Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) BiP válasza Set-Comment™ (#200) üzenetére


BiP
nagyúr

Lehet, hogy a shutdown (de szerintem restartra is működik ez a gyorsítás).
Nekem az kéne, amit újítottak a 8-ban a 7-hez képest.

PS-ből ? Ez mit takar.
A shutdown -r -t ismerem, mint parancsot, ez már a változtatott módon restartol vagy még az eredeti módon?

(#202) BiP válasza Set-Comment™ (#200) üzenetére


BiP
nagyúr

Valóban, fast startup-ként találtam rá újra. (fura, hogy restart esetében nem emlegetik)
Parancssorosként vagy parancsikonként van olyan megoldás, ami ezt használja, vagy csak a charms bar-ból érhető el ez az új leállás?

(#203) Glenda válasza BiP (#201) üzenetére


Glenda
addikt

Powershell.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#204) #41133696


#41133696
törölt tag

Asus VivoTab TF810C táblagépen:

(#205) Yeffy


Yeffy
veterán

köszi a válaszokat

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#206) Set-Comment™ válasza #41133696 (#204) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Neked is szetesik neha a gui a szar driver miatt?

BiP: Restartnal semmi ertelme ha belegondolsz:)

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#207) Set-Comment™ válasza BiP (#201) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Duplaztam

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#208) #41133696 válasza Set-Comment™ (#206) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyelőre, ott még nem tartok, mert:

Ez megy rajta vagy 20+ perce :)

Elvileg van új driver hozzá...

A PHENOM II-es gépen van ilyen, hogy:

Battlefield 3:

oké, és megy tökéletesen...

COH2-nél:

Szintén ok, és megy tökéletesen. A legújabb Bioshock Infinite meg ennyi üzenet sincs, fut kiválóan.

(#209) BiP válasza Set-Comment™ (#206) üzenetére


BiP
nagyúr

(#203) Glenda: Köszi.

(#206) Set-Comment™: Nálam mondjuk a restart rendszerszinten az egy leállás+újraindítás összekapcsolva (lehet, hogy rosszul gondolom), tehát azon ugyanúgy lenne értelme gyorsítani, szóval látnám értelmét úgy is. Ezért fura, hogy arra nem érvényes ez a fast startup módszer.
Persze SSD mellett mindegy, így is rohadt gyors még virtuálgépben is, csak gondoltam, ha már ezen újítottak, akkor szeretném is kipróbálni. Mivel valahol azt olvastam, hogy a start menü programok shutdown-ja nem a fast shutdown, hanem a hagyományos, "Félek" hogy a startmenüzés miatt pont a Win8/8.1 egyik fontos újításától esek el, ami még hasznos is lehetne. (pont amiatt, mert a többi újítás (charms bar, modernui) meg nem érdekel)

(#208) GoodSpeed: Vicces, hogy fordítva olvassa ki a verziószámot (11.7 vs. 8.11), emiatt réginek észleli. De amíg ez csak egy informáló hibaüzenet, és megy simán, addig nincs baj.

[ Szerkesztve ]

(#210) #41133696 válasza BiP (#209) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most néztem utána miért nem rémlik nekem hasonló a Windows 7-tel kapcsolatban, az elsőt az OEM-et 2009 decemberében vettem, a másodikat a dobozost meg pár hónappal később. Vistánál meg pláne mert az 2008 augusztusi beszerzés :)

Szerk: A Windows 8-cal sem tapasztaltam vga driver üzit, mert azt a megjelenés éjszakáján megvettem,de akkor már volt megfelelő AMD-s driver hozzá. Leadtek, pl nem :D

[ Szerkesztve ]

(#211) #40553216 válasza Set-Comment™ (#196) üzenetére


#40553216
törölt tag

Nézd. Azzal senkinek nem lenne baja, ha csak a start screen lenne, lecserélve a start menüt. De egy skizo rendszer is van mögötte, ami értelmetlen a jelenleg pc piac még közel felét kiadó asztali gépeken, de a tapi nélküli notebook-okon is pl. a kisebb energiafelhasználás szempontjából viszonylag jelentéktelen az előnye annak, hogy a metro-s szutyok a beépített alkalmazások jó részét háttérbe tolva felfüggeszti azokat, így spórolva vagy 1-2% akkuidőt. Persze ehhez kellene statisztika, mennyi ideig is van a felhasználók többsége a metro-s illetve az asztali felületen.
Nyilván a rakétasebességű piaci részesedés emelkedés is a nagy mértékű elfogadottságot mutatja.

Különben meg virkirnek igaza van.

(#212) Set-Comment™ válasza #40553216 (#211) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Akkor mondjatok egymasnak a hulyesegeiteket legalabb ti megertitek egymast;)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#213) hcl válasza Set-Comment™ (#212) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sajnos eléggé igaza van. Átlaguser gyomra nehezen veszi be, hogy pl. a metrós szexplorer meg az asztali két külön cucc, két külön tartalommal, stb.

Mutogatni való hater díszpinty

(#214) FTeR


FTeR
addikt

"nincs lehetőség a 8.1-es frissítésből önálló és elmenthető telepítőt készíteni."
Ha még esetleg valaki nem írta:
Van rá trükk. Ms oldalárol el kell indítani a 8-as telepítőt beadni a 8-as kulcsát, majd a letöltés elindulásokor bezárni. Majd elindítani a 8.1 telepítését, ami így vígan folytatja a letöltést.
Letöltés után választható, hogy iso, usbflash vagy telepít.

(#215) Set-Comment™ válasza hcl (#213) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Sajnos nincs igaza, max velemenye. A ketto ket kulon fogalom;)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#216) hcl válasza Set-Comment™ (#215) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor túl sokaknak van ugyanilyen véleménye.
A Canonicalt is sokan szidják még ma is a Unityért, aki eddig Ubi rajongó volt, az is. Ott sem volt tejfel a váltás.
Csak megint : windózon nem tudod cserélni a felületet. Ott eszed, amit kapsz. Nem szimpi, nem modern hozzállás. Vagy lehet, hogy pont az?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#217) Glenda válasza hcl (#216) üzenetére


Glenda
addikt

Ahogy a számítástechnika egyre inkább mainstream lesz, úgy egyszerűsödik. 5-6 éve még én is szerettem a hekkelést, volt Longhorn transformation kit az xp-n meg hasonlók. Ma már arra is lusta vagyok, hogy a default hátteret lecseréljem. Még jó, hogy a Windows synceli és elég volt egyszer :D

Az sem zavar, hogy a TV UI-ja milyen. Használni akarom, maguknak a programoknak a UI-ja ami fontos nekem. Pl a VS brutáljó lett így metrósítva. Ráadásul nekem tetszik is. Bár lehet nekem van izlésficamom.

Másrészt az integrált Hyper-V is egy nagyon jó dolog. Már csak azért megéri váltani.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#218) #41133696 válasza Set-Comment™ (#167) üzenetére


#41133696
törölt tag

"Aero-t ugyanigy fikaztak a fotelguruk, most meg mindenki sirja vissza. Kovetkezetesseg egyes."
Ja, amikor a Vistában megjelent, állandóan sírtak, hogy milyen erőforrás zabáló, aztán 7-nél is, hogy fölösleges, most kivették az Aero Glass-t (az Aero maradt) az a baj... vagy csak akiknek akkor tetszett azok ugye most hiányolják. Egyébként meg pár perc alatt megoldható a probléma, ingyenes és fizetős megoldásokkal egyaránt ( WindowBlinds).

[ Módosította: mukibuci ]

(#219) nagyj74


nagyj74
senior tag

Sziasztok.
Van egy Dell Latitude D620-m, amin a 8-ast használok. Még a nyáron vettem így használtan.
Az a gondom, hogy nem látom az áruházban a win 8.1 frissítési lehetőséget.
Hogyan tudnám frissíteni a rendszert 8.1-re?
Azt hozzátenném, hogy még azt sem tudom, hogy a régi gazdája legális Win 8-t rakott-e erre a gépre.

(#220) Set-Comment™ válasza hcl (#216) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Szamomra (bar en szeretem az uj dolgokat, ezert az MS most nagyon ott van nalam) sokkal kezenfekvobb es oromteli, hogy egyre kevesebbet kell egeret/touchpad-ot hasznalnom. Nagyon tetszik az uj irany, a desktopok kopnak ki, en is mar kobo NAS-kent hasznalom az enyemet mert egyszeruen sokkal kenyelmesebb egy x86-os tablan bongeszni. Konzumer piacon hihetetlen jo az MS iranya es a kornyezetemen is azt latom, hogy jofele halad a trend.

A fotelmernokok meg le vannak ejtve. Rinyaljanak csak.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#221) Set-Comment™ válasza #41133696 (#218) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Kar hogy az Aero hardveres gyorsitast hasznalt:)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#222) VIC20 válasza #41133696 (#218) üzenetére


VIC20
őstag

Ezen én is elgondolkodtam. Főleg azért, mert magamra ismertem benne annyiban, hogy valahogy nekem is hiányzik - pedig nem is igazán használtam ki az effektusait. Most azonban - úgy, hogy XP-s, sőt, egy Win 98-as gép elé kerültem - azt hiszem, rájöttem:

A 9x vonalat nevezném én igazán ,,letisztult" látványvilágnak: vékony vonalak, vékony keretek, kicsi, de azért jól használható gombok. Az XP-n minden nőni kezdett: vastagabbak, nagyobbak lettek a képelemek, de a színek harmonikusak voltak és nem tolakodóak, szép átmenetekkel, tehát ellensúlyozták ezt. Vistánál/7-esnél meg az áttetszőség is segített abban, hogy a képi elemek a háttérbe simuljanak.

Most viszont itt a 8-as: az ablakkeretek még vastagabbak, az ablakok fejléce már inkább bumfordinak mondható, jó szögletesek is, és mindezek tetejében a képelemek még rikító, természetellenes színűek is. Hát csoda, hogy keresni kezdem az aerót, hogy legalább a háttérbe tudjam mosni egy kicsit ezt a látványvilágot, amitől viszolygok, ha csak ránézek?

Más:

,,Ja, amikor a Vistában megjelent, állandóan sírtak, hogy milyen erőforrás zabáló, aztán 7-nél is, hogy fölösleges, most kivették az a baj..."

Azért az ilyen érvelésnél vegyük figyelembe azt is, hogy
1. a Vistánál nem csak az Aero zabálta az erőforrásokat,
2. azóta jó pár év eltelt, tehát ,,kicsit" erősebbek a vasak.

(#223) brumi1024 válasza Set-Comment™ (#220) üzenetére


brumi1024
veterán

Csak az a gond, hogy a nem konzumer piacot is ezzel a rendszerrel akarják kiszolgálni, és egérrel szvsz ez a felület idegesítő és nem kényelmes. És ugye a pro közegnek(értsd: pl programozó, mérnök, matematikus, stb.) a számítógép használat általában != böngészés+játék+esetenként Office, ide pedig már nem olyan kényelmes a felület.

(#224) Tikakukac válasza #41133696 (#218) üzenetére


Tikakukac
titán

Sz@r->sz@rabb->legsz@rabb

Tehát akkor most azért bolond valaki, mert a választható rosszak közül a kevésbé rosszat akarná. Miután én is láttam mire képes a win8 és a hamutartó egy noti kijelzőjében, így azt kell mondanom, amit életemben sohasem gondoltam volna: OSX.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#225) Set-Comment™ válasza brumi1024 (#223) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Egy DTP ill tervezo ablakon se tunik el az egerkurzor, tovabbra is el tudod tuntetni. En sysadminkent billfetisiszta vagyok. Asztalra bootolva nem tortenik erdemi valtozas, de legalabb kapsz egy osszegzo kommunikacios feluletet a start screen szemelyeben ahol azonnal latod ha valami uj informacio ert es egy gombnyomassal visszakerulsz a munkadhoz. Ezek barmennyire ellenkeznek a valtozas elleni emberek, gyorsitjak az informacioszerzest, ugy hogy csak egy pillanatra veszik el a fokuszodat a munkarol.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#226) LordX válasza brumi1024 (#223) üzenetére


LordX
veterán

A kedvencem az, hogy a szervernek is ugyanez a retardált felülete van. (Lépj be távoli asztallal és kattints a bal alsó pixelre, hálaégnek visszahozták a gombot.)

(#227) #41133696 válasza Set-Comment™ (#221) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az Aero megmaradt az Aero Glass repült :) Mindjárt javítva is lesz :)

(#228) Benőke


Benőke
őstag

Nem sok minden változott. Ennek se lesz nagy sikere.

A start gomb az marha jó, mert remote -on 50% -ban hol elő lehetett csalni a Metros felületet hol meg nem, mert csak. Aztán lehetett bohóckodni a file kezelőben keresgetni az ikonokat...

Egyébként továbbra is egy nulla. :U

(#229) hcl válasza Set-Comment™ (#220) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

@Glenda : Nem mindenkinek tetszik az, amit kap a képébe. A TV UI-nál valamivel kevésbé zavaró, ha nem logikus (de azért lehet az).
Másrészt egy TV UI sokkal egyszerűbb, mint egy PC-s oprendszer.
A TV-n is sokan cserélnék, ha lehetne.

PC-n viszont az oprendszer egyes elemeinek cserélhetősége sokkal egyszerűbben megoldható, mint egy TV-nél.

(Különben vesd össze, amikor valakinek az a baja, hogy a nemwindóz nem úgy néz ki, mint a windóz, akkor miért nem lehet azt mondani, hogy mert csak? :D )

Az egyszerűsödéssel sem értek egyet. Minden bonyolultabb, csak el vannak rejtve a bonyolult részek. Egy bizonyos fokig oké is, de amikor bele _kell_ túrni, már nem. Illetve aki nem szereti a hackelést, az nem hackeli, másoknak meg lehetne egy jelölőbox, hogy akkor innentől startmenü.

@Set-Comment™ : Ez megint csak rád igaz. Én meg melóban vagyok kénytelen MS cuccokat használni, és a hajam kihullik már. Melóba nem jó a Start screen. Ennyi.

Mutogatni való hater díszpinty

(#230) Set-Comment™ válasza hcl (#229) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

En meg MCSA server 2012 vagyok (ergo napi szinten hasznalom), bar innentol kaphatom is a berenc jelzot.:D

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#231) Glenda válasza hcl (#229) üzenetére


Glenda
addikt

A checkbox lehetne, de nem tudom lenne-e rá igény.

A Start Screent pedig ha dolgozom én sem látom. VS fullscreen (ki van pinnelve a taskbarra), WP emulátor build+deploynál elindul.

Ha valami spec kell (Word mondjuk), akkor ugyanúgy, mint Win7 alatt, ablak+ amit keresek. Sok esetben nem is látom a start screent rendesen, annyira gyors az egész.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#232) BiP válasza hcl (#229) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, ezt az egyet sajnálom én is. Hogy nem maradt meg a választás lehetősége (beépítetten).
Míg korábban mindig volt valami újítás a default-ban, azért az opció megmarad, ha mást vagy a régit szeretted volna. Most meg nincs.
(persze külső progikkal van, de az mégsem ugyanaz)

(#233) hcl válasza Set-Comment™ (#230) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Te egy certificate vagy ? :D

@Glenda : Meg khm. A XP-ben is ott volt még a Progman. Volt idő átállni a 3.1-ről a '95 kinézetű izékre.
A Win8 is visszanyomható a '50-like felületre. Ezzel nincs gond, van, akinek bejött az effektmentesség.

Én meg jobban szeretek Start menüt használni, de néha felbukkan azért a Start screen, véletlenül, aztán mire azt betölti, az idő. Ha meg valami app elindul, azt is ki kell lőni...
Nekem azért van pár dolog nyitva. IE-ben futó cuccok (csak abban megy), Outlook, Lync + fusihoz króm. Néha Gimp, Excelek, Wödör melléjük, meg 1-2 céges belső progi igény szerint...

@BiP : Nekem nem a külső progikkal van a bajom, hanem a hozzáállással.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#234) BiP válasza hcl (#233) üzenetére


BiP
nagyúr

Lényegében ezt mondtam én is.
Hogy oké, hogy megoldható külső progival (bár a 8.1-ben nehezítettek a dolgon), de illett volna ezeket opcióként benne hagyni a rendszerben, hogy ne is kelljen külső progihoz folyamodni, akinek pl. az eggyel előtti win kinézetre lenne igénye.

[ Szerkesztve ]

(#235) #40553216 válasza hcl (#216) üzenetére


#40553216
törölt tag

Nem tejföl, de klasszikus Linuxként gyakorlatilag akármilyen asztali környezet, ablakkezelő felrakható.

(#220) Set-Comment™
"Szamomra sokkal kezenfekvobb es oromteli, hogy egyre kevesebbet kell egeret/touchpad-ot hasznalnom."
De azért szervereket nem kalimpálva kezelsz, ugye? Nyilván nem végzel olyan munkát, ahol valójában pl. az egérnek van előnye. És persze csak a tapifelület az összehasonlítás alapja, mert alapvetően sok dolog volt eddig is, amire nem kellett egér. Tehát a billentyűről vezérelhetőség nem újdonság, asszem.
Csak egy kicsit g.cizek: magyar kiosztású virtuális, ne adj Isten, valódi billentyűzet? A többség számára sokkal kézenfekvőbb és örömteli lenne. ;)

Engem egyébként mérhetetlenül zavart ez az átlátszó-opálos keret mánia. Szerintem szörnyű volt. Ha nem akarom látni a paneleket és a keretet, akkor az előbbi auto eltűnés, utóbbi minimális szélesség.

[ Szerkesztve ]

(#236) #41133696 válasza BiP (#234) üzenetére


#41133696
törölt tag

Persze, ennyi erővel akkor a Vistában is benne lehetett volna hagyni a Luna VS-t, a klasszikus w9x-ből hátramaradt aszfalt ronda menü a Windows 7-ig úgyis kísért, hála a 8-ban már az sincs benne :)

(#237) brumi1024 válasza Set-Comment™ (#225) üzenetére


brumi1024
veterán

Az a gond, hogy csak a start képernyőt tartod a kezelőfelület újdonságának, pedig nem az az egyetlen, és azzal nincs is igazán sok problémám(a rendszer inkonzisztensségén kívül). Engem főleg a Charm Bar, a "multitasking" menü, tehát a sarokból előhozható felületek zavarnak. Egyrészt kényelmetlen, főleg a Windows 8-ra optimalizált touchpadokon, másrész szerintem nem illik a rendszerbe. De ott van például a hálózatválasztó menü az asztalról: otromba, nagy, minimális infót ad, a helyhez képest, és pl egy hálózat tulajdonságainak megnyitása +1 kattintás az előző rendszerhez képest. Hasonló a kikapcsolás: vicc, hogy eleinte rá kellett keresni a neten, hogy hol a kattintható kikapcsológomb. Egyszerűen az az érzésem a rendszerrel kapcsolatban, hogy hülyének néz, annyira el akarja rejteni a "bonyolultabb funkciókat".

(#238) #40553216 válasza Set-Comment™ (#225) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ezt már az előző után olvastam:
"Ezek barmennyire ellenkeznek a valtozas elleni emberek, gyorsitjak az informacioszerzest"
Well. Mint előbb írtam és mint te is tudod: a billentyűzettel való kezelésben semmi nem változott. Még az startscreenre kirakott adatokat is össze tudod gyűjteni a szerver egy ablakában, így nem a Win billentyűt kell megnyomni, hanem a klasszikus ALT-tab-ot, és ugyanaz történik. Pedig a két billentyű használata miatt még csak nem is kétszer annyi idő. Szóval pont semmit nem tett hozzá a csempe.

(#239) hcl válasza BiP (#234) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jah, jah.

@Glenda : Ja igen! És igen, lenne rá igény, hogy lehessen kapcsolni a Start menüt.
Illetve, nekem is rohdt zavaró, hogy ha épp' rosszul nyúlok a tapipadhoz, akkor beugrik a Charm bar, és tettestársai.

@tontyi : Na hát ennyi.

@Brumi1024 : Több wifi van a cégnél, én mindre felmehetek, mert sokszor kell tesztelni, mennek-e. Na, A 7-ben még be lehetett állítani az elsődlegest GUI-ból. Nyócon má' nem. Paancssorból meg nm ment.
Mondjuk így néha még tudok örülni, hogy nincsenek új leveleim... ^.^

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#240) Set-Comment™ válasza #40553216 (#235) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Szerver=parancssor, billentyűzet;)

Alt-tab : progváltás és csak egy dolgot váltasz elveszed a fókuszt a melóról, ergó nettó baromság összehasonlítani a start screen-el. Ez nagyon gyenge érv volt, jöhet a következő épületes hülyeség:)

brumi1024: szerintem a charm barokkal sincs baj, tableten meg egyenesen zseniális.

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#241) hcl válasza Set-Comment™ (#240) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De a parancssor elavult :P (Állítólag.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#242) Set-Comment™ válasza hcl (#241) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Szerveren kicsit más trendek uralkodnak.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#243) Tamás88 válasza #41133696 (#236) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

A W9X-es kinézet Windows 7-ig benne is volt. Hogy mennyi rendszergazda szerette azt az elavult kinézetet, de legalább letisztultabb volt. A W9X-es start menüt pedig a mai napig sokan imádják, ez valóban csak XP-ig volt benne, ami nehézkesebb.

(#241) hcl

"De a parancssor elavult :P (Állítólag.)"

Kivéve, ha valami illegális célra akarják felhasználni, vagy egy saját Windows telepítőt szeretnének csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#244) hcl válasza Set-Comment™ (#242) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezért írtam, hogy állítólag ^.^ De ha szerveren jó, miért rossz desktopon? :) Nem kötelező, de lehet használni..

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#245) BiP válasza #41133696 (#236) üzenetére


BiP
nagyúr

Komolyan nem értem, miért gond az, ha lett volna választási lehetőség. Akinek tetszik az új (metroui, puritán desktop aero), az hazsnalhatná úgy, mint most, akinek meg a régi tetszett jobban(aero glass v. Classic) az is megtalálta volna a számítását. Ez miért gond?

Persze nem így lett, ezért ez már csak ilyen mi lett volna ha elmélkedés, de tényleg ennyire fura, ha valaki választási lehetőséget szeretett volna?

[ Szerkesztve ]

(#246) #40553216 válasza Set-Comment™ (#240) üzenetére


#40553216
törölt tag

"Szerver=parancssor, billentyűzet"
Hát persze. Plusz az elmaradhatatlan, forradalmi, rendszergazdák élete megmentője METRO. Ez lemaradt. Mert a szerveren kicsit más trendek uralkodnak. És a kötelező "épületes hülyeség".

(#245) BiP
Mert neki az az érdeke, hogy ezt mondja, mert pénze van belőle. Mi nem érthető ezen?

[ Szerkesztve ]

(#247) BiP válasza #40553216 (#246) üzenetére


BiP
nagyúr

:)

(#248) #41133696 válasza BiP (#245) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#249) Set-Comment™ válasza #40553216 (#246) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Hát de ha egyszer hülyeségeket beszélsz, hogy vegyelek komolyan?:) De felőlem tolhatod a hisztériát, hogy jajdeszarametro már úgy is jubiláltál a hadjáratodban:P Meg se állj 5 évig!

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#250) VIC20 válasza #41133696 (#248) üzenetére


VIC20
őstag

Istenem! Miért nem a középkorban éltél?! Gyönyörű himnuszokat írtál volna! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.