Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dchard válasza deter (#50) üzenetére


dchard
veterán

Komolyan kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a probléma. A beállítások nem változhattak meg, mivel az én firmware-em nem használja a flashnek azt a részét ahová a gyári pakol...

Pingelni sem tudod a 192.168.1.1 -es ip-n? Megtennéd, hogy bemásolod a kimenetet?

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#52) dchard


dchard
veterán

Készen van a BERT teszt :K

A színes, szagos nyitólap is készen van, lesz rajta néhány érdekes új adat.

Észrevettem egy hibát mindazonáltal, egyszerű scripttel lehet javítani, de ehhez ma már túl fáradt vagyok, majd holnap megreszelem.

Amúgy a DSL/WAn oldalon bekapcsolt DSL mellett található egy "DSL restart" nevű gomb, ami eddig néha meghalt. Elvileg mostmár az is jó.

Holnap akár még lehet is belőle valami.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#53) deter válasza dchard (#51) üzenetére


deter
aktív tag

C:\Users>ipconfig

Windows IP konfiguráció

Adathordozó állapota. . . . . . . : Adathordozó leválasztva
Kapcsolatspecifikus DNS-utótag. . :

Ethernet-adapter VirtualBox Host-Only Network:

Kapcsolatspecifikus DNS-utótag. . :
IPv4-cím. . . . . . . . . . . . . : 192.168.56.1
Alhálózati maszk. . . . . . . . . : 255.255.255.0
Alapértelmezett átjáró. . . . . . :

C:\Users>ipconfig

Windows IP konfiguráció

Ethernet-adapter Helyi kapcsolat:

Kapcsolatspecifikus DNS-utótag. . :
IPv4-cím. . . . . . . . . . . . . : 192.168.1.2
Alhálózati maszk. . . . . . . . . : 255.255.255.0
Alapértelmezett átjáró. . . . . . : 192.168.1.1

Ethernet-adapter VirtualBox Host-Only Network:

Kapcsolatspecifikus DNS-utótag. . :
IPv4-cím. . . . . . . . . . . . . : 192.168.56.1
Alhálózati maszk. . . . . . . . . : 255.255.255.0
Alapértelmezett átjáró. . . . . . :

C:\Users>telnet 192.168.1.1
Csatlakozás: 192.168.1.1...Nem lehet csatlakozni az állomáshoz. a következő
on: 23: Sikertelen csatlakozás

C:\Users>ping 192.168.1.1

192.168.1.1 pingelése - 32 bájtnyi adattal:
A kérésre nem érkezett válasz a határidőn belül.
Válasz 192.168.1.2: A célállomás nem érhető el.
A kérésre nem érkezett válasz a határidőn belül.
Válasz 192.168.1.2: A célállomás nem érhető el.

192.168.1.1 ping-statisztikája:
Csomagok: küldött = 4, fogadott = 2, elveszett = 2
(50% veszteség),

C:\Users>tracert 74.125.77.147

Útvonal követése a következőhöz: 74.125.77.147, legfeljebb 30 ugrással.

1 * GlaDOS-PC [192.168.1.2] jelentés: A célállomás nem érhető el.

A gond az, hogy magával a modemmel is folyamatosan elveszíti a kapcsolatot az OS. Tehát, hol megjelenik néhány másodpercre a "hálózat" hol eltűnik, ahogy az az ipconfignál is látható. De a sem windowson, sem linuxon nem érem el... :(

(#54) flash-


flash-
veterán

azt hogy tudom leelenőrizni hogy van e olyan vívőm amit zavar valami,és ha igen melyik vívő az?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#55) stol válasza dchard (#46) üzenetére


stol
addikt

Köszönöm :C

(#56) hcl válasza deter (#53) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az leginkább hardverhibás modem... Nem melegszik?
Volt már dolgom pár melegedős routerrel, amik ha felforrtak, eldobálták vagy a használt LAN portokat, vagy a WAN-t.
Modem is tudhat ilyet...

(Ja, meg asszonyéknál D-Link eszköz a modem, meg a router is, hát egyik sem az a hűvös.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#57) dchard válasza flash- (#54) üzenetére


dchard
veterán

Ehhez több minden szükséges: meg kell nézni a vivőcsoport SNR-ét egyenként, hogy pontosan tudjuk mely vivőt vagy vivőket érint a zavartatás.

Ezek után meg kell nézni a Quiet Line Noise (QLN) térképet, ami ugye még nincs befejlesztve, ami megmutatja, hogy a vonalon még az ADSL szinkronizálás előtt mekkora zajt mér a modem. Ahol azt látjuk, hogy hirtelen bebicskázik az SNR és a QLN térképen is nagyobb zaj találhat az érintett vivőn, azt kell kizárni.

Addig amíg ezzel el nem készülök próbáljátok csak az SNR alapján megnézni az érintett vivőket. Az SNR térképen lőjétek be, hogy nagyjából hol vannak a azavart vivők, DMT-ben pedig a CLI résznél kiadott "adslctl info --SNR" paranccsal lehet lekérdezni az SNR térképet numerikusan, abból pontosan fog látszani, hogy mely vivők érintettek.

Ha készen lesznek a szükséges fejlesztések, írni fogok róla egy kiegészítést a vivőkizáráshoz.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#58) dchard válasza deter (#53) üzenetére


dchard
veterán

Ha esetleg van egy laptopod, vagy másik PC-d amin nincs virtuális gép, kipróbálhatnád hogy azon működik-e a frissítés.

Én több virtuális gépen is dolgozom, és cseszett már ki velem, hogy a modemet nem tudtam elérni. Néha teljesen meghülyül a Windows a VirtualBox által létrehozott virtuális hálókártyáktól.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#59) domi007 válasza odorgg (#27) üzenetére


domi007
őstag

Géped fix IPjét beállítottad?

Amúgy meg hatalmas gratula a cikkírónak, ez már kb. diplomamunkával felérő munka szerintem :C :R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#60) hcl válasza domi007 (#59) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ahová én jártam, ott nem hiszem, hogy sok ember képes lenne ebből diplomamunkát írni.
Az én szerveres kis 100 oldalas cuccomtól is többen csak néztek, pedig az se lett egy nagyon szakmai anyag. Itt a PH-n már többen írtak hasonló bonyolultságú rendszerekről...

Pont ezért jár a respect a cikkírónak :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#61) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szeretnék gratulálni, minden elismerésem! :R

(#62) deter válasza dchard (#58) üzenetére


deter
aktív tag

Szia!

Mint fentiekben már írtam, fizikailag két különböző gépen/OS-en próbáltam frissíteni.

Nem lehet, hogy volt valami dokumentálatlan hardver módosítás?

(Leszedem a fedelét és belenézek, illetve még megpróbálom XP alól hátha...)

hcl:

Nem melegszik, és gyári fw-el nem dobja a LAN portot.

üdv_
deter

(#63) hcl válasza deter (#62) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, ha gyárival nem, akkor tényleg nem lehet hw gond :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#64) deter válasza deter (#50) üzenetére


deter
aktív tag

Na ahogy gondoltam, ez már egy módosított modem. Sokban különbözik a leírásodbanszereplőtől.

(#65) dchard válasza deter (#64) üzenetére


dchard
veterán

Kérnék egy képet a beléről, illetve be kellene írnod a chipseten található "BCM"-mel kezdődő sort.

Valószínűtlennek tartom amúgy, mert volt már itt aki szintén D2-es hw verzióra felrakta a cuccot, és neki működött. Egy hw verzión belül pedig soha nem módosítanak semmit.

Ha egyszer ráérsz egyébként, szívesen megnézném a cuccot. Szeretnék a végére járni ennek. Budapesti vagy?

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#66) dchard


dchard
veterán

Elkészült a v.1.1-es verzió, lehet töltögetni.

- Elkészült a BERT teszt(bal oldali főmenüben választható)
- Több hasznos infó a nyitólapon
- Kisebb bugokat fedeztem fel, azokat javítottam

Teszteket, véleményeket, ötleteket szívesen fogadok.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#67) Atos23


Atos23
senior tag

Én is csak csodálkozom, hogy valaki ért ilyenekhez :K

(#68) joecontra válasza dchard (#66) üzenetére


joecontra
addikt

Szóval a tapasztalatok az új firmware-rel:

- beállítom az ADSL-t ON-ra (majd mentek), de az info-nál továbbra is Disabled
- Bridged kapcsolatot nem lehet sehol se beállítani
- net nuku
- vészvisszaállítón betallózom a D-Link FTP-ről leszedett firm-et, rányomok az Upgrade-re, elkezd agyalni, majd bejön az "Oldal alaphelyzetbe állt" nevű lap
- modem restart, webes felület nem jön be, telnet nem jön be, power és lan ledek világítanak
- vészvisszaállító behívása -> ha bejönne, de nem jön be se ez, se a telnet, se semmi

[ Módosította: bnss ]

(#69) dchard válasza joecontra (#68) üzenetére


dchard
veterán

joe:

Ezt a stílust pont tőled nem vártam.

"beállítom az ADSL-t ON-ra (majd mentek), de az info-nál továbbra is Disabled"

Mert újra kell indítani a modemet ahogyan a leírásban is szerepel.

"Bridged kapcsolatot nem lehet sehol se beállítani"

A modem bridged módban van, ezt nem kell beállítani. Te tudod a legjobban, hogy a többi részt kihagytam a firmware-ből.

"vészvisszaállítón betallózom a D-Link FTP-ről leszedett firm-et"

Lehet itt lesz a probléma. Meg tudod mondnai pontosan melyik fájlt szedted le?

Egyébként szívesen odaadom a sajátomat, és elszórakozok a Tiéddel hátha kiderül mi a gond.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#70) joecontra válasza dchard (#69) üzenetére


joecontra
addikt

Bocs, de sajnos kiborultam. Túl drága volt nekem ahhoz a modem, hogy egy ilyen fatális dolog miatt működésképtelen legyen. Egyébként pingelni sem tudom. Sehogyan. Bekapcsolom, Power led ég, Lan villog, majd beáll állandóra. De a pingelés sem megy.

Mert újra kell indítani a modemet ahogyan a leírásban is szerepel.
Megvolt.

A modem bridged módban van, ezt nem kell beállítani.
PPPoE-t Windows-ból mégsem tudtam tárcsázni.

melyik fájlt szedted le?
DE_DSL-321B_101_04212009_CFE

[ Módosította: KrAt ]

(#71) Zolli77 válasza joecontra (#68) üzenetére


Zolli77
csendes tag

Nem semmi amit összehoztál, gratulálok. ;)

Szerintem mindenki számára evidens kéne hogy legyen hogy a 3rd party cuccok használatáért csakis az a felelős aki használta...

Üdv.

(#72) dchard válasza joecontra (#70) üzenetére


dchard
veterán

Mindjárt kipróbálom azt amit töltöttél. Kis türelmet kérek.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#73) joecontra válasza Zolli77 (#71) üzenetére


joecontra
addikt

Én nem találom ezt olyan viccesnek.

[ Módosította: KrAt ]

(#74) deter válasza dchard (#65) üzenetére


deter
aktív tag

Majd délután még ránézek. Kecskeméti vagyok, de szívesen elküldöm postán, persze ha ez nincs a terhedre :)

Illetve a fukciók terén volna egy javaslatom (bár még nem láttam működés közben). Üdvözlendő volna a beállításokat különböző profilokba lehetne menteni. Azt tapasztaltam, hogy minél stabilabb vonal (nagyobb az SNR), annál inkább kevesebb a játékokban a choke-ok, loss-ok (elveszett, hiányos csomagok), illetve a válaszidő is jobb. Ami érthető, mert így kevésbé van szükség hibajavító rutinokra. Tehát sávszélesség alacsony prioritású.
De aktív letöltésnél teljesen mindegy a válaszidő és néhány csomaghiba. És sávszél a legfontosabb.

üdv_
deter

[ Szerkesztve ]

(#75) Zolli77 válasza joecontra (#73) üzenetére


Zolli77
csendes tag

Elnézést ha rosszul adta magát a szöveg, de ami nem OFF-ba volt írva az nem neked hanem dchard-nak szólt.

U.i.: A reagálást pedig igenis várnám, mert egy fórumon vagyunk. De ha megteszed lehetőleg PÜ-ben tedd.

[ Szerkesztve ]

Üdv.

(#76) #41133696 válasza joecontra (#70) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát én már több mint egy hónapja 15 Megás neten vagyok 360R-el, és nem igen dobálgat szerencsére, egyik sem . Vagy nem vettem észre :D

(#77) dchard válasza joecontra (#73) üzenetére


dchard
veterán

A neten fellelhető mindhárom (1.00, 1.01 és 1.03) verziót végigpróbáltam:

Felraktam az 1.00-át majd a sajátomat, majd az 1.01-et majd a sajátomat majd az 1.03-mat és a sajátomat, és nem sikerült reprodukálni a hibát.

Az 1.01-et többször is frissítettem oda-vissza, és minden esetben sikerült a frissítés és elindult a modem.

Az, hogy az első frissítésed után elindult a modem és be tudtál lépni a webes felületre, azt bizonyítja, hogy a firmware-em működik, különben mindezt nem tudtad volna megtenni ha el sem indul.

TTL konzolon kéne megnézni, hogy mi történik a rendszer indulásakor, de elképzelhetetlennek tartom, hogy legalább a vészvisszaállítóval ne lehetne a modemre visszarakni a gyári szoftvert. Egyetlen reális magyarázatként azt tudom elképzelni, hogy amikor az 1.01-et állítottad vissza, abban a 3 másodpercben amíg a frissítő pont a CFE-t írta, kihúztad vagy újraindítottad, de egyrészt se ilyen hülyének nem gondollak, meg a nagy számok törvényébe sem igazán illik.

Ha tényleg mindent végigellenőriztél tüzetesen és biztos vagy benne, hogy a vészvisszaállító sem működik (pedig éppen azért vész visszaállító, mert egy elkúrt frissítés után is működik), akkor két féle forgatókönyv van:

1. Visszaviszed a boltba ahol vetted és behazudod, hogy egyik reggel már nem kapcsolt be, és kicserélik neked egy újra.
2. Ha Te vagy valaki a barátaid közül pesten jár, akkor összefuthatunk és cserélhetünk modemet, illetve megnézhetjük konzollal, hogy mi a frászkarika történt. Tudva hogy hol laksz, nem tudom ez a lehtőség mennyire rentábilis.

Tudom, hogy kellemetlen, de ez sajnos benne van a pakliban. Jó példa erre például a TP-Link TR-1034ND routerhez kiadott alternatív firmware amit több ezren használnak boldogan, de mindig van 1-2 ember akinek pont akkor adja meg magát a készüléke (általában a flash memória), amikor szoftvert cserélnek. :(

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#78) dchard válasza deter (#74) üzenetére


dchard
veterán

deter:

A csomagvesztésnek különböző szintjai vannak. Sajnos az online játékoknál többnyire nem az ADSl fizikai rétegében bekövetkező kerethibák okozzák a prblémát, hanem a játékos és a szerver közötti útvonalon valahol feljebb vana hiba: például egy nemzetközi kapcsolat lassul, torlódik és ott csomagdobások lépnek fel.

Szerintem az ADSL-nél egyféle jó beállítás van, ahol stabilan működik. Nem is nagyon lehet olyan profilt csinálni ahol "jobban el van engedve" a csomagvesztés, mert ott az ADSL kapcsolat megszakad. Ez fordítva is igaz: ha a kapcsolat nem szakaozik, akkor a csomagvesztés máshol lép fel, és nem az ADSl linken.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#79) #41133696 válasza dchard (#78) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez remek információ :K

(#80) Silent77


Silent77
veterán

Minden elismerésem! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#81) joecontra válasza dchard (#77) üzenetére


joecontra
addikt

A saját telepítője sem látja.

[ Módosította: bnss ]

(#82) ufocsalad válasza joecontra (#81) üzenetére


ufocsalad
tag

360T van elfekvőbe ... :U

(#83) joecontra válasza ufocsalad (#82) üzenetére


joecontra
addikt

Hali!

Köszi az ajánlatot, de leporoltam a 360R-t és hagyományos ADSL módban használom.

Üdv,
J

(#84) StSanya


StSanya
őstag

Deter és joecontra!

Be tudnátok írni a modemetek alján lévő címkén lévő infókat?! Vagy fotó is jó...

Az az igazság, én úgy emlékszem, hogy D2 a hardware verziója, amit a régi, gyári firmbe lépve ki is írt. De most ránéztem a címkére, és bizonytalan vagyok. Mivel már kettőtöknek van problémája, járjunk ennek utána!

Tehát ez az enyém, ami azóta is vígan működik:

[ Szerkesztve ]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#85) joecontra válasza StSanya (#84) üzenetére


joecontra
addikt

(#87) StSanya válasza joecontra (#86) üzenetére


StSanya
őstag

Detert kéne megvárni, illetve akinek sikerült még a frissítés, az is jelezhetne.

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#88) joecontra válasza StSanya (#87) üzenetére


joecontra
addikt

Bármi lesz, én hétfőn kapcsolatba lépek a D-Link-el és megpróbálom gariba szervizeltetni.

[ Módosította: KrAt ]

(#89) dchard


dchard
veterán

deter:

neked D2 van? Ha nem okoz gondot akkor elnek a lehetoseggel es megneznem azt a modemet. Kerlek hogy addig ne probald meg a frissitest.

privatban beszeljuk meg a reszleteket.

addig is a D2 usereket kerem hogy ne frissitsenek.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#90) headhunter válasza dchard (#46) üzenetére


headhunter
addikt

Én nem látok 200606-os firmware-t "csak" azt, ami nekem is fent van! :F

DSL-360t_fw_revALL_20060220_ALL_eng_20060220.zip

(#91) head1113 válasza dchard (#89) üzenetére


head1113
csendes tag

Hali, nekem is egy D2-es DSL-321B van, az alján lévő cimkén pontosan azok az adatok vannak mint a joecontra által berakott képen (kivéve persze a MAC address-t és a széria szám legvégét), ezért azt nem csatolom, de szétkaptam és lefényképeztem a belsejét, hátha segít. Én még nem mertem feltenni az új csoda FW-t, de érdekel. Ja és még egy infó az én modemem sosem működött a OrbMT v. 3.42-vel: mindent jól beállítva elkezte letölteni az adatokat a modemből, de utána üres maradt a képernyő és most kipróbáltam a DMT v.8 .0.7-t is, ott is mindent a leírtak szerint csináltam, ez a progi meg azt írta ki, hogy nem megfelelő chipset.

Üdv.

(#92) joecontra válasza head1113 (#91) üzenetére


joecontra
addikt

sosem működött a OrbMT v. 3.42-vel
Az egy rakás bug. A 3.38-as a jó.

DMT v.8 .0.7-t is, ott is mindent a leírtak szerint csináltam, ez a progi meg azt írta ki, hogy nem megfelelő chipset
Az meg cseszik bármit is kiolvasni.

Nem nálad van a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#93) joecontra válasza dchard (#89) üzenetére


joecontra
addikt

Látom, közben ez a cikkbe is bekerült.

[ Szerkesztve ]

(#94) Dzsekó válasza dchard (#46) üzenetére


Dzsekó
addikt

És szerinted ha feltolom a 20060220-as gyári fw-t a 360T-hez, akkor javul valamit a netszakadás?
Most 2004-es van fent és 2005 január óta üzemel nálam a modem (azóta van netem).
Köszi!

(#95) deter válasza dchard (#89) üzenetére


deter
aktív tag

Igen, nekem is D2-es van. Én már több, mint 20 alkalommal frissítettem az elmúlt napban (gyáriról-egyedire, egyediről-gyárira). De (kop-kop-kop) baja nem lett.

Addig is itt van néhány kép D2 NYÁK-járól:

[link]
[link]
[link]
[link]

üdv_
deter

(#96) raider21


raider21
aktív tag

Látom alakulnak a dolgok, főleg a tapasztalat szerzése.

Nem akarok más tollával ékeskedni, de dchard írásában a Dlink DSL-321B ADSL modem belsejéről szerepel egy képe, és első ránézésre kicsit más a D1 -es hardver belső felépítése, mint a D2 -é.
Mondom mindezeket teljesen laikusként.

Hogy ne kelljen visszakeresni a cikkben lévő képre, ezért mellékelem:
[link]

Nekem a jó szerencse, vagy inkább a kitartó kísérletezgetéssel sikerült végül vonal adatokat kiolvasni OrbMT 3.42 -vel, a DSL-321B modemből, amely D1 -es hardver, és EU_1.00 firmware adatokkal rendelkezik.

[link]

Sajnos nem teljes a kiolvasás, mert az Info mező hiányos, de a magának a vonalnak az adatai megvannak, és most ez a fő szempont! :)

A DMT v8.07 -el szintúgy jártam, mint head1113 kolléga. :(
Pedig az komolyabb szoftvernek néz ki, mint a OrbMT.

[ Módosította: KrAt ]

raider21

(#97) deter válasza joecontra (#68) üzenetére


deter
aktív tag

TFTP-vel megpróbálnám feltenni rá a gyári firmware-t. Vagy Te próbáltad már? Bocs, de ha nem sikerült így jártál, senki nem kényszerített rá, hogy használd. Csak saját magad okolhatod. Másfelől miért tartozna felelősséggel?

(#98) joecontra válasza deter (#97) üzenetére


joecontra
addikt

TFTP-vel megpróbálnám feltenni rá a gyári firmware-t
Mint írtam, a telnet se megy, pingelni sem tudom a modemet.

senki nem kényszerített rá, hogy használd.
Kíváncsiságból raktam fel, ahogy mások is, te is.

Csak saját magad okolhatod.
Így van, biztosan én toltam el.

[ Módosította: KrAt ]

(#99) head1113 válasza joecontra (#92) üzenetére


head1113
csendes tag

Köszi az infót 3.38-as OrbMT már kiolvassa az adatokat az én D2-es hardware verziójú DSL-321B -ből is.

(#100) vlaci79


vlaci79
senior tag

Hali.
Nekem a gyári F/W EU_1.00 H/W ver.: D1 és volt rajta (DSL-321B).
dchard féle 1.0-t raktam fel és rendben működik 6-8 órája.
VLaci

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.