Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-15 15:08:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) apeelme válasza FET-MEN (#150) üzenetére


apeelme
addikt

Erről van szó. :R

(#152) gerii


gerii
addikt

Valahol meg lehet tapogatni élőben a cuccot (MM)?

(#153) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nekem ez a felbontás már bántóan kicsi. Kár, mert egyébként nagyon tetszetős darab.
Ez viszont nem szerintem igaz: "Ha USB kábellel géphez kötjük, akkor külső tárhelyként mutatja magát, de nem tölt - a Rokchip procival szerelt gépek egyébként mind ilyenek." Nekem 3066-os MyAudio van, és úgy emlékszem, hogy az tölt. Igaz rettentően lassan, de ez az USB2 miatt van.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#154) air válasza Jim Tonic (#153) üzenetére


air
nagyúr

"ez az USB2 miatt van"

Nem amiatt van.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#155) Jim Tonic válasza air (#154) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hanem?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#156) air válasza Jim Tonic (#155) üzenetére


air
nagyúr

Hanem mert az USB-n eleve nem jön ki több áram. Mindegy, hogy USB2 vagy USB3.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#157) Jim Tonic válasza air (#156) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ezt ki mondta neked? :) Majdnem 2x akkora csupán.
Egyébiránt én is az áramkorlátra utaltam, nem arra, hogy a kisebb verzióval van a gond.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#158) air válasza Jim Tonic (#157) üzenetére


air
nagyúr

Beszéltem valakivel, aki már látott olyat, akinek a húga olvasta valahol. De már nem emlékszem. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#159) Jim Tonic válasza air (#158) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#160) air válasza Jim Tonic (#159) üzenetére


air
nagyúr

Nálam a gyakorlat ezt nem igazolja. :( És meddig senkitől nem láttam ezt alátámasztva. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#161) gerii válasza Jim Tonic (#157) üzenetére


gerii
addikt

A fogadó félen is 3.0-nak kellene lennie a microUSB-nek, hogy 900mA-t fogadni tudjon, nem?

Mondjuk ilyen nagy akksiknál >1A-el tölteni szép hosszú program, viszont még egy töltőt cipelni mindenhova sem túl jó.

[ Szerkesztve ]

(#162) FET-MEN válasza air (#156) üzenetére


FET-MEN
veterán

-

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#163) Jim Tonic válasza gerii (#161) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ezért is írtam. Az én gyári töltőm 2A-es, azzal elfogadható időn belül feltölt a tablet, USB(2)-n keresztül egy nap sem elég rá.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#164) Paul14


Paul14
tag

Sziasztok!

Akinek már van ilyen mik a tapasztalatok? Őszintén szólva kicsit tartok az androidtól mert a telefonom (Galaxy S Advance) szintén androidos de a gyári 4.1-el sokat fagy és laggol. Szóval itt milyen a rendszer? Streamelni próbált már valaki filmeket pc-ről? böngészés mennyire röccenésmentes?

Köszi! :)

(#165) FET-MEN válasza Paul14 (#164) üzenetére


FET-MEN
veterán

Advance nekem is fos. Ez a tablet kenterbe veri. 100x gyorsabb.

Iphone 7

(#166) Paul14 válasza FET-MEN (#165) üzenetére


Paul14
tag

Szuper! ÉS a többire tudsz valamit mondani? :)

(#167) FET-MEN válasza Paul14 (#166) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem szoktam vele filmezni ,szóval még nem próbáltam :)
Böngészés akadásmentes állati gyors, meg van nyitva 3 lap, + megy a skype, rákattolok alul a tálcán a skype-re azonnal belép, közbe fut tovább a böngető. Nagyon jó, tényleg tud helyettesíteni egy laptopot ha kell.

Iphone 7

(#168) ben11 válasza FET-MEN (#167) üzenetére


ben11
őstag

Ha jól látom a kamera csak vga felbontású. Ha már skype, milyen minőségű képet ad?

Köszi!

(#169) FET-MEN válasza ben11 (#168) üzenetére


FET-MEN
veterán

Normál minőség. De inkább csak hanghívásokra használom

Iphone 7

(#170) gartez


gartez
csendes tag

Az Ipad mini tokok mennyire kompatibilisek vele?

(#171) FET-MEN válasza gartez (#170) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én ma tecsóba találtam rá egy csomó univerzál tokot.

Iphone 7

(#172) Paul14


Paul14
tag

Kipróbálni milyen üzletekben lehet?

(#173) kelzsoca válasza gartez (#170) üzenetére


kelzsoca
félisten

Van hozzá gyári tok, ami ehhez a tablethez készült.

(#172) Paul14

Extreme Digital, Media Markt, Speedshop stb..

Illetve ha Pesti vagy, akkor a WayteQ telephelyén is kipróbálható a készülék.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#174) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Mivel többen kérték, hogy próbáljak egy átlagos, életszerűbb akkumulátor tesztet, mint a múltkor, így ma kora délután elkezdtem:

Fényerő automatikusra állítva, közepes hangerő, WiFi kikapcsolva, film végtelenre állítva a gyári lejátszóban.
A tesztet 14.25-kor indítottam, és 21.20-kor kapcsolt le a készülék.

Az így elért akkumulátoros üzemidő: 6 óra 55 perc lett.

A hozzá készült grafikon.

https://vertigostore.eu

(#175) v_atis


v_atis
tag

gyári tokot meg magát a tabletet is megrendeltem ma. elvileg holnap már meg is lesz. akkor megírom majd milyen a tok. illetve ha valakit még nagyon érdekel valami a tablettel kapcsolatban ha tudom kipróbálom és megírom mik a tapasztalatok.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#176) air válasza kelzsoca (#174) üzenetére


air
nagyúr

Ezek a grafikonok milyen alkalmazással készülnek?

(#177) gartez
Biztosan nem. A 100QCR is 4:3-as, annál eddig semmiféle inkompatibilitást nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#177) gartez


gartez
csendes tag

A játékokkal nrm lesznek kompatibilitási gondok a képarány miatt? Csak h nem a szokványos 16:9,16:10...

(#178) FET-MEN válasza v_atis (#175) üzenetére


FET-MEN
veterán

Helyes, nem fogod megbánni :) Nekem már csak s advancet kell lecserélnem. Olcsón leadom inkább és veszek mást.

gartez minden jól megy rajta nincs gond vele.

Iphone 7

(#179) kelzsoca válasza air (#176) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkumulátor HD

https://vertigostore.eu

(#180) FET-MEN válasza kelzsoca (#179) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nekem állatul fogyaszt. Nem tudni miért. Azt hiszem hogy rossz az indikátor pedig nem, autómata fényerőre tettem annyi az egész. És borzalmasan fényévekkel jobban fogyaszt.

Iphone 7

(#181) v_atis válasza FET-MEN (#178) üzenetére


v_atis
tag

mikor megláttam kelzsoca "hétköznapibb" használatának az eredményét hirtelen megijedtem(sokat hezitáltam a wayteq qcr 100/asus memo pad 7 és e között). elsőre kevésnek tűnt. aztán gondolkoztam egy kicsit és tulajdonképpen részben azért kell nekem mert munkahelyen bizonyos műszakokban megül az unalom és ne lumia 800on kelljen már neteznem/filmet nézni/könyvet olvasni. aztán mivel az unalmas műszakok csak 6 órásak és azért dolgozni is kell közben így csak nem gond. na meg van konnektor...

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#182) FET-MEN válasza v_atis (#181) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1 konnektor legtöbb helyen van. Autóba meg 2k egy autós töltő. 100qcr jó lehet mert nagy és retina, de 3d gamekban megfoghatja már a hw-t ehhez képest. ezt nem fogja meg :)

Iphone 7

(#183) air válasza kelzsoca (#179) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. És a kikapcsolás után hogyan mented a grafikont? Bedugod tölteni, és bekapcsolás után azonnal screenshot, vagy automatikusan menti a lemerülés előtt?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#184) kelzsoca válasza v_atis (#181) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez még mindig terhelt állapot, tehát folyamatosan ment megállás nélkül a kijelző, és ment a videó, tehát nem ennyi a készenléti ideje a készüléknek. :)

(#183) air

Lemerül, bedugom tölteni, és képmentés.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#185) Batu3


Batu3
tag

4.4 szerintetek mennyire lehet sanszos hivatalosan? XDA-n vagy valahol van nagyobb supportja a Wayteq tábláknak? :)

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#186) tjb007 válasza Batu3 (#185) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt vagy egyedül supportja :)
Az meg, hogy lesz 4.4 még a jövő zenéje.

(#187) v_atis válasza kelzsoca (#184) üzenetére


v_atis
tag

"aztán gondolkoztam egy kicsit"

tudom hogy ez is folyamatos terhelés alatt volt. szóval ha a 6 óra alatt semmi dolgom nem lenne is tudnám folyamatosan használni. mivel pedig dolgozok is így meg főleg elég lesz.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#188) kelzsoca válasza v_atis (#187) üzenetére


kelzsoca
félisten

Bocs, elsiklottam felette. :)

https://vertigostore.eu

(#189) air válasza kelzsoca (#184) üzenetére


air
nagyúr

Ok. Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#190) kapusjoe


kapusjoe
csendes tag

Sziasztok.Szerintetek a Wayteq xtab 79,vagy az Asus Memopad Hd 7 lenne a jobb választás?Én sötét vagyok ehez, de javarészt filmnézésre,olvasásra használnám.Tudom,hogy nincs egy ár kategóriában a két gép,de ezek közül lenne jó választani.Kösz

(#191) FET-MEN válasza kapusjoe (#190) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én a Wayteqet ajánlom :)

Iphone 7

(#192) gerii válasza kapusjoe (#190) üzenetére


gerii
addikt

Olvasásra mindenképp jobb a 4:3 képarány, a filmek is ugyanakkora területen jelennek meg.
Holnap megnézem én is a tabot.

(#193) Tejes Pite válasza gerii (#192) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

És olvasásra még jobb a HD felbontás.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#194) kapusjoe


kapusjoe
csendes tag

Az üzemidő az Asus mellett szól,viszont a xTab79-ben erősebb vas van.Inkább az Asus marad

(#195) Batu3


Batu3
tag

Tervezek microHDMI kábelt is beszerezni a TAB mellé, de 2,5k-t kicsit sokallok érte holott 800Ft-ért meg van sima HDMI kábel. Tudtok valahol olcsóbban microHDMI kábelt vagy HDMI-hez micro-s átalakítót?
Egyébként a mini és micro HDMI nem ugyanazok ugye?! :R

Pl. ez attól még, hogy Motorolás jó kell, hogy legyen ehhez a tabhoz is ugye? :)

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#196) tjb007 válasza Batu3 (#195) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, nem ugyanazok.

A HDMI egy szabvány, épp olyan mint azt USB, tehát tök mindegy, hogy Nokia/Samsung/Motorola stb., mindegyik ugyanazt tudja, ugyanazt nyújtja.

Amúgy amit találtál az tökéletesen megfelel.

(#197) Batu3 válasza tjb007 (#196) üzenetére


Batu3
tag

Köszi :C
Ez a motorolás így olcsóbb még szállítással is, mint ha edigitalba venném.

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#198) v_atis


v_atis
tag

na végül ma vettem át a tabletet meg a tokot. hát a tok kicsit csalódás számomra. abba nem kényelmes fogni (mint pl ipadot hasonló tokjában). így az ember inkább kiveszi belőle. viszont azzal meg idővel szerintem majd szépen összekarcolom körba a tabot mivel elég merv műanyagból kell "kicibálni" majd visszarakni.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#199) Batu3 válasza v_atis (#198) üzenetére


Batu3
tag

jó, hogy írtad, mert akkor inkább más tok felé nézek :K

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#200) Batu3


Batu3
tag

Bocsi a sok kérdésért :B
Gamepadet használ valaki? Működik tabletes játékokkal? Milyen gamepadet javasolnátok? (Nem kell, hogy vezeték nélküli legyen.) Olyat lehet, hogy USB elosztót beteszek az OTG-be és kirakom HDMI kábellel más kijelzőre a játékot + gamepaddel irányítom?

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.