Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1200) üzenetére


Vakegérke
veterán

Telve vagy jóindulattal. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1202) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ki megy ma haza? Két jelöltem is van. Andi és Peti.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1203) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az Andi-féle csapat életképtelenebb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1204) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1202) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Remélem Petike.

Na ha már csapatok... Éváékhoz képest Magdianyus sehol nincs.

Nyugodj békében Integra!

(#1205) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1204) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, ez ütős duma. :K :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1206) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, na...

Pityu? Megdöbbentem. Mennyivel értéktelenebb, mint bármelyik másik táborlakó?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1207) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Pityu... Én nem hiszem ezek után, hogy számít a szavazat.

Nyugodj békében Integra!

(#1208) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1207) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olyan dolog ez, mint a NyalóVilág kiszavazások. Képesek voltak Zsófikát második helyre szavazni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1209) King Unique


King Unique
titán

"Amikor menni kell, a teheneknek enni kell".....ez is mekkora :C
Na , neee már, h ő esett ki, akkor ki lesz a dzsungel királya, talán Cooky... :W

Milyen lehet az ágyban? Csak fekszik...ja kb. :DDD
(#1190) Vakegérke: +1 Zsófika meg VV-ből, az is elég fura volt... :U

[ Szerkesztve ]

(#1210) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1208) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Az az a rágógumis luvnyák akitől jobban elkapott a hányinger mint Kiszel Tündétől és Hevesi Krisztától együttvéve?

Nyugodj békében Integra!

(#1211) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1210) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem. Rá gondoltam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1212) King Unique válasza Vakegérke (#1211) üzenetére


King Unique
titán

Nekem az "hányinger" ezzel kapcsolatban, h bent a villában kb, leszarta a Au gyereket, miután megnyerte, meg már összeállt vele... :DDD

(#1213) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1211) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Hát a rágón kívül minden stimmel. :)

Nyugodj békében Integra!

(#1214) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1213) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát nem aranyos? :D

Egyébként mi bajod a rágógumival?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1215) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kezdődik, a stream viszont döglött, csak folyamatosan pufferel. Itt vagyok, csak lassabb lesz a reakcióm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1216) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A kecskék mi a frászt keresnek a táborban? Velük kapcsolatos feladat nincs, nem elég éhesek az emberek...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1217) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Peti nagyon rosszul ítéli meg Aleskát. Méghogy nem megy bele mindenbe a csapat érdekében?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1218) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#1217) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Pedig Aleska tudtommal arról híres hogy belemegy mindenbe.... ;]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1219) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#1218) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja... :D

Pákó megint leszerepelt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1220) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Andi kikészült. Nem ártana magába néznie.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1221) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Peti is kapott rendesen. Talán nem oktalanul.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1222) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Pákónak ilyenkor nagy a pofája nem batorság próbán.

(#1223) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1222) üzenetére


Vakegérke
veterán

Várjál, még csak most fog lealjasodni. Gondolom pia ügyben. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1224) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnap 19:55-kor kezdődik az adás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1225) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Peti, nem igazán szeretlek, de kiérdemelted az elismerésemet. Én is tériszonyos vagyok, nem lettem volna képes megtenni azt, amit te.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1226) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Peti megy haza. Mit mondjak, már korábban is megtehette volna.

A következő remélem, hogy Pákó lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1227) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1226) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Pakót hova küldik haza? Ő otthon van nem. Inkább marasztalnám gyapotot szedni.

(#1228) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1214) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

De, nagyon aranyos. Hogy csomagolnák be 1 zsák cukorba és küldenék Szudánba. ;]
A rágógumi mint "dal" szerintem leginkább egy 15 napos hasmenés és egy kiadós hányás között van valahol minden szempontból. ;] Mikor megláttam, azt hittem Kovalik Balázs rendezte, Ő szokott ilyen ocsmányságokat elkövetni.

Egyébként bár ma lemaradtam, holnap remélhetőleg már itt leszek ismételten. Petikéről meg örömmel hallom, hogy kiesett.

Nyugodj békében Integra!

(#1229) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Cooky megalázottnak tűnik. Játék, vesztett, ezt dobta a gép, ki kell szolgálni a győztes csapatot. Hol a probléma?
Vagy ez már nem is játék számára? Akkor tessék szépen hazamenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1230) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1227) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nigériába küldhetik, az a hazája. Hogy aztán gyapotot szed, vagy fut a zsiráf elől, az ő dolga. A lényeg az, hogy ne magyar pénzt költsön, ne nálunk élősködjön.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1231) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1228) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én elküldeném a csajt az eszkimókhoz koncertkörútra. Egyrészt sajátos kultúrájuk miatt kiutálnák, másrészt nem csomagolnék neki meleg holmit... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1232) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1229) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hogy ne lenne megalazva amikor azt kiabálják hogy "csicskák vagytok" Na akik kiabalták azok a csicskák méghozzá Éva csicskái. Éva meg egy utolsó alkoholista repedtsarkú kurva. De értem én miért csinálja erre van igény ettől nő a nézettség. Lassan mar ott tartok hogy nem szivesen nézem a műsort Éva miatt. Ilyen szarkavaró embert én még nem lattam nem is tudom melyiket utalom jobban az alkoholistát vagy azt a seggarcú nigát vagy azt szopós szajú ribancot.

[ Szerkesztve ]

(#1233) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1231) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Támogatlak. :D De ugye csak odafelé kap jegyet?

Egyébként olvasva Justreboot hsz.-ét, nekem is egyre szebb róluk a véleményem.

Balázs ma este hallható kérdésére pedig: Miért vállalná fel bárki is? Így is elég szégyen érheti őket. :D

Nyugodj békében Integra!

(#1234) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tény, hogy a szereplők nem mindig szimpatikusak. Ahogy megy az idő, telnek a napok, egyre inkább elegük van egymásból, és dolgokat, megjegyzéseket engednek meg maguknak, amit nem tennének itthon.
Egyet azonban ne feledjünk. Ahogy én a napi 500 ezerre gondolok, ez biztos az ő fejükben is motoszkál. Minden nap (nem kis) nyereség.
Kit lehet kikészíteni, kit lehet besározni, kit sikerül kivetkőztetni önmagából? Kit lehet kiszavaztatni? Ez a lényeg akkor is, ha egyikük sem mondja ki.

Éva körül pezseg a levegő. Nekem szimpatikusabb, mint a csöndben meghúzódók, például Krisztián, vagy éppen Andrea.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1235) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1234) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hat nem tudom hogy vagy vele de a masik ember ilyen szintű megalázasa engem nem szórakoztat. Ha téged igen akkor gratulalok.

(#1236) King Unique válasza Just_Reboot (#1232) üzenetére


King Unique
titán

Csak azt elfelejted, h ezek a műsorok, az ilyen valóságshow-k miről is szólnak... itt eleve sokx balhés celebeket válogatnak össze, akiknek a dolga a szórakoztatás. Éva ezt maximálisan teljesíti, még ha kicsit túlfeszíti is a húrt egyes szituációkban.
Engem meg ennyi erővel az bosszant felettébb, h beraknak unalmas, sótlan, tuja embereket, akik egész nap csak vannak, mint a határ szar, összefoglalóban szerepelnek napi 1-2 percet, v annyit se... :((( mért mentek be? Vsz, h felmarkolja a zsetont, azt ennyi... :W Lehet, h amúgy normális, szimpatikus figurák a magánéletben, de ebben a műsorban nagy nulla mindegyik...
Legalább a másik tábor élvezi és játssza ezt a játékot, még ha egyesek nem is tudnak azonosulni a viselkedésükkel.

Aztán persze nem kötelező nézni az ilyen műsorokat, ahogy egy VV-t se, mert talán nem feltétlen kell ezeket bámulnia minden normális embernek. De, ha már nézi, akkor nagyon jól tudja mki, h általában mire számíthat... ;)

[ Szerkesztve ]

(#1237) kukinyo válasza King Unique (#1236) üzenetére


kukinyo
addikt

Így van, jól leírtad. :K

(#1238) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1235) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem szórakoztat más megalázása, de ez is benne van a pakliban. Akinek meg érzékeny a lelke, az ne vegyen ilyen játékban részt.
Ahogy mondtam: "Kit lehet kikészíteni, kit lehet besározni, kit sikerül kivetkőztetni önmagából? Kit lehet kiszavaztatni? Ez a lényeg akkor is, ha egyikük sem mondja ki."
Az utolsó táborlakó kaszál, és mindegyikük győzni akar. A módszer más csupán.

Egy hét múlva kezdődik a NyalóVilág 7. Ott sokkal jobban belegázolnak majd egymás lelkivilágába, és nem kéthetes kiruccanás lesz ám.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1239) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1238) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A VV nem fogom nézni mert az mar a szarnak a legalja, sőt mától kezde ezt sem.

(#1240) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1239) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pár napot kibírsz még, és ez egyedi eset volt. Magunkra hagynál? :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1241) Szatyor95 válasza Just_Reboot (#1239) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Le ne lépj, mit kezdenénk az egyik legjobb troll nélkül? :)

Vagy esetleg a jókívánságaidat helyezd át az S2 topikba, úgyis túl nyugodtak ott a dolgok. ;]

Nyugodj békében Integra!

(#1242) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1241) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem mindannyiunk örömére marad. Egy ilyen fincsi társaságot nem lehet csak úgy itt hagyni. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1243) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mindjárt vége a reklámnak, és kezdődik a műsor. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1244) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jé, szerdán vége? Túl sokan vannak még.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1245) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Itt vagyok, ha már ennyire hiányoltatok. :)

(#1246) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na lássuk, mit tudunk kihozni a maiakból. :)

Nyugodj békében Integra!

(#1247) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1245) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hiszed, vagy sem, ennek őszintén örülök. :K

Titkon arra is számítok, hogy a NyalóVilág topicjában is aktív leszel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1248) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1247) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ez jól esik, a VV első adását megnézem aztán majd eldöntöm.

(#1249) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Éva azt álmodta, hogy kiesett, és mindenki utálta. Milyen meglepő, igaza is van... ;]

Nyugodj békében Integra!

(#1250) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1249) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ez nem csak álom ez a valóság.... Csak még nem esett ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.