Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-15 15:08:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) NoMagix válasza Fricó (#849) üzenetére


NoMagix
addikt

Hasonló volt nekem egy Cube tablettel, akkor a kabátzsebemben ment mély álomba, valószinüleg downloadban volt.
A hangerő és bekapcsgomb kombinációval életrekelt!

[ Szerkesztve ]

(#852) hjanos1 válasza fausto (#846) üzenetére


hjanos1
senior tag

Az alap sebességek a mi általunk az adott módhoz gondolt értékek. Ezeket te is megnézheted - ha beállítod, akkor a haladó opciókban ki is írja, hogy mire van állítva. :K

The Factory Must Grow

(#853) gartez


gartez
csendes tag

A v2-es szoftver frissítésnél amikor rákattintok h switch akkor nem vált zöldre a szám...mi lehet a baj?

(#854) kelzsoca válasza gartez (#853) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mi történik pontosan?
A tablet kikapcsol?

https://vertigostore.eu

(#855) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Végre 3 hét és két gép után megkaptam a 79-esemet ami végre működik is.Nagyon hasít,megérte várni.Wifi teljesen rendben van(gagyi 741n+panel 2 fal 9m).A komolyabb játékok is simán mennek rajta,villámgyors.Ami érdekes,hogy a 3. mostani gépemen a hátlapi fólia nagyobb volt mint az első kettőn és más nagykerből lett hozva.
A kérdés,hogy érdemes e felraknom memory boostert vagy hasonló appot,vagy tök felesleges?

gartez : Win7?

kelzsoca : Köszönöm! :R Okés akkor így teszek :K

[ Szerkesztve ]

(#856) kelzsoca válasza Milka 78 (#855) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor üdv újra itt. :)

Nincs szükség memóriakezelő alkalmazásokra, azt érdemes a rendszerre bízni.

https://vertigostore.eu

(#857) gartez válasza kelzsoca (#854) üzenetére


gartez
csendes tag

Először is igen win7.Másodszor leszedtem a hivatalos oldalról az "xTAB-79qc_v2.zip" állományt kicsomagoltam rádugtam a tabot a gépre megnyitottam RKBatchTool.exe-t szépen megnyílt az alkalmazás az első szám lila volt ahogy lennie kell rányomtam a switch-re a tab kikapcsolt és a szám nem vált át zóldre hanem marad szürke...

(#858) Notalab


Notalab
tag

Már elnézést, ha nagyon béna a kérdés, de a telómon az Android teljesen másként viselkedik. :F
Szóval a kezdő képernyő tetejéről, hogyan lehet eltüntetni a Google böngészőt? Illetve, hogyan lehet az üres kezdőoldalakat kitörölni: a telón össze lehet "csípni" a képernyőt és a nem kívántat kitörölni, vagy újat hozzáadni?
Már bocs, ha az nem Tabos, hanem droidos kérdés...

...

(#859) kelzsoca válasza gartez (#857) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor tedd fel ezzel a drivert, és egy reboot után (pc és tablet) kezd újra a frissítést.

Vagy ha nagyon nem bírsz a PC-s megoldással, meg nézheted a PC nélküli frissítést is.

(#858) Notalab

A keresősáv fix, azt itt csak a launcher cserével tudod megoldani, mint ahogy a képernyők száma is fix, és szintén launcher csere oldja csak meg.
Playen találsz számtalan launchert, de amit általában használnak a Nova és az Apex launcher.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#860) Notalab válasza kelzsoca (#859) üzenetére


Notalab
tag

Köszönöm! A keresősávot hogyan cserélem le? Más: a pendrive-ot hogyan kell leválasztani

...

(#861) kelzsoca válasza Notalab (#860) üzenetére


kelzsoca
félisten

A keresősávot nem tudod lecserélni, csak a launchert.

Külső eszköz lecsatlakoztatása: Beállítások-Tárhely-USB meghajtó leválasztása

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#862) Notalab válasza kelzsoca (#861) üzenetére


Notalab
tag

Nagyon köszönöm :R , mára már abbahagyom ígérem!

...

(#863) kelzsoca válasza Notalab (#862) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak nyugodtan, engem nem zavar. :N

https://vertigostore.eu

(#864) rob210 válasza kelzsoca (#861) üzenetére


rob210
nagyúr

A meghajtót ha alulról az idő mellől megnyitja úgy is le tudja választani és úgy gyorsabb.
Meg bekapcsolni is ha gépre dugja.
:R

Renault power

(#865) Fricó válasza Fricó (#849) üzenetére


Fricó
aktív tag

Már megjavult, úgyhogy a töltőre dugtam és fél óra után kapcsolgattam, és végre lett kép de kikapcsolt állapotban. Érdekes, nem tudom hogy mit történhetett.

(#866) kelzsoca válasza Fricó (#865) üzenetére


kelzsoca
félisten

Bement download módba. :)

https://vertigostore.eu

(#867) Fricó válasza kelzsoca (#866) üzenetére


Fricó
aktív tag

Mit jelent a download mód?

(#868) air válasza Fricó (#865) üzenetére


air
nagyúr

"végre lett kép de kikapcsolt állapotban"

És azt meg hogy? :DD

(#867) Fricó

Amikor romot tölthetsz rá.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#869) Fricó


Fricó
aktív tag

a töltés ikonja jelent meg

(#870) Fricó


Fricó
aktív tag

próbálta már valaki leszedni a kijelző védő fóliát sikeresen?
mert körömmel nem tudom felkaparni, szikével meg nem próbálkoznék :)

(#871) kelzsoca válasza Fricó (#867) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy speciális állapot, ahol a gép nem kommunikál a userrel, látszólag kikapcsolt állapotba van, ilyenkor lehet szoftvert is flashelni többek között.

(#870) Fricó

Feljön az, csak nem mindenhol tudod "megkezdeni", próbáld végig a sarkokat.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#872) air válasza Fricó (#870) üzenetére


air
nagyúr

5 percen belül, légy kedves, szerkeszteni! Nem harap. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#873) Belabaa válasza kelzsoca (#824) üzenetére


Belabaa
tag

Teszt, egyéni vélemény:
12 Mb hűha, mitől ilyen nagy?
kinézet, jó a 'gyári', felesleges (számomra)
tárhely, nagyon jó hasznos
teljesítmény, kiválló már egyéni beállításokkal hasítok
gombok, nálam nem működik pedig kellenének a gombok
recovery, lecserélve a gyári
újraindítás, kiválló hasznos
Csak fekvő mód van?
Összességében hiánypótló app, kis hibával (gombok valamiért nem jönnek elő) köszönöm a munkátokat!

[ Szerkesztve ]

(#874) joiner007 válasza Belabaa (#873) üzenetére


joiner007
aktív tag

Nekem jók a gombok, újraindítás megvolt?

Nexus nézetben YouTube videókat teljes képernyőn játsza, alsó felső sávok eltűnnek+vannak gyorsikonok.

(#875) Belabaa válasza joiner007 (#874) üzenetére


Belabaa
tag

Most nézem, hogy nem csak a gombok nem változnak, de a nexus nézet sem. Minden marad az eredeti. Meg volt az ujraindítás.

(#876) Notalab


Notalab
tag

Sziasztok!
Olyan hibája(?) van valakinek, hogy az álló helyzetű tab (ha fent van a kamera) bal alsó sarka ici-picit mozog, mintha az fehér felső lap/keret és a fém keret picit ott elengedte volna egymást? Este még egy leheletnyi fény is kilátszott.

[ Szerkesztve ]

...

(#877) joiner007 válasza Belabaa (#875) üzenetére


joiner007
aktív tag

Susuperusert feltetted a playrol? Engedélyezve van?

(#878) Belabaa válasza joiner007 (#877) üzenetére


Belabaa
tag

Superuser rendben, a teljesítmény állítás, recovery működik. Csak a kinézetet nem tudom változtatni. Lehet hogy valami bekavar, de hogy mi? Látszólag nincs olyan, ami bekavar, de gyakorlatilag igen. Még régebben próbáltam a nova témát, fél napig, de már régen leszedtem, gyári minden.

[ Szerkesztve ]

(#879) gerii válasza Notalab (#876) üzenetére


gerii
addikt

Nálam is ilyen a burkolat, nyomd vissza és akkor egy ideig jó lesz.

(#880) Notalab válasza gerii (#879) üzenetére


Notalab
tag

Nem marad úgy,"eláll". Nagyon kicsit mozog, max tized mm-eket, de észrevettem, tehát műszer nélkül is észlelhető, kb 4 cm hosszan. Csak azért furcsa, mert a másik három saroknál ilyen jelenség nincs.
A két fél ragasztva van ugye? Gongolom itt elengedte, vagy nem jutott annyi kötő anyag.
Tegnap vettem a Speedshopban, érdemes visszavinni, vagy csak felesleges körök lennének?

Vagy esetleg várok egy kicsit, és ha tovább jön szét a két fél rész, akkor garanciális hibaként megbróbálom.

[ Szerkesztve ]

...

(#882) Belabaa válasza Notalab (#876) üzenetére


Belabaa
tag

Nem picit van elválva a bal alsó sarok, nagyon. Az egész kijelző hol itt hol ott 'csattog' is. Ha koppintod akkor hallatszik. (Nem a bekapcsoló gomb zörög.) Semmit nem csinálnak meg normálisan, ennek nevet is adtak - fogyasztói társadalom. Délelőtt gyárjuk a hulladékot, hogy délután megvegyük. Asszem kicsit meg kell taknyolni ragasztóval, mert ez gyári hiba, előbb utóbb előjön.

[ Szerkesztve ]

(#883) gerii válasza Notalab (#880) üzenetére


gerii
addikt

Akkor majd feljön neked is ;]
Az enyémet vissza lehet nyomni, ekkor nyikorog is. Oldalról nézve az előlaptól eláll, látni is lehet.
Max vidd vissza, lehet nekem is azt kellene.

(#884) Belabaa válasza Belabaa (#882) üzenetére


Belabaa
tag

Na de félre a tréfát nem szabad ragasztóval, károsodik a képernyő. Rágj egy rágót, oszt mikó látod a fényt (bal also sarok) nyomj egy kis darabot a résbe. Jól nyomd össze, oszt csókolom. Nyomathatod tovább a flasht/facebukkot. :)

[ Szerkesztve ]

(#885) Tian66


Tian66
senior tag

Na megvan végre. :)
Megnéztem és 4.2.2 van rajta, ez a legújabb vagy kell frissíteni?

(#886) kelzsoca válasza Tian66 (#885) üzenetére


kelzsoca
félisten

Beállítások-A táblagépről-Build-szám

Amennyiben itt az áll, hogy xTAB-79 QCI V1 kell frissíteni, ha V2-t látsz akkor a friss rendszer van a készüléken.

(#873) Belabaa

Az alkalmazás magában foglalja a gyári recovery képfájlt, és a custom recovery képfájlt, ezen felül magának az alkalmazásnak is van bizonyos mérete, így jön ki ~13mb, ami ha egy ~35mb-os Chrome böngészőhöz viszonyítunk, nem is olyan nagy.
Igen, a fekvő nézet szándékos, ez egy tablet.
Amennyiben teljesen gyári minden a készüléken, úgy minden funkciónak működnie kell kivétel nélkül.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#887) Tian66 válasza kelzsoca (#886) üzenetére


Tian66
senior tag

Köszi megnézem délután

(#888) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Ma én is tulajdonosa lettem egy ilyen kis gépnek . Az lenne a problémám hogy levettem a képernyöröl a felsö foliát és az alsó maradt de buborékos sajnos . Lehet valahol venni hozzá fóliát ami pont rá való ? Ha lehet akkor hol ? Köszi a választ elöre is !

(#889) Belabaa válasza kelzsoca (#886) üzenetére


Belabaa
tag

"a fekvő nézet szándékos, ez egy tablet."
A 'gyári' beállítások is álló, azon kívül más is. Rossz az érvelés.
"Amennyiben teljesen gyári minden a készüléken"
Mire gondolsz? Sajnos nem gyári, vannak rajta programok. Ami a témához nyúlt az a nova volt fent, de leszedve. Modult kettőt használok. Szóval semmi különleges 'belenyúlás', de végülis a superuser használat is buherának minősül.
A jobbítás érdekében írtam a tesztett. De el lehet egy mondattal is intézni a dolgot, hisz maga a tablet is hagy kívánni valót magaután. Lásd pl. a leválló képernyő nem csak egyedi eset. Lassan szétesik a kezemben, majd szigszallaggal összefogatom. Szóval a mondat: Nálam nem működik, tesztelve, uninstall.
De nem ez a véleményem, fent van, használom és várom a folytatást. Köszönöm a munkátokat! Tessék javítgatni, jobbítgatni.

(#890) rob210 válasza Belabaa (#889) üzenetére


rob210
nagyúr

Hát uram akkor én szerencsés vagyok.
Nekem minőségi szépen összerakott a tabletem.
Minden frankón megy rajta, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Ami a programot illeti nekem tökéletesen teszi a dolgát, kiteszteltem, de mivel nagy szükségem nincs rá, így csak tesztelgettem.
Bár most filózok, rajta, hogy a procit visszaveszem, mert nagyon nem játszom rajta mostanság a filmekhez és nethez meg akár 4X1.2 is elég, így viszont energiát takarítok meg, nem mint ha nem lennék megelégedve az üzemidővel:)
:R

Köszi a fejlesztést, srácok.

Renault power

(#891) kelzsoca válasza Belabaa (#889) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor mondom másképp, azért lett a fekvő nézet választva, mert például a Nézet menüpont alatt található dolgok is eleve fektetett módban férnek el, és nem sok értelme van annak, hogy álló nézetből a tablet elkezdje forgatni a képet, amihez a usernek is el kell forgatnia a készüléket, ezért lett fix landscape mód, de ez csak egy sornyi kód, tehát bármikor változhat.

A gyári alatt azt értem, hogy azon részek, amik Nálad nem mennek a build.propban találhatóak, esetleg ott nem történt -e módosítás, illetve a su binárist frissítetted -e SuperSU-val (megj. érdemesebb a SuperSU-t használni a Superuser helyett)

A visszajelzést köszönjük.

ui: Nem igazán olvastam/hallottam még felváló előlapról, érdemes lenne erről megkérdezni a WayteQ-et, ők mit gondolnak róla.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#892) Kérdezős


Kérdezős
csendes tag

Nagyon gondolkodom a tablet megvételében, van ennél jobb szerintetek max. 40 ezerért?

(#893) Skarlos


Skarlos
csendes tag

Nem hiszem, a Prestigio gépeiben ugyanez a hardver van, de azok 5000-rel drágábbak és valószínűleg kisebb közösség is van/lesz mögöttük

(#894) Belabaa válasza kelzsoca (#891) üzenetére


Belabaa
tag

(#876) Notalab
(#879) gerii
forumozók írnak még az előlap levállásról. Nálam az első pillanattól 'huppog' a képernyő. Valahol az elején írta valaki, hogy még fény is szűrődik ki alóla. Az evolució működik, azóta már nálam is válik le. Szólni vétek (wayteq) lenne, olcsó húsnak híg a leve. Ha széria hiba a következő is ilyen félév múlva. Viszont ebben a gépben nem olyan szar a wifi, csak kicsit. Ha az újban meg az lesz kaka? Egy hónapig szervizelik megette a fene.
A SuperSU van fent a legfrissebb. A build.prop eredeti nincs átírva LG-re.

(#895) kelzsoca válasza Belabaa (#894) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tudtommal ilyen probléma miatt még nem járt készülék a szervizben, tehát érdemes lenne futni vele egy kört, mert előfordulhat ilyen, mint bármely más gyártó esetén is.

https://vertigostore.eu

(#896) violentSt válasza Skarlos (#893) üzenetére


violentSt
tag

Amit kapsz a plusz 5000Ft ért
Minőségibb anyagfelhasználás (pl.: nem süpped be az előlap nyomkodásra)
700mAh-el nagyobb akksi (plusz 40 perc filmnézés)
plusz 1 év háztól házig gari (össz 2 év)
Plusz műbőrtok a csomagban
3 féle konektor villa (ha pl utazol)
és fekete szín (sötétített üveg előlappal)
Támogatottság 1-2 frissítés bele szokott férni prestigioeknal is

Persze ilyen volumenu hazai közösség tuti nem lesz :R

(#897) Skarlos


Skarlos
csendes tag

Na, hát én pontosan erre gondoltam, hogy a hazai közösség nagyobb, nemzetközi szinten egyik gyártó sem szokott nagy tömegeket megmozgatni. Nekem speciel ez fontosabb, mint a nagyobb aksi :))

(#898) rob210 válasza violentSt (#896) üzenetére


rob210
nagyúr

Hagy ne soroljam, hogy mire mész a háztól házig garanciával.
Mocskos egy banda a Prestigio, és nem egy esetből vontam le a következtetést.
Nem csak saját tapasztalatból, a munkahelyemen is elég sokan használnak ilyen olyan technikai berendezést.
Kapásból 8 esetet tudok mondani, amikor kijöttek nagyon kedvesen a termékért amit garanciában kellett volna javítani, de amikor beért a szervizbe, akkor mindig kitaláltak valamit, hogy miért nem garanciális javítás és mennyit kell fizetni a termék javításáért, illetve ebben az esetben a háztól házig szolgáltatás is fizetős.

Az én esetem, egy olvasó volt, amire közölték azért nem kapcsol be, mert leejtettem és eltört az alaplap.
Amikor közöltem velük nem ejtettem le a készüléket, és van egy rossz hírem, fotóval tudom bizonyítani, hogy nem volt eltörve az alaplap, amikor elküldtem a garanciális javításra, közölték, az nem lehet, mert ez a készülék még nem volt szétszedve, azt látják.

Mondtam semmi gond kifizetem a futárt küldjék vissza és a bíróságon találkozunk.
Erre érdekes módon, visszakaptam egy hibátlan készüléket.

Na akkor most erre mit mondjak, megéri a plusz év?
Minőségi nekem ezzel sincs semmi bajom.
:R

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#899) Notalab


Notalab
tag

Nem vált le csak mozog, persze lehet, hogy ez a leválás első jele. Passz.
Valamelyik Chip magazinban volt egy almás gép szerelése, egy másilban meg egy S3 minié. Mindkettőnél melegítéssel szedték szét a burkolatot, esetleg ilyen hőragasztás nálunk is lehet. Ha nagyon nekiindul a leválás nálam, lehet kipróbálom melegítéssel megreparálni.

...

(#900) violentSt válasza rob210 (#898) üzenetére


violentSt
tag

Hál istennek, nem volt szükségem még tesztelni őket (prestigio) az elállással tudtam élni időben
wayteqről viszont van személyes többszöri tapasztalatom, finoman szólva nem voltam elájulva tőlük sem
Egykutya mind... (szvsz gondolom ezt is embere válogatja, épp mikor ki, és milyen hangulatba dolgozik)

Meg gondolom nekik is van kvota

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.