aktív tag

Próbáld meg pl: itt
de nem hiszem ,hogy ennyire tipus függő lenne...Google...

[ Szerkesztve ]

(#727) slynevem válasza cz.istvan (#724) üzenetére


slynevem
tag

80 körül mozognak a használt ipadok is.Ami azért egy akármilyen kínai tablethoz olyan, mint nokia 3210-hez egy Galaxy S vagy iphone 4

(#732) sz.zoli25 válasza slynevem (#727) üzenetére


sz.zoli25
aktív tag

Csak az sem kezeli a flash-t...

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#733) mArZsi válasza sz.zoli25 (#732) üzenetére


mArZsi
tag

Android 2.2-től van Flash kezelés.

(#734) slynevem válasza sz.zoli25 (#732) üzenetére


slynevem
tag

Skyfire böngésző és minden szép és jó :D

(#735) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok, ki tud segíteni? A Windows CE Systemet hogy kell rárakni? Előre köszönöm, s elnézést a pongyola fogalmazásért!

Üdv. Feri!!

(#736) mArZsi válasza pusihusi (#735) üzenetére


mArZsi
tag

Elvileg ugyanúgy, mint az Androidot. Frissítéssel, normál módon. De szerintem örülj amíg Androidod van :)

(#737) pusihusi válasza mArZsi (#736) üzenetére


pusihusi
addikt

Miért?

Üdv. Feri!!

(#738) mArZsi válasza pusihusi (#737) üzenetére


mArZsi
tag

Szimplán mert jobb, mint a CE.

(#739) pusihusi


pusihusi
addikt

Magyar nyelvet hogy lehet rá varázsolni?

Üdv. Feri!!

(#740) mArZsi


mArZsi
tag

:DD 7" és 10" ZT-180 v2 magyarosítást vállalok, ha érdekel valakit. Kérelemmel privibe keressetek.

(#741) mArZsi válasza slynevem (#727) üzenetére


mArZsi
tag

Látom te is almaérzésben szenvedsz. :) Pedig jópár, még kínai tablet is veri az ipadot...

(#742) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Vettem egyet a fiamnak, és mire mikor megkapja névnapjára, addigra szeretném "rendbe tenni". Az inviteles/telenoros mobil netet az előfizetéshez tartozó zte usb modemmel sikerült beüzemelni.

Viszont a wifi az szánalmas. Gondolom más is tapasztalta, hogy pár méternél messzebbről alig van, vagy inkább nincs is jel szerinte, pedig tudom, hogy van. És hiába mondom neki, nem hiszi el.

Fúrjam ki én is, mint ahogy a neten láttam, és forrasszak bele egy kis antennát? ;] Azt inkább kihagynám. Főleg, mert állítólag Win Ce rendszerrel rendesen megy.

Aztán azt vettem észre, ha Angry Birds Rio-val játszom, ami amúgy sem fut akadás mentesen, 10-20 perc elteltével totál belassul, és ki kell lépnem. Nyomni kell egy task killert, aztán lehet kezdeni megint a játékot.

Elolvastam a teszteket, és azt írták mindenhol, hogy jól mennek a játékok, legalábbis az egyszerűbbek. Nekem elég lett volna, ha a fenti madaras csúzlis játék jól megy. De nem az igazi, hogy őszinte legyek.

Aki maradéktalanul szeretné élvezni ezeket a kis játékokat, annak azt javaslom a drágább megoldást válassza és valamivel többért, kicsit komolyabb vasat vegyen.

(#743) Heraldry válasza antikomcsi (#742) üzenetére


Heraldry
tag

Egyetértek. Nekem is szakadozik a wifi ott, ahol a netbook-om simán megy.
Illetve a gép elfordítására nagyon lassan reagál, leginkább rázogatnom kell hogy állóhelyzetbe jöjjön a kép. Ez nem tudom mennyire általános, nem olvastam rá panaszt mástól.
Szerencsére csak falon használva családi google naptár kezelésére választottam, arra megfelel, de egyéb napi használatra nem ajánlanám.
USB-s külső wincheszterrel használnám még zenelejátszáshoz, de egyenlőre nem tudom mountolni.

Nincs olyan hogy "felhő" csak olyan van, hogy valaki másnak a számítógépe... - "I love the way the Earth rotates... It really makes my day."

(#744) mArZsi válasza Heraldry (#743) üzenetére


mArZsi
tag

Melyik fajtával rendelkeztek?

(#745) antikomcsi válasza mArZsi (#744) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Upad 7" 4 giga/256mega 0425 firmware.

(#746) Heraldry válasza mArZsi (#744) üzenetére


Heraldry
tag

10.2" Zenithink ZT-180 generation 2 ePad Tablet, Android 2.2, 1GHz / 4Gb / 512M
Nem tudom melyik firmware, áprilisban érkezett.

Nincs olyan hogy "felhő" csak olyan van, hogy valaki másnak a számítógépe... - "I love the way the Earth rotates... It really makes my day."

(#747) mArZsi válasza antikomcsi (#745) üzenetére


mArZsi
tag

256 megásnál sajnos előfordul, hogy üríteni kell a memóriát. 512 megás v2-nél azért nem kéne szaggatnia semminek. Friss firmware elvileg meg csak javít a dolgokon. Wifitől sajnos sokat nem lehet elvárni, de ha a routertől pár méterre már nem látja a jelet, akkor ott gond van. Nekem 3 falon keresztül, kb 10 méterre fele a jelerősség. Néha ledobál, de ez a beépített akkumulátor gazdaságosságnak köszönhető, ami orvosolható mondjuk Battery Booster programmal.

[ Szerkesztve ]

(#748) Dominó85


Dominó85
veterán

tetszik a cikk. a ZTE jó marketing startégiákat alkalmaz. Előbb utóbb igen komoly európai piacszegmenssel fognak rendelkezni.

Kína világuralomra tör. Muhahaha.... :Y :DD

* Péter - 06302461862 *

(#749) PingvinSoft


PingvinSoft
csendes tag

Sziasztok! Nekem egy 7"-os ZT180 V2-m van elvileg, és két problémám akadt vele:
- wifi használata közben a hangszóró érdekes hangot ad, majdnem mint a betárcsázós modemek anno, füttyög és hasonlók, egész halkan, de hallhatóan
- ill. fülhallgató csatlakoztatása esetén egy sípoló alaphang hallható benne, igen zavaróan, mindaddig, míg a képernyő világítása ki nem kapcsol (gyanítom a háttérvilágítás inverterének frekije hallatszik be)
Az érdekelne, hogy ez más készüléknél is fennáll? Akinek van, kérem nyilatkozzon!
Jó lenne tudni, hogy típushiba és törődjek bele, vagy csak én futottam rá egy gyengébb szerelésre.
Előre is köszi, aki tud nyilatkozni!

(#750) mArZsi válasza PingvinSoft (#749) üzenetére


mArZsi
tag

Találkoztam már ilyennel. Nem általános, de nem lehet vele mit csinálni. Ha tudod gariba cseréltesd ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.