Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#853) r-chee válasza zso73 (#851) üzenetére


r-chee
őstag

[moderálva]

yagericum: Gyári böngészőjét használom, ami frankón megjeleníti a flash tartalmakat. Próbáltam Opera Mobile-t is, de abban ugyebár nincs flash támogatás. Opera Mini-t még nem próbáltam.

[ Módosította: Barthezz2 ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#855) Luser2000 válasza r-chee (#835) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszi a visszajelzést!

A Moixer Pro-nak örülnék, azt korábban egy Acer masinán használtam Exchange szinkronra. Az akkori gyári levelező / naptár klienshez képest sokkal jobb volt, több szolgáltatással. Az a gyanúm egyébként, hogy az a Mo-i (régiós) készülékeken nem lesz rajta (tehát az az általad feltett libanoni kusztomizáció része).

Evernote nem oszt, nem szoroz, mert az alapból telepítem.

Az üzemidő javulásra vagyok leginkább kíváncsi, majd írj róla később.

Köszi, üdv.:
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#856) petymeg


petymeg
addikt

kijelző fóliát ki milyet használ hozzá?

szerintem én egy invisieble shieldet rakok majd rá, de csak a kijelzőre, mert a htc-mről is le kellett szedni a házról.
eléggé szamárfüles lett a végére. viszont a kijelzőn még mindig ott van.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#857) sdd2 válasza RockCNC (#850) üzenetére


sdd2
veterán

Flash egy ilyen gépnél, sőt 2012-ben alap elvárás.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#858) RockCNC válasza sdd2 (#857) üzenetére


RockCNC
senior tag

gondoltam,hogy alap a felső kategoriás telokon már, de egyik teszten se irták le. :)

(#859) RockCNC válasza petymeg (#856) üzenetére


RockCNC
senior tag

szükség van a fóliára a karcáló üveg miatt?

(#860) r-chee válasza petymeg (#856) üzenetére


r-chee
őstag

Én azt, amit sonymobilewebshop.hu adott mellé (típusra passz). Naná, hogy elsőre nem sikerült felraknom, ezért jobb alsó sarokban nekem is kissé szamárfüles :). Egyébként lehet valahol már most kapni hozzá kijelzővédő fóliát, mert én nem találtam hozzá.

#859 yagericum: Az ördög sosem alszik. Ezek a kifejezések, hogy karcálló, törhetetlen stb. egy bizonyos szintig igazak csak.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#863) Swami válasza pitimany (#841) üzenetére


Swami
senior tag

Henry Ford egy elvetemült kapitalista volt. Mellesleg igaza volt! :D

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#864) petymeg válasza r-chee (#860) üzenetére


petymeg
addikt

[link]

Kicsit drága de megéri. az enyémen már lassan másfél éve fenn van.

a sygic aura támogatja ezt a felbontást?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#865) Drbonci válasza RockCNC (#859) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Én láttam olyan karcos üvegű SII-t hogy ha nem a saját szememmel látom el sem hiszem . Nem árt az a fólia , inkább az legyen karcos mint az üveg .

(#866) Swami válasza pitimany (#846) üzenetére


Swami
senior tag

Hát aki kifejezetten gagyinak mondja az S hátlapját, az még nem látott S-t.
És hogy nyekeregne, azt én nem halottam soha. Persze, ha tekergeted, mint állat, akkor talán... De ne tekergesd, nem ganja ez, hanem telefon... :DD

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#867) RockCNC válasza petymeg (#864) üzenetére


RockCNC
senior tag

igen támogatja a sygic az sxs-t
[link]

(#868) r-chee válasza petymeg (#864) üzenetére


r-chee
őstag

És ez a ZAGG fólia többször felhelyezhető, ha mondjuk elsőre kissé ferde lesz stb ?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#869) atoka1


atoka1
tag

Ekkora felbontásban úgy tudom csak a sygic navigáció van, viszont hibátlan, talán a legjobb amit eddig láttam, csak a teleatlas térképek sok embernek nem tetszenek, de nem tudom miért, talán pár helyen hiányos...

(#870) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

IGO továbbra sincs még androidra! A témát kéretik mellőzni!

Everybody lies.

(#871) zso73 válasza Barthezz2 (#870) üzenetére


zso73
veterán

:R OK Vettem.

Ki mit használ a S-en navigálni ? Offline a lényeg.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#872) petymeg válasza r-chee (#868) üzenetére


petymeg
addikt

igen.

[link]

lehet rajta tologatni, amig pozícióba kerül.
a hátlapra nem volt könnyű letenni, nem is lett szép :(

zso73

dhd-n a sygic aurát (is) használom.

sxs-re is van

[link]

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#873) petymeg válasza petymeg (#872) üzenetére


petymeg
addikt

ha már a navigációnál tartunk, autós szett van é hozzá? én nem lelek.
gyanítom a dhd-tartója nem lesz hozzá jó, mert szerintem pont ott van a töltő luka a telefonon, ahol a tartó oldalsó konzolkája. :((

remél a t mobile nem tesz rá logót, meg a kezdő animációt se cseréli le. bár ez utóbbi orvosolva lesz mert tuti, h erre is repül vmi jó kis főzőtt cucc.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#874) fury71 válasza Swami (#866) üzenetére


fury71
aktív tag

Én nem fogtam kézbe még S-t, de anno az SGS II hátlapjától sem voltak elragadtatva pont itt az MA-n a tesztjében..Mégis vették, veszik mint cukrot. Akkor az S hátlapja sem lehet rosszabb. Ha meg valaki strapabíróbb telót akar várja meg a P-t, az alu házzal jön.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#875) Swami válasza fury71 (#874) üzenetére


Swami
senior tag

Szerintem az S hátlapja nagyon kellemes fogású, nem csúszásmentes, de azért biztosan tapad az ujjaidhoz, az illesztése pedig olyan, mintha nem is lenne külön hátlap a készüléken.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#876) newclass válasza Swami (#875) üzenetére


newclass
tag

Meg tudom erősíteni. Ma voltam megnézni a telefont. Szerintem rendben van mind a felhasznált anyagok minősége, mind az összeszerelés minősége szempontjából.

(#877) papi77 válasza newclass (#876) üzenetére


papi77
addikt

Valaki meg tudná mondani,h ha +veszem a vodánál,akkor kicserélik ingyen a simet,vagy készítsek arra is 7K-t? :U

Az első: NOKIA 1611

(#878) r-chee válasza papi77 (#877) üzenetére


r-chee
őstag

A T-Mobile-ból kiindulva sztem ingyen kicserélik.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#879) papi77 válasza r-chee (#878) üzenetére


papi77
addikt

OK,de én vitamaxal venném,és a kártyám + előfizus és vagy 5 éves már.

Az első: NOKIA 1611

(#880) attika89 válasza papi77 (#879) üzenetére


attika89
senior tag

Én hétvégén voltam bent vodánál. Ingyen cserélték. Én eleve vitamaxos voltam és csak kártyacseréért mentem be, szóval a másik részét nem tudom.

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#881) []xygen válasza papi77 (#879) üzenetére


[]xygen
csendes tag

Én most hosszabbítottam szerződést náluk, a SIM kártyát kicserélték ingyen, viszont az adapterért kértek 500,-Ft-ot.

"11.5. A SIM-kártya cseréje
A SIM-kártya cseréjéért díjat (bruttó 5000 Ft) számítunk fel, ha a kártya elveszett, ellopták, a felhasználó megrongálta, vagy
másikat kér, ha az eredeti még működik. Minden egyéb SIM-kártya csere díjmentes."

Díjszabás

Kizárt dolog, mert nem tudom.

(#882) kungzi válasza []xygen (#881) üzenetére


kungzi
veterán

az király, mert a T-nél 4100Ft a kártya csere :W

(#883) petymeg válasza fury71 (#874) üzenetére


petymeg
addikt

Nekem a festett aluházzal van egy kis gondom. Ugyanis a dhd-m is ilyen és "sikerült" odaütnöm egy keményebb tárgyhoz és egy kis részen (kb. 1 mm) leszedte a festést. nem szép látvány, valószínűleg műanyag háznál kevésbé lenne feltűnő...

Kártyacere előtt egy kicsit meg fogom ropogtatni a még westeles sim kártyámat. Nehogymá' lehúzzanak még pár ezerrel. Vagy beteszem a mikró sütőbe, az lehet elrontja. ;]

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#884) CyberSoma válasza kungzi (#882) üzenetére


CyberSoma
tag

nekem a t-mobile ingyen cserélte a kártyát. (előfizum van)

(#885) sdd2 válasza papi77 (#879) üzenetére


sdd2
veterán

Tedd be a mikróba, nem veszik észre hogy te voltál. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#886) []xygen válasza petymeg (#883) üzenetére


[]xygen
csendes tag

Csak nehogy valami furcsa fények jöjjenek a mikrosütőből! :DD

Kizárt dolog, mert nem tudom.

(#887) r-chee válasza kungzi (#882) üzenetére


r-chee
őstag

Egészen pontosan 4064 FT. Ha kéred, sztem kifizetheted :D
Amúgy én adaptert is ingyen kaptam hozzá :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#888) zso73 válasza petymeg (#872) üzenetére


zso73
veterán

Köszi, megoldottam. A sygic belefagy mindenbe...
Navigon viszont tutin műxik, és egyszerűbb kezelni.

A SIM-et nekem is ingyen cserélték. Megmondtam, hogy nem jó a telefonomhoz, mert gondok vanak vele. Egy szó nélkül átrakták a címtáramat, és még a régi kártyámat is odaadták. Hátha gond lesz vele. Ha elrontod, akkor nem tudják átrakni az újra. És lehet, hgoy a mikrót is kinullázza a kártya. Akkor a mikrót is lehet fizetni.... :Y

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#889) CyberSoma


CyberSoma
tag

Aki galaxy s2 ről váltott erre, mi a tapasztalata az aksi használatról? Nekem 2000 -es aksi volt az s2 -ben...ha nagyon nyúztam, akkor is 50% -on volt estére...

(#890) sdd2 válasza []xygen (#886) üzenetére


sdd2
veterán

Lehet csak a tetejére kéne tenni :DDD De egy bizonyos kor után ingyen cserélik bármikor. (4 év után ha jól tudom, vagy mondja azt hogy eldobálja a térerőt mindegyik telefonjában.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#891) attika89 válasza zso73 (#888) üzenetére


attika89
senior tag

Nekem a sygic simán megy. Élesben még nem próbáltam, de elindítottam egy útvonalon szimulációt és jól ment. virágbolti

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#892) r-chee válasza CyberSoma (#889) üzenetére


r-chee
őstag

Hát ennél max te leszel estére még 50%-on :D
Aműgy tök feleslegesek ezek az akkuidős kérdések, hiszen okostelóknál már egy éve egy nap az alap üzemidő. Az akkumulátorok nem fejlödtek. A gyártástechnológia, csíkszélesség finomodott, de az erőforrásigény nem negatív irányba mozdult (gyors, többmagos procik, nagyobb kijelzők....).

Hopsz, 10% az akkuszint :) Ezzel meg kell tanulni együttélni.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#893) RockCNC


RockCNC
senior tag

hd mkv fájlokat próbáltátok le lehet játszani?

(#894) kungzi


kungzi
veterán

na holnap bemegyek a T-hez és megnyomkodom a készüléket. kíváncsi vagyok rá

Debrecenben esetleg valaki tudja hol van kiállítva?

[ Szerkesztve ]

(#895) zso73 válasza attika89 (#891) üzenetére


zso73
veterán

Pü.

Nagyon tetszik a masina. Most egy kicsit nyomkodtam, telepítgettem. Egy nem tetszik benne: A kis pöcök, amit el kell találni, hogy érzékeljen túl kicsi.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#896) Swami válasza RockCNC (#893) üzenetére


Swami
senior tag

Én eddig csak 720p mkv-t nyomattam ki HDMI-n a tv-re. Gond nélkül vitte, a képernyőn is rendben volt minden, nálam ment a tv távirányitóval való irányitás is. Egyre nem jöttem rá, hogy hol kell babráljam, hogy kikapcsoljon a kijelzője, ha külső megjelenitőre küldök ki filmet.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#897) Swami válasza zso73 (#895) üzenetére


Swami
senior tag

melyik "pöcökre" gonolsz?

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#898) zso73 válasza Swami (#897) üzenetére


zso73
veterán

Azokra a kis gombostű vékony kis cuccokra. A plexi csík felett ami van.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#899) Swami válasza zso73 (#898) üzenetére


Swami
senior tag

Én már 2 hete használom, nekem már úgy ahogy, kézre áll, de valóban érzékelhetne nagyobb felületen is. Én inkább az usb ajtó miatt aggódom. Mivel minden este töltöm, szvsz fél, háromnegyed év múlva letörik. Persze ne igy legyen.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#900) zso73 válasza Swami (#899) üzenetére


zso73
veterán

Az tényleg béna. Egyes Samsung modelleknél is ez van..... Nem értem, hogy nem tudják a mérnökök, hogy nem jó megoldás.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.