Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) lehike


lehike
csendes tag

Akkor én is várok. Ezt az oldalt ismeri valaki? http://www.madeinchina.com/
Itt is van egy-két dolog ami jó lehetne, csak nem merek rendelni, nehogy pórul járjak. :(

(#502) gyurob


gyurob
csendes tag

Megvettem egy zt 180-ast. Nekem nagyon bejön. Gyors, és az alkalmazások 80%-át támogatja. Az érintőpanel számomra megfelelő, volt már rezisztív paneles gépem és ez semmivel sem különb. Az aksi kb. 4 órát bír wifivel közepes háttérvilágítással anélkül még nem próbáltam. Összességében megért 45 ezret. Remélem sokág működőképes marad :)

(#504) simonzé válasza krtamas69 (#489) üzenetére


simonzé
addikt

Már meg ne sértődj, de ez mindig benne van. Sajnos a nagy távolság miatt nehézkes a visszaküldés, de az okosok erre mondják, hogy nézd meg alaposabban a hirdetést. Nincs olyan seller aki vállalná a hibás cucc visszaküldésének a költségét. Nem keresnek rajta annyit, hogy ez beleférjen. Egyébként megnézted már mennyibe kerül egy postai csomag std visszaküldése kínába? Nem 150USD, inkább 50. Nem kevés, de óriási különbség.

És még valami: Ha lemész alpáriba, ne lepődj meg hogy nem válaszolnak. Gondold át, mit akarsz írni, és ne küldd el első indulatból. Ők nem nyerészkedni akarnak, hiszen a postának fizetett költségből egy fillért sem látnak, sőt az újraküldés az ő költségük. De az természetes, hogy nem küldenek cserét amíg nem kapják vissza a hibás cuccot. Hidd el ők sem gazdagabbak nálad, viszont nem jellemző hogy inkorrektek lennének. A helyükben te sem csinálnád másképp...

Én a helyedben írnék egy normális hangvételű levelet, és most már nyugodtan kérném a segítségüket. Ja meg elnézést kérnék tőlük a korábbi hangvételért. Így csökkentheted minimálisra a veszteségedet.

Még egyszer: Nem hergelni akarlak, ha végiggondolod megérted.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#505) sagem


sagem
addikt

Ok, még itt van nálam a kis tabletem, szóval volt időm nyomkodni, és azt kell mondjam, hogy nagyon tetszik, persze az említett hibája miatt nem az igazi, ía dolgok jelenlegi állása szerint sikerült megegyezni a pandásokkal, visszaküldöm a cuccot, cserébe egy samsung chipsetes változatért. Mire odaér az enyém, és mire megint megkapom az ővéket az lesz vagy 1,5 hónap..de ha megjön akkor tényleg lesz teszt:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#506) cz.istvan válasza sagem (#505) üzenetére


cz.istvan
tag

Mire gondolsz pontosan "samsung chipes" alatt? Az is 8"-os mint ez volt, hasonlo paraméterekkel? Legalábbis teljesitményileg ez már tetszene nekem is csak az az ikon rezgés...
Ja és milyen néven vannak hirdetve a samsung chipesek?

(#507) cz.istvan


cz.istvan
tag

Időközbe már metaláltam...
Bár külsőleg szerintem a másik jobb :-(

(#509) sagem válasza cz.istvan (#507) üzenetére


sagem
addikt

Van fekete és fehér színben is, feketében nem olyan vészes, de nekem is jobban tetszik az Apad,viszont ennek a samsung chipsetes kicsikének a kissé robusztusabb kinézete jobb összeszerelést takar (ezt az Apadot pl. szét sem lehet kapni..illetve baromi nehéz, irtó türelem kell hozzá, és még így is széttörheted, plusz az összeszerelés is külön történet)..legalábbis a fórumok szerint, nekem most meg már az a lényeg, hogy korrekten menjen a cucc:) A proci/memo ugyanaz de minden másban kicsit több, és az ára sem vészes (valszeg hamarosan 200 dollárra mérséklődik) szóval jó vételnek tűnik!:) Persze ha valaki kikap egy teljesen jól működő (tehát remegés mentes) Apadot 170 dollár környéki áron az is jó vétel..de ehhez egy nagyon megbízható eladó kell, aki eladás előtt leteszteli a kijelzőt:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#510) DemonDani válasza z0d1AK (#45) üzenetére


DemonDani
addikt

de igen tud.
most látom hogy 1 millió éves hsz volt xD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#511) DemonDani


DemonDani
addikt

[link]
ebben a videoban ezt irja h van 2.2 a zenithinkre

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#512) sagem válasza DemonDani (#511) üzenetére


sagem
addikt

Ezt Zenithint 2-nek tűntetik fel, plusz a videón sem 2.2 fut rajta, csak azt írják, hogy 2.2 képes..aztán amíg kézzelfogható bizonyíték nincs rá..:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#513) scanman


scanman
csendes tag

Sziasztok
most tervezem valami androidos olcsó tablet vásárlását, és az a lista elején ez a masina áll. Viszont ahogy itt olvasgatok, elkezdtem nézelődni, és egyre több helyen tűnik fel a Zenithink 2 néven fémjelzett 2.2-es androidot futattó 4gigás memóriával szerelt változat... például az alibaba.com-on már elég sok hirdetés van róla.... Mennyire lehet ez igaz? Vagy csak kamu?
Tud erről valaki valami megbízható infót? Azért mégiscsak jobb lenne, ha többet tudna...

scanman

(#514) sagem válasza scanman (#513) üzenetére


sagem
addikt

futtatni még egyik sem futtatja, csak azt írják, hogy futtatható, de bizonyíték még nincs rá..ha igaz lesz, akkor valószínűleg a "sima" ZT is tudni fogja, mert prociban pl. ugyanaz ha minden igaz, azaz teljesítményben nincs sok különbség:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#515) kallok


kallok
csendes tag

Sziasztok! Nekem is van egy ZT-180. Olyan bajom van, hogy bootoláskor az android promt-nál nem megy tovább, már a grafikus android logo sem jelenik meg. felraktam a legújabb firmware-t de semmi...:S

(#516) ujratoltve


ujratoltve
csendes tag

Hello Mindenki,

Én rendszeresen rendelek Kínából van kinn egy megbízható kapcsolatom. igazából egy pár dolcsival többre jön ki a dolog de mindig ideér és eddig nem volt gond a minőséggel sem ha volt valami bajom küldött alkatrészt a következő megrendeléssel.

kb 2 hete kaptam emg tölle ZT180, van rajta Android market azthiszem ezt hiányoltátok páran amit nem tudtam kideríteni a flash lejátszást.

Tervezem hogy rendelek belölle majd több darabot ha esetleg érdekel valakit Pü-ben megtaláltok, vagy emailban.

Üdv

(#517) gyurob


gyurob
csendes tag

Valaki tud segiteni? Az hogy lehet hogy az 1080p mp4 akadás nélkül megy de egy 650 kbps avi szaggat a gépen?

(#518) scanman válasza gyurob (#517) üzenetére


scanman
csendes tag

Ez akkor valami kodekprobléma lesz, próbáld valami újabb kodekcsomaggal...

scanman

(#519) gyurob válasza scanman (#518) üzenetére


gyurob
csendes tag

Tudnal nekem ajanlani egyet? Marketen nem talaltam.

(#520) ^Clown válasza balpeter04 (#475) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ezért tart itt ez az ország -> nagyon jót röhögtem :D Egy kis bezzegakádárrencerbe nem lesz? :D

(#521) gyurob válasza ^Clown (#520) üzenetére


gyurob
csendes tag

Örülök hogy sikerült megnevettetnem téged bár nem tudom mivel. 1 hete van meg a gépem és fogalmam sincs hogy kell android alatt codec-et cserélni. Winmo alatt könnyű volt ezen a rendszeren még nem ismerem ki magam.

(#522) aticom válasza gyurob (#521) üzenetére


aticom
csendes tag

Nekem az mvideoplayer vált be.
Eddig mindent lejátszott és a feliratokat is kezeli. :D
"Az előző hozzászólás nem neked szólt."

Sony Xperia ION LT28h -> Samsung Galaxy Note 3 Neo DUOS

(#523) gyurob válasza aticom (#522) üzenetére


gyurob
csendes tag

Azt is kipróbáltam és még több avi lejátszásra ajánlott programot, köztük: rockplayer, yxplayer, de egyik se vált be.

(#524) scanman válasza gyurob (#523) üzenetére


scanman
csendes tag

Bocs, de csak tipp volt, én sem vagyok még járatos android területen...

scanman

(#525) tesztgeza


tesztgeza
csendes tag

Hamarosan érkezik Androidra VLC is.
Lényegében amit az nem játszik le PC-n, az nem is létezik. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#526) RobiGo


RobiGo
csendes tag

Sziasztok!
Engem ez az új Zenithink 2 fogott meg... próbált/rendelt ilyet valaki?
Itt találtam összehasonlitást ZeniThink 2 ZT-180 EPad vs Gome FlyTouch: http://blog.wholesaleonepiece.com/zenithink-2-zt-180-epad-gome-flytouch-2/?format=pdf
Itt meg a kütyüt:
http://www.wholesaleonepiece.com/epad-zenithink-2-zt180-android-22-tablet-pc-102-inch-1ghz-cpu-wifi-3g-hdmi-webcam-4gb_p2130.html

Valaki rendelt már innen? vagy tud olyan helyet ahonnan megbizhatóan lehet rendelni/korrektek?

Köszi!

(#527) Bargain válasza RobiGo (#526) üzenetére


Bargain
tag

[link]

Itt sokkal olcsóbb, a szállítás ingyenes, elég jó a visszajelzés a vevőktől, magyarok is szoktak onnan rendelni.
200 dollárért bőrtokos billentyűzetet is kapsz hozzá.

Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

(#528) scanman válasza Bargain (#527) üzenetére


scanman
csendes tag

Ez tényleg nem rossz, ha igaz ami oda van írva... vett már valaki ilyet?

Ki kellene deríteni valahogy, hogy ki az a Viktor S. aki rendelt tőlük, és megkérdezni a véleményét, tapasztalatát :D

[ Szerkesztve ]

scanman

(#529) janos1988 válasza z0d1AK (#4) üzenetére


janos1988
addikt

3G okes, de inkabb gps a kapacitiv helyett :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#530) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!
Az alaphelyzet: Hong Kong-ból rendeltem valamit, Free Shipping-el (!!). A csomag 3 nap alatt Budapestre ért a DHL jóvoltából, ahol vámvizsgálat kezdődött.
Probléma: a DHL szerint a csomagot FOB paritással adták fel, vagyis a szállítási költségeket nekem kell fizetni, hacsak be nem mutatok valamilyen igazolást, hogy a szállítással kapcsolatos minden anyagi vonzat rendezve van.
Kapcsolatba léptem a céggel akitől rendeltem, ők azt mondták, hogy a szállítást kifizették és nem is értik mi a baj. Holnap küldik el a számlát amely a befizetést igazolja.
Kérdés: átvertek és nem fizettek be semmit, vagy csak a DHL akadékoskodik? :(
Kérdés: a DHL-nek elég lesz a befizetést igazoló számla vagy még valami extra papírt kérnek?
Ha valaki járt már így, vagy valamilyen ötlete van a problémámmal kapcsolatban, kérem lépjen kapcsolatba velem.
Köszi,
Peti

(#531) RobiGo válasza scanman (#528) üzenetére


RobiGo
csendes tag

jó lenne találni valami tesztet, leirást, vagy beszélni olyannal aki már rendelt onnan... kiváncsi vagyok mit okositottak, hogy muszikál a faceliftezett modell :))

(#532) RobiGo válasza Bargain (#527) üzenetére


RobiGo
csendes tag

Köszi a tippet! :DD

(#533) siva


siva
aktív tag

Szerintetek Gome Flytouch 2 vagy Zenithink ZT-180 -t vegyek? Jó lenne a gps, de megéri -e a felárat..., ha nem használnám 1*-se

(#534) Menotti


Menotti
aktív tag

Sziasztok

Lehet hülyeséget kérdezek:Ezekre a tabletekre fel lehet rakni a MoreLocale2-t,hogy magyar nyelvü legyen?Illetve láttam már olyan hirdetést ami magyar nyelvüként hirdette.....
Az hogyan...?

(#535) RobiGo válasza siva (#533) üzenetére


RobiGo
csendes tag

Pár hozzászólással feljebb belinkeltem egy összehasonlitást... egész részletes, nézd át...

(#536) siva válasza RobiGo (#535) üzenetére


siva
aktív tag

Hát igen pont azt néztem én is, innen a kérdés, pár dolog van a Flytouch 2 javára, pl.: ARM11 amire lehet előbb lesz Foyo 2.2, gps (ami sok külföldi hozzászólás szerint nem akaródzik működni, pedig pont ez érdekelne) az a dupla RAM és HD nem tudom mennyit dob a Zenithink 2 teljesítményének javára? egyéb csatlakozók nem nagyon mérvadók nála...
Szóval kb. ennyi..

(#537) atrex


atrex
csendes tag

Ez meg milyen zt180? :F

http://szamitastechnika.vatera.hu/laptop_tablet_pc/egyeb_notebook/zt_180_webcam_hdmi_gps_10_android_tabla_pc_akcio_1437246236.html

(#538) balpeter04 válasza atrex (#537) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Ez az ZT-180 felújított változata.
Valamilyen X220 csodaprocesszor dolgozik benne, szintén 1Ghz-en. 4Gb tárhely és HDMI is van benne.
Röviden tömören ennyi, a többi ugyanaz.
Szerintem eléggé csúnyácska, ha nem használnád a HDMI-t akkor elég egy sima ZT-180. Az is tökéletes, sőt testjelleggel már elérhető rá a Froyo.
Még nagyon kezdeti státuszban van a dolog, a külföldi kollégák már alakítgatják, fejlesztik a rendszert.

(#539) Bargain válasza balpeter04 (#538) üzenetére


Bargain
tag

Ez nem a ZT felújított változata.
Ez egy Flytouch2 a képen.
256 Mb memóriával, 2 GB tárhellyel, még Android 2.1-el.
Az új ZT-180 másképp néz ki, 4 GB tárhellyel, 512 Mb memóriával, pofásabb, plusz android 2.2 rendszerrel adják ha igaz.
Ne keverjük a gépeket.

Az új ZT pontosan így néz ki:

[link]

Illetve a linken megadott táblázatban felsorolt erősebb hardverrel forgalmazzák.

[ Szerkesztve ]

Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

(#540) siva


siva
aktív tag

Így van
Flytouch 2 = X220 (ez a megjelölés a procira utal) és ahogy látom az apróhirdetésekben újabban ezen a néven megy és elhagy Flytouch 2 megnevezést...
Azért nagy különbség még a GPS a ZT-180 hátrányára..
+ ott az összehasonlítás még lejjebb a három gépről ahogy RobiGO írta..

(#541) atrex


atrex
csendes tag

Azthiszem mégis inkább várok egy kicsit és ezt veszem meg. ÁFA nélkül :)

Ez tetszik

(#542) atrex


atrex
csendes tag

Eggyetlenegy probléma a Kínából magánemberként behozott dolgokkal a garancia érvényesítése, mert azért azthiszem azt kijelenthetjük hogy minőségben ezek az árúk nem felelnek meg az európai szabványoknak, ha megfelelnének már lenne magyar forgalmazó. De ez az én szubjektív véleményem. Egyébként amit feljebb olvastam a remegős A81-ről olyan videót a youtubon találhatsz a ZT-180-ról is.

(#543) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok! Telenor indított egy android apps ötlet versenyt és most van a szavazás.
Gyertek szavazzatok! :DDD Étrend készítőt the best! :DDD

Eladó cuccaim: -

(#544) Protekt


Protekt
csendes tag

Sziasztok!

Én egy ilyet vettem, teljesen rendben van:

http://www.nowsupplier.com/android-22-os-tablet-inch-with-freescale-imx515-cortex-a8-chip-support-flash-player-10512m-ram-p-1413.html

Market előre telepítve, üzemidő kb. 3-4 óra

Kicsit lassan jön meg, a karácsonyi mizéria miatt.
( EMS - 7-10 nap ígéret - 22 nap tényleges) )

Ár: 43 eFt volt szállítással együtt.

Üdv.

www.primusz.hu - könyvelés

(#545) sagem válasza atrex (#542) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem nem -vagy legalábbis nem csak- a minőségükkel (mert ez termékenként változó, pl. az eredeti ZT elég kiforrott kis masina lett, szemben sok más szériával) van probléma, hanem azzal, hogy kicsi a hazai felvevőpiac, így egy legális bolt nem igazán lát a kínai tabletekben fantáziát (legálisan vám, áfa, gariztatás stb..), marad hát a fórumokon, árverési oldalakon kis tételben garancia áfa és egyebek nélküli árusítás módszer..:)

A remegős A8 az én kicsikém volt (meg sok ezer sorstársamé), persze, előfordul más tablettel is, de az A8-ak esetében a rengeteg visszajelzés alapján valszeg minden harmadik hibás (az a vicces, hogy a dolgokban kevésbé járatos emberek észre sem veszik a hibát, vagy észreveszik, de teljesen elfogadhatónak tartják, én is mutogattam több embernek a gépet, és nem értették, hogy számomra miért akkora baj, az a "kis" remegés, mikor így is játszható maradt pl. az Angry birds..:) )..ha minden igaz, kijött az új széria, amit hála az égnek már normálisabban szereltek össze, így a remegés is eltűnt..persze azt kinyomozni, hogy ki árul régi és ki új A8at..háát, szóval erre figyeljetek továbbra is:)

Az én ügyem egyébként ott tart, hogy visszaért kínába a tabletem (hatezer és párszáz forint volt), átvették, most emésztik, aztán ha minden jól megy jön az új masinám..remélem:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#546) sagem válasza Protekt (#544) üzenetére


sagem
addikt

Ugyanez volt nekem is, ha nem remegőset kaptál ki akkor gratula, ezt a hibáját leszámítva tényleg nagyon jó kis készülék lett!:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#547) Yan-Csi


Yan-Csi
csendes tag

Halli
VAN Valakinek USB -és billenűzete és tok A 10 Collos ZT -180 -hoz
Köszi

(#548) Yan-Csi válasza Yan-Csi (#547) üzenetére


Yan-Csi
csendes tag

Megoldódott Lőttem 1 -et A Vaterán
Köszi

(#549) ^Clown válasza gyurob (#521) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én balpeter04 hsz.-ére reagáltam, hozzád nem szóltam egy szóval sem :R

[ Szerkesztve ]

(#550) RobiGo


RobiGo
csendes tag

Ehhez mit szóltok? NAGYON komolynak tűnik....
http://www.tinydeal.com/google-android-10-tft-wifi-touch-screen-tablet-pc-netbook-pda-notebook-computer-umpc-mid-camera-1gb-2gb-hd-black-l7052g05-p-20019.html
:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.