Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#685) pzstm válasza Oppenheimer (#684) üzenetére


pzstm
titán

ez a második nap, hogy használom. Még ismerkedünk egymással, de a pettingen gyorsan túljutottunk, köszönhetően a Surface-nek szerintem. Van jelenleg ínyenc app ami hiányzik, vagyis van, de droidon okosabb volt. (Australian open :D) Notification center picit hiányzik, de nem annyira mint vártam.

Minden számomra fontos app megvolt, sőt még több is. Sokat kell appok után olvasgatni, ugyanis megesik, hogy egy 3rd party sokkal jobban kielégíti az igényeimet és kihasználja a telefon képességeit.

Szóval eddig nagyon kis kellemes társ, a hangszórója meg valami eszméletlenül jól szól. Hát röviden ennyi. Ha van kérdésetek esetleg a telóról, WP8-ról, jöhet bátran.

Jah igen nekem van egy :D

Szóval minden hang maxra van adva, tárcsázóval hívok telefonszámot.....nem lehet csak a tárcsázó hangját kikapcsolni? Illetve ha elkezdtem gépelni droidon a telefonszámot, felette megjelentek a lehetséges találatok...ez icipicit hiányzik, de simán tudok élni nélküle.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.