Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Воланд válasza #40553216 (#450) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#452) hcl válasza edeleny (#448) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"A lapot eleve úgy árulták 1001-es BIOS-al hogy WIN8 kompatibilis....."
Na jó, de ez már 8., meg hát ugye sok mindenre lehet sok mindent ráírni :D
Új bájosz meg sosem árt. Ha kijött újabb, tedd rá... Én sem gondoltam, hogy megjavul a céges laptop tőle.

@BiP : Abban pont az volt a jó, hogy le lehetett tölteni külön.

@tomtyi : Sok ilyen újra nem rakott windóz nyöszörög az én környezetmben is, általában az a csoda, hogy mennek.
De mondjuk olyan is volt, hogy szobatársamnál (kollégium) alacsony volt a LAN elérés sebessége (de ilyen 10k), hálókártya driver, stb nem segített, újraraktuk, és whooaaaa. Mondjuk ez XP volt, régen volt.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#453) LordX válasza #40553216 (#424) üzenetére


LordX
veterán

Miért kéne megvennem a Win 8.1-et, ha egyszer ingyenes, ha már van Win 8-am?

(#454) BiP válasza hcl (#452) üzenetére


BiP
nagyúr

"@BiP : Abban pont az volt a jó, hogy le lehetett tölteni külön."
Na ez mondjuk igaz. Én is szerettem, hogy volt egy 1giga alatti frissítés.
Most gyakorlatilag az update és a külön rendszer ugyanaz, és emiatt ahhoz képest nagyon nagy, ha csak frissíteni szeretnél.

(#455) edeleny válasza hcl (#452) üzenetére


edeleny
őstag

Igyekeztem mindenből az újat feltenni, így BIOS-t is lefrissítettem.

Na, de hagy fárasszalak még titeket a szubjektív véleményemmel.

Kinek be jön a csempe kinek nem!!
Grafika terén szerintem legalább 10 éves a visszalépés! Én nem tudom honnan szedték a színeket! Katasztrófa!

Nekem a Vista-ban egy dolog tetszett, a videós háttérkép. Tudom, hogy elméletileg egy szűk körnek, 140 000 Huf op. szánták, de akkor is az volt a legjobb dolog (DreamScene).
Azt sem értem, ez miért nem került tovább a Win7-be, azt meg pláne nem, hogy ezt miért nem gondolták tovább??

Ha most nem idétlen csempéket (Angolul a japán Tőzsde hírei , hogy fel tudnak dobni mikor bekapcsolom a gépet, hát még a hír24 egy hete beégett hírei, csökken a benzin ára!)
Tehát ha nem ezeket az idétlen csempéket, hanem egy mozgó háttér előtt animálódó ikonokat, áttetsző ablakokat nézegetnénk, a fanyalgók fele, az összes hiba ellenére szeretné a wINFOSNyócat!!

Ez a csempe tényleg szuper lehet egy tableten! Tuti, hogy ott tökéletes! Csak hát egy tablet Androiddal 50 000, Win8-al ugyan az 70 000! Ezt kevesen fogják választani. Elképzelésem sincs hogy lehetne ezt a csempés dolgot egy okostelefonon használni! A család ilyenjeit tutira a tűzbe hajítanám!
Laptopon sincs értelme, ahol van billentyűzet és egér, PC-n meg.......

Elképzelem, mikor három FullHd monitor előtt ül a Júzer, mert lassan annyi már megszokott, és a jobbszélső tetején megjelenik az ablak: Koppintással válassza ki mit szeretne csinálni! Az egér meg a bal monitor bal szélén legalul van!!! Koppintással? Mivel? Csákánnyal?? ( innen csókoltatom a fordítót! Csákánnyal!!) (( koppingatom én azt a qrva monitort de b@xik az csinálni bár mit is!!!)))
Az hogy feltettem az MKVToolnix-ot, és a csempéket telebaxta 20 darab levakarhatatlan CLi indítófájlal, ezáltal csak az indító *.exe-t nem találom, már csak hab a tortán.

Szóval, hogy ismét idézettel zárjam, ezúttal a kollégától: Jónak nem jó, de legalább sz@r!

És egy bónusz kérdés?
legyen gyors az op:
WinSxS mappa!! 6 giga, átlag 3 kb fájlokkal! (ki lehet számolni hány darab) Komolyan a szívatás, és a szándékos lassításon kívül, ez mire való????

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#456) hcl válasza edeleny (#455) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Telefonon egész jó a csempe, bár én mondjuk elvből sem veszek semmit, amire Microsoft van írva :D De egész jól használható. Ja, csak ugyanúgy nincs rajta filekezelő, mint a nyóc csempés cuccán... ^.^ A számítógép meg még mindig file-okkal működik sajnos...
Aprócska problem amúgy a winnyóz fónnal, hogy a droidra gondolom már 1000 ilyen téma van...

Mutogatni való hater díszpinty

(#457) #40553216 válasza LordX (#453) üzenetére


#40553216
törölt tag

Őőő, nem kell. Ekkor ugye ingyen letöltheted frissítésként.
Ha külön letöltöd, és tisztán telepíted, kell a kulcs. Amivel aztán 8-at nem telepíthetsz. Ennyi. Kérdés?

(#458) Set-Comment™ válasza edeleny (#455) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

tomtyi v2

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#459) LordX válasza #40553216 (#457) üzenetére


LordX
veterán

És a frissítést hogyan kéne telepíteni egy olyan gépre, amin még nincs OS? Lassan csak eljutsz a problémához.

(#460) #40553216 válasza LordX (#459) üzenetére


#40553216
törölt tag

Oh, bazz! Oda a 8.1-et telepíted. Ami attól még frissítés is, hogy külön OS-ként is telepíthető. Csak mert közel olyan modellben kezdtek gondolkodni, mint az Apple. Ha teljesen új OS lenne, akkor hiába van 8-ad, az Appstore-ból letöltés esetén is fizetned kellene. De k.ra ingyenes. Nem azért, mert olyan végtelenül jó fej az MS vezetése. Hanem azért, mert frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#461) Glenda válasza edeleny (#455) üzenetére


Glenda
addikt

Ha nem vágod mire való a SxS, van pár kiváló cikk, amelyik leírja azt. Mindenesetre hatalmas hozzánemértésre világít re a SuperFetch és a SxS hibaként említése...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#462) Set-Comment™ válasza #40553216 (#460) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Frissites a 8-ra, mindenki masnak uj OS. K nehez megemeszteni mi?:)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#463) hcl válasza Glenda (#461) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pont tudjuk, mire való, és elég sokaknak még az életben nem volt rá szüksége (nekem sem, az elmúlt tizenpár évben). Ez is lehetne pl. kikapcsolható. (Synapticban pl. ki lehet lőni, hogy a letöltött csomagok korábi verzióit megtartsa...)

Mutogatni való hater díszpinty

(#464) Glenda válasza hcl (#463) üzenetére


Glenda
addikt

Honnan tudod, hogy még nem volt szükséged a SxS-ra? Szerintem ha nem üres, akkor pont azt jelenti, hogy szükség van rá...
Kikapcsolni meg nem lehet. Hol keresné a dll-t a rendszer? A program mappájában? A System32-ben? Windows root? AppData?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#465) Set-Comment™ válasza hcl (#463) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Azt ha buta user szetkurja a masinajat akkor a system restore bahhatja.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#466) hcl válasza Glenda (#464) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Arra gondoltam, hogy a korábbi verziókat lehetne törölni pl.
Meg a Winsxslite sem véletlenül íródott.

Mai szépség : Vmware, csinálok egy virtuális gépet, 512Mb RAM-mal.
4Gb a fizikai RAM, közli, hogy nincs elég szabad memória.
Kb egy Outlook megy, meg egy böngészde.

@Set-Comment : Ezt mondom, hogy a System Restore-t alig használja az ember... Akinek kell, az nem kapcsolja ki mondjuk, meg nem túrja.
De a túrást megelőzné egy pipa az egyik tulajdonságlapon is.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#467) Set-Comment™ válasza hcl (#466) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Hatalmas segitseg a sys restore csak nincs kulturaja...

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#468) hcl válasza Set-Comment™ (#467) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát én még nem láttam hasznát. Ismerősi körben sem nagyon.
HA már addig eljut egy winnyóz, hogy restore-olni kell, akkor már amúgy is elég nagy a baj, gyalu. Meg nekem előbb szokott eljönni az az állapot, hogy el se indul.

Mondjuk egyáltalán a számítógéphasználatnak nincs kultúrája itthon. Általában véve műszaki kultúra is csak nyomokban.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#469) Set-Comment™ válasza hcl (#468) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Mert 98-on edzodott visszamaradott fotelmernokok vannak mindenhol, akik rettegnek minden uj feature-tol...

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#470) hcl válasza Set-Comment™ (#469) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha még csak az lenne. Aki 98-on edződött, az elvan az újabbakkal is.
Én mindig rengeteg következetlenül, és esetlegesen működő dologgal találkoztam MS oprendszerekben, ez az egyik ok, a másik meg, hogy mindenki azt hiszi, hogy ez valami egyszerű dolog, és majd ő! Meg aki nem, azt simán csak nem érdekli, aztn néz, ha valamit elkefélt, meg szarozza a gépet, akkor is, ha éppen ő volt hülye.

De ott van az is, hogy az MS is nagyon elkezdte, hogy a régi rendszerekkel való kompatibilitás miatt sok felesleges dolog benne maradt az oprendszereikben, de ugyanakkor ezeket sokszor szerencsétlen módon akarja elfedni. Márpedig attól az még ott van... És ez elég sok gondot okoz. (Pl. meghajtóbetűjelek vs.nevek... Amikor a user csak azt tudja, hogy neki a izé nevű meghajtót kell keresnie... pedig annak betűjele van még mindig, és minden úgy hivatkozik rá... Érted, akkor vagy betű legyen (tök elég lenne) vagy név.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#471) Set-Comment™ válasza hcl (#470) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

"Érted, akkor vagy betű legyen (tök elég lenne) vagy név." - File server adminkent egy ilyenert pofoznek.

Visszafele kompatibilitas meg nagyon lassan elhagyhato dolog, az uzleti felhasznalas miatt. Tudnad milyen oskovulet programok futnak meg mai napig nalunk pl. De a nagy G4S-nel is hasznalnak meg server 2000-et mert csak azon fut egy szkenner progi amit nagyon koltseges lenne lecserelni...

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#472) VIC20 válasza Set-Comment™ (#443) üzenetére


VIC20
őstag

Egyéb mellébeszélés? :)

(#473) Set-Comment™ válasza VIC20 (#472) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Minek beszeljunk a temarol, nem erdekem meggyozni teged es a velemenyemet az ilyen hozzaertokrol nem fogalmazhatom meg;) A szarkazmust meg nem erted. Felesleges tovabb folytatni.

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#474) VIC20 válasza Set-Comment™ (#473) üzenetére


VIC20
őstag

No, ebben jórészt egyetértünk.

,,A szarkazmust meg nem erted."
Ebben éppen nem. Értem én azt nagyon is jól - ha jelentkezik. (Vagyis nem utólag mosdatják a szerecsent... :)) )

,,az ilyen hozzaertokrol nem fogalmazhatom meg"

Ó, te szegény elnyomott! (Lejött a szarkazmus? Bár szerintem még ez belefér az irónia kategóriájába.)

Köszönöm az eszmecser... szóval a beszélgetést! :K

[ Szerkesztve ]

(#475) hcl válasza Set-Comment™ (#471) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jaj! Hasra ne essek a fájlszerver admintól :D Az a baj, hogy nekem ugyan mindegy, mert én szakmabeliként tudom, mire kell figyelni, de a usereim rendszeresen megkeverednek tőle. És az én idegeimet nyúzzák, aikor mindig el kell magyaráznom, hogy nem fogja kiírni mindig, hogy mit dugtál a gépbe, a betűjelét figyeld, neked kell kitalálnod, hogy melyik meghajtó a pendrájv...

Én is tudom, milyen progik mennek néhol. De a vicc, hogy azokkal sem sikerül mindig kompatibilisnek lenni, így sem :D
A legnagyobb vicc az XP mode volt, ami ugye egy virtuális gép, XP-vel... (És akkor itt vissza is értünk ahhoz, hogy mire való a virtuális gép, ha nem szerverről van szó...) Tehát a MS nem tud olyan oprendszert írni, ami a saját korábbi cuccával kompatibilis? :)

"es a velemenyemet az ilyen hozzaertokrol nem fogalmazhatom meg"
A MS vizsgád miatt vagy benne biztos, hogy jobban étesz hozzá?
Olyanom nekem is lehetne, attól még nem kezdene el tetszeni a winnyóz szerver...
Sőt, tudok pár embert, aki a MS vizsga után is ugyanolyan műszaki analfabéta maradt, mint előtte volt.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#476) Set-Comment™ válasza hcl (#475) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Nem az ms vizsgambol, hanem a tapasztalatombol elek. A vizsga csak jol mutat a CV-n.

File server admin csak egy role a sok kozul es remelem az tiszta, hogy nem csak share-ek meg ACL-ek takolasabol all.

"És az én idegeimet nyúzzák, aikor mindig el kell magyaráznom, hogy nem fogja kiírni mindig, hogy mit dugtál a gépbe, a betűjelét figyeld, neked kell kitalálnod, hogy melyik meghajtó a pendrájv..." - eplorer-nel mas ikonja van mint a tobbi disknek, eleg egyszeru megmutatni. Sajnalom hogy eddig nem jutottal el.

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#477) hcl válasza Set-Comment™ (#476) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Sajnalom hogy eddig nem jutottal el."
Én eljutottam, csak a usereim nem... Egyes laptoptípusok különbözőségének felismerése sem megy nekik, illetve pl. az emberek egy jó része nem is használ Explorert (én windózon igen, mert az minden gépen van).

Tapasztalatom meg nekem is van jópár év (supportban is majdnem 10 már :) ) - láttam már szervert is párszor, igaz nem éleset, nem abban dolgozok - de nemrég még az én tapasztalataimat nem hitted el. :P
Sejtem, hogy nem semmittevés a fileszerver sem, de azért néha nagyon túlértékelik magukat az abban dolgozók.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#478) Set-Comment™ válasza hcl (#477) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Én végigjártam a szomszédnak segítek zsebpénzért-től kezdve a ranglétrát. Vannak reménytelenek, de mindent el lehet magyarázni.

Amúgy leginkább system centerrel foglalkozom azon belül is scom-mal, scorch-al.

És ez van, ha valaki ennyi hülyeséget ír mint te (mert nem tetszik az új módi), nehéz elhinni bármi hozzáértést...

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#479) hcl válasza Set-Comment™ (#478) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"És ez van, "
Mármint mi?
És mi volt hülyeség?

Különben hozzáértést nem írtam, tapasztalatot. Én nem hiszem azt, hogy "merénértekhozzá", mert azt csak egy idióta hiszi, hogy ő aztán mindent tud, és 100% biztos magában..

Mutogatni való hater díszpinty

(#482) szakmate1993 válasza Khan13 (#91) üzenetére


szakmate1993
csendes tag

Azért akadnak olyan processzorok, amik 2002-nél újabbak, és nem fut velük már a sima 8 sem. Példának okáért a 2004-ben kiadott Prescott magos Intel pentium 4 processzorok sem támogatják az NX utasítást, így például a 3,2GHZ-s pentium 4, 540 típusra sem tudtam felrakni, pedig a Windows 7 zökkenőmentesen ment rajta. Nade mind1, most vettem egy haswell alapú gépet, úgyhogy egy ideig nem lesz kompatibilitási gond.
Üdv:
Máté

(#483) VIC20 válasza hcl (#479) üzenetére


VIC20
őstag

:C :C :C

(#484) #41133696 válasza BiP (#297) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#485) BiP válasza #41133696 (#484) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi. Jó kis összefoglaló.
Engem speciel a gadget-ek nem érdekelnek, így számomra a start menü + aero glass +Win7témára szűkül a feladat. (Win7-es kerekített fejléc nélkül valahogy nem az igazi, még a használt programok mellett sem).
Ezek mindegyikét próbáltam korábban, nekem konkrétan a Startisback+ és Aero Glass 8.1 béta páros jött be a legjobban, ehhez Win7 téma. Most épp így tesztelem virtuálgépben a 8.1-et.
Win8-hoz Startisback és AeroGlass8 + Win7 téma jött be a legjobban, az adja vissza a "leghihetőbben" a Win7 érzést.
Windowblinds-ra sokat vártam, de valahogy mégsem volt az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#486) edeleny válasza BiP (#485) üzenetére


edeleny
őstag

Nekem a Win7 adja vissza legjobban a Win7-es érzést!

nem ízlésficamos, és nem fagy!

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#487) BiP válasza edeleny (#486) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is ezért nem váltottam még. De mivel kíváncsi vagyok, próbálgatom. Csak mivel a kinézete nagyon nem jön be, Win7-esítem, mert azért valahol mégiscsak jó lenne a frissebb rendszerre váltani.

(#488) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy más tapasztalt e rajtam kívül olyan jelenséget hogy a 8.1 nél kevesebbet megy akksiról a noti mint még Win 7 el ment. De nem is kevéssel majd egy órával hamarabb merül. És nem csak nálam van így hanem párom notiján is dettó ez a helyzet. HP noti mindkettő de egyik inteles másik AMDs. Ezért is nem értem a dolgot. Gondolom a rendszerrel van valami. Pedig a procit szépen visszavesszi 1GHz alá és a hangja is minimálisa gépnek. Így pláne nem értem mitől merül jobban... De látványosan. Valaki valamit? Minden driver minden a legfrisebb még mielőtt valaki belekötne.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#489) edeleny válasza Lalikiraly (#488) üzenetére


edeleny
őstag

Hali.

Én írtam pár topicban, hogy nekem urban legendnek tűnik a jobb proci használat, és az energia gazdálkodás 8.1 esetén!

A 8-asnál alapon 35-40 °C volt a proci, most Win7 alatt 35°c alatt van.
Ez asztali masina, de nekem nem tűnik úgy hogy kevesebbet menne a gép.
Gondolom laptopon is ez a helyzet.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#490) Lalikiraly válasza edeleny (#489) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Köszi a gyors választ ezek szerint nem én vagyok lüke, meg nem csak álmodok, de valami itt nagyon nem kóser. Jah és a flash és hasonlók sőt barátnőmnél a játékok is rosszabbul futnak mint 7 alatt. Most vagy az van hogy valami nagyon nem jó a rendszerben vagy a gépünk már nem támogatja totálisan...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#491) Glenda válasza Lalikiraly (#490) üzenetére


Glenda
addikt

Frissíts, a post RTM frissítések javítottak pár dolgot, már a flashbe se döglik bele az egész kóceráj. Szerintem driver hiba egyébként, csak azt nem értem miért kellett egy minor verzióban driver modelt változtatni.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#492) Lalikiraly válasza Glenda (#491) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Azért ennek így eléggé blama érzete van. Másrészt már jővő tavaszra emlegettek valami Sp1 et hozzá vagy jön a 8.2. Érdekes lesz. a win 9 meg pláne...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#493) edeleny válasza Glenda (#491) üzenetére


edeleny
őstag

Akkor ezért halt be a gépem a NemzetiSport oldalától!

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#494) Glenda válasza edeleny (#493) üzenetére


Glenda
addikt

Nálam az Origó gyilkolta állandóan. De valaki írta, hogy driver gubanc.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#495) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Én most leszedtem a hp power maager programocskát hátha az kavar be... dehát folyamatosan minimum órajelen ketyeg a proci. minden driver a lehető legfrissebb. Jah és msdn iso ból telepítve a rendszer tehát legutsó verziós... több ötletem nincs

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#496) nicu71 válasza VIC20 (#250) üzenetére


nicu71
addikt

:D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#497) #41133696


#41133696
törölt tag

Az első frisítő keddje a rendszernek:

"mini-SP" méretű jatívással

(#498) Glenda válasza #41133696 (#497) üzenetére


Glenda
addikt

Ugyan patch tuesday még nem volt, de frissítés már jött hozzá, nem?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#499) #41133696 válasza Glenda (#498) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, de ez volt az első, ami ütemezett volt.

(#500) Glenda válasza #41133696 (#499) üzenetére


Glenda
addikt

Most nézem, az Officehoz is jött egy jó nagy köteg, pont ma írt a Lync csapat az újdonságokról, úgyhogy itt (legalábbis a Lync esetében) új fícsörök is vannak.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#501) Khan13 válasza #41133696 (#497) üzenetére


Khan13
senior tag

Szépen áthozták Windows szerver és kliens környezetbe is a többi terméknél már ismert rollup fogalmát. Azért a majd 200MB-os csomagnál lestem elég rendesen :D Annak pedig örülök, hogy a böngészőválasztót elég volt egyszer tiltani még anno, nem hiányzik, hogy havonta vagy random időnként a képembe tolja.

(#502) #41133696


#41133696
törölt tag

Megérkeztek a Windows 8.1 kompatibilis WHQL minősítéssel ellátott AMD Catalyst™ Driver 13.12 verziók. AMD Radeon HD 5000 vagy újabb videokártyákhoz.

Chipset téren pedig szintén lehet frissíteni, WHQL

http://support.amd.com/en-us/download

(#503) Daszkalosz19 válasza #41133696 (#502) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Már tolom is fel :)
Köszi

(#504) mitya98


mitya98
csendes tag

Megvan végre gépem! :D
Holnap lesz összerakatva gépem csak azt nem tudom, hogy windows 7 vagy 8 vagy 8.1 legyen rajta?
A windows 8 vagy 8.1-en futnak azok a játékok amik windows 7-en?
Szerintetek?(legfontosabb számomra,hogy a régebbi és mostani játékokkal ne legyen kompatibilitási probléma és a teljesítmény játékok alatt is számít)

(#505) kinguci válasza Lalikiraly (#495) üzenetére


kinguci
csendes tag

Sziasztok!
Segítenétek nekem abban, hogy a windows 8-ról hogy tudom eltüntetni a jobb oldali oldalsávot?
Engem nagyon zavar böngészés, 'tekerés' közben mindig bejön :(((
Előtte windows 7 volt évekig, ezt szerettem, viszont ezzel így két hét után sem tudok megbarátkozni, hogy tudnám valahogy testreszabni igényeim szerint?
köszi ha írtok :)

(#506) poirot válasza kinguci (#505) üzenetére


poirot
senior tag

http://ipon.hu/utils/Classic_Shell_Setup

Rakd fel, és simán letilthatod.

(#507) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Bocs ha nem jó helyre írok de itt írtatok ma főleg.Hogy a fenében lehet külső merevlemezről megnézni képeket úgy,hogy lehessen forgatni és a gépen levő nyilakkal is választani mert nem jön össze.Bejön a külső merevlemezről az első kép az egyik albumból és a második képre már nem enged tovább csak ha konkrétan azt a képet nyitom meg. Mert ha ez nem oldódik meg akkor az asszony rá teteti a win 7-et,én meg nem akarom.Most hozta a Jézuska a gépet win 8-cal.
Csak úgy tudom megnézni normálisan a képeket ha bemásolom a laptop fénykép albumba és ez így gáz ,mert csak foglalja a helyet.

(#508) kinguci válasza poirot (#506) üzenetére


kinguci
csendes tag

Letöltöttem, telepítettem és hogyan tovább? Köszi ha segítesz! :B

(#509) kinguci válasza poirot (#506) üzenetére


kinguci
csendes tag

Sikerült,köszi!

(#510) poirot válasza kinguci (#508) üzenetére


poirot
senior tag

Feltelepíted, és kész.

Újraindítva, a klasszikus asztal nézettel indul.

A gombra kattintva alul, bal alsó sarok, jobb egér gomb, letilthatod a sarkokat, minimális angol nyelv tudás szükséges.

:)

(#511) #40553216 válasza mr.tamasbiro (#507) üzenetére


#40553216
törölt tag

valami jogosultsági probléma?

(#512) blade zte


blade zte
őstag

Hogy a franc essen a microsoftba! Már abban a hitben voltam, hogy a beállításokkal tényleg eltüntethetjük az egész gagyi, hásználhatatlan, idegesítő metro UI-t. :W :W És mit kapunk? Egy start gombot mert a sok értetlen ezt akarta. Nem az a start gomb kell, hanem a hozzá tartozó funkció, hogy ne lépjek át metró nézetbe.. Ki a francot érdekel, hogy most hogy hozod elő, ha talicska kaki amit előhozol?! :U Hogy lehet ez, amikor még mindig az emberek 99%-a a windowst számítógépen használja?

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#513) masinkiller válasza cucka (#85) üzenetére


masinkiller
csendes tag

Lennétek szívesek elárulni hogy lehet megoldani ezt a fekete képernyős problémát? :R

(#514) masinkiller válasza masinkiller (#513) üzenetére


masinkiller
csendes tag

frissitettem a win8.1re. bekapcs minden ok bejelentkeik ok asztalt nem kapok csak az egeret huzogathatom a fekete képernyőn
:W

(#515) GegeWarrior válasza masinkiller (#514) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Ezt vajon mennyire lehet komolyan venni?
Nem lenne rossz :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#516) Daszkalosz19 válasza GegeWarrior (#515) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Ötletnek nem rossz! De minálunk minden drágább!

(#517) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

feltelepítettem a Win 8.1-et. Eddig minden okés. :)
Már megtanultam, hogy nincsenek gadgetek.
Mivel lehet helyettesíteni, pl hogy látom hogy a proci milyen meleg stb...

Köszönöm előre is.

(#518) pycur válasza Rabbitf_24 (#517) üzenetére


pycur
tag

Elindítod az aida64-et és bekapcsolod az OSD panelját :)

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#519) tomas9320


tomas9320
tag

A csempés kezdőképernyőt nem lehet kikapcsolni rajta?

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#520) #41133696


#41133696
törölt tag

A Microsoft lehetővé tette az otthoni felhasználók számára is a Windows 8.1-et tartalmazó lemezkép letöltését. Ehhez csupán erre a weboldalra kell ellátogatnunk:

Create installation media for Windows 8.1, majd innen az apró klienst letölteni, amiben kiválaszthatjuk, hogy milyen nyelvű és verziójú valamint architektúrájú Windows 8.1-et szeretnénk letölteni.

(#521) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok, valaki nem tudja véletlenül, hogy rendszergazdai jogosultságot igényló programot, hogyan tudnék a windows indításával automatikusan indítani?

(#522) #41133696 válasza Kiskopika (#521) üzenetére


#41133696
törölt tag

A feladatok ütemezésével.

(#523) #97543424


#97543424
törölt tag

Sziasztok! Lenne egy olyan gondom hogy az neten megjelent egy reklám ami folyton villog,és nem tudom eltüntetni sem a firefoxról sem a chroomról pedig mindkettőnél be van kapcsolva az Adb block. Mit lehetne tenni hogy ne legyen folyton ott az a reklám?

(#524) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

ezer bocs ha nemjó helyre írok!
az mitől lehet,hogy win 8.1-et nem tudok felrakni sehogy, mert egyből befagy és kékhalált dob betöltéskor a rendszer?
win 7-el viszont hibátlanul megy! én hardverhibára gondolok de meglehet,hogy win8.1 másik verzióval jó lenne?
asus p7h55m-pro a lapom!

(#525) kumpl


kumpl
aktív tag

Windows 8.1 pro-t használom a Laptopom . Update nélküli telepítőm van. Ezért telepítés után frissítenem kell, ami a lassú netem miatt necces. Ezért töltöttem le olyan telepítőt amibe már benne van az update 1. Azokat viszont nem tudom fel telepíteni. Próbáltam már vagy 6 felét. Mindegyik telepítő megáll azzal a hibával hogy nem található valami fájl. Azt nem írja hogy mi. Csak megall a telepítő. Usb-ről telepítem úgyhogy DVD írási hiba nem lehet. Több pendrive-al próbáltam és két laptopon. UEFI módban.
Mi lehet a hiba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.