Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Khan13 válasza #41133696 (#497) üzenetére


Khan13
senior tag

Szépen áthozták Windows szerver és kliens környezetbe is a többi terméknél már ismert rollup fogalmát. Azért a majd 200MB-os csomagnál lestem elég rendesen :D Annak pedig örülök, hogy a böngészőválasztót elég volt egyszer tiltani még anno, nem hiányzik, hogy havonta vagy random időnként a képembe tolja.

(#502) #41133696


#41133696
törölt tag

Megérkeztek a Windows 8.1 kompatibilis WHQL minősítéssel ellátott AMD Catalyst™ Driver 13.12 verziók. AMD Radeon HD 5000 vagy újabb videokártyákhoz.

Chipset téren pedig szintén lehet frissíteni, WHQL

http://support.amd.com/en-us/download

(#503) Daszkalosz19 válasza #41133696 (#502) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Már tolom is fel :)
Köszi

(#504) mitya98


mitya98
csendes tag

Megvan végre gépem! :D
Holnap lesz összerakatva gépem csak azt nem tudom, hogy windows 7 vagy 8 vagy 8.1 legyen rajta?
A windows 8 vagy 8.1-en futnak azok a játékok amik windows 7-en?
Szerintetek?(legfontosabb számomra,hogy a régebbi és mostani játékokkal ne legyen kompatibilitási probléma és a teljesítmény játékok alatt is számít)

(#505) kinguci válasza Lalikiraly (#495) üzenetére


kinguci
csendes tag

Sziasztok!
Segítenétek nekem abban, hogy a windows 8-ról hogy tudom eltüntetni a jobb oldali oldalsávot?
Engem nagyon zavar böngészés, 'tekerés' közben mindig bejön :(((
Előtte windows 7 volt évekig, ezt szerettem, viszont ezzel így két hét után sem tudok megbarátkozni, hogy tudnám valahogy testreszabni igényeim szerint?
köszi ha írtok :)

(#506) poirot válasza kinguci (#505) üzenetére


poirot
senior tag

http://ipon.hu/utils/Classic_Shell_Setup

Rakd fel, és simán letilthatod.

(#507) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Bocs ha nem jó helyre írok de itt írtatok ma főleg.Hogy a fenében lehet külső merevlemezről megnézni képeket úgy,hogy lehessen forgatni és a gépen levő nyilakkal is választani mert nem jön össze.Bejön a külső merevlemezről az első kép az egyik albumból és a második képre már nem enged tovább csak ha konkrétan azt a képet nyitom meg. Mert ha ez nem oldódik meg akkor az asszony rá teteti a win 7-et,én meg nem akarom.Most hozta a Jézuska a gépet win 8-cal.
Csak úgy tudom megnézni normálisan a képeket ha bemásolom a laptop fénykép albumba és ez így gáz ,mert csak foglalja a helyet.

(#508) kinguci válasza poirot (#506) üzenetére


kinguci
csendes tag

Letöltöttem, telepítettem és hogyan tovább? Köszi ha segítesz! :B

(#509) kinguci válasza poirot (#506) üzenetére


kinguci
csendes tag

Sikerült,köszi!

(#510) poirot válasza kinguci (#508) üzenetére


poirot
senior tag

Feltelepíted, és kész.

Újraindítva, a klasszikus asztal nézettel indul.

A gombra kattintva alul, bal alsó sarok, jobb egér gomb, letilthatod a sarkokat, minimális angol nyelv tudás szükséges.

:)

(#511) #40553216 válasza mr.tamasbiro (#507) üzenetére


#40553216
törölt tag

valami jogosultsági probléma?

(#512) blade zte


blade zte
őstag

Hogy a franc essen a microsoftba! Már abban a hitben voltam, hogy a beállításokkal tényleg eltüntethetjük az egész gagyi, hásználhatatlan, idegesítő metro UI-t. :W :W És mit kapunk? Egy start gombot mert a sok értetlen ezt akarta. Nem az a start gomb kell, hanem a hozzá tartozó funkció, hogy ne lépjek át metró nézetbe.. Ki a francot érdekel, hogy most hogy hozod elő, ha talicska kaki amit előhozol?! :U Hogy lehet ez, amikor még mindig az emberek 99%-a a windowst számítógépen használja?

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#513) masinkiller válasza cucka (#85) üzenetére


masinkiller
csendes tag

Lennétek szívesek elárulni hogy lehet megoldani ezt a fekete képernyős problémát? :R

(#514) masinkiller válasza masinkiller (#513) üzenetére


masinkiller
csendes tag

frissitettem a win8.1re. bekapcs minden ok bejelentkeik ok asztalt nem kapok csak az egeret huzogathatom a fekete képernyőn
:W

(#515) GegeWarrior válasza masinkiller (#514) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Ezt vajon mennyire lehet komolyan venni?
Nem lenne rossz :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#516) Daszkalosz19 válasza GegeWarrior (#515) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Ötletnek nem rossz! De minálunk minden drágább!

(#517) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

feltelepítettem a Win 8.1-et. Eddig minden okés. :)
Már megtanultam, hogy nincsenek gadgetek.
Mivel lehet helyettesíteni, pl hogy látom hogy a proci milyen meleg stb...

Köszönöm előre is.

(#518) pycur válasza Rabbitf_24 (#517) üzenetére


pycur
tag

Elindítod az aida64-et és bekapcsolod az OSD panelját :)

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#519) tomas9320


tomas9320
tag

A csempés kezdőképernyőt nem lehet kikapcsolni rajta?

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#520) #41133696


#41133696
törölt tag

A Microsoft lehetővé tette az otthoni felhasználók számára is a Windows 8.1-et tartalmazó lemezkép letöltését. Ehhez csupán erre a weboldalra kell ellátogatnunk:

Create installation media for Windows 8.1, majd innen az apró klienst letölteni, amiben kiválaszthatjuk, hogy milyen nyelvű és verziójú valamint architektúrájú Windows 8.1-et szeretnénk letölteni.

(#521) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok, valaki nem tudja véletlenül, hogy rendszergazdai jogosultságot igényló programot, hogyan tudnék a windows indításával automatikusan indítani?

(#522) #41133696 válasza Kiskopika (#521) üzenetére


#41133696
törölt tag

A feladatok ütemezésével.

(#523) #97543424


#97543424
törölt tag

Sziasztok! Lenne egy olyan gondom hogy az neten megjelent egy reklám ami folyton villog,és nem tudom eltüntetni sem a firefoxról sem a chroomról pedig mindkettőnél be van kapcsolva az Adb block. Mit lehetne tenni hogy ne legyen folyton ott az a reklám?

(#524) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

ezer bocs ha nemjó helyre írok!
az mitől lehet,hogy win 8.1-et nem tudok felrakni sehogy, mert egyből befagy és kékhalált dob betöltéskor a rendszer?
win 7-el viszont hibátlanul megy! én hardverhibára gondolok de meglehet,hogy win8.1 másik verzióval jó lenne?
asus p7h55m-pro a lapom!

(#525) kumpl


kumpl
aktív tag

Windows 8.1 pro-t használom a Laptopom . Update nélküli telepítőm van. Ezért telepítés után frissítenem kell, ami a lassú netem miatt necces. Ezért töltöttem le olyan telepítőt amibe már benne van az update 1. Azokat viszont nem tudom fel telepíteni. Próbáltam már vagy 6 felét. Mindegyik telepítő megáll azzal a hibával hogy nem található valami fájl. Azt nem írja hogy mi. Csak megall a telepítő. Usb-ről telepítem úgyhogy DVD írási hiba nem lehet. Több pendrive-al próbáltam és két laptopon. UEFI módban.
Mi lehet a hiba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.