Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Weeman1 válasza kukinyo (#148) üzenetére


Weeman1
veterán

Az látszik is rajta hogy mennyire szeret enni. :D

Aurélió engem is egyre jobban irritál. :)

Xiaomi 11T Pro

(#152) old rocker válasza kukinyo (#148) üzenetére


old rocker
veterán

no problem. Nem vagy egyedül, aki (elsőre) nem érti a szokatlan, ironizáló- száraz vicces stílusom.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#153) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vajon ki lesz az első, aki a malacok kajáját megdézsmálja?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#154) sziku69


sziku69
senior tag

Most koncentráljunk Tündikére. :)

(#155) Vakegérke válasza sziku69 (#154) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még régebben rákoncentráltam, egyszer. Beletekintettem, meg dicstelen múltjába. Nem egy nagy durranás.
Mindegy, csak dolgozni ne kelljen effektus.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#156) sziku69 válasza Vakegérke (#155) üzenetére


sziku69
senior tag

Hazudnék, ha azt mondanám, én nem néztem meg. Viszont az x-faktorban tetszett a hangja. Azóta nem tudom mi van vele. Illetve pár napja már tudom. Kíváncsi vagyok, ma mit alkot. Vajon kényeskedik majd?

(#157) Vakegérke válasza sziku69 (#156) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem lesz ínyére a feladat, majd duzzog egy sort. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#158) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Kicsit bizarrul fog hangzani... Nekem az Angéla a legszimpibb. Nem AZÉRT. Hanem mert a Bejját nemnagyon csípem, a gyózó mijatt, bár a gőzeke sówban meg épp ő az egyetlen 0-tól különböző számjegy, és már majdnem értékelhető karakter, a Zsófikát meg khmmm... Buta liba. Az ilyen ismeretlen nevűeket, mint 'főzőZ', vagy ki, meg a kigyúrt megint nem, mert nem állnak közel hozzám (Angéla sem), Madár az nem az az élsportoló Madár, akiért régen szurkoltam, gLaci egy igazi segélyes m.kerülő, TünC az TünC; még ha bevállalja is, minek kellett azokat a dolgokat kemerára venni?? Aúúúúshgfbejdhfg=+'%/! kiskollegát meg annak idején is utáltam, ma inkább szánom, mert egy szerencsétlen, ostoba, nyomorult kölyök. Akinek a vagyona a f@sza meg az egy tubus rossmann-os zseléje. Az Angéla meg Angéla, de szimpatikus, és furcsa, h pont ő férfinek született...
Bár általában 10p után elalszok, de ezeket szűrtem le :DD

(#159) #56230144 válasza zolikaDB (#158) üzenetére


#56230144
törölt tag

"pont ő férfinek született..." wait wha..? :F

(#160) sziku69 válasza #56230144 (#159) üzenetére


sziku69
senior tag

Nem ismerem annyira a játékmenetet, de valaki távozni fog a héten? Vagy mikor? Ki dönti el?

(#161) zolikaDB válasza #56230144 (#159) üzenetére


zolikaDB
veterán

Angéla "transzi" - volt. Átoperált férfi, aki mostmár nő.

(#162) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jöhet a Tündére való koncentrálás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#163) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi mit össze nyafizik...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#164) 8th válasza Vakegérke (#163) üzenetére


8th
addikt

Csak hozza a formáját.

(#165) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na ja. Akkor mit fog hisztizni, ha megtudja, hogy a táborban megették a csokit. :D

Szerk: Főleg, hogy ők becsületesen vitték a többieknek a kincs csokit.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#166) 8th válasza Vakegérke (#165) üzenetére


8th
addikt

:))

(#167) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Madár esett a szememben.

Zsófi viszont nőtt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#168) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tünde meglepően bátor.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#169) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Úgy látom nem maradtam le semmiről, hogy 2 napig nem néztem. Zsófi a best bike (tolnám :DDD)

(#170) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Angéla hogy a csudába nem borostás?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#171) Just_Reboot válasza Vakegérke (#170) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Valahogy mégiscsak sikerült neki becsempészni egy borotvát. :D

(#172) Vakegérke válasza Just_Reboot (#171) üzenetére


Vakegérke
veterán

Testüreg vizsgálat nem volt. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#173) Just_Reboot válasza Vakegérke (#172) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem találtak embert a feladatra. :D

(#174) Vakegérke válasza Just_Reboot (#173) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én se vállalnám. :N

Na de nézzük Tündét. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#175) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tündinek gratula. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#176) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zé vajon behabzsol tücsköt-bogarat?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#177) Just_Reboot válasza Vakegérke (#176) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Remélem megetenek vele pár bogarat.

(#178) #56230144 válasza Just_Reboot (#177) üzenetére


#56230144
törölt tag

Bogarat? az ondóvezeték jobb móka lenne neki ;]

(#179) Just_Reboot válasza #56230144 (#178) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Látom neked sem szimpi a csávó.

(#180) #56230144 válasza Just_Reboot (#179) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nincs vele bajom, csak látni akarom szenvedni ;]

(#181) Weeman1 válasza #56230144 (#180) üzenetére


Weeman1
veterán

Én is mindet. :D

Xiaomi 11T Pro

(#182) Just_Reboot válasza Weeman1 (#181) üzenetére


Just_Reboot
addikt

+1 :)

(#183) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy egyedül vagyok, hiszen megy a román-magyar meccs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#184) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fel vannak háborodva, mert a malacok jobb ellátást kapnak, mint ők. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#185) Just_Reboot válasza Vakegérke (#184) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A malacok jobban meg is érdemlik. :D

(#186) Vakegérke válasza Just_Reboot (#185) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is amondó vagyok. :K

Hogy ez a Laci mekkora tróger... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#187) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Teljesült Bejja vágya. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#188) Just_Reboot válasza Vakegérke (#186) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akárcsak az Aurélió,ez a folyamatos "vérem" ezés engem kurvára irritál. Téged is?

(#189) Vakegérke válasza Just_Reboot (#188) üzenetére


Vakegérke
veterán

Naná! Inkább ordibálná a megszokott "Artúró"-t.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#190) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"0-ból építettem fel Krasznai Tündét."

Kár volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#191) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez az Aurelio vajon miért árnyéka Lacinak? Mint a kiskutya.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#192) Earl_Muttley válasza Just_Reboot (#188) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Erre még talán én figyeltem fel először. :D Szerintem aki engem véremezne azt keresztbe lenyeletném a kutyával :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#193) ERPY


ERPY
őstag

Baszki, nézem a celebet, eszembe jut, hátha van ilyen fórum, erre tessék.

Szal üdv mkinek, szia itt is Vakegérke.

[ Szerkesztve ]

(#194) Earl_Muttley válasza ERPY (#193) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Üdv! :D Welcome aboard!

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#195) Vakegérke válasza ERPY (#193) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#196) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezek tényleg megzabálták a malacok kajáját? Nem tudom, épp megkevertem az enyémet a gáztűzhelyen.

Balázsék már mondják, megették. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#197) Just_Reboot válasza Vakegérke (#196) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akkor a disznóknak nem lessz mit enni. Én odadobnál nekik a Lacit. Bár a disznók sem esznek meg minden szart.

(#198) Vakegérke válasza Just_Reboot (#197) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnevettettél, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#199) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Laci helyében én nemes bosszúból nem engedném egy napig a klotyóra Aureliot. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#200) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#199) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Azért ez a rinya amit levág. Hogy ő éhezik. Ki is vállalta el? :B Khmm khmmm

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.