Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1050) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már nyomtam egyet Pityura, de pillanatnyilag nem látok semmit, mert megfagyott a stream. A lényeg az, hogy szavaztam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1052) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1051) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Önzö tetvek! Nem képesek lemondani Peti javára.

[ Szerkesztve ]

(#1053) kukinyo válasza Just_Reboot (#1052) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez a Petit mínősíti.
A közösség érdekében nem képes lemondani a telefonálásról?
Kislány.

(#1054) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1052) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most nem értünk egyet.
Peti hamarosan beszélhet szerelmével. Csokit, meg a frász tudja mit, mikor fognak kapni? Peti lehetett volna annyira lovagias, hogy önként lemond a beszélgetésről, hogy MINDENKI ehessen finomságot. Tíz ember érdeke fontosabb, mint az önös érdek.

kukinyo: Na, megelőztél... :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1055) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1054) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Bárdos szerintem nagy igazságot mondott.

(#1056) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, már megint Pákón múlik a kaja?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1057) kukinyo válasza Just_Reboot (#1055) üzenetére


kukinyo
addikt

Biztos vagyok benne hogy titkon mindenki reménykedett Éva kitartásában.
Így ők milyen rendesek, Éva pedig milyen gonosz és mégis esznek, kávéznak, stb.

[ Szerkesztve ]

(#1058) Just_Reboot válasza kukinyo (#1057) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én gondolkodás nélkül lemondtam volna Peti javára. De persze Peti is lehetett volna lovagias.

(#1059) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Így a végére jelentkezem én is. :)
Peti lemondhatott volna a telefonról, ha a barátnője még szereti, úgyis megértette volna miért teszi. Pláne így, hogy friss kapcsolat.

Nyugodj békében Integra!

(#1060) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztiánnak pápá. Mit mondjak, itt volt az ideje.

Gyerekek, attól, hogy nekem nem jár a szám, ti még tracsizhattok kedvetekre, nekem is jobban esne, mint egy gyászosan csendes adás. Van itt elég dumabajnok, ne kelljen már noszogatni titeket.

Sajnos nem működik a stream. Ha működne, nem lennék ennyire csöndben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1061) King Unique


King Unique
titán

Mai: Évának kicsit igaza volt, nehogy már egy friss kis, alakulgató dolog miatt csináljanak ekkora cirkuszt, főleg, h hamarosan majd jön vsz egy még újabb leányzó... :D , a többi meg csak a kamera miatt mondott igent...
Ez a Krisztián mekkora egy Tuja (volt).... vigyorog jóízűen, van, mint a jóllakott napközis, tányért is kinyalja... :))

(#1062) Vakegérke válasza King Unique (#1061) üzenetére


Vakegérke
veterán

Peti egy lemondó legyintéssel lazán feloldhatta volna a feszültséget. 10 ember érdeke előbbre való, mint a sajátja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1063) King Unique válasza Vakegérke (#1062) üzenetére


King Unique
titán

Ja, direkt csinálta, v a forgatókönyv kívánta így... :DDD Aztán persze Évából csináltak egycsapásra közellenséget... pedig le merem fogadni, ha nem lett volna kamera, pont telibeszarta volna többség a szerelmi bánatát. :DDD Fontosabb azért, főleg egy ilyen helyen, h legyen kaja, kávé és egyebek.

(#1064) Vakegérke válasza King Unique (#1063) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én azt mondtam volna, hogy nem, és mentem volna a szigetre hintázni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1065) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Őszintén szólva én úsztam volna az árral. Ha többen szavaznak a telefonra, melléjük állok, de ha a luxuscikkekre ment volna mindenki, inkább az. Ugyanis nekem attól rosszabb nem lesz, hogy ez a tökkelütött telefonál, de attól igen, hogy x nap után kapok egy kis üdítőt vagy csokit. Ugyanis utána még kívánnám, viszont nincs. Végeredménybe meg több napi szenvedést vállalnék 2 percnyi élvezetért. Legalábbis én ilyen vagyok. A többieknek amúgy is jól jöhet az a minimális plusz, amit így kapnának.

Nyugodj békében Integra!

(#1066) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1065) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha csak egyedül mondanál nemet, lehet, hogy csúnyán néznének rád, de hogy élvezettel csemegézne a társaság, az biztos. Álságos dolog ez.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1067) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1066) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Hát az. Mondjuk itt arra kíváncsi lennék, mi az igazi csapatjáték. Beáldozni a többieket, mert ők is azt akarják, vagy egy embert hoppon hagyni, és ezzel a többieket segíteni.

Amúgy én egyedül Zsuzsából nézem ki, hogy kamera nélkül is lemondott volna Peti javára.

Nyugodj békében Integra!

(#1068) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1067) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én mindig abból indulok ki, hogy a többség érdeke a fontos. Ha egy ember érdeke áll szemben tízével, annak az embernek önként le kéne mondania egy kedvezményről a többiek javára. Arról nem is beszélve, hogy Peti csacsoghat még eleget Angélával. Az extra fincsiségek viszont egyszeri ajándékok voltak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1069) kukinyo válasza Szatyor95 (#1067) üzenetére


kukinyo
addikt

Én ebből az egészből inkább azt szűröm le hogy Peti egy önző dög.
Elvárta hogy tíz ember mondjon le a jussáról, ételéről, mikor már szédelegnek az éhségtől, csak azért hogy ő a lotyójával 1 percet telefonon beszélhessen. Neki kellett volna megelőzni a vitát azzal hogy nem akar telefonálni. Ebben az esetben maximálisan Évának volt igaza, kár hogy meghátrált.

(#1068) Vakegérke: Na most visszaelőztél. :D

[ Szerkesztve ]

(#1070) King Unique válasza kukinyo (#1069) üzenetére


King Unique
titán

+1 Évának abban is igaza volt, h még egy családtag stb. kicsit más lett volna, de egy vsz pár hónap múlva cserére érett kiscsajért... :DDD

(#1071) kukinyo válasza King Unique (#1070) üzenetére


kukinyo
addikt

Így van, ezt el is felejtettem odaírni.

(#1072) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Egyetértek, viszont én Pertikét direkt kivettem az egyenletből, mivel feltételeztem, hogy nem mond le a hívásról. Így viszont a többieknek kellett dönteni.

Nyugodj békében Integra!

(#1073) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1072) üzenetére


Vakegérke
veterán

Petike drága önző módon a többiek jóindulatára bazírozott, és nyert.
Rosszul döntöttek. Én abban reménykedtem, hogy Éva kitart az álláspontja mellett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1074) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1073) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Valahogy nem vártam tőle mást. Pláne miután így a műsorban vallotta be Angélának Aleskát.

Nyugodj békében Integra!

(#1075) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1074) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazából nem tudom időrendben összerakni a kapcsolatait. Ha Angéla Aleska után jött, akkor nincs ok rá, hogy be kelljen vallani bármit is.
Vagy időközi állomás volt Aleska? Ha igen, akkor Angéla elgondolkodhatna a dolgon. Aki félrelép, az máskor is megteszi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1076) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1075) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Elvileg Angéla előtt volt Aleskával valami. De nagyon én se figyeltem.

Nyugodj békében Integra!

(#1077) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1076) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami korábban történt, ahhoz egy új partnernek semmi köze. Peti ennyire papucs lenne, hogy ilyen kapcsolat miatt nekiáll magyarázkodni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1078) King Unique válasza Vakegérke (#1077) üzenetére


King Unique
titán

Lehet rendezői utasítás, forgatókönyv... :DDD

(#1079) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1074) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Angélának? Csak nem összejött Novák Angélával? :D

[ Szerkesztve ]

(#1080) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1077) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Osztom a véleményed. Hogy mégis minek magyarázkodott...

Nyugodj békében Integra!

(#1081) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1079) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örömmel konstatálom, hogy nem változol. Dől belőled a (jó értelemben vett) lököttség. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1082) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kezdőőődik!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1083) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na lássuk a bunyót. :)

Justreboot: Már most kezded? :DDD

Nyugodj békében Integra!

(#1084) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1083) üzenetére


Vakegérke
veterán

Húzzunk bele, még a végén Justreboot lepipál bennünket! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1085) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Pityu előtt le a kalappal.
De hogy a fenébe nem jut eszébe senkinek, hogy sátrat eszkábáljanak az ágyak fölé?

Nem Zsuzsának való ez az egész. :(

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1086) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1083) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Még csak bemelegítek. :)

(#1087) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1084) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Meglesz az. :K Csak jöjjön a megfelelő alkalom.

Amúgy nem gondoltak még arra, hogy építsenek tetőt az ágyak fölé? Akkor éjjel nem kéne mélytengeri búvárt játszaniuk.

Justreboot: Ha ez a bemelegítés... :D

Én amúgy egyre jobban azt érzem, hogy Cooky és Pákó valójában az Orczy piacon árusok. A magyarjuk stimmel, jól törtik, most meg már boxolók is.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#1088) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Indul a box Éva kapni fog.

(#1089) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1086) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagy a felelősség, jó kis beszólásokat várunk ám tőled. :K
Vigyázz, lehet, hogy lepipálunk... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1090) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1088) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Éva győz.

Bár Aleska legyűrt már pár kigyúrt fekete manust, tartom a véleményem. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1091) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Néger hapsi: "...eljött ezen az estén..." Ezek szerint Afrikában éjjel süt a nap? :)

Aleskának meg olyan az arca most mintha éjszaka rosszalkodott volna valakivel. :D

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#1092) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1089) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hajrá! :)

(#1093) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1091) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy magyar idő szerint mondta. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1094) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Iszapbirkó jobb lenne.

(#1095) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1094) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jobban járnánk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1096) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1093) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Na erre nem gondoltam. :)

Nyugodj békében Integra!

(#1097) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aleska megérdemli a győzelmet.

Aztaaa, mekkora spárgát nyomott...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1098) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1097) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Éva annyira mondogatta hogy úgy szétüti Aleskát. Hát ezt benézte.

(#1099) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#1097) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A könyv is ott nyílik ahol a legtöbbet olvassák... :D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1100) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ez szép volt. És még jól is tippeltem. :)

Viszont az adás izgalmi faktora egyelőre alacsonyabb mint Pákó IQ szintje. Csak tudnám hogy tudnak negatívba átcsapni.

anevemearl: Akkor ezt a könyvet minimum a magyar férfiak fele kiolvasta. ;]

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.