Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) upszilon válasza kenand (#200) üzenetére


upszilon
őstag

Hát nem tudom... Szerintem nem a cég szűnt meg, hanem az a forrása az eladónak. Szerintem ez talán még jobb ajánlat is mint a régi volt.

(#202) z0d1AK válasza upszilon (#201) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez is 3000 ft híján 50 ezer.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#203) upszilon válasza z0d1AK (#202) üzenetére


upszilon
őstag

Magasan áll a $. Karácsonyra azért valószínűleg lentebb lesz...

(#204) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

gari van? :B

(#205) z0d1AK válasza upszilon (#203) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nyáron még jobban állt...
Lényeg ami lényeg, nem számolok azzal, hogy jobban fog állni.

(#204) hejesírásó: van, csak küld vissza hong-kong-ba:D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#207) kenand válasza upszilon (#201) üzenetére


kenand
veterán

Van még jobb, itt nincs postaköltség:

[link]

Multi tuch nincs az tény

[ Szerkesztve ]

(#208) z0d1AK válasza #32839680 (#206) üzenetére


z0d1AK
veterán

"Bár az igaz h ilyet még nem lehet kapni. "
Akkor miről is beszélünk?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#209) kaller1


kaller1
veterán

Az év végére fog beütni az igazi tablet dömping, addig érdemes még várni.:)

.::> <::.

(#210) z0d1AK válasza kaller1 (#209) üzenetére


z0d1AK
veterán

De olyan nehééééééz.:P

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#211) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Annyira még sem lehet nagyszerű ez a tablet, ha már fent van az aprók közt.
Az ára meg, hát, ööö, izé, nah, inkább semmi.... :(((

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#212) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Olvasgattam a készülékről és hát egész bejövős a kicsike főleg ilyen áron, de valahogy még nem bízok meg ezekben az előreutalós dolgokban :N Ha valaki netán mégis rendelne párat így pk mentesen, akkor egyet szivesen átvennék kis plusszal megtoldva :K

Persze nem ilyen kis plusszal ahogy a srác árulja :B

[ Szerkesztve ]

(#213) upszilon válasza kenand (#207) üzenetére


upszilon
őstag

Ráadásul ez már 1,2GHz-es? Dehát az 20%-os gyorsulást jelent. Azért az már jelentős. De nem értem a dolgot. Ez most egy másik típus? Vagy másik gyártó? vagy most mivanitt kérem? Tévesztés?

[ Szerkesztve ]

(#214) kenand


kenand
veterán

Hát ez egy kicsit tényleg furcsa.
Ha tényleg annyira imádod, hogy minden nap használod, akkor miért adod el...
Bár ezt egy kicsit többért adod és veszel egy ugyan ilyet kevesebbért...

(#215) devast válasza balpeter04 (#185) üzenetére


devast
addikt

Ne ködösítsünk már ennyit... ARM11 a processzorcsalád neve, és ARMv6 az architektúra neve. Mint páran említették a flash-hez ARMv7 architektúrájú processzor kell, mint pl a cortex-a8 vagy a9.

(#216) z0d1AK válasza upszilon (#213) üzenetére


z0d1AK
veterán

Olvasd végig, felül 1,2GHz van írva, míg lent már csak 1GHz. Éppen elég gáz...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#217) sbazsi válasza z0d1AK (#211) üzenetére


sbazsi
veterán

hát nem semmi áron adja... :Y

(#218) z0d1AK válasza sbazsi (#217) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mindenki szereti hozzátenni a maga kis pénzét.:)
De hát mint az alapelvekben is megvan fogalmazva, minden annyit ér, amennyiért el lehet adni.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#219) upszilon válasza z0d1AK (#218) üzenetére


upszilon
őstag

Nézd, ha 42-44-be került neki és kockáztatta, hogy féltéglát kap becsomagolva, meg kockáztatta, hogy vámolják, ÁFA-zzák, akkor mindezek kockázata nélkül valóban életszerűen számolhat rá az árucikkre. nem szabad elfelejteni viszont azt sem, hogy ez így már egy használt termék, amit meg a besz.-árnál olcsóbban szokás adni. Mindent egybevetve, kb 45-ért ezt úgy el fogja adni mint a sicc. De úgysem fogjuk megtudni, mert nem valószínű, hogy beszámol majd az eladásról.

Az én álláspontom az, hogy nekem kell egy ilyen, de visszafogom magam, mert jó lenne a flash-lejátszás és jó lenne a GPS is még bónusznak. Ha majd ez is meglesz, és kellően olcsó is maradt, akkor hajrá, megrendelem én is annak minden kockázatával együtt. :K

(#220) z0d1AK válasza upszilon (#219) üzenetére


z0d1AK
veterán

eBay-en a boltok nem g.ciznek, mint itt a vaterán. Akinek több ezer pozitív feedback-je van, az nem fog téglát küldeni, mert nem szaroznak azzal, hogy kivágja az ebay őket.
Én is nem egyszer vásároltam már így.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#221) upszilon válasza z0d1AK (#220) üzenetére


upszilon
őstag

OK, de valahol azért a látatlanban való vásárlás mégiscsak kockázat a bolti tapizós vételhez képest. Nem?

(#222) sbazsi válasza z0d1AK (#220) üzenetére


sbazsi
veterán

erről van szó. az ebay megvédi a vevőit.
most már ha látok valami érdekeset a vaterán, megnézem az ebay-en is, mert nagyon sok az ilyen nyerészkedő, aki kétszeres áron árulja a portékát, ráadásul még készletet sem tart fent.
Tehát leütik a vaterán, és csak akkor rendeli meg az ebay-en, ha megkapta a pénzt.
de amig balek lesz, addig ezek megélnek. :U

a sok tégláról azért a vevő is tehet, mert én pl 10eft felett nem nagyon utalnék előre, és azt is csak megbízható, mondjuk 100 feletti eladónak.
Ja, és 50ezres iphone4g-nek bedőlni ismét human error...

vaterán már jártam úgy, hogy miután leütöttem valamit, és az eladó visszakozott, hogy ő nem 5 termékre adta azt az árat, hanem csak 1-re értette, pedig a leírás alapján egyértelmű volt, a vatera keményen kiállt értem: tegyek polgári feljelentést.
de ez magyarország, lásd ppo...

szóval mostanság már nagyon körül kell nézni, hogy mit, hol vesz az ember, a jelek szerint már az olcsónak látszó használt cuccnál is lehet hogy van olcsóbb, újonnan.

sok esetben láttam már olyat, hogy az itthoni ár mondjuk a bécsi ár + áfa + némi árrésért árulták az itthoni boltokban - valamelyik árösszehasonlító oldal legolcsóbb terméke, tehát nem a legdrágábbról van szó

(#223) z0d1AK válasza upszilon (#221) üzenetére


z0d1AK
veterán

De ilyet sehol sem találsz, és valószínűleg nem is fogsz az itthoni boltokban.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#224) sbazsi válasza upszilon (#221) üzenetére


sbazsi
veterán

ebay 1000+ pozitív feedback mennyire kockázatos?
nyilván észnél kell lenni, és tudni, hogy melyiktől szabad rendelni, és melyiktől nem.

(#225) sbazsi válasza z0d1AK (#223) üzenetére


sbazsi
veterán

vaterán van ilyen.
nincs raktáron. szállítás 20 nap. 70eft. :Y

(#226) upszilon válasza sbazsi (#225) üzenetére


upszilon
őstag

Azért ott van ám a Vaterának is százaléka, meg egy időben szó volt róla, hogy az APEH vizsgálódik, és jól megbünteti az adózni elfelejtőket. Merthogy a Vatera kiadja az adatokat. Aztán nem tudom hol tart a büntetőhadjárat, de ha még le is adózik a hasznból, akkor biztosan nem keres vele valami jól. Ez itt kérem Magyarország Itt minden lehetséges......

[ Szerkesztve ]

(#227) z0d1AK válasza upszilon (#226) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha adózik, akkor áfás számlát kell adnia.
Ha használtként értékesíti, akkor nem kell rá adót fizetni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#228) upszilon válasza z0d1AK (#227) üzenetére


upszilon
őstag

"Ha használtként értékesíti, akkor nem kell rá adót fizetni."

Hát mintha ez nem így lenne... ...de ez itt erősen offtopic.

[ Szerkesztve ]

(#229) kaller1 válasza sbazsi (#224) üzenetére


kaller1
veterán

ebay 1000+ pozitív feedback mennyire kockázatos?

Attól függ, milyen tételekből jött össze az értékelése. Ha ilyen 1-2 usd az átlag, és pár hónapon belül szedte össze, aztán hirtelen nagy értékű dolgokat kezd árulni, benne van a kockázat a dologban, mivel ez egy közkedvelt csalási forma az ebayen.

.::> <::.

(#230) balpeter04


balpeter04
aktív tag

z0d1AK neked nincs ilyened, úgyhogy nem is tudsz róla véleményt mondani. Azért adom el, mert mást szeretnék venni. A terméknek semmi baja, imádom, szeretem és még mindig használom.
Amint látod, a hirdetésembe azt is odaírtam, hogy az ár ALKUKÉPES! Vagyis, ha valaki leutazik eddig annak adok engedményt is, másrészt nem hinném hogy Mariska néni unokája csak úgy ADB-n keresztül egy Android Makret hack-et játékból megcsinál.
Te is árulod/eladtad az EKEN M001-edet nem? Ezek után nincs miről beszélnünk!
Csak nézd meg a Vaterás árakat, így is 5000 Ft-ért kevesebbért árulom, és még többet is adok.
Ha meg Hong Kong-ból rendeled meg, és esetleg megvámolják ugyan itt vagy!
Nem értem, hogy min akadékoskodik mindenki! :((

(#231) sbazsi válasza kaller1 (#229) üzenetére


sbazsi
veterán

ez tény és való. de mondjuk mi történhet? Elad 10 terméket, és törlik.
Vajon megéri-e a pár hónap befektetett energia :F

(#232) z0d1AK válasza balpeter04 (#230) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, eladtam, mert akkor nem volt rá szükségem. De nem 30-ért adtam el, megspékelve haszonnal, hanem nullásan.
Market-et feldobni rá nem nagy dolog, aki foglalkozik vele, megcsinálja, de ha nincs, az sem nagy halál, torrentről letöltöm az app-ot, és feltolom a gépre. Egyik sem jogtiszta, szóval mindegy.
Egy darab esetén meg nem nagyon vámolnak, mert alapból gift-ként, 10-30$-os értékkel adják fel a kínaiak.

Egyébként ha megnézed, én egy rossz, vagy éppen jó szót nem írtam az általad szabott árról.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#233) upszilon válasza balpeter04 (#230) üzenetére


upszilon
őstag

"Ha meg Hong Kong-ból rendeled meg, és esetleg megvámolják ugyan itt vagy!
Nem értem, hogy min akadékoskodik mindenki!"

Sőt! Az egyhónapos használat ilyenkor egy biztosíték is ara, hogy valóban jó a termék. Ez egy garancia nélküli árucikknél elég nagy előny tud lenni szerintem. Szóval jó a megcélzott ár. Kicsit alkudnak majd, de elmegy az mint a szél. :K

(#234) kaller1 válasza sbazsi (#231) üzenetére


kaller1
veterán

Vajon megéri-e a pár hónap befektetett energia

Én láttam már 2 nap alatt közel 700 eladást a 29.99 usd árú(ez az akkori piaci ár fele volt) érintős dual simes készülékből, és volt aki egyszerre 20 db-ot vett.

Mint kiderült, csaló volt az illető.

.::> <::.

(#235) sbazsi válasza kaller1 (#234) üzenetére


sbazsi
veterán

Én láttam már 2 nap alatt közel 700 eladást a 29.99 usd árú(ez az akkori piaci ár fele volt) érintős dual simes készülékből, és volt aki egyszerre 20 db-ot vett.
még mindig vannak, akik hisznek a tündérmesékben?!

azt mondtam, hogy ésszel kell vásárolni. én ilyenkor tuti, hogy kivárok egy kis időt. vagy kiderül, hogy csaló, vagy a piaci árak is lemennek. azt nehezen tudom elképzelni, hogy valaki a piaci ár feléért tartósan tudna bármit is adni.
tud valaki harmadik lehetőséget :F

(#236) kenand


kenand
veterán

Sok pozitív feedback nem számít, attól még rengeteg a szélhámos az ebayen.
Sokszor -ha rájössza hogy átvágtak - csak akkor adja vissza a pénzed, ha nem adsz negatív feedbacket vagy ha visszavonod.
Pl a gyanúsan olcsó 16 GB-s MicroSD mnd hibás, de a tapasztalataln vásárló 80%-a észre sem veszi, mivel a készülék is 16GB-snek látja, valójában buherált 1-2 gigás.
És a mit rá írsz az mind hibás.
Szerencsére a palypal a kulcskérdés, azzal nem mernek szívózni, mivel akkor nem tudják folytatni a csalást. Az elindított paypal panasz után visszaadják a pénzed

(#237) kaller1 válasza kenand (#236) üzenetére


kaller1
veterán

Pl a gyanúsan olcsó 16 GB-s MicroSD mnd hibás

Így van, kézhezvétel után legelső dolog, hogy tele kell írni. :)

.::> <::.

(#238) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

e-book lapozás sebességét nézted? Milyen formátummal, ha igen, melyik olvasóprogrammal? Galaxy -S-en amit láttam, a gyári programmal a demo könyveket kis túlzással olyan lassan lapozta, hogy közben el lehetett volna olvasni.... :D A WinMo és a Symbian többszörös sebességgel lapoz régi és olcsó készülékeken /6120c; Asus 626/

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#239) sbazsi válasza kaller1 (#234) üzenetére


sbazsi
veterán

ezt asszem megvenném, ha megszületne a döntés. legalábbis az eladó korrektnek tűnik. 12740 eladás, utolsó 200 többnyire 100 usd feletti összeggel.
szerk: egyébként ezeknek most felment az ára?! a cikk 45-k-ról szól, ez meg 50 :F

[ Szerkesztve ]

(#240) Janoo_07 válasza sbazsi (#239) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Amit linkeltél egy Google Android 2.1 Epad Tablet nem pedig a Zenithink ZT-180 Android Tablet PC amiről írtak :D Hogy melyik a jobb azt pedig döntsd el te :B

[ Szerkesztve ]

(#241) sbazsi válasza Janoo_07 (#240) üzenetére


sbazsi
veterán

:F :F :F

(#242) balpeter04 válasza sbazsi (#241) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Jót linkeltél, nyugi! :DDD

(#243) z0d1AK válasza sbazsi (#239) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az ár eladótól függ, na meg az árfolyam sem volt mostanában a mi oldalunkon.:(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#244) Janoo_07 válasza balpeter04 (#242) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Akkor én hibáztam és néztem el bocsi :B

(#245) sbazsi


sbazsi
veterán

apropó, a cikk hibádzik, vagy a hirdetés :F

Idézet a cikkből:
A Zenithink ZT-180-on van elérhető Market hozzáférés, így szinte korlátlan mennyiségű alkalmazáshoz férhetünk hozzá.

Idézet a hírdetésből:
Amit csak nálam kapsz: Android Market hozzáférés

Megjegyzem a házilag hekkelt market hozzáférést személy szerint nem tekintem "eléhető Market hozzáférésnek" :U
:F :F :F

(#246) balpeter04 válasza sbazsi (#245) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Fogalmazási/értelmezési hibák.
Ha veszed a fáradtságot és meghackeled az Androidot, akkor lesz Market hozzáférésed.
Engem nem nagyon izgat, hogy a Google nem engedélyezte ezt, amíg az otthoni PC-k 40-50%-a án hamisított op.rendszer fut, szerintem egy Android Market bőven belefér!

(#247) sbazsi válasza balpeter04 (#246) üzenetére


sbazsi
veterán

nevezzük inkább fogalmazási hibának.

A Zenithink ZT-180-on van elérhető Market hozzáférés, így szinte korlátlan mennyiségű alkalmazáshoz férhetünk hozzá.
A mondat melyik része utal arra, hogy hackelni kell :F

Ha veszed a fáradtságot és meghackeled az Androidot, akkor lesz Market hozzáférésed.
Mondj egy wifis/netre csatlakoztatható androidos kütyüt, amit internetezésre/filmnézésre (és sok más egyébre) fejlesztettek ki, és nem így van.

(#248) upszilon válasza sbazsi (#247) üzenetére


upszilon
őstag

Sbazsi, te mégis hol élsz? Egy másik bolygón?

(#249) sbazsi válasza upszilon (#248) üzenetére


sbazsi
veterán

miért szerinted hány ember van ezzel tisztában?! És aki idetéved a weboldalra, mert teszem azt ebay-en látta, beírta a google-ba, és ezt dobta találatnak, majd azt olvassa, hogy van rá market, és amikor megérkezik a hőn áhított kütyüje, az nem fog anyázni, hogy itt hülyeséget írtak?! :F

[ Szerkesztve ]

(#250) upszilon válasza sbazsi (#249) üzenetére


upszilon
őstag

Magyarországon? 10 135 000 fő. Esetleg soroljam név szerint? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.