Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#700) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Csatlakozom egy emberrel:

Knap (VV) Attila

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#702) sziku69 válasza Earl_Muttley (#701) üzenetére


sziku69
senior tag

Én megnézném Schobert Norbit is. Uppdételné a műsort! :D

Esetleg a két műsorvezetőt is bedobnám a közösbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#703) kukinyo válasza Earl_Muttley (#701) üzenetére


kukinyo
addikt

Jó ötlet. :K

(#704) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lyully, Kelemen Annát ki ne hagyjuk. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#705) Just_Reboot válasza Vakegérke (#704) üzenetére


Just_Reboot
addikt

De ne ám!

(#706) Vakegérke válasza Just_Reboot (#705) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lassan összejön két váltásnyi izéke. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#707) kukinyo válasza Vakegérke (#704) üzenetére


kukinyo
addikt

Annácska nem lyully, hanem fúj.

[ Szerkesztve ]

(#708) Vakegérke válasza kukinyo (#707) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért jelöltem. :K
Aki nála önteltebb, pökhendibb, az már csal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#709) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Kiszel Tunde esetleg?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#710) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#709) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már a jelöltek közt van. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#711) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#710) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Figyelmetlen voltam :O

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#712) Prémvadász


Prémvadász
tag

VV Cristofel ?

Nem bűn a lustaság.

(#713) King Unique


King Unique
titán

Ő is [link], csak nem gondolod, h pont őt kihagynám.... :DDD

(#714) Vakegérke válasza Prémvadász (#712) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már két javaslatod is volt, az első bejött a Tóth testvérekkel. :K
A második nem, hiszen King Unique megelőzött. Ez ne szegje kedved, továbbra is várjuk, hogy kiegészítsd a listát negatív értékelésű játékosokkal. ;)

Úgy gondolom, érdekel maga a műsor is. Nézed egyáltalán? Ha igen, mi tart vissza attól, hogy az épp aktuális rész kapcsán megszólalj, véleményt alkoss?
Hétfőn jön a második eresztés. Ha nézni fogod, ne tartsd magadban azt, amit gondolsz a szereplőkről. No persze a jó ízlés keretein belül, és elkerülve bármit, amelynek okán egy hirtelen haragú moderátor megbüntethet, vagy akár zárhatja a topicot. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#715) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintetek VV Kinga befér az álomcsapatba?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#716) Prémvadász válasza Vakegérke (#715) üzenetére


Prémvadász
tag

Vele mi a helyzet?[link]

Nem bűn a lustaság.

(#717) King Unique válasza Vakegérke (#715) üzenetére


King Unique
titán

Na, ő megint tökéletes lenne, a "ba*d meg" Kinguci...hisztis, lusta, trágár, mi kell még.... :DDD

(#716) Prémvadász: ez már túlzás, ő amolyan "kívülálló".

(#718) Prémvadász válasza King Unique (#717) üzenetére


Prémvadász
tag

Miért,Bárdos elmehet?Ha tovább marad celeb lehetett volna..

[ Szerkesztve ]

Nem bűn a lustaság.

(#719) King Unique válasza Prémvadász (#718) üzenetére


King Unique
titán

Jó, de azért már régebb óta van képernyőn, szerepelt már nem egy TV-s celeb produkcióban....ennyi erővel betehetnének akkor egy Fletót is. :DDD
De annyiból igazad van, h ő sem az a tipikus "ide való" jelölt...

[ Szerkesztve ]

(#720) Vakegérke válasza King Unique (#717) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor rátapintottam. Na nem a testére, ahhoz nincs elég gusztusom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#721) King Unique válasza Vakegérke (#720) üzenetére


King Unique
titán

Teste...hááát nem tudom, de azért olyan jó kis "fogni való" idomai vannak. Én egyszer láttam Attilával az utcán őket, maradjunk annyiban, h nem rossz bringa azért, legalábbis nekem "teccett"... ;)

[ Szerkesztve ]

(#722) Prémvadász válasza King Unique (#719) üzenetére


Prémvadász
tag

Eszembe jutott a celeb Big Brotherból:[link]

Nem bűn a lustaság.

(#723) Vakegérke válasza King Unique (#721) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem elvakít az ellenszenv. Ha élőben látnám, talán még a vágyam is felgerjedne. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#724) King Unique válasza Vakegérke (#723) üzenetére


King Unique
titán

Ízlések és pofonok....bár feje kicsit Start Trek-es, az igaz....[link], [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#725) Darth-anyán válasza Vakegérke (#688) üzenetére


Darth-anyán
tag

Fekete Pákó, mert halálian reagálja le, mikor szivatják. Na meg Pataki ufo Attila, aki szerintem azonnal térítésbe kezdene és ez valószínűsíthetően intenzív érzelmi reakciókat váltana ki a többi cölöpből. :D

Csak azért, mert senki nem panaszkodik, még nem biztos, hogy minden ejtőernyő tökéletes

(#726) King Unique válasza Darth-anyán (#725) üzenetére


King Unique
titán

Pákó volt fentebb, általam... ;)
Attish, na az megint nem lenne rossz, bár kétlem, h ő egy ilyen szintű műsorba elmenne, v ki tudja.

(#727) Vakegérke válasza Darth-anyán (#725) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már ő is jelölt. :K

Érdekel a műsor? Téged is szívesen látunk, ha a hétfőn induló, érdekesnek tűnő rész kapcsán észrevételeid lesznek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#728) King Unique válasza Vakegérke (#727) üzenetére


King Unique
titán

Amúgy a Pákó, az hatalmas lenne...ő megint Laci után az a kategória, aki ha megszólal, besz@rsz a röhögéstől... :DD

(#729) Vakegérke válasza King Unique (#728) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem irritál a csávó. Megpróbál vagány lenni, holott végtelenül gyáva, lásd átverés műsor, ahol még az anyját is feláldozta volna, hogy mentse a bőrét.
Aztán ugye amikor boxmeccsről volt szó, ellenfelének, VV Indiánnak azt üzente, hogy megb*ssza a feleségét. Csúfosan lebőgött.
Ócska szájhős, aki a végtelen butaságából eredően élősködik.

No persze, ebbe a műsorba jó. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#730) kukinyo válasza King Unique (#728) üzenetére


kukinyo
addikt

Pákó hendikeppel indulna. Neki hazai pálya lenne.

(#731) Just_Reboot válasza King Unique (#728) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ő már egyszer volt szerintem még egyszer nem mehetne. De lehetne rajta röhögni az biztos.

(#732) kukinyo


kukinyo
addikt

Én megnézném Balázsékat is a játékosok között.

(#733) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Őszinte leszek, nekem megvan a jó értelemben kedvencem a mezőnyből. [link]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#734) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#733) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem még nincs kialakult véleményem a szereplőkről. Két nő van, akikről tudok valamit, a többi lakó sötét ló számomra.

1. Nyertes Zsuzsa: Idős színésznő, fogalmam sincs, kinek jutott az eszébe, hogy benevezze. Vagy ennyire kell neki a pénz? Vajon helyt áll majd?
2. Baukó Éva: Öntörvényű, akaratos, piás. Meglepne, ha nem lenne vele gond.

Szerk:
"Ki az a sztár, akit biztos, hogy nem viselnél el?
Zimány Linda, Nádai Anikó, Sarka Kata"

Egyetértünk, Éva! :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#735) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#734) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Éva mellé már csak Olivér kéne a VV4-ből. Nekem az pl. egy szimpatikus fazon volt akkor is.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#736) King Unique válasza Vakegérke (#734) üzenetére


King Unique
titán

Nyertes egyértelmű, h nem ilyen műsorokba való....a 3 "kit nem viselnél el", az jó.... :DD
Nekem épp elég, ha ÉNB-ben néznem kell Anibabát, vhogy nem csíptem soha igazán, VV4-ben se...

(#735) anevemearl : +1 Oli megint hatalmas nagy figura, VV4-ben is adta rendesen az ívet a műsornak és részben pont előbbi leányzó szarkavarása miatt esett ki...emlékeztek Alekoszra is mikor ráfogta azt a "lökést" a brazil/ mexikói, v milyen esten... :W

[ Szerkesztve ]

(#737) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Holnap indul a móka?

(#738) Vakegérke válasza Just_Reboot (#737) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy kell, 21:05-kor kezdődik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#739) Just_Reboot válasza Vakegérke (#738) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Király, vártam már. Na akkor holnap.

(#740) Weeman1


Weeman1
veterán

Két hét múlva kezdik a VV7-et. :D
Ma hallottam. :)

Xiaomi 11T Pro

(#741) Vakegérke válasza Weeman1 (#740) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi, én már tudom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#742) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Sűrű kommentárt kérnék ma este. :D
Reggel 5 óta betonoztam, szerintem nem bírok még 1 órát ébren. :(((

(#743) Weeman1 válasza Fr0z3n (#742) üzenetére


Weeman1
veterán

Dehogy nem. :K
Kezd el felverni a betont,most még könnyebb. :D

Xiaomi 11T Pro

(#744) Vakegérke válasza Fr0z3n (#742) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én a szokásos formámat hozom majd. Ha nem nyújtunk elég információt, utólag itt megnézheted az adást.

Mindenkinek mondom.
Utaltam rá, hogy a november 16-án kezdődő NyalóVilág 7 játéknak van már topicja. Amolyan rejtett reklám volt.
Kevésbé rejtetten: Tessék, íme az írás, és a hozzá kapcsolódó topic elérhetősége. Akit érdekel a játék, és megosztaná velem, velünk a véleményét, szívesen látom. Arra azonban mindenkit megkérek, hogy az írás alján olvasható vastagbetűs sorokat feltétlen olvassa el.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#745) Fr0z3n válasza Weeman1 (#743) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Erre egyik kedves női ismerősöm jut eszembe: Kabbea... ;]
Már csak negyed óra :))
Köszi egérke, eszembe se jutott, hogy esetleg vissza is nézhető.

A vv7 azért remélem jobb lesz szereplőügyileg mint az a néhány kisfilm ami a válogatóról kikerült.

[ Szerkesztve ]

(#746) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, nézzük a felhozatalt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#747) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Magánrepülő...
Franc a jó dolgukat!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#748) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Asszem holnap megnézem Aleska néhány művészi munkáját :DDD

(#749) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Hát a Pityós Bunyónak nem a Fási mulatóba lenne a helye? :D :D

(#750) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ez a szexualpszihomókus ki a bánat? Elsőre azt hittem EZ is valami átoperált izé. Gusztustalan!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.