Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Just_Reboot válasza Vakegérke (#199) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akkor meg a patakba fosna az meg kinek jó? A halaknak biztos nem.

(#202) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Én nem egy pesti gyerek vagyok, én vidéki gyerek vagyok."
Mondá Aurelio. Ha nem mondja, akkor is egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#203) Vakegérke válasza Just_Reboot (#201) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudsz beszólni, az tuti. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#204) Just_Reboot válasza Vakegérke (#202) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Csak rá kell nézni látszik rajta hogy egy alpári utolsó paraszt.

(#205) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gyerünk bogarat zabálni csillagokért, hogy a többiek is ehessenek, csak éppen normális kaját.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#206) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zé belehúz, de van, ami visszarettenti. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#207) Just_Reboot válasza Vakegérke (#206) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A nagy inyenc, kiváncsi vagyok hány csillag lessz.
Megvannak főzve ez nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#208) Vakegérke válasza Just_Reboot (#207) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hatot összekapartak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#209) Just_Reboot válasza Vakegérke (#208) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Azért elég jól bírta,de a strucc f@sz neki sem ment.

[ Szerkesztve ]

(#210) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Haha holnap Laci megy remélem beleesik a vízbe. :)

(#211) Vakegérke válasza Just_Reboot (#210) üzenetére


Vakegérke
veterán

A partneren is sok múlik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#212) Just_Reboot válasza Vakegérke (#211) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akkor vigye Bejját mind ketten utálják a vizet.

(#213) Vakegérke válasza Just_Reboot (#212) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi meg utáljuk mindkettőt... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#214) Just_Reboot válasza Vakegérke (#213) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Mint a szart! :D

(#215) 8th válasza Just_Reboot (#212) üzenetére


8th
addikt

Barátnőm erre benyögött egy olyan poént, hogy azóta is azon szakadok. :D

[ Szerkesztve ]

(#216) Just_Reboot válasza 8th (#215) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Oszd meg velünk is. :)

(#217) Earl_Muttley válasza Just_Reboot (#214) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Essenek csak bele, legalább egyszer fürdenek :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#218) Just_Reboot válasza Earl_Muttley (#217) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A múltkor én nem trutyit öntöttem volna a nyakukba hanem sampont meg tusfürdőt hogy tiszták legyenek.

(#219) Earl_Muttley válasza Just_Reboot (#218) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Kärcherrel lenyomatni őket? :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#220) Just_Reboot válasza Earl_Muttley (#219) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem csak a koszt de még a bőrt is leszedné róluk.

(#221) Earl_Muttley válasza Just_Reboot (#220) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Igazából Beját nem rühellem annyira. Meglátom, és beugik a fejemben az urának a hangja ahogy üvöltözik vele :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#222) 8th válasza Just_Reboot (#216) üzenetére


8th
addikt

Inkább nem. Én nem megyek házhoz a pofonért. :N

(#223) Earl_Muttley válasza 8th (#222) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ha durva, vagy sértene valamit akkor egy priváttal tisztelj meg bitte :K

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#224) Just_Reboot válasza Earl_Muttley (#221) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Igazából a Győző miatt utálom a Bejját. Hogy lehet egy ilyen hülye cigányemberhez hozzá menni. Ja igen a pénz.

[ Szerkesztve ]

(#225) Just_Reboot válasza 8th (#222) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem is jöhet privibe.köszi

(#226) Vakegérke válasza 8th (#215) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem azt mondta kedves párod, hogy kipusztulnak a halak. Nyertem? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#227) Just_Reboot válasza Vakegérke (#226) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szerintem rám nézve lehet sértő,mert nem küldött privit. Nyugodtan ideírhatod nem vagyok sértődős típus. Ez jó volt :D

(#228) old rocker válasza Just_Reboot (#224) üzenetére


old rocker
veterán

mennyivel értelmesebbnek festene beja asszony, ha egy hasonlóan intellektuális magyarhoz megy feleségül... ehh (A hülyeség nem bőrszínhez kötött, ezt várják el Győzikétől, ezért fizetik. Azt hiszed, pl. Majka egyetemi docens hozzá képest?)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#229) Just_Reboot válasza old rocker (#228) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Majka százszor értelmesseb mint Győzike. Ő nem járatja le saját magát. Nem mondtam hogy a hülyeség bőrszínhez kötött,nem vagyok rasszista.

(#230) moonlight115 válasza old rocker (#228) üzenetére


moonlight115
tag

Tök mindegy, kihez megy Beja asszony, mert irtóra magas az íkúja, megmondták a kvízműsorban, ha nem tudnád! Kicsit tájékozódj lécci, mielőtt kommentelsz! :U :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#231) old rocker válasza Just_Reboot (#229) üzenetére


old rocker
veterán

Én nem vagyok sem cigópárti, se rasszista, a pszeudohumán liberalizmust, amelyikből olyan vadhajtások születnek, mint pl. az EU-ban nem szabad a négereket négereknek hívni, mert az rájuk nézve sértő... ők színesbőrűek... a svájci parasztok meg azon átkozódnak, hogy a hegyoldalban legeltetett teheneik farára nagy rongy pelenkát kell kötniük, mert a tehenek nem szarhatnak a földre, mert az rongálja a talajt... szóval ezt is megvetem; de amikor leírod, hogy: "Hogy lehet egy ilyen hülye cigányemberhez hozzá menni." - az bizony rasszista kijelentés.
Majka meg, mint entellektüel... na, ugorjunk. Győzike meg szvsz a forgatókönyv szerint hülye, egy műcigány figura.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#232) old rocker válasza moonlight115 (#230) üzenetére


old rocker
veterán

Ja. Ha egy akadémikus felesége lenne, akkor is simán hozná a 68-as kvócienst.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#233) Just_Reboot válasza old rocker (#231) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Bazdmeg az igazságot írtam le. Amúgy meg hogy kellett volna mondanom hogy ne legyen rasszista kijelentés?Csak azt ne mond hogy játsza a hülyét.Mert akkor Oszkárdíjas színész lenne. Nem azt mondom hogy Majka értelmiségi de ne vegyük eggy kalap alá Őzikével. Részemről a vitát lezártam.

[ Szerkesztve ]

(#234) old rocker válasza Just_Reboot (#233) üzenetére


old rocker
veterán

Én meg adok neked egy tanácsot, cserébe a bazmegezésért: az egy egy gé...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#235) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó lenne, ha nem mérgesedne el a hangulat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#236) Just_Reboot válasza Vakegérke (#235) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nyugodj meg nem fog csak volt egy kis nézeteltérésünk.

(#237) #56230144


#56230144
törölt tag

A médiában eleget sírnak az (egyébként magyarországon alig létező) rasszizmus miatt, nehogy már itt is ezen keljen vitatkozni :U

Mielőtt valaki világnakordítja rettegését a csúnya magyarok miatt, akkor ajánlom neki, hogy utazzon franciaországba, görögországba, oroszországba, és aztán amikor visszajött (ha visszajött) akkor számoljon be.

Köszönöm.

(#238) old rocker válasza Just_Reboot (#236) üzenetére


old rocker
veterán

sőt: csak véleménykülönbség volt, kár lenne ezt most a drukkereknek felfújni...

A legutolsó versenyzőnek üzenem, (danielsokess) attól, hogy a rasszizmus szót használtam, valójában nem holmi liberális jogsegély egyesület vagyok, a hozzászólásom nem egészen erről szólt, de hagyjuk.
Amerikában Hollywood sokat tett a négerek emancipációjáért: ha megfigyeled, kínosan ügyelnek a filmekben a rossz fiúk faji elosztási arányaira: 1 jó fehér - 1 jó fekete; 1 rossz fehér - 1 rossz fekete...
Nálunk a Győzike dióta sóval akarják ezt megvalósítani; miközben az egész egy baromság, amit senki se néz, mégis mindenki lát, aztán szidja azzal, hogy ő ugyan nem nézi. Az egész a többi baromsággal (pl. Mónika show) egy kulturális pöcegödör.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#239) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Kezdődik!

(#240) Vakegérke válasza Just_Reboot (#239) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt vagyok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Hoppsz, itt vagyok :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#242) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, most jön a bíróságosdi.

Én Aurelio és Miki helyében kapásból rávágtam volna, hogy vállalom az egynapi éhezést.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#243) Just_Reboot válasza Vakegérke (#242) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Haha Aurélióék nem esznek. Auréliónak milyen bő a szókincse. Teljesen igazad van ők meg abban reménykednek hogy megússzák.

[ Szerkesztve ]

(#244) Vakegérke válasza Just_Reboot (#243) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit össze dumcsiznak a döntés előtt, pedig mindenki egy véleményen van.
Éhezzenek, megérdemlik.

Aurelio holnapután nem fektet kábelt. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#245) Just_Reboot válasza Vakegérke (#244) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Remélem éhendöglik. :D
Hopp megint rasszista voltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#246) Vakegérke válasza Just_Reboot (#245) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudják is ezek, hogy mi az az éhezés? Egy frászt.

Egyszer előfordult, hogy elvesztettem a tárcám, benne volt a pénzem is. Annyi még maradt, hogy kenyeret tudtam venni, de csak egy kétkilóst. Ez volt a kajám egy hétig. Aurelio ebbe beledöglene.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#247) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Amikor Novák Angélától elhangzott, hogy "Mi, Nők.." akkor nagyon felröhögtem :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#248) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#247) üzenetére


Vakegérke
veterán

Átoperálták.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#249) Just_Reboot válasza Earl_Muttley (#247) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Azon én is szakadtam.
Vakegérke: Nekem is volt olyan hogy egy hétig kiflit meg tejfölt ettem. Aurélió meg mit össze nyavajog.

(#250) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó kis bátorság próba lesz holnap. Én Aureliot küldeném. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.