Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Weeman1 válasza Vakegérke (#100) üzenetére


Weeman1
veterán

Győző már nem igen szerepelt volna ilyen fényesen. :D

Xiaomi 11T Pro

(#102) #56230144 válasza Weeman1 (#101) üzenetére


#56230144
törölt tag

nagyonkígyó

(#103) Vakegérke válasza Weeman1 (#101) üzenetére


Vakegérke
veterán

Phenav, aggyatok má egy csillagot!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) kukinyo válasza Vakegérke (#100) üzenetére


kukinyo
addikt

Sziasztok
Régebben volt valami kvízműsor szerű amiben Bea asszony is részt vett. Ott a végeredmény hírdetésnél ki is emelték hogy milyen magas IQ-ja van. Sajnos nem emlékszem a pontos számra de meglepően magas volt.

(#105) Vakegérke válasza kukinyo (#104) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia.

Nem buta, az biztos. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#106) sziku69 válasza Vakegérke (#105) üzenetére


sziku69
senior tag

A tegnapi wc-s jelenet tetszett :) Nem sokat "gatyázott" utána a srác

(#107) Vakegérke válasza sziku69 (#106) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó buli lehet abban a hideg vízben poppolót mosni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#108) sziku69 válasza Vakegérke (#107) üzenetére


sziku69
senior tag

Ja, az afrikai bidét mondod? Kicsit odébb tették a pottyantóstól :)

(#109) Vakegérke válasza sziku69 (#108) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát, mit mondjak, nem márványból van a WC, a bidé meg túl nagy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#110) sziku69 válasza Vakegérke (#109) üzenetére


sziku69
senior tag

Ja és sebes a sodrása, mert lefelejtették róla a csapot :)

(#111) Vakegérke válasza sziku69 (#110) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha elviszi a víz a szappant, mihez kezd majd Aurelio "kábelmaradékos" sejhajjal? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#112) sziku69 válasza Vakegérke (#111) üzenetére


sziku69
senior tag

Ááááá ........egy hét múlva már észre sem veszi :)

(#113) Vakegérke válasza sziku69 (#112) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legfeljebb recseg, ha leül. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#114) sziku69 válasza Vakegérke (#113) üzenetére


sziku69
senior tag

Figyeld meg, hamarosan a pottyantósban szervírozza magának a reggelit. Amúgy a papagáj ér a legtöbbet az egészbe. Ahogy szisztematikusan szedi le a gombokat Balázs ingéről. :D

(#115) Weeman1 válasza sziku69 (#114) üzenetére


Weeman1
veterán

Pedig ahogy elnézem,Balázs eléggé fél tőle. :D

Xiaomi 11T Pro

(#116) Vakegérke válasza sziku69 (#114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én azt csodálom, hogy le mer még ülni a klotyóra. Az nem jut eszébe, hogy ott is lehet kígyó? :)

Ezek a nagy papagájok, meg a kakadu huncutok ám.
Egy ismerősöm vett egy kakadut. Jó fej volt a madár, barátságos, meg minden. Azt viszont nem árt tudni, hogy olyan erős a csőre, hogy a másfeles drótot el tudja csípni.
Egy délután munkából tért haza az ismerősöm. A madár örömmel üdvözölte, a vállára repült, és felborzolt "taréjjal" mondta a magáét. Az ismerősöm meg majd' infarktust kapott. A kalitka tönkretéve, két minőségi hangfal kibelezve. :D
Elajándékozta a madarat.

Weeman1: Balázs nem annyira, inkább Vadjani. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#117) sziku69 válasza Vakegérke (#116) üzenetére


sziku69
senior tag

Ma kíváncsi leszek a G. Lacira, mit kezd majd magával a koporsóban. :Y :Y

(#118) Vakegérke válasza sziku69 (#117) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd jól kitárgyaljuk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) Weeman1 válasza sziku69 (#117) üzenetére


Weeman1
veterán

Ő volt a legjobb választás közülük,a romák nagyon félnek a halottaktól,stb.

(#116) Vakegérke
Neke már néha azért kicsit sok a két törpe. :(((

Xiaomi 11T Pro

(#120) old rocker válasza kukinyo (#104) üzenetére


old rocker
veterán

67.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#121) kukinyo válasza old rocker (#120) üzenetére


kukinyo
addikt

Én nem így emlékszem.

(#122) Vakegérke válasza kukinyo (#121) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem értékeled a humort? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#123) kukinyo válasza Vakegérke (#122) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem láttam vigyorgó fejecskét, de ezen amugy se vesznénk össze. :)

(#124) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró papagáj, még a végén rálépnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#125) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aurelio kapásból halálra ítélte a malacokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#126) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A papagáj egyre közelebb motoszkál Balázs sliccéhez. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#127) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró Laci, már előre sajnálom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#128) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Aurelionak ez a véremezése csak engem irritál de valami rohadtmód?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#129) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem se tetszik. :N

Laci Győzi rokona. Ugyanolyan majrés, csak több az esze.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) 8th


8th
addikt

A két bátor férfi... :DDD

(#131) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#129) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Legalább a bő szókincsébe nyújt egy kis betekintést. 15x mondja ki kb 2 perc alatt...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#132) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Laci őszintén utálja Aureliot, pedig az ő feladatáról van szó.

"Nagyon mászik rajtam!" :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#133) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#132) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ezt az egy heti csicskaságot megnézem azért :D

"Lacinak 2 cs is összejött..." :D :D Nem bírom :DD

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#134) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Laci is másra tologatja a felelősséget, mint Győzi. Ő volt a majrés, mégis Aurelio a bűnös, mert nem vállalta át a feladatot. Undorító szemlélet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#135) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Aurelio hisztériái valahogy annyira megjátszottnak tűnnek néha... Szerintem fél is, de sokszor csak a kamerák teszik...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#136) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#135) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyszerűen szerepelni akar.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#137) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#136) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Inkább tegye egy kicsit oda magát... Szerintem ha egy ilyen élne a környezetemben már a nemesebb szerveibe állt volna a 46-os lábam egy ilyen hisztinél.
Oké, hogy ez kicsit durvább mint a VV, de azért néha ott is olyan dolgokért hozta a formáját, amit egy 4 éves is szó nélkül elvisel...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#138) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#137) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én sem kedvelem, de azért mentségére szóljon, hogy még a pókok közül is kiszedte a csillagokat. Meglátásom szerint odateszi magát a közösség (és persze saját) érdekében.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#139) kukinyo


kukinyo
addikt

Laci konkrétan lesz@rta a társait.

(#140) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#138) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Az tény, hogy a legnagyobb fóbiáját leküzdötte, de ez a rinyap*naságra nem akkora indok. Szerintem :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#141) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tünde menjen bátorság próbára!

Nyertem! :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#142) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#141) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Máshogy is megtapasztalja a kígyót :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#143) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#142) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem igazán nagyon kígyó, akkor bakfitty. :D

Tartok tőle, hogy egy khm... akció nem a kígyó számára gusztusos, élvezetes. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#144) 8th válasza Vakegérke (#138) üzenetére


8th
addikt

Ez igaz. Ki nem állhatom azt a ripacs gyereket de én tuti be nem dugtam volna a kezem oda ahová ő simán benyúlkált. Csótánytól patkánytól nem félek kígyót se szívesen taperolnék de az még csak-csak menne viszont a pókoktól irtózom nagyon. A látványuktól is rosszul vagyok. A Tropikáriumban is hátrébb léptem egyet amikor a baszom nagy madárpók megmozdult az üveg mögött :DDD

Kíváncsi leszek Krasznai művésznő mit villant holnap. ;]

[ Szerkesztve ]

(#145) Vakegérke válasza kukinyo (#139) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod, én a helyében másnap nem ennék. Egyszerűen nem lenne bőr a pofámon elenni mások elől a kevés kaját, ha gyászosan leszerepeltem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#146) old rocker válasza kukinyo (#123) üzenetére


old rocker
veterán

Nem a vigyorgó fejecske teszi a humort...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#147) #56230144


#56230144
törölt tag

Én kötelezném őket, hogy minden bátorságpróbát meg KELL csinálniuk, ez így nem vicces ;]

(#148) kukinyo válasza old rocker (#146) üzenetére


kukinyo
addikt

Ok
Teljesen igazad van, csak annyira régen beszélgettünk már hogy elszoktam a stílusodtól.
Itt meg annyi gúnyos megjgyzést kap az ember hogy se szeri se száma.
Ezért bocsáss meg nekem. :R

(#145) Vakegérke: Gyanítom hogy ő lesz aki legelöször kétpofára tömi magába a megszerzett javakat.

[ Szerkesztve ]

(#149) #56230144 válasza 8th (#144) üzenetére


#56230144
törölt tag

"művésznő" :C

(#150) sziku69 válasza #56230144 (#149) üzenetére


sziku69
senior tag

sokoldalú :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.