Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) nillasd válasza dvtkfan (#1949) üzenetére


nillasd
csendes tag

játék közben gondolt 1et és lefagyott :)

(#1952) stilo18 válasza kungzi (#1930) üzenetére


stilo18
addikt

Az SGSII színeinek a szintjét eléri?
Ma én is bementem minden létező szolgáltatóhoz veszprémbe, de sehol sem volt kiállítva! :o

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1953) CHIPman válasza stilo18 (#1952) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nekem AMOLED-et használva iszonyat világosnak tűnt...

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1954) stilo18 válasza CHIPman (#1953) üzenetére


stilo18
addikt

Annyira idegesít, hogy nem tudom élőben megnéni... :(( Nincs itt veszprémi tulaj? :)

Az, hogy világosnak érezted, az gondolom a magasabb fényerőnek köszönhető...! Vagy rosszul értelmezem?

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1955) kasaf1 válasza petymeg (#1950) üzenetére


kasaf1
tag

Nem tudtam, hogy tokkal használja... Én magamból indultam ki, de lehet, hogy igazad van, kényelmesebb tokkal együtt beletenni. Nekem volt defy-m, ahhoz megvettem a gyári tartót, ami szerintem tökéletesen illeszkedett. Ebből indultam ki. :) meg is nézem, amit linkeltél, mert még nem rendeltem meg én sem.

(#1956) kasaf1 válasza petymeg (#1950) üzenetére


kasaf1
tag

hinnye, ez a gyári nem olyan olcsó...

(#1957) kicsisean


kicsisean
tag

szeretnék eBay-en rendelni, csak a gondom az hogy angolból síkhülye vagyok és nincs bankkártyám sem, azt se tudom mit csináljak, pedig annyi mindent rendelnék, nem csak tokot a telohoz :S:S:S:S:S:S:

(#1958) dvtkfan válasza kicsisean (#1957) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Próbáld meg itt:
http://search.eim.ebay.hu/?kw=Xperia+S+LT26i&el=3&es=1&en=50&elc=-2&ep=1

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#1959) kicsisean válasza dvtkfan (#1958) üzenetére


kicsisean
tag

nagyon szépen köszönöm. ez nagyon nagy segítség volt most. ugy mosolygok mint egy hülyegyerek :D holnap megnézem részletesen hogy milyen tokok vannak itt majd irok. köszi szépen a segítséget tényleg :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

(#1960) dvtkfan válasza kicsisean (#1959) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Nincs mit, nagyon szívesen...azért van ez a fórum, hogy segítsünk egymásnak...:D

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#1961) Defoe


Defoe
tag

Melyik navigáció ingyenes rajta? Vagy csak legalább a térkép nézés lehetőség melyikben van benne?

(#1962) CHIPman válasza stilo18 (#1954) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem fényes, hanem világos. Tehát pl. ami kék az világosabb stb. De LCD, szóval jobbat nem is nagyon vártam.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1963) speederiii válasza kasaf1 (#1921) üzenetére


speederiii
tag

Én nem vártam a T-s új firmware-re, megoldottam a debrand-eléses leírás szerint, ezzel a rommal:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1597784

Ez nem jelent rootolást, de van egy alapból rootolt verziója is a romnak (ld. topic végén), ha vkit azt szeretné...

(#1964) petymeg válasza Defoe (#1961) üzenetére


petymeg
addikt

Google maps, de nem offline. Külföldön nem nyerő használni. Én Aurát használok az elég jó.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1965) S_xperia_S


S_xperia_S
aktív tag

http://www.seria.hu/tesztek/2012.03.25.%20Xperia%20S/01_resz/Xperia%20S_01.html

nagyon reszletes magyar hasznalati teszt, bar lehet h egyesek kisse elfogultnak fogjak erezni, en meg nem olvastam vegig

Sony Xperia™ S

(#1966) Luser2000 válasza S_xperia_S (#1965) üzenetére


Luser2000
addikt

Tesztelhettek volna egy "hivatalos hazai" példányt... :B

Érdekes, hogy a dobozról hiányzik az ICS Upgradable matrica.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1967) Dikri


Dikri
tag

Köszi a segítséget mindenkinek! Tegnap Ebayről rendeltem egy tartót. Aztán utána az irásaitok alapján gondolkodtam én is, hogy tokkal lehet tényleg szívás lesz a pattintos elvű.
Ahogy néztem van egy univerzális speedshopban ráadásul pont olyan hátlapja van ami 4 ponton rögzítödik a karhoz ezt rá lehet tenni arra a csíptetőre ami a szellöző rácsra megy.
Mert nekem nem tetszik a tapadó korongos. Szóval valószínű megveszem ezt is. Az ebeyes ugy is fillérek volt...

(#1968) concrete


concrete
csendes tag

sziasztok, ugye nem káprázik a szemem és alul-felül besárgult?
http://kepfeltoltes.hu/view/120419/screenshot_2012-04-19_0912_www.kepfeltoltes.hu_.png
Most már csak azt kéne tudnom, hogy hova vigyem vissza, t-függő.. Mellesleg éjjel (9,5 óra alatt) 4%-ot csökkent az akksi, minden ki volt kapcsolva. szerintem ez jó (.73as fw)

szerk.: úgy látszik, lebutítja a képet a kepfeltoltes.hu, mert most meg én nem látom :))

[ Szerkesztve ]

(#1969) FragMaster válasza concrete (#1968) üzenetére


FragMaster
addikt

Ez most egy screenshot? Mivel a hiba amennyiben fennáll hardveres ezért egy képlopat nem igazán fogja kimutatni :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1970) concrete válasza FragMaster (#1969) üzenetére


concrete
csendes tag

hú, ez elég ciki, bele se gondoltam.. :D még jó, hogy nem lettem informatikus :D

(#1971) kasaf1 válasza Dikri (#1967) üzenetére


kasaf1
tag

Elküldenéd a linekt az univerzálisról? Előre is köszi.

Valamint lehet, hogy érdekes lehet:
Ez a két nyomógomb kombináció több műveletre is alkalmas. Ugyanis: a.) ha az első (rövid) rezzenésig nyomjuk egyszerre a két gombot, akkor újraindít, b.) ha 3 rövid rezzenésig, akkor a vészleállás hajtódik végre, c.) ha 3 rövid, majd egy hosszú rezzenésig, akkor csökkentett módban indul a telefon és csak a gyárilag telepített alkalmazások töltődnek be. Ezek a lehetőségek akár bootolás közben is működnek. Ezzel ügyesen meg van oldva az esetleges boothurokba kerülési probléma is. Tehát a sokak által megszokott "akkut ki - akkut be" műveletre soha nem lesz szükség!
A fentebb linkelt tesztből van.

(#1972) FragMaster válasza concrete (#1970) üzenetére


FragMaster
addikt

Fotózd le a bekapcsolt kijelzőt, úgy látszódnia kéne, ha ott van.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1973) stilo18 válasza S_xperia_S (#1965) üzenetére


stilo18
addikt

Elolvastam a tesztet. Ha jol ertem nincs a telefonban olyan, hogy fenyerocsuszka? Mindig a telefon valtogatja a fenyerot magatol?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1974) kasaf1 válasza concrete (#1968) üzenetére


kasaf1
tag

én sem...

(#1975) kasaf1 válasza kasaf1 (#1971) üzenetére


kasaf1
tag

Bocs, a két gomb: hangerő fel + bekapcs.

(#1976) Golfi19


Golfi19
csendes tag

Van fenyerocsuszka.

(#1977) Dikri válasza kasaf1 (#1971) üzenetére


Dikri
tag

Elvileg ez az. Le lehet szedni a tartó részét, és rá lehet tenni másfajta karra is. Bár nem kérdeztem rá jó-e a sonyhoz, de ránézésre igen.
http://pda.hu/termekoldal/54254_autos_tarto_igrip_mini_flexer_kit_univerzalis_tarto_+_tartokar_t2-1243_.html

(#1978) kasaf1 válasza Dikri (#1977) üzenetére


kasaf1
tag

Köszi, megnéztem, de úgy döntöttem, hogy inkább rendelem a passzentosat, mert én csak akkor használom, ha navigálni kell, az pedig ritkán fordul elő..

(#1979) S_xperia_S válasza stilo18 (#1973) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

igen van csuszka, mellesleg miota megvan nem tapasztaltam h magatol allitott volna fenyerot...
taskert hasznalva sem, elotte sem

1979-es hozzaszolas, akkor szulettem:)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ S

(#1980) kasaf1 válasza S_xperia_S (#1965) üzenetére


kasaf1
tag

A tesztben azt írják, hogy a kapcsolók widgetben van nfc kapcsoló. Nekem nincs.

Többieknek?

Nekem Trés a telefonom, lehet, hogy ez a brandelt fw miatt van?

(#1981) Luser2000 válasza kasaf1 (#1980) üzenetére


Luser2000
addikt

Nekem sincs, pedig független, hazai.
.73-as szoftverrel.
---
Da ha megfigyelted, akkor a teszben egy EN lokalizációs készüléket próbáltak (legalább is a doboza alapján az volt, ha jól olvasom 1261-5569 customization kóddal)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1982) thesitu


thesitu
csendes tag

A gyári sony gari tényleg imeiszám alapján van?

(#1983) stilo18 válasza S_xperia_S (#1979) üzenetére


stilo18
addikt

Furcsáltam volna, hogy ha kimarad...!

Bár a srác arról ír, hogy sokaknak bosszúságot fog okozni, hogy csak automata fényérzékelő van benne...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1984) papi77 válasza thesitu (#1982) üzenetére


papi77
addikt

Természetesen,ez minden gyártónál így van!

Az első: NOKIA 1611

(#1985) Kosak


Kosak
csendes tag

sziasztok ismét.

Próbáltam emgkeresni a korábbi postot ahol valaki leírta hogy kell updatelni. Sajnos nem találtam meg. mivel teljesen kezdo vagyok így leírná valaki teljesen lépésről, lépésre hogy mit kell csinálni? mire kell figyelni? :)

Köszönöm a segítségeteket és sry az alap kérésért :))

(#1986) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Mi a véleményetek az ebay-ről rendelhető Nillkin védőtokról? Milyen az anyaga? Gumis vagy műanyag?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#1987) kasaf1 válasza dvtkfan (#1986) üzenetére


kasaf1
tag

Két hét múlva megmondom... :D
Én is rendeltem.

(#1988) kasaf1 válasza dvtkfan (#1986) üzenetére


kasaf1
tag

Én ezt rendeltem: Nilkin
Gondoltam, 10$-t megér.

(#1989) Maxentius


Maxentius
addikt

Érdekesség: ezen cikk alapján érdemes lehet az EP800-as töltőt az EP850-essel összehasonlítani, lehet, hogy itt is ugyanaz vagy hasonló a trükk...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#1990) r-chee válasza kasaf1 (#1980) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem a képernyőt folyamatosan nyomva az Alkalmazásfelületeken belül van egy "Xperia intelligens címkék" nevű widget, amit kirakva képernyőre ki-be kapcsolható ill. menedzselhetők az NFC címkék. (független teló - bár sztem ez tökmindegy)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1991) mandras81 válasza dvtkfan (#1986) üzenetére


mandras81
senior tag

Azt nem tudom, hogy milyen az anyaga, mert még nekem sem érkezett meg, de egy valamit gyanítok.

Korábban említettem már, hogy a másik tok a Nilkin mellé, amit rendeltem egy ilyen, és ezt már meghozta a posta.

Hasonló a kinézetük, és az a gond, hogy ezt meg kellett faragni egy kicsit a jack bemenet mellett, ugyanis a gyári Sony fülest nem lehet teljesen bedugni, ha ezt a kis műveletet nem végzi el az ember. Itt alulról a harmadik képen látszik a Nilkin felülről, szerintem ugyanaz a probléma lesz vele is.

[ Szerkesztve ]

(#1992) Luser2000 válasza r-chee (#1990) üzenetére


Luser2000
addikt

Fura. Enyémen továbbra sem lelem.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1993) kasaf1 válasza r-chee (#1990) üzenetére


kasaf1
tag

Nekem nincs ilyen a trésen...

(#1994) Béci87 válasza concrete (#1968) üzenetére


Béci87
csendes tag

Sziasztok,

Ez a sárgulás az egyetlen dolog, ami miatt még gondolkodok a telón, n97 mini után megváltás lenne.
Lehet arról tudni vmit, hogy milyen arányban jelentkezik vagy hogy melyik vásárlási helyről jön több sárgulós? Pl itt csak egy-két esetet láttam, de külföldi fórumokon elég sokat.

@concrete: tudod már hova viszed a t-set javíttatni?

(#1995) Vbazsi2


Vbazsi2
tag

Sikerült odáig eljutnom a vlc direct pro val, hogy tudom irányítani a számítógépet, de nem látom a filmet a telefonon! Tud valaki ebben segíteni? Előre is köszönöm!

(#1996) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

A T-nél egy jó ideig biztos nem lesz a 73-as szoft, hisz még állítólag meg sem kapták tesztelésre, legalábbis ma ezt az infót adták... :W :W :W

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#1997) kicsisean


kicsisean
tag

hali annyi a kérdésem hogy ugye van előlapi camera akkor beállíthatom azt is, hogy lássam magam mint egy tükörben? és akár le is fotózhatom így magam? (mint iPhone-nál?:D)

http://www.seria.hu/tesztek/2012.03.25.%20Xperia%20S/06_resz/images/kamera-05.jpg
itt a képen ha rámenne a csávó az előlapi cam-ra bejönne az? köszi :D

(#1998) petymeg válasza kicsisean (#1997) üzenetére


petymeg
addikt

van.

kasaf1

Nekem van, szintén tmobile. Még nem igazán értem, hogy mire jó a smart tags. Igaz nem is olvastam eleget utána ahhoz, hogy megértsem.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1999) concrete válasza Béci87 (#1994) üzenetére


concrete
csendes tag

hali. sztem sehova, mert felraktam a .73-ast és nem tudom visszatenni rá a gyári t-set :(

(#2000) r-chee válasza kasaf1 (#1993) üzenetére


r-chee
őstag

Beállítások menüben a Vezeték nélküli és mobilhálózatok almenüben nekem az uccsó előtti opció, a VPN és a Mobilhálózatok pontok között szerepel. Gyárilag, a .63-as firmware-rel is szerepelt ez az opció.

concrete: sztem Flashtool-lal vissza tudod rakni a .63-as európai firmware-t. Amúgy meg firmware csere tuti nem jár garvesztéssel, kivéve, ha rootoltat raksz fel....

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.