Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Just_Reboot válasza Vakegérke (#999) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én úgy nyakon vágtam volna hogy a takony menetet vágott volna a nyakán!

(#1002) lacy86 válasza Just_Reboot (#964) üzenetére


lacy86
addikt

Pont ma mondtam asszonynak!

Bauko Eva-val egyutt go home!

(#1003) Vakegérke válasza lacy86 (#1002) üzenetére


Vakegérke
veterán

Cooky jó fej. Meg Éva is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1004) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Cooky azt mondja Pákóról, hogy pofátlan. Van még rá néhány nem éppen dicsérő jelző.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1005) Vakegérke válasza Vakegérke (#1004) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még a mogyoróból is volt pofája zabálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1006) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, holnap megnézhetjük, hogy Pákó hogy húzza a rövidebbet. Beleszlapált Cooky kólájába, aztán még neki állt feljebb, amikor Éva a szemére hányta. Éva se volt rest...
Majd holnap.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1007) King Unique


King Unique
titán

Mai epizódot kihagytam, mi volt benne, tényleg annyira béna volt Pákó, 0 csillag, Pityu "elverte" :F

(#1008) Vakegérke válasza King Unique (#1007) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először Aleskával mentek kincsvadászatra. 3 rúd, az elsőn lefelé növekvő nagyságú 7 akármi, amelyeket át kellett pakolni egy másik rúdra. Csak kisebbet szabad nagyobbra rakni, az mindegy, hogy melyik oszlopra.
A játék történelmében először nem szereztek ládát.

A bátorságpróbán Pákónak egy sötét szobában be kellett volna nyúlni a falon lévő lukakba, és kiszedni a csillagokat. A végén már Pityu tolta be kajakra Pákó kezét, mert egyedül sehova nem mert benyúlni. Az egyik dobozra azt mondta Balázs, hogy zsiráf van benne, ez a barom meg még el is hitte, naná, hogy nem nyúlt be oda se.
Üres kézzel mentek vissza. Pákó nagyon nem akart menni, de Pityu "kedves határozottsággal" fogta a karját, hogy meg ne lógjon.
Szóval kaja nuku. Pákó ment a riport szobába, kajáért kuncsorgott. Kaptak is, fejenként 1, azaz egy mogyorót. Pityu rögtön azt mondta, hogy ő nem kér, ha már nem szereztek csillagot, és Pákót is igyekezett lebeszélni róla, hogy elfogadja. Érdekelte is ez a büdös bunkót, szó szerint kitépte az osztó kezéből a mogyorót.

Még egy érdekesség, amelyből balhé is lett, ma este megnézhetjük.
Szóval kincses láda nuku. Jött az illatos levélke, hogy valaki menjen mit tudom én hova, és hozza be a táborba az ott található (átlátszó) dobozt, tegye le középre a fatönkre. Mindent a szemnek, semmit a kéznek. A többiek szinte egy emberként mondták Cookynak, hogy inkább oda se nézzen. Egy flakon kóla volt jégben, szegény manus meg majd' megőrült, minden vágya ez volt. Végül feloldották a tilalmat, 1 liter kólával gazdagabb lett a tábor.
Ma este késhegyig menő balhénak lehetünk tanúi. Az aljadék mocsok megdézsmálta Cooky kóláját, amiért ugye nem dicsérték meg, hogy finoman szóljak. Éva lett a kiszemeltje, elküldte ide-oda, meg hogy ez az ő országa, és takarodjon, meg hogy megveri. Jóba kötött bele.

Igen, ő otthon van Afrikában, ez nem vitás. Tiszta szívemből kívánom, hogy maradjon is ott.

Ha érdekel, megnézheted az adást. Megéri.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1009) King Unique válasza Vakegérke (#1008) üzenetére


King Unique
titán

Hűha, mit hagytam ki... :Y
Azért azt már korábbi hasonló műsorokból is lehetett tudni, h eléggé beszari, na de ennyire...és mellé még nem kicsit pofátlan... :DDD
Évával jól jár, mert az kiosztja kajakra, de gondolom többiek szimpátiáját sem sikerült elnyernie.
Ma mindenképpen meglesem, jó nagy balhéra lehet számítani ezek szerint.

Nagyon köszönöm a részletes összefoglalást! :R

[ Szerkesztve ]

(#1010) Vakegérke válasza King Unique (#1009) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rám számíthatsz. ;)

Azt kifelejtettem, hogy úgy kapták meg a kólát, hogy 1 órán keresztül bárhova mentek, ugrálva, táncikálva kellett tenni. Mivel Pákó épp a bátorságát bizonyította, ebben se vett részt, bezzeg Cooky kólájából volt bőr a pofáján szlapálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1011) King Unique válasza Vakegérke (#1010) üzenetére


King Unique
titán

Látod milyen...amúgy szórakoztató jelenség, de az ilyen húzásaitól nyilván kinyílik az ember zsebében a bicska.
Ha nem lett volna kamera, vsz Pityu is lekevert volna neki 2 akkora sallert, h megemberelte volna magát... :D

(#1012) Vakegérke válasza King Unique (#1011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elég lett volna az is, ha Évával kettesben hagyják. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1013) kukinyo


kukinyo
addikt

Most néztem a mai előzetest.
Azt mondja Évának hogy ez az ő hazája, menjen innen.
És eddig melyik "hazájában" élősködött?
Arra nem gondol hogy nem egy nővel szembe kellene menősködnie? Miért nem a próbatételen mutatta meg hogy "férfi"?
Néha tényleg szórakoztató de ebben a formában inkább undorító féreg.
Én biztos hogy akkorát rúgtam volna bele, hogy celeb vagyok ments ki innen, csatakiáltással repült volna a stábig.

(#1014) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na, érdekesek ezek a fejlemények. Évát sem csípem, de remélem kiosztja ezt a szerencsétlen kis... Esküszöm rontott a műsoron.

Nyugodj békében Integra!

(#1015) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1014) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem már mindenki utálja ezt a mocskot a táborban. Ha fizikailag nem is, de kapni fog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1016) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Remélem Pityu elgyepálja. Ha az az ő hazája akkor miért élősködik nálunk?

(#1017) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1016) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt már szinte mindannyian kérdeztük. Remélhetőleg így vannak ezzel a nézők milliói is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1018) kukinyo válasza Just_Reboot (#1016) üzenetére


kukinyo
addikt

Mert otthon még az oroszlán is kiköpné.
Nálunk meg milliókat keres a butaságával.

(#1019) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ugye rosszul értettem, amit Évának mondott?

Nyugodj békében Integra!

(#1020) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1019) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt mondta, hogy takarodjon, mert ez az ő hazája, meg hogy megveri. No de hamarosan megnézhetjük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1021) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, srácok, kezdődik!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1022) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Itt lehet szavazni, Bunyós Pityura nyomtam egyet. Meg Évára. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1023) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1022) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én is nyomok a Pityus Bunyura.

(#1024) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aleska rugalmas, Éva motivált. Vajon melyikük győz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1025) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha én rájönnék, hogy Pákó a fogkefémet taperolja, nem lennék vele kíméletes. Ahogy hallom Pityu hangján, ő se szereti.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1026) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1024) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ha tippelnem kell, Aleska. Bár Éva jól üt, hamarabb elfárad. Aleska pedig edzettebb, így ha elég sokáig tudja húzni a mérkőzést, lehet Éva nem fogja már úgy bírni. Persze ha ésszel megy a ringbe, simán van esélye Évának a győzelemre.

Szerk.: Pákóra: Én elintézném, hogy többet ne kelljen fogat mosnia.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#1027) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1026) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én megmártanám Pákó fogkefélyét a budiban.

(#1028) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1027) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én meg tapsolnék hozzá. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1029) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1024) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Éva egy papírzacskót sem tudna szarrá verni....ami tele van szaral!

[ Szerkesztve ]

(#1030) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1029) üzenetére


Vakegérke
veterán

Viszont nem ijedős. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1031) Szatyor95 válasza Just_Reboot (#1027) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Én nyomnám utána a fejét is.

Nyugodj békében Integra!

(#1032) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1031) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Most hogy így mondod én az egész embert beleraknám a budiba.

[ Szerkesztve ]

(#1033) Szatyor95 válasza Just_Reboot (#1032) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Színre végül is majdnem stimmel, meg megnevezésre is azzal, ami odabent van.

Nyugodj békében Integra!

(#1034) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1033) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nagy volt. :DD :C

Megjegyzem Aleska is genyó volt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1035) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1033) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Meg kinézetre is.

(#1036) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Vakegérke: Sajnos igen. Bár az eredeti ötlet még jó is lehetett volna, csak nem kellett volna hagynia a WC tartamot.

Justreboot: Nyertél. :D

Nyugodj békében Integra!

(#1037) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Peti jól nyomja :C

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#1038) Vakegérke válasza PindurAnna (#1037) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyszerűen csodálom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1039) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegényke Pákócska, nyugtatásképp meg kéne szoptatni...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1040) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Akkor jól értettem és láttam. Ekkora egy f@sszopó szemétládát mint ez a sz@rdarab... Jó, Éva rondán kezdett, de ahogy reagált rá... Nőt megütni? Még csak szájra is venni ilyet..

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#1041) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Éva és Cooky megbocsájtott Pákónak. Én nem tettem volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1042) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ki megy haza? Szerintem Bárdos.

Kriszta. Ez a döntés se lep meg.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1043) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1042) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Majdnem, a szépségkirálynő megy. :D

Nyugodj békében Integra!

(#1044) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1043) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ha a busz elütné szebb lenne. :D

(#1045) King Unique


King Unique
titán

Azért látszik Pákó is elég prinkó (pl. beröfögések)...de genyó volt Aleska és Éva is túlhúzta az agyát rendesen... :D
Kihasználják azt is, h nem tudja magát rendesen kifejezni kommunikálás terén, de ugyanakkor meg olyan, mint egy nagy gyerek és nem mondhatni, h rosszindulatú, mint egyesek...

(#1046) Weeman1


Weeman1
veterán

Este néztem a Celeb vagyok beszéljük ki című műsort.
Aurélió is benne volt,ha tudjátok nézzétek vissza,
jobb mint az anyaműsor komolyan. :)

Xiaomi 11T Pro

(#1047) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most is rosszalkodik a stream. Remélem, lesz valaki, aki "élőben" közvetíti az eseményeket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1048) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Látok, látok! Működik a stream. :K

Jó fej a süni. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1049) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Érdekes, most nincs szavazási lehetőség, holott bezengték.

Már van, viszont megfagyott a stream.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1050) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1049) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szerintem a hangokban Balázs és Jani keze van. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.